לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תנועות נוער ומועצות תלמידים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2005, 16:16
  shirina_g shirina_g אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.05
היי:) עזרה קטנה ממשלחיסטית של 2004...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amirmel שמתחילה ב "עזרה למשלחיסט"

קודם כל, שיהיה המון בהצלחה.. לא הייתי בשום סמינר משלחת לצערי הרב..(באמת שרציתי) אבל לפחות אני אוכל לעזור פה אולי..

תמיד טוב להביא המון דברים מהארץ שמחלקים לחניכים במחנה בתור פרסים לחידונים, צ'ופרים, סתם הפצות במחנה כדי לפרסם את החוג שלכם ואת זה אתה בטח כבר יודע

הדברים שלא שווה להביא וחבל על המשקל זה פליירים ובכמויות...נכון, צריך קצת פליירים מפה ומשם..אבל אל תגזימו.
פוסטרים של הארץ כדאי להביא,כדי להעשיר את בקתת ישראל,חדר ישראל וכאלה, זה תורם לאווירה ואפשר גם לתת לחניכים לתלות בבקתה שלהם לאות סולידריות. כדי להשיג פוסטרים,אני אישית פניתי לסוכנות היהודית שבעיר שלי, ואיש נחמד הביא לי מלא פוסטרים על הארץ. עוד דבר זה ללכת לקולנוע, ולבקש פוסטרים של סרטים ובעברית..(תחשוב על חניכות אמריקאיות שרואות את בראד פיט ועוד עם כיתוב בעברית..חח)
אם אתה גר בעיר שיש לה קצת תקציב ויש לה דובר, לך ללשכת הדובר עירייה, ותוציא ממנו מחזיקי מפתחות של העיר, כובעים, עטים שכתוב עליהם בעברית ושוב בלי פליירים..חבל.

מדבקות זה עסק חזק וטוב, לא כבד, נדבק וקל להפצה..קח את כל סוגי המדבקות שאתה יכול, שיש להם סלוגן חמוד. מפעל הפיס מוציא הרבה סטיקרים כמו :אני אוהב את ישראל, יהיה טוב וכאלה...אם אתם לוקחים מדבקות של "אסור לעשן", אל תתנו לילדים קטנים...שימו לב לזה..
אתה יכול לקחת מדבקות כמו קרבי זה הכי אחי, מדבקות המתנגדות להתנתקות, התומכות בהתנתקות כדי ללמד חניכים מה קורה בארץ ושיבחרו את המדבקה שמתאימה להם, אם הם בוגרים מספיק.

הדבר שהכי הכי פועל בעולם זה חולצות....! פשוט תביאו כמה שאפשר שכתוב עליהם בעברית...מחולצות למחנות קיץ, ועד חולצות שמפרסמות את המוסך השכונתי..זה פשוט עובד והם מתלהבים בטירוף.

לפי דעתי,תפנו בתור משלחת, תוציאו מכתב הפונה לחברות גדולות של מזון כמו עלית, שטראוס, אוסם, תלמה וכאלה, תבקשו אריזות ריקות מדבקות ששמים על קופסאות, , שרשראות דגלים כאלו וכו'.

מקווה ממש שעזרתי...אל תשכח גם לדבר עם המשלחיסטים שהיו לך שנה שעברה..
הם תמיד יכולים לעזור...יש להם הרבה ניסיון.

נ.ב- לאן אתה נוסע?

בהצלחה!!!!!!!!!!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר