לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2008, 01:57
  D&T D&T אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.07
הסבר על משפחת טומהוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הקומץ שמתחילה ב "שאלה לגבי איתור טילי שיוט"

טיל השיוט טומהוק נולד בסביביות שנות ה80 וגדל הרבה מאז.
שלושה דורות מבצעים ורביעי בדרך (מכובד ביותר).

לפי דעתי טיל מיוחד ביותר בעל יכולות מצוינות אך עדין "טיפש" טיל הטומהוק מכול הסוגים דומים במבנם אך ביכולת שונה (אין אפשרות להוסיף סודי)

אבל מה שכן אפשר לרשום זה שכל דור משפר את קודמו ולכן אם ארשון היה רק בעל נעילת מטרות לפי מפה טופוגרפית(נראה לי שזו המילה) והשני בעל יכולת של שינוי פני השטח (שינוי מטרות לאחר שיגור)
והשלישי בעל כל היכולות בנוסף לGPS אבל לטיל עדין יש בעיה גדולה מאוד!!! שהיא היכולת ניווט שלו באוויר עד למטרה!
הסבר: לכל משפחת הטומהוק יש "אף" רדאר שצופה קדימה כ16 מ' ולא יותר במהירות שיוט בלבד.
ולכן אם יש שטח אדמה רצוף ללא שינוי למשל מדבר אין לו אפשרות לטוס שם(לעבור) ובגלל זה אני מציעה פתרון של שינוי המפה הטופוגרפית של אזור המטרה למנוה מהטיל לפגוע.

דוגמא לבעיה: במלחמת עירק רוב הטילים, הטומהוק עברו דרך הר,ערים מיושבת בתוך שיטחה של אירן (לא זוכר את השם) על מנת לבסס לו מפה טופוגרפית אחידה ובעלת שינוי וצורה יחודית.
עוד הסבר לטילים משיוט בכללי אני יכול לתת תבקשו.
להתחלה טיל השיוט הראשון היה "חרק של מישהו" ונבנה מאוד מזמן!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-07-2008, 10:04
  טל ענבר טל ענבר אינו מחובר  
מומחה לתעופה, תעופה צבאית, חלל ולווינות. חוקר בכיר במכון פישר

חבר מתאריך: 02.07.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי D&T שמתחילה ב "הסבר על משפחת טומהוק"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי D&T
טיל הטומהוק מכול הסוגים דומים במבנם אך ביכולת שונה (אין אפשרות להוסיף סודי) אני מבין שאתה מצוי ברזי המערכת האמריקנית ושומר על ביטחון המידע של ארה"ב. כל הכבוד - דוגמא לחברי הפורום!

הסבר: לכל משפחת הטומהוק יש "אף" רדאר שצופה קדימה כ16 מ' ולא יותר במהירות שיוט בלבד. מעניין...אתה בטוח שרק 16 ולא 15.5. או 17? מה המקור לטענתך זו?
ולכן אם יש שטח אדמה רצוף ללא שינוי למשל מדבר אין לו אפשרות לטוס שם(לעבור)
זה כבר ממש פנטסטי. זאת אומרת שכל כוחות טילי טומהאוק המצויים בצוללות או בספינות אמריקניות אינם יכולים לטוס מעל הים? אז מה ראינו במלחמת המפרץ ולאחריה? שיגור סרק שמטרתו לוחמה פסיכולוגית?

דוגמא לבעיה: במלחמת עירק רוב הטילים, הטומהוק עברו דרך הר,ערים מיושבת בתוך שיטחה של אירן (לא זוכר את השם) על מנת לבסס לו מפה טופוגרפית אחידה ובעלת שינוי וצורה יחודית.על פי תאורך נורו טילים אל עבר המטרה, עשו סיבוב דרך איראן וחזרו לעיראק?
עוד הסבר לטילים משיוט בכללי אני יכול לתת תבקשו.אני מבקש. תסביר לנו עוד.
להתחלה טיל השיוט הראשון היה "חרק של מישהו" ונבנה מאוד מזמן!! איזה חרק? מי המישהו?

נהנתי מהתגובה, אבל אשכול ההומור נמצא במקום אחר בפורום.
ישן 15-07-2008, 11:50
  D&T D&T אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הקומץ שמתחילה ב "שאלה לגבי איתור טילי שיוט"

זה כבר ממש פנטסטי. זאת אומרת שכל כוחות טילי טומהאוק המצויים בצוללות או בספינות אמריקניות אינם יכולים לטוס מעל הים? אז מה ראינו במלחמת המפרץ ולאחריה? שיגור סרק שמטרתו לוחמה פסיכולוגית?

הטיל שמשוגר מצוללות או ספינות של הצי בעל מקדם רקטי ועד שהוא מתחיל לשייט באוויר הוא לא "מחפש" את המטרה אלה רק עף לכיוון היעד.

על פי תאורך נורו טילים אל עבר המטרה, עשו סיבוב דרך איראן וחזרו לעיראק

חיובי לפי מסמכים שפרסם צבא ארה"ב ואני לא זוכר איכן ראיתי אותם אני יחפש לכם.

טיל השיוט הראשון ולא הV-1 הוא Kettering Bug בעל צורה של מטוס לתווח של 150 ק"מ ועלו 80 ק"ל חומר נפץ מרסק.

אין לי כל קשר למערכת האמרקנית ולא רוצה גם וכן אני חושב שחשוב לשמור על בטחון המידע לא משנה של איזה צבא.
ישן 15-07-2008, 12:13
  D&T D&T אינו מחובר  

הסבר לYHS
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "מה זה "מקדם רקטי"?"

בדרך הוא אכן משייט ולכן נחשב טיל שיוט אך בתחילת מעופו הוא מתבסס על מנוע מקדם רקטי שנופל מימנו לאחר שמסיים לעבודלא יודע בדיוק מתי נופל באיזה שלב אבל אני יודע שאפר לכוון את זמן העבודה שלו .(מובן?)

אתה בטח שמתעה על איל אוויר אוויר בשם Derby גם הוא למשל פעול על שיטה דומה הוא משתגר לכיוון המטרה בלי לדעת איכן היא ורדאר שלו באף מחפש אותה ברגע שיש נעילה על עצם באוויר הוא ננעל עלו.
וכך גם הטיל טומהוק שנורה לכיוון המטרה בלי לדעת מה היא ובטווח מסוים מימנה הוא ננעל על פי מספר אפשרויות GPS,נ"צ,לייזר...

16' מטר קדימה: לטיל הטומהוק יש רדאר/מחשב מאוד חכם שאומר לו כל רגע נתון איפה הוא עד ליעד אבל בהשווה לטווח קידמי של 16 מ' (16 מ' לפי מיצר הטיל), כלומר יש לו מפה במחשב והוא כל הזמן מסתכל בה בהשווה לטופוגרפיה של השטח 16 מ' קדימה.(מובן?
)
ישן 15-07-2008, 18:01
  haboob haboob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
המלצה חמה וידידותית
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי D&T שמתחילה ב "הסבר לYHS"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי D&T
אתה בטח שמתעה על איל אוויר אוויר בשם Derby גם הוא למשל פעול על שיטה דומה הוא משתגר לכיוון המטרה בלי לדעת איכן היא ורדאר שלו באף מחפש אותה ברגע שיש נעילה על עצם באוויר הוא ננעל עלו.)

D&T, נחסוך לך קצת מה"פינג-פונג" כאן...

אם לא שמת לב, לא מתייחסים ברצינות רבה מידי להערותיך כאן.
בין אם זה בשל התוכן של הדברים, בין אם זה בשל חופשת הקיץ שלך, ובין אם זה בגלל העברית הקלוקלת שבה אתה מתבטא.

אני ממליץ לך לטפל קודם כל ברמת העברית שאתה מציג כאן - זה הדבר הראשון שקופץ לעין בהודעות שלך, ועם עברית כזו תזכה כמעט תמיד להתייחסות לא-רצינית.
ובכלל, רצוי שתקרא את ההודעות שלך רגע לפני שאתה לוחץ על "שלח תגובה" - זה יחסוך לך כל-מיני טעויות הקלדה לא-רצויות (אני שמעתי על איל אוויר-אוויר רק באגדות על סנטה קלאוס והכרכרה שלו ...).

קבל את זה כטיפ לחיים בכלל.

- Albert Einstein

ישן 15-07-2008, 23:14
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "לפי הודעות קודמות, מדובר בחבר..."

לא קלקיליה, ביירות!
מדהים איך לא בדקתי אותו קודם.
גולש מאותו IP כמו הגולשים שהזדהו כאנשי חיזבאללה.
מה שמשונה ומעניין זה שאותו IP גם הוריד סרטים מאתרי שיתוף קבצים ישראליים! מתורגמים לעברית...

להבא: חבר'ה אם יש לכם חשדות בגולש ספציפי אנא הפנו אותם אלי כדי שאוכל לבדוק אותם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:07

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר