לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2008, 02:52
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "הסרטון כנראה הוסר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
ולמרות שלא צפיתי בו אני חושב שני בהחלט יכל להסכים עם הרעיון הכללי !
יהיו שיקראו לזה גזענות ויהיו שיגידו שזה ממש לא יפה מצידינו אבל מה לעשות שהמציאות לפעמים מגעילה (לפחות כמו אותן בנות אבודות נפש ).

הדעה האישית שלך מותרת וקבילה (הגם שיאמרו שהיא מגעילה וגזענית- אני לא ניכנס לזה עכשיו בכלל), לעומת זאתלעיר במדינה זו דעה שאינה מותרת ואינה קבילה, חשוך וגזעני ואין כאן קשר למציאות....לך אני לא צריך לספר על בדואים "טובים" שמשרתים בצבא/ שומרים חוק וכו' ואין לי בכלל צורך לגונן על הבדואים. גם אם 98% מהם גנבים ושודדים....דעות כאלה במימון המדינה זה הרבה מחוץ לכללי הדמוקרטיה, מה גם שזה גועל נפש והכללה.... אתה רוצה בביתך להסביר לבנותיך מדוע לא לצאת עם הבדואים? זכותך המלאה..זו ממש לא זכותו של בי"ס בקרית גת, למרות שנינט היא ילידת המקום.....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2008, 18:58
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
כשכתבתי שאני יכל להסכים עם הרעיון הכללי הכוונה היתה - "באופן כללי" !
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=לבני]ולמרות שלא צפיתי..."

אני בהחלט מסכים שהמדינה לא צריכה (ולא אמורה) לממן תשדירים שמכילים תכנים בעיתיים מן הסוג הזה !
מאידך אני בהחלט חושב שאם יום אחד סוציולוג/פסיכולוג או אנתרופולוג יחליט לקחת כפרוייקט ולנסות לאפיין פרופיל של בנות המעדיפות לצאת עם ערבים/בדואים הממצאים יהיו מפתיעים ויימצא גם מכנה משותף ביניהן .

האמן לי אמיל (ואני מקווה שלמדת להכיר אותי כאחד שלא נוהג להתלהם) שיש לי דיעה המתבססת על כמה וכמה מקרים ועובדות בנושא הזה שלהם נחשפתי בעבר עקב תחום עיסוקי הקודם......
אגב - אני יכל לספר לך שעבור לא מעט ערבים לצאת ולXיין בחורה יהודית זה משול לסוג של הישג בעל מאפיינים לאומניים דווקא !

לרוב אין פה ולא מדובר כאן ברומן קלאסי נוטף דבש מהסוג עליו נכתבים בד"כ שירי אהבה (לפחות לא מצד הגבר)....

ואני מעדיף שלא להגרר יותר לעומקם של דברים בנושא הזה.
ישן 01-07-2008, 07:16

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי danielco2 שמתחילה ב "אני לא רואה כאן שום גזענות"

לא רלוונטי אם את רואה את זה כגזענות או לא, השאלה היא האם למדינה מותר להחזיק בדעות הללו ולקדם אותן והתשובה היא לא. את יכולה להמשיך להחזיק בדעות הללו, זכותך המלאה..
אני אישית לא יוצא עם בנות שלא עושות סקס בדייט ראשון, וכך גם אני מחנך את בני, עכשיו שהם הגיעו לגיל שהם מתחילים לצאת עם בנות, ובוודאי שלא עם אשכנזיות כי הן ידועות בקרירותן...אני בעד לצאת עם מרוקאיות או תימניות הידועות בכך שהן לוהטות וחמות (למרות שאנחנו אשכנזים ויש כאלה שאומרים שאשכנזים צריכים לצאת עם אשכנזיות ומזרחים צריכים לצאת עם מזרחיות אבל זה דיון לפעם אחרת..)...בקיצור, אני מחנך את בני לצאת רק עם בנות שנותנות בדייט ראשון מרוקאיות/ תימניות אבל זה לא אומר שזה קביל שהמדינה תממן עכשיו סרט שמקדם את האג'נדה הזו! זה נשאר בגדר הסטיה שלי כמו שהדעות שלך לגבי מי צריך לצאת עם מי ומי צריך לשכב עם מי נשאר בגדר הסטיה הקטנה שלך....זה לא ראוי ולא חוקי שהמדינה תתעסק בזה..

ישן 01-07-2008, 12:28
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
אני מקווה שגם הבת שלך פותחת רגליים בדייט ראשון...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "לא רלוונטי אם את רואה את זה..."

יש לך מספר? אני אישית מסודר, אבל יש לי חבר בדואי המסכן רוצה ללכת לזונה, חבל שישלם סתם אם הבת שלך בעניין...
ולעניין, אין שום פסול שעירייה בישראל תתעסק בסוגיה מסוג זה, היו שם דברים שלא במקום, כמו הכותרת- "לישון עם האויב"- אבל להזהיר את הנערות גלאי 14-17 לא לצאת עם גברברים בדואים, כאשר המטרה ב99% מהמקרים זה בסה"כ לזיין כלבה יהודיה ולהתלהב לחברה, הנה עשיתי את השפחה התורנית, זה דבר לגיטימי בהחלט.

אתה מוזמן לתת לבנות שלך\אחיות שלך\... לפתוח רגליים ולהיות השפחה התורנית, אבל אל תטיף מוסר. באם לשנות במקצת את רוח התשדיר(היו שם מספר דברים לא במקום)- כלל לא תהיה כל בעייה עם התשדיר הזה.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 01-07-2008 בשעה 12:42.
ישן 01-07-2008, 13:12
  2Sky 2Sky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.07
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אני מקווה שגם הבת שלך פותחת רגליים בדייט ראשון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
יש לך מספר? אני אישית מסודר, אבל יש לי חבר בדואי המסכן רוצה ללכת לזונה, חבל שישלם סתם אם הבת שלך בעניין...
ולעניין, אין שום פסול שעירייה בישראל תתעסק בסוגיה מסוג זה, היו שם דברים שלא במקום, כמו הכותרת- "לישון עם האויב"- אבל להזהיר את הנערות גלאי 14-17 לא לצאת עם גברברים בדואים, כאשר המטרה ב99% מהמקרים זה בסה"כ לזיין כלבה יהודיה ולהתלהב לחברה, הנה עשיתי את השפחה התורנית, זה דבר לגיטימי בהחלט.

אתה מוזמן לתת לבנות שלך\אחיות שלך\... לפתוח רגליים ולהיות השפחה התורנית, אבל אל תטיף מוסר. באם לשנות במקצת את רוח התשדיר(היו שם מספר דברים לא במקום)- כלל לא תהיה כל בעייה עם התשדיר הזה.

אפשר לקבל גם מספר? לקרוא לחברים ? היא עושה הכל?
ישן 01-07-2008, 18:36

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אני מקווה שגם הבת שלך פותחת רגליים בדייט ראשון..."

לא יודע היכן אתה ממציא שאני מטיף מוסר, לא הטפתי מוסר, דנתי בסוגיה האם המדינה רשאית לממן דעות כאלה והתשובה היא לא. זו אינה שאלה מוסרית זו שאלה במדעי המדינה, לא נכנסתי כלל לסוגיה הערכית אז תבלבל בבקשה.

המסר הכללי שלך היה יכול להיות נכון אילו לא היה מופנה רק כלפי גברים בדואים, היה אפשר לעשות את אותו התשדיר כנגד גברים בכלל (שהרי לא חסר גברים יהודים שמחפשים רק לזיין בחורה מתחת לגיל החוקי).

ברגע שהפכת את התשדיר לתשדיר שמופנה נגד הבדואים בלבד, הפכת אותו למכליל, גזעני , ולא חוקי. באף דמוקרטיה זה לא היה עובר (ואני כותב זאת כדי שלא ניכנס לדיון האם בג"ץ שלנו היה מקבל זאת...כידוע יש כאן ביקורת רבה על בג"ץ בפורום ויתכן שבצדק, בכוונה אני לא ניכנס לזה).

בצורה שזה הוצג זה לא היה קביל בשום מדינה דמוקרטית. אכן עם כמה שינויים זה היה בסדר גמור, העיקרי שבהם- להזהיר מפני גברים שרוצים לנצל נערות צעירות ולא מבדואים שרוצים לנצל בנות צעירות.

נערך לאחרונה ע"י emile-a בתאריך 01-07-2008 בשעה 18:43.
ישן 01-07-2008, 22:56

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אמיל אתה מפספס את הנק' במקצת."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
אני אישית מכיר את התופעה הזו מקרוב, של ערבים שהולכים עם יהודיות(דגש על בחורות יהודיות), רק בשביל המטרה הזו- אני לא יודע מה אתך, אבל אני לא מרגיש בנוח עם העובדה הזו.

ואני חושב שאתה מפספס את הנקודה. ראשית אני מכיר הרבה בחורים יהודים שרוצים לזיין בחורות צעירות רק למטרות סיפוק מיני אישי ומיידי ואח"כ לזרוק אותם, אני אישית לא מרגיש נוח גם עם זה. הנקודה היא שיש מחיר לפעמים גם לדמוקרטיה, ואי עשיית הכללות זה חלק מהמחיר, בעיקר כשבאמת מדובר בתופעה שקיימת גם אצל יהודים וגם אצל בדואים (למרות שהמניע שונה, זה לא משנה כל כך..כל עוד הפעולות זהות).
אם היינו מדברים על נושא "רצח בגלל פגיעה בכבוד המשפחה" אז היה כאן דיון מעניין כי זה קיים רק במגזרים מסוימים..לא יהודים. אבל לשכב עם קטינות? זה קיים בכל מקום! לכן ההכללה שהמדינה עושה כאן היא גזענית ולא קבילה, רוצים לחנך בנות מתחת לגיל החוקי להיזהר מגברים טורפים? זה דבר אחד,אבל להזהיר רק מגברים בדואים?, זה פשוט לא קביל. (שהמדינה עושה זאת, אתה יכול אם אתה רוצה להזהיר את הבנות שלך רק מבדואים..זאת זכותך).
בקיצור, כמו שהדבר מופיע כאן, זה לא דמוקרטי וגזעני.

ישן 01-07-2008, 11:40
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
במלחמת העצמאות נהרגו 6000 לוחמים יהודים, מתוך 600 אלף יהודים במדינה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "קרית גת: קמפיין גזעני נגד בדואים שיוצאים עם יהודיות [וידאו]"

זה מספר עצום, אחד מתוך 100 שהיו במדינה נהרגו.

הם נלחמו ונהרגו בשביל הדורות הבאים שיוכלו לחיות כיהודים בארץ היהודית.

הבנות האלו שיוצאות עם בדואים, לא בשביל זה נלחמו ונהרגו במלחמת העצמאות.

אם מחללים את זכר הנופלים במלחמת העצמאות, אז אין טעם לעמוד דום ביום הזכרון. ואין טעם בעוד הרבה דברים של עצמאות המדינה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 01-07-2008, 13:42
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
לבטח לא נלחמו למען הקמתה של מדינה גזענית
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "במלחמת העצמאות נהרגו 6000 לוחמים יהודים, מתוך 600 אלף יהודים במדינה"

השיבה לארץ לא נעשתה מסיבה גזענית שנבעה מתוכנו - המעודדים שלה היו גזענים בארצות המוצא של השבים.
לא רצינו להקים כאן מדינה גזענית, אלא מדינה ברוח נביאי הנחמה, נביאי השלום, אלו שדגלו בחיים בחד תוך כיבוד כל בני האדם. הגדילו לעשות אבותינו ובמיוחד מנהיגנו, שלא בחלו בנישואין ובהבאת צאצאים מבנות הילדים ובנות הארצות השכנות.
דוד המלך, שכבש את ירושלים מידי היבוסי, שיצר את המקום הקדוש ביותר למאמינים באלוהי ישראל, הוא צאצא לאם מואביה. בנו שלמה התרועע עם 1000 נשים, לא כולן היו ממוצא יהודי טהור. כל עם ישראל העשווי הוא תוצאה של ערוב עם גוים מכל חלקי תבל - אין גזע יהודי טהור ונקי מדמם של זרים.

לצערינו הדבר לא הסתייע ומדינות ערב קמו עלינו לכלותנו ולא עלה הדבר ידיהם.

גם במצב דהיום עלינו לגלות אורך רוח ופתיחות מירבית ולא להעלות מתהום הנשיה הצהרות גזעניות לא זאת הייתה המטרה בהקמתה של מדינת ישראל. תפסיקו לבזות את אלו שנפלו על מנת להקימה - מדינה פתוחה וליברלית, שתהוה סמן דרך לעולם כולו.
ישן 02-07-2008, 08:16

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "גש ובדוק במגילת העצמאות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הפטריוט
http://www.knesset.gov.il/docs/heb/megilat.htm

כל מגילת העצמאות מתייחסת למדינת ישראל כאל מדינה יהודית, ורק פסקה אחת מתייחסת לשוויון זכויות וכ"ו.
מדינת ישראל היא מדינה יהודית, ולא "מדינת כל אזרחיה". והזכות להתבולל אינה מן הזכויות שהיא מעניקה לאזרחיה.

לא ניכנס לויכוח הזה, ברור לכולם שזה הרבה יותר מורכב ממה שאתה מתאר,הגיון כיתה ג' של "מה מופיע" יותר פעמים לא תופס כאן וויכוח ציבורי ואקדמי על נושא מורכב שנמשך כבר 60 שנה לא יסתיים כאן ע"י זה שאתה תתייחס לכולם כאילו היו איתך בכיתה ג' ותסכם "זוהי מדינה יהודית ולא כל אזרחיה"...
זו לא רמת דיון, ולא פלא שמתעלמים כאן כל פעם שאתה תוקע את הסיכום האומלל ומלא הביטחון הזה לאחת מהשאלות המורכבות במדינתו.
עברנו את כיתה ג', בוא נתקדם ונחזור לדיון..

ישן 02-07-2008, 08:43

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "קשה לך עם העובדות, אז אתה עובר לעלבונות?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הפטריוט
זה לא "דיון של כיתה ג'". זה ה-דיון, כדבריך, שהולך איתנו כבר 60 שנה.
ומה לעשות, יש אנשים שלא חושבים כמוך, ואף מסוגלים לגבות את עמדותיהם בעובדות ובמסמכים, בניגוד לאמוציות שלך.
רוצה לענות לעניין? - בבקשה. אם לא, חסוך ממני את משחקי הקקי-פיפי שלך.

לא הבאת עובדות ולא הוכחות, אמרנו כבר שכתוב במגילת העצמאות גם את זה וגם את זה...וההוכחה שלך היתה שיהודית כתוב יותר פעמים.... ובכן כפי שציינתי, זו הוכחה רק בכיתה ג'..עכשיו תביא הוכחה חדשה או שתחזור לדיון הקודם או שאפשר להמשיך את רמת הדיון שאתה מכוון אליו בכך שתודיע חד משמעית שאבא שלך יותר חזק כי אמרת את זה יותר פעמים.......
יאללה, חזרה לדיון על חוסר הדמוקרטיה והגזענות בקרית גת, אתה רוצה דיון מעיף על מגילת העצמאות? תפתח אשכול חדש, ממני לא תקבל יותר בעניין זה באשכול הנוכחי (וכמו שזה נראה, גם לאף אחד אחר אין סבלנות לרמה כזו של ויכוח)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:01

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר