לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: האם לאפשר לאנשי חיזבאללה להתבטא בפורום?
כן, אני רוצה לקרוא תגובות שלהם 212 53.81%
לא. לא רוצה לשמוע מהם. 182 46.19%
מצביעים: 394. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2008, 23:39
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
שאלה האם לאפשר לאנשי חיזבאללה להתבטא בפורום?

בשבוע שעבר נכתבו כאן שתי תגובות בעברית ע"י אנשי חיזבאללה.
התגובות הכילו טקסט בעברית, תמונות של חלקי גופות וקישור לאתר שחיזבאללה העלו ובו חלקי הגופות.
ככל הידוע לי הפורום שלנו הוא הפורום העברי היחיד שבו נכתבו תגובות אלו.
כמנהלים מחקנו מיד את התגובות (למעשה, תגובה ואשכול חדש) וחסמנו את המשתמש שכתב אותן.
המידע מהתגובות והמידע שיש לנו על הכותב הועבר אל מי שהועבר.

עכשיו, אנו פונים אליכם: הגולשים. האם תרצו לקרוא כאן את תגובות החיזבאללה?
מצד אחד, ברור שאנחנו לא רוצים לספק להם במה לתעמולה וללוחמה הפסיכולוגית שלהם. מצד שני, זו במה בלתי אמצעית שלרובנו אין ולפעמים מאד מעניין לשמוע את מה שיש לאוייב לומר.
די ברור שלא נאפשר כאן תעמולה בוטה או הצגת תמונות זוועה. אם נאשר לאנשי חיזבאללה להמשיך לכתוב יחולו עליהם אותם כללים שחלים על כל הגולשים.
אנא הצביעו בסקר ונמקו את דעתכם בתגובות.
החלטה אם לאפשר להם לכתוב תתקבל ע"י כלל המנהלים ובעלי האתר תוך שיקולים שונים, גם משפטיים. אנחנו לא מתחייבים לקבל את תוצאות הסקר אך נשתמש בהן במסגרת השיקולים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2008, 07:07
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
עדיף שלא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "האם לאפשר לאנשי חיזבאללה להתבטא בפורום?"

איך תוכל להבדיל בין, נאמר, גולשים מלבנון לאנשי חיזבאללה?

אם השאלה הייתה בנוגע לגולשים ממדינות ערב, אז כן, זה יכול להיות מעניין ומחכים.
אבל תועמלני חיזבאללה? במוקדם או במאוחר (וזה יהיה יותר קרוב למוקדם) גולשים ישראלים יתעצבנו וכל העניין יהפוך להתגוששות מילולית שתזהם את הפורום. (כבר עכשיו נאלצתם למחוק הודעה של גולש ישראלי בגלל שהיא הכילה תמונת זוועה של גופה).

איך תרגיש יוסיפון אם במהלך וויכוח סוער כזה גולש ישראלי יתחיל להתלהם (כפי שקורה לרבים וטובים כשמדובר בנושאים טעונים) ואתה תאלץ לחסום אותו?

ומה נקבל בתמורה לכל המהומה? תועמלנים של ארגון התלה תמונות של חלקי גופות בראש חוצות? על מה כבר יש לנו לדבר איתם?

אין לכם מספיק עבודה גם ככה בניהול הפורום?

”החכם יודע להימנע מצרות שהפיקח יודע לפטור”. אל תהיו פיקחים, היו חכמים.
ישן 27-01-2008, 07:36
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
אני עוד לא בטוח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "האם לאפשר לאנשי חיזבאללה להתבטא בפורום?"

מצד אחד - מדוע לתת להם במה להפיץ את הלוחמה הפסיכולוגית שלהם ? שיתאמצו קצת ...

ומצד שני - אם הם יכתוב כאן אולי גולשים יפנימו את המסר שהם יכולים גם לקרוא את מה שכתוב בפורום ויזהרו קצת יותר לפני שיחשפו מידע.
בנסף, כך נדע אם התנגדות של גולש לגיוס למשל נובעת משיקולי מצפון או משיקולים של היותו האוייב בעצמו.

לסיכום, המבחן הוא פשוט: האם הם ייתנו לנו לכתוב בפורומים שלהם ?
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

ישן 27-01-2008, 16:10
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי קורנסון שמתחילה ב "בטח"

אני משרשר אליך כי מתוך התיחסות לנימוקים שלך אני רוצה לתת התיחסות כללית.

ראשית, הטיעונים שלך בעד הצגת "גרסת הצד שכנגד" הם ראויים לטעמי.

שנית, עצם העובדה שאתה מוכן להפעיל ראיה חושבת ומתורבתת כלפי מייצגי חיזבאללה מלמדת אותי שאתה מוכן לתת לחיזבאללה יחס שאני בשום פנים לא מוכן- במה לדיון.

חיזבאללה הוא לא באמת מפלגה. הגוף הזה הוא גם לא באמת התארגנות עממית של תושבי אזור מסוים אשר חולקים השקפה, ערכים ושאיפות.

חיזבאללה הוא ארגון דתי אשר פועל בתחום הכלכלי, הפוליטי, החברתי והצבאי על מנת להוציא לפועל מהלכים שיקדמו מטרות שמוגדרות על ידי אירן, מדינה בעלת משטר דתי איסלאמי לא סובלני.

בתור שכזה שולל הארגון את עצם קיומה של מדינת ישראל או קיום ריבונות יהודית כלשהי בכלל.

זאת על פי התבטאויות רשמיות גלויות מפי בכירי המשטר האירני וראשי הארגון עצמו.

ניתן להשוות את המצב כאן למצב מול חמאס או ארגון הג'יהאד האיסלמי הפלשתיני (גא"פ). מדובר בגופים אשר לא חוששים לחזור בעקביות על מטרתם האסטרטגית- ביטול הריבונות היהודית בשטח ארץ ישראל, ומזעור הנוכחות היהודית בה.

דוברי ארגונים אלה וראשיהם חוזרים מדי פעם על עקרונותיהם האסטרטגיים (כך על פי הסבריהם) כי לא אצה להם הדרך להיכנס למלחמת הכרעה צבאית מול ישראל עקב ניתוח מפוכח של יחסי הכוחות הצבאיים כיום.
לעומת זאת, הדפ"ן (דרך פעולה נבחרת) שלהם הוא קיום רצף לא אחיד אך לאורך זמן (בהסתכלות של עשרות שנים- אף מנהיג שם לא צוטט בהתחייבות להביא את הניצחון בעצמו ובתקופתו) של פעולות צבאיות בסדרי גודל קטנים נגד אזרחים ישראלים, מטרות אזרחיות וגם מטרות צבאיות ישראליות, מתוך כוונה לערער את המסד עליו בנויה המדינה היהודית-ציונית, ולהביא למצב בו בסופו של דבר ניתן להיכנס למלחמת הכרעה צבאית כאשר הניצחון הערבי מובטח.

לאור זאת, אני מעודד את כולנו להבין כי עם חיזבאללה ודומיו אין על מה לדבר, והדבר שעלינו כן לשאוף להכיר הוא התרבות הערבית הסובבת אותנו, לא את נציגיה הקיצונים.

נא תשומת ליבכם שלמרות הכל, רוב הערבים שסביבנו רינם נלהבים להתאבד עלינו או אפילו להתגייס לשורות הארגוני הצבאיים, ולו גם בתפקידי תומכי-לחימה.

בהיבט של שיוף, עידון, ביסוס או השחזת דעותינו, אני משוכנע שעל ידי שיפור החינוך בתוך ישראל ושיפור היכרותנו עם ההיסטוריה הערבית ותרבותם, נוכל לתת מענה לנושאים אלה.

גם לנאצי לא הייתי נותן כאן במה, למרות שכן השקעתי בלקרוא וללמוד את הנושא.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

נערך לאחרונה ע"י רגב06 בתאריך 27-01-2008 בשעה 16:14.
ישן 27-01-2008, 16:21
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי NOV 02 שמתחילה ב "תשמע, כל הטיעונים נכונים ואם..."

סליחה, מתן מסך לאויב לצורך העברת מסרים מכוונים ומתוזמרים אינו דרך לצבור ידע.
לימודי מזרחנות זו דרך.
הבאת סקירות על מושאי ההתעניינות זו דרך.

כמו שמשידורי אל-מנאר לא ניתן לעמוד על הנעשה בלבנון.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 27-01-2008, 18:51
צלמית המשתמש של קורנסון
  קורנסון קורנסון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.04
ושוב, רגב, ממה יש לנו לפחד?
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי רגב06 שמתחילה ב "אני משרשר אליך כי מתוך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רגב06

חיזבאללה הוא לא באמת מפלגה. הגוף הזה הוא גם לא באמת התארגנות עממית של תושבי אזור מסוים אשר חולקים השקפה, ערכים ושאיפות.
חיזבאללה הוא ארגון דתי אשר פועל בתחום הכלכלי, הפוליטי, החברתי והצבאי על מנת להוציא לפועל מהלכים שיקדמו מטרות שמוגדרות על ידי אירן, מדינה בעלת משטר דתי איסלאמי לא סובלני.
בתור שכזה שולל הארגון את עצם קיומה של מדינת ישראל או קיום ריבונות יהודית כלשהי בכלל.
זאת על פי התבטאויות רשמיות גלויות מפי בכירי המשטר האירני וראשי הארגון עצמו.
ניתן להשוות את המצב כאן למצב מול חמאס או ארגון הג'יהאד האיסלמי הפלשתיני (גא"פ). מדובר בגופים אשר לא חוששים לחזור בעקביות על מטרתם האסטרטגית- ביטול הריבונות היהודית בשטח ארץ ישראל, ומזעור הנוכחות היהודית בה.
דוברי ארגונים אלה וראשיהם חוזרים מדי פעם על עקרונותיהם האסטרטגיים (כך על פי הסבריהם) כי לא אצה להם הדרך להיכנס למלחמת הכרעה צבאית מול ישראל עקב ניתוח מפוכח של יחסי הכוחות הצבאיים כיום.
לעומת זאת, הדפ"ן (דרך פעולה נבחרת) שלהם הוא קיום רצף לא אחיד אך לאורך זמן (בהסתכלות של עשרות שנים- אף מנהיג שם לא צוטט בהתחייבות להביא את הניצחון בעצמו ובתקופתו) של פעולות צבאיות בסדרי גודל קטנים נגד אזרחים ישראלים, מטרות אזרחיות וגם מטרות צבאיות ישראליות, מתוך כוונה לערער את המסד עליו בנויה המדינה היהודית-ציונית, ולהביא למצב בו בסופו של דבר ניתן להיכנס למלחמת הכרעה צבאית כאשר הניצחון הערבי מובטח.

ועדין, אני מעדיף לשמוע את זה מפיו ולא ממקור שני ושלישי (מכובד ומלומד ככל שיהיה). הבעיה שלי, רגב, היא עם תא התהודה שאנחנו יוצרים לעצמינו פה, שבו אנחנו שומעים רק את הדעות שאנחנו רוצים לשמוע, את אותם תפיסת עולם חד צדדית שבה אנחנו מתבוססים, ולא נותנים סיכוי לשום דבר שעלול חס וחלילה לערער לנו תפיסות עולם מוקדמות. בסופו של דבר אנחנו מסתיידים בתוך דעות שבינן ובין המציאות אין דבר וחצי דבר.
כאן זה המקום הטוב ביותר להחשף לאנשים האלו - מגרש ביתי, בו מרביתם המכריעה של המשתתפים ישראלית. אין להם פה סיכוי ממשי להשפיע, יהיו דעותיהן אשר יהיו. רוב הסיכויים שהם בכלל יתיאשו ויעזבו מרצונם די מהר. ובסופו של דבר, הרי אם באמת כל מה שנקבל זו תעמולה ונאצות, האנשים האלו יחסמו. אז ממה אנחנו כל כך מפחדים?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רגב06

בהיבט של שיוף, עידון, ביסוס או השחזת דעותינו, אני משוכנע שעל ידי שיפור החינוך בתוך ישראל ושיפור היכרותנו עם ההיסטוריה הערבית ותרבותם, נוכל לתת מענה לנושאים אלה.

שום היכרות שמערכת החינוך יכולה להקנות לך לעולם לא תשתווה לניסיון שתרכוש ממפגש ישיר עם נציגי הצד השני. אף פעם. לעולם לא תחשף למגוון הדעות והשקפות הזרות שנמצא שם בחוץ אם תמשיך להסתתר מאחורי החומות הוירטואליות של הפורום הזה. המפגש הישיר הזה זמין פה, במיידי. עד מתי תחכה לשיפורים במערכת החינוך?

חוץ מזה, בהתחשב בזה שלדעתי 90% מאוכלוסיית ישראל לא יודעת מה זה בכלל "עמלץ", האיש כבר עשה שירות למדינה. כנראה שנסראללה צודק עם תאוריית קורי העכביש שלו אם אנחנו אפילו לא מסוגלים לעמוד בפני התועמלנים בגרוש שלו.

נערך לאחרונה ע"י קורנסון בתאריך 27-01-2008 בשעה 18:54.
ישן 27-01-2008, 20:25
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי קורנסון שמתחילה ב "ושוב, רגב, ממה יש לנו לפחד?"

אני מבין את מה שאתה אומר, ולא מפחד. אין לי איזה חשש שמקנן מכך שאיזה ישראלי מבולבל יקרא תגובה של חיזבאללה כאן באתר ויחשוב לעצמו-"הי, בעצם יש משהו בדבריהם, החבר'ה האלה צודקים, אולי אשגר אי-מייל אל הקונסוליה של אירן באיסטנבול ואציע סיוע למטרה הקדושה".

הרי כשיכתב כאן משהו מטעם חיזבאללה, בהנחה שאנחנו נבין כי "הודעה זו היא הודעת חיזבאללה בפורום צבא ובטחון ישראלי בעברית במדינת ישראל", המשהו הזה יהיה הודעה שמתוכננת לשרת אינרטס חיזבאללה נגדנו.
אינני רואה מה יש לי ללמוד מהודעות כאלה חוץ משלוש אפשרויות-
א. איזה חארות, רוקדים על הדם.
ב. איזה חארות עילגים ("עמלץ" וכו').
ג. איזה חארות מתוחכמים, הם ממש מתאמנים עלינו כאן.

האפשרות הנוספת היא שהם ישחילו כאן כדבר שבשיגרה הודעות מתחזות. הודעות כמו אלו שהם העלו כאן אשר גרמו לפתיחת הדיון הזה, אשר אם לא נשים לב אליהן, אולי כי מרוב שהם כותבים כאן הם יצברו נסיון וילמדו להטמיע את ההודעות שלהם בינות להודעות של גולשים ישראלים (פ33ות אחחחחחי, ברורר שצנחנים שולתתתים).
הודעות כאלה יכולות לעלות לי על העצבים ולייצר אי נעימויות שאני מן הסתם לא יוד לחזות את כולן.

אז למה לי בכלל?

ישן 27-01-2008, 17:25
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי קורנסון שמתחילה ב "בטח"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קורנסון
בהחלט יש מקום לדעות לא פופולריות, ואם הם עומדים בחוקי הפורום (כלומר בלי קללות, גופות ופוליטיקה מיותרת), אני לא רואה שום בעיה לתת להם להשתתף.

סתם מתוך סקרנות, אם זה בלי קללות ובלי פוליטיקה מה אתה מצפה לשמוע מהם פה?
על הרכש החדש של טילי חוף ים מאיראן? שמורות טבע מדרום לליטאני? תוכנית החטיפה הבאה?
אולי הם ירצו לדון בביצועי צה”ל במלחמה האחרונה וכיצד נוכל להשתפר בעתיד?

ואנחנו נוכל כמובן להשיב להם באותו מטבע, מה שיפרנו, לקחים שהפקנו וציוד שרכשנו.
והכל, כמובן, בצורה תרבותית ומכובדת, כמו שנאמר באיש שהיה מלך; ”עכשיו נלמד את הברברים לטבוח כבני תרבות”.

אל נא בחמתך, לא באתי לעצבן, רק להזכיר שהנושאים הנדונים בפורום הזה (אחרי הכל, זה לא פורום לעניני קולנוע) לא סביר לדון בהם עם אויב פעיל.
ישן 27-01-2008, 16:18
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "דע את האויב.."

אני מאמין ש"דע את האויב" אין משמעו לתת לאויב אישור להתהלך ולנאום במסגרות חברתיות שלנו, והפורום הזה הוא במובן מסוים כזה.

אנחנו לא מדברים על מלחמה בין אתונה לספרטה על השפעה ונתיבי מסחר, אלא על צד אחד (אנחנו) שרוצה להתקיים וצד שני (הם) שרוצה למנוע זאת ממנו, ולקחת את מקומו וחייו.

ישן 27-01-2008, 18:21
  הפ.ב. הפ.ב. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.04

אני בעד

נראה לי שרוב אנשי הפורום הם אנשים בוגרים שיכולים לסנן תעמולה מדעות עניניות
ונראה לי שיהיה מעניין לשמוע מה יש לאנשי חיזבלה להגיד מעבר לנאומים של נסראללה.

בסך הכל כל חופש גדול אנחנו עוברים תגובות לא מוצלחות + תעמולת נשק שמדי פעם מבצבצת
או דיונים אם המרכבה הוא הטנק הכי הכי טוב בעולם ותגובות בעיתיות הן חלק מהחיים בפורום.
וגם אם נקבל תוצאה לא מוצלחת אז תמיד אפשר לחזור אחורה ולהוריד אותם מהפורום
כשאם לא ננסה לא נדע.

יתרון נוסף ואולי גדול מאוד הוא העלאת המודעות לביטחון מידע. אני זוכר את התקופה שעבדול אלהזרד
התחיל לכתוב בפורום. אנשים נזהרו לגבי מה הם כותבים ולא כל חייל כתב איפה הוא ראה איזה טנק.
לפי דעתי כותבים פעילים מהחיזבלה יגרמו לכולם לחשוב יותר לפני שהם כותבים ואולי זה גם ישפיע מעבר
לגבולות הפורום.
ישן 27-01-2008, 18:27
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.07
לא צריך לתת לחיזבאללה פתחון פה בפורום!!!!

אני לא חושב שכל מה שאנשי החיזבאללה ירשמו בפורום יהיה מידע בעל ערך כלשהו שראוי לדיון, בסופו של דבר ברור שכל מה שירשם על ידם בפורום יהיה תעמולה בלבד ויגרור את הפורום לכיוונים לא רצויים, לא רציניים ונמוכים מאוד.
אין כל הגיון במתן במה לאויב שיפרסם תמונות כפי שפירסם וברור לכולם שישתמש בפורום כבמה לניגוח והתגרות, אין כל הגיון לתת במה לנסיונות של לוחמה פסיכולוגית מצידם.
אני לא מאמין שניתן יהיה ללמוד מההודעות שלהם משהו ולו השולי ביותר משום שלא מדובר כאמוד במידע רציני שייכתב פה אלא בנסיון לעצבן ולהתגרות בלבד.

אין סיבה להאמין שהאנשים שכתבו בפורום הם לוחמי חיזבאללה או בעלי ידע מהותי כלשהו, אולי יותר ילדי תיכון או סטודנטים (ערבים ישראלים לשעבר?) שמשתמשים הפורום בשביל לפרוק עלינו את הבעיות שלהם כמו כל פורום של בי"ס תיכון-זו גם אפשרות שצריך לקחת בחשבון אם חושבים שבפורום הזה ירשם על ידים מידע רציני.
אני לא חושב שמי שיש לו מידע רציני ירשום פה משהו.

בקיצור- להמשיך לחסום אותם (עד כמה שניתן)

בנוסף, אם עד היום כולנו ידענו על האפשרות שהאויב קורא בפורום עכשיו קיבלנו את ההוכחה הוודאית לכך
חשוב לשים לב לא לפרסם מידע רגיש ולשמור על כללי בטחון שדה.

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)

ישן 27-01-2008, 18:36
  מבקר המדינה מבקר המדינה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.06

מצד אחד זה עדיף שיידעו שמשתמש מסויים הוא חיזבאלון מוצהר, לפחות זה יעזור לאלו שמתקשים לסכור את פיהם (מקלדתם) להפנים שעיניים זרות משוטטות להן כאן. אבל מצד שני יתרון זה הוא לא משמעותי, משום שגם כעת הם יכולים להירשם אבל להישאר "רגועים" ורק לשאול שאלות על מנת לשאוב מידע, ולכן צריך לשים לב לגולשים חשודים כאלה. בכל מקרה גם בלי להירשם כלל הם יכולים לצפות בכל הדיונים ולקבל מידע כך שבכל מקרה צריך להזהר עם המידע שמועלה לפורום.
לדעתי עקרונית אין לאפשר לחזבאלון להירשם כחזבאלון מוצהר הואיל ומדובר באירגון טרור נפשע, כל מילה שתיאמר על ידו, כל תגובה, הכל תעמולה נטו.
חוץ מזה לאילו דיונים יש לצפות מאנשי החזבאלה? האם נדון אתם באמל"ח, מערכות נשק וכדומה? מישהו מצפה שהם יקבלו את דעתנו או אנחנו את דעתם? אין שום תוחלת לדיון אתם. ולכן אין לאפשר את הרשמתם.
וכעת משברור מעבר לכל ספק שעיניהם נשואות אל פורום זה יש לנקוט משנה זהירות בכל מה שכותבים כאן!
ישן 27-01-2008, 21:35
  freedom_fighter freedom_fighter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.06
החיזבאללה אינו בן שיח.

לפי מה שתיארתם אלה שהגיבו כאן פצחו בניסיון תעמולה בוטה ודוחה.
אם כן, הצעד הראשון שלהם היה פעולה התקפית, לא פעולה שתכליתה דיאלוג אנושי.
אני משוכנע שלו היה כותב כאן בפורום באנגלית ילד לבנוני ושואל "אני כותב עבודה על מלחמת 2006 ורציתי לראין ישראלים על איך הם תופשים את המלחמה", היינו עונים לו בנימוס ובחפץ לב.
אבל מי שפגע בכבודם של מתינו, מצהיר בכך שהוא רואה אותנו כאויבים ולא כבני אדם, גם לאחר המוות.
מי שאינו מבקש להיות בן שיח, אינו ראוי להיות בן שיח.
יהודים לא מפנים את הלחי השניה.
משוכנע שאם מישהו יהיה פתוח דיו לנהל דיאלוג אמיתי, הוא ימצא אצלנו אוזן קשבת.
ישן 28-01-2008, 02:22
  ColMonty ColMonty אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.06
לא מוחלט!!!

להלן הטיעון: ארגון חיזבאלה, כפרוקסי של אירן, חרט על דגלו את חיסולה של מדינת ישראל. לא שחרור אדמות 67 אלה שחרור כל פלסטין. הארגון הוא מוסלמי פונדמנטליסטי שיעי הפועל ע"פ הלכות ופרושים מוסלמים קיצוניים. ככזה הארגון הנו ארגון סטאטי בו קיימת אחידות דעים באשר למטרותיו כנגד מדינת ישראל. כארגון דתי אין מקום להדיינות על מטרותיו במישור של המלחמה בכופרים.

בנוסף הארגון משתמש בסממנים נאציים כגון הצדעה במועל יד ושיטות מל"פ בהן השתמשו הנאצים במלה"ע ה II. הארגון פועל מתוך מדינה מוכרת בניגוד לרצון ראשייה וכן גרם לשינוי דמוגרפי בלבנון בכך שמספר הנוצרים ירד באופן דראסטי מאז שנות ה 90.

האמרה "ההיסטוריה תשפוט" מקובלת ובשימוש ע"י רבים. כיצד הייתה שופטת ההיסטוריה את ראשי היישוב אם אלו היו מזמינים את פאוזי קָאוַּקְגִ'י למפגש על מנת לדון בשאיפותיו לטהר את הגליל מיהודים?

האם במה"ע ה II הבריטים הזמינו את הגרמנים לדון בהפסקת המלחמה? האם האמריקאים הזמינו את היפנים?

התשובה היא לא.
כל דיאלוג עם ארגונים כה קיצוניים שמטרתם היא שליטה טוטאלית בשם האמונה הנו בבחינת סוג של כניעה. כאן ניתן להוסיף שבמשוואה הזו לא ניתן להכליל את אש"פ שהיה ארגון לאומי המורכב מנוצרים ומוסלמים כאחד (ג'ורג חבש)

תוספת. ניתן לחסום את השתתפותם ע"י חסימה של DNS שמגיע מלבנון או כל מדינה ערבית אחרת.
ואוליי הגיע הזמן שבהנחיות לפורום יופיע הטקסט הבא: "כל מי שמוסר מידע צבאי סודי ע"ג הפורום חושף אותו למודיעין צבאות ערב וארגוני הטרור. בהשתתפותי בפורום אני מבין כי חשיפת מידע סודי עשוי לגרור צעדי ענישה משפטיים ע"פ חוק הצנזורה ובכללם עונש מאסר"

נערך לאחרונה ע"י ColMonty בתאריך 28-01-2008 בשעה 02:29.
ישן 28-01-2008, 08:17
צלמית המשתמש של HotChillis
  HotChillis HotChillis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.07
מה נפקה מינה?

שכלתי ברצינות את ההצעה והגעתי למסקנה ברורה, לא לאשר!
שכרנו בהפסדנו, חוץ מאשר תעמולה מדודה ומחושבת אשר תחליש את החלשים ממילא ותערער את החזקים,
לא ניחשף לדעות שאותם נוכל להפנים להתדיינות עתידית על שלום עם הארגון הקיצוני הזה,
הנשלט ע"י משמרות המהפכה האירנית שחרטו על דגלם את השמדת השטן הקטן..... ישראל.

החלשים הם אלה שנושאים עניים בהערצה אל דווחי האמת של החזבולה, אכן ברוב המקרים זו האמת.
אבל......הם לעולם לא יציגו את האמת כולה כי ברוב המקרים היא תפגע במורל שלהם ותחזק את שלנו.
לכן מאותה הסיבה לא ראינו צלומי מחבלים חמושים במהלך המלחמה בלבנון ולא את לוויותיהם.
ראינו צילומים של אזרחים תמימים (שברוב המקרים הוצאו ממקררי בתי החולים ונקברו בהריסות) שנהרגו ואת קרוביהם תולשי השערות עם צרחות שבר,
שחזרו על עצמם כאשר סוכנויות זרות צילמו אתם בכמה זירות התרחשות שונות.

לפיכך הנשק החזק ביותר שיש לחיזבולה התעמולה יקבל קנה חדש מכוון לרקה בדמות הפורום הזה.

מה נפקה מינה?

נערך לאחרונה ע"י HotChillis בתאריך 28-01-2008 בשעה 08:19.
ישן 28-01-2008, 21:37
  itsik2005 itsik2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
לכלב תתנהג כמו לכלב
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי ctua שמתחילה ב "אני חושב שלא צריך לתת להם במה"

הנבלות אינם בני אנוש אך אנו מתעקשים להאנישם .
הם יהרגו בנו ואנו נתעניין בהלך מחשבתם.
הם יילחמו בנו במלחמה פסיכולוגית עלובה ואנו נגיב אליה כעדר עגלים שקופים וצפויים המתומרנים בקלי קלות.
הגיע הזמן למחות ולומר די ...
עד שלא ישוחררו החטופים, יוחזרו גופות הנעדרים ויושב רון ארד. ועד שלא תצא התחייבות מפורשת להפסקת הפעילות הצבאית של חיזבאללה, ייאסר על פי חוק כל שידור של מאן דהו המשתייך ארגון הטרור הזה,בכל כלי תקשורת ישראלי כולל אתרי אינטרנט.
ועל ידי כך ייצא העוקץ ממערכת יחסי הציבור הנהדרים ממנה נהנה חסני בישראל
ובכל מקרה נראה לי ממש מפגר להתייחס בכל כך כבוד לאויב נאלח כזה
ישן 29-01-2008, 15:57
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
כן. בהחלט.

אני מאוד בעד לאפשר לאנשי חיזבאללה או כל אחד אחר לכתוב פה ממספר סיבות:
  1. זה ישמיד אחת ולתמיד את התפיסה של אנשים ש"פה מותר לפרסם מידע מפורט כי הם לא מגיעים לפה". הם מגיעים, הם מצטטים והם לומדים. אם ניתן להם גם להגיב, האנשים שלנו יהיו לפחות מודעים לזה.
  2. אני בעצמי גולש בפורום אירני באנגלית ובפורום מצרי בערבית (שניהם בתחומי צו"ב). אני מזדהה בתור ישראלי ואף אחד שם לא עשה לי בעיות. אני מודה שאני מיתמם ושואל שאלות בצורה לא חכמה במתכוון, אני לא רוצה שיהיה להם מושג מי אני (ואני גולש שם בד"כ דרך אתרים שמסתירים IP), אבל עובדה שאין להם בעיה עם ישראלים.
  3. אנשי התעמולה של החיזבאללה למען האמת פחות מעניינים אותי. מעניינים אותי יותר דעותיהם של החבר'ה המיצרים, האירנים והלבנונים (בסוריה אין הרבה גישה לרשת פתוחה) שחיים את המציאות שם. בדיוק כמו הדפקטים שלנו, גם הדפקטים שלהם יעלו פה רק שטויות. האנשים האמיתיים, מהם אנו נוכל ללמוד הרבה.

ישן 29-01-2008, 19:00
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
מסכים בתנאי 1 בלבד...

שגם לנו יתאפשר להופיע אצלם. עד כמה שידוע לי ברגע שמתחבר משתמש מהשרת בישראל הוא נחסם במיידי ולא יכול להרשם או לכתוב אצלם.
הם הרי לא בקשו להשתתף, זאת משאלת הלב שלנו, לא שלהם.
הם מנצלים את העובדה שאנחנו חברה פתוחה ודמוקרטית. אצלם אין דבר כזה.
הם "מפלגת האל" אשר מקבלת הוראות מטהראן.
המוזר בכל הדבר הזה - מאיפה השנאה התהומית אלינו. הם הרי לא ערבים
(ערבים בעצמם לא אוהבים אותם ופוחדים מהם).
נח להם לרכב את שנאת היהודים (זה תפריט מנצח)
דרך זה רוצים להשתלט על עמי ערב ולחזור להיות אימפרית פרס הקדומה.
ילד כזה צריך להרוג אותו כשעוד קטן...
היה מנהיג אחד שרצה לשחרר את ירושלים ופלסטין מהיהודים. הוא יצא למלחמה בישראל,
רק איבד את הכוון ופלש לכווית. בכל הנאומים שלו הזכיר את ירושלים המשוחררת, נשבע באללה שישחרר את פלסטין רק שיתנו לו קודם את כווית ואז ינוע מערבה. מישהו חיבל לו בתוכנית...
ישן 29-01-2008, 20:41
  f1r3f0x f1r3f0x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
חלה כאן טעות עקרונית ומהותית בתפיסתם של אנשים

קודם כל אני רוצה לציין כי קראתי כאן את כל התגובות וחלק יותר מפעם אחת כדי לנסות ולהבין מאין נובעים הדברים שנכתבו.

אני חש כי המון כאן טועים טעות עקרונית ומהותית בעצם ההבנה(לפחות מנקודת המבט שלי) שלכם לגבי חיזבאללה.

השוו כאן את המקרה עם חיזבאללה לכל מיני מאורעות כגון מלחמת העולם ה-2, אני לא חושב שאפשר להשוות כאן אולי בגלל חוסר הידע שלי ואולי כי באמת זהו מקרה כה נדיר.

חיזבאללה לא רוצה איתנו דיאלוג בכדי שנוכל לסדר,להלבין או לפתור את המצב.
אין היא רוצה פשרה, היא רוצה אך ורק נצחון-כלומר השמדה מוחלטת של הישות הציונית.
הם לא רוצים לכבוש אותנו, לכפות עלינו אידיאולגיה מסוג כלשהו, להשתית כאן משטר משלהם או אפילו לשעבד אותנו. פשוט- להשמיד.

לא ירשמו כאן "לבנון ארץ כלכך יפה, אתם כלכך פוגעים בנו עם הכיבוש שלכם של פלסטין והכיבוש של העם הלבנוני. יש לנו ארץ כלכך יפה אולי תחזרו לאירופה.?"

לא,לא ולא!

אנחנו לא נמצאים איתם בעימות, או במלחמה. אני חושב שזה הרבה מעבר לכך.
בעיניי כאשר 2 אומות ,או 2 צדדים נלחמים, ומתישהו יוכלו להתפייס זה עם זה זה כאשר ישמרו בצורה הדדית- מעט מעטי ערכי כבוד,חמלה אנושית וערכים אוניברסליים כגון כבוד למת ולשבויים.
במלחמה ,2 הצדדים יוכלו מתישהו להתפייס-מאחר והם שמרו בצורה הדדית על ערכי תרבות אנושית, ולאחר קץ הלחימה או אפילו תוך כדי יזמו דיאלוג, ונתנו במה לדיפלומטים לדבר.
אין לחיזבאללה הצהרות או כוונות דיפלומטיות כלשהן. אין ולא היו.

באותה "המלחמה" שנערכת בינינו ולבין אותו ארגון המיוצג בפרלמנט הלבנוני אין,לא היו ,לא נשמרו ואני מעריך שגם לא יהיו שום ערכים הדדים.

העובדה שהם אולי יכולים לשלוח הודעות להגיב ולפתוח אשכולות, לא הופכת את זה לבסדר ואל לנו לתת להם לגיטימציה או אישור בשביל שיעשו כן.

אנשים פה באמת רוצים לדעת מה הצד האחר חושב? מדוע הם נלחמים בנו? אז ככה שהם חושבים על איך להרוג אותנו ונלחמים בשביל לעשות זאת, הם מאמינים שמקומנו מתחת לאדמת ציון או מעל אדמת אירופה.
אני כבר פגשתי פלסטינים ושאלתי אותם מדוע חיזבאללה תקף את ישראל במלחמה האחרונה, ענו לי בלי שום היסוס: "חיזבאללה לא תקף הוא הגן, הוא ביצע PREEMPTIVE attack על צה"ל מאחר וזה עמד לפלוש ללבנון. (השיח היה באנגלית) [אני הייתי מוכן לדבר ולשמוע את דבריו של אותו פלסטיני כי זה הכריז כי הוא מכיר בזכותו של העם היהודי לחיות ולמדינה משלו על אדמת ארץ ישראל]

אני לא רוצה לקרוא את תגובות אנשי חיזבאללה או כל אנשים אחרים התומכים בפעולות שלהם.

מי שיפנה את הלחי יהיו לו פשוט 2 לחיים נפוחות ואדומות...

ישן 29-01-2008, 22:10
צלמית המשתמש של MONOCHROME
  משתמש זכר MONOCHROME MONOCHROME אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.06
אני חד משמעית נגד.

אין לי ואני לא רואה כל צורך בניהול שיח של חירשים עם אוייבנו.

הדמוקרטיה המדינית בישראל (המתקיימת גם בפורום - כל אחד מגיב כאן ללא התייחסות לדת, גזעו או ללאומו) חלה על מדינת ישראל.
אם ארצה לקרוא את ההבלים שלהם - אכנס לאתר החיזבאללה.
אוסיף ואומר, השתתפותם של האחרונים בפורום לא תוסיף לי עניין או רצון לקרוא.

כל פנדומנטליזם - מחפש במה. אל לנו להיות במת החזבאללה!

יתר על כן, ביום שבו אקרא ברצינות על "מהלכי הכיבוש של האוייב הציוני" כתגובה למעשה של צה"ל, זאת תהיה בהחלט הפעם האחרונה שאכנס לפורום שכזה.

נערך לאחרונה ע"י MONOCHROME בתאריך 29-01-2008 בשעה 22:13.
ישן 30-01-2008, 19:04
  asharuf asharuf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.06

אחרי שקראתי חלק דיי גדול מהתגובות

אז אני כבר לא יודע מה עדיף
לתת במה לאוייב הכי גדול כמעט והכי שנוא במדינה

או לנסות ולשמוע מה יש להם להגיד
ולנסות להוכיח אותם ולהעמיד אותם על טעויותיהם

זה מזכיר קצת תקופות ישנות שרב וכומר היו מתנצחים
מי יותר טוב ואיזה דת היא אמיתית יותר

אני אישית רוצה לשמוע
אבל לא רוצה לתת להם במה

לכן אני אצטט כאן משהו שחבר כאן אמר(hamora)

”החכם יודע להימנע מצרות שהפיקח יודע לפטור”. אל תהיו פיקחים, היו חכמים

ישן 30-01-2008, 21:46
  remolus remolus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.07
אין שיח אמיתי

אבל אני בכיון חיובי.
אולי תקום לה במה חדשה לדיונים שעוד לא היו בשום מקום אחר. האפשרות לדבר עם האויב ע"י אמצעי בלתי פורמאלי תהיה דבר מעניין לכשעצמו.
אישית לא הייתי מוכן להידבר עם מחבלים וגם לתת להם להביע דעות כאן בפורום ישראלי יהיה דבר מוזר. אפשר לתת לזה ניסיון ולראות אם זה "מועיל" ובכלל בר קיימא.
כמובן שאם ייתאפשר הדבר , על גולשי החיזבאללה להצמד לחוקי הפורום כמו כל גולש אחר ולאסור על קריאות קיצוניות ותוך מפלגתיות של חיזבאללה הקוראות להשמדה, אויב ציוני וכו'. אם יעברו על איסור זה לחסום אותם לאלתר ולא לקחת צ'אנס שיזחרו לפורום בעתיד.

נערך לאחרונה ע"י remolus בתאריך 30-01-2008 בשעה 22:00.
ישן 30-01-2008, 22:36
  טנדם טנדם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
סוף מעשה במחשבה תחילה

יוסיפון עם כל הכבוד אני לא מבין מה אתה מנסה לייצר כאן
אני לא ממש מבין מה השיקולים שלך בפתיחת אשכול זה והאם הוא בכלל חוקי!!!!!!!!!!!!!!
אתה דן באפשרות לשוחח ולשתף בפורום שעוסק בצבא ובטחון את אוייבך הגדול כיום.
באלו שמחזיקים בשבי באחיך ומפרסמים תמונות של חלקי גופות של אחיך שנפלו בקרב.מה נפל עליך שגעון גדלות או שמע הבזקי שחצנות?
בתור מנהל פורום צבא ובטחון וכאחד שלא מסתיר את תרומתו לבטחון המדינה הייתי מצפה שלא תיפול
בקטנות שכאלה ואל תנסה לעשות מעשים שתצטער עליהם בעתיד.
בכלל מה אתה מצפה לשמוע מהם? שהם ישמחו לשבת איתך ולחלוק חוויות על כוס קפה בארומה?
שהם מעוניינים לחלוק איתך חוויות מנופה של ישראל?
ברור שהם ינסו להפוך פורום זה לסניף אינטרנטי של אל מנאר וערוץ נוסף בהסתה נגדנו.
אולי הדיון הנכון הוא האם אחד כמוך עם רעיונות מעוותים צריך לנהל פורום כזה?
ישן 30-01-2008, 23:12
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
נגד

האנשים שייצגו את האוייב בפורום לא יהיו מדגם חייליו ותומכיו כי אם אנשי תעמולה מקצועיים. אין מדובר ב'דיון' או 'שיחה' כי אם במתן במה למסרים שהאויב ירצה לזרוע.
לא תהיה במצב סימטריה. תומכי החיזבאללה ברובם אינם קוראים עברית כך שהמתקפה תהיה חד כיוונית מצד מחלקות מסודרות, ממונות בשרותי הל"פ של איראן.

נכון שהכפר הוא גלובאלי וכו' וכו' - אך נשמח להתרגל לדבר כאשר יורשה לשרותי הל"פ של ישראל לפעול תחת ניק גלוי באתרי האויב.

באם מעונין מאן דהו להחכים מתעמולת החיזבאללה - יוכל לגלוש באתריהם תוך שהוא יודע היכן הוא משוטט. ניתן לבקש מהאדונים הנכבדים לשפר את שרותי התרגום באתריהם.

מתן אישור לתועמלני אויב רשמיים לשוטט בפורום - יעכיר כל דיון ולא ימנע את המשך פעילותם במקביל בניקים אחרים

האם הדבר חוקי בכלל? האם מותר להעניק במה לתועמלן רשמי של האויב באתר ישראלי?
ישן 31-01-2008, 17:59
צלמית המשתמש של אסיף13
  משתמש זכר אסיף13 אסיף13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי RedGti07 שמתחילה ב "קשה לי להאמין שהיו אלו אנשי חיזבאללה באמת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RedGti07
משום שאם אותם מסריחים אחראיים לדלות מידע מהפורום,למה שהם יגלו לנו שהם מסתובבים פה ויכניסו את כולם לדריכות. אמנם תעמולה מלוכלכת נשמע מתאים מאוד אבל לא פה לפורום הזה!
הם היו מעדיפים לצפות,לרשום, ולשתוק.
גם לדעתי מדובר באיזה שהוא "מעשה קונדס" (ימח שימם אין להם לב,ואין להם כבוד למת),של פעילים או תומכים.

מעניין בהחלט מה שאתה אומר , מצד אחד הדבר ההגיוני הוא שהם ימשיכו לשתוק ולהאזין בלי שנזכור שהם פה .. מצד שני אולי הערבי התפרץ להם והם חייבים להראות לנו שהם שומעים אותנו כי הם רוצים להתגהות וזה מתאים לערבים ,מצד שלישי חיזבאלה הפתיעה אותנו במלחמה ולמדנו שהם הרבה יותר רציניים ומקצועים ממה שחשבנו .. לכן יכול להיות שהם באמת יעדיפו את זה..

יש פה כל כך הרבה הודעות נכונות .. לפי התוצאות של הסקר אפשר לראות כמה גם בצד אחד יש התרונות וחסרונות וגם בצד השני ..

התוצאות כמעט זהות ..

מעניין אם יש לוחמה פסיכולוגית של צה"ל באתרי ערב
ישן 31-01-2008, 17:02
  mikiller mikiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.07
הצבעתי בעד

כמובן שצריל לתת "להם" תקופת נסיון ואם הם יעלו תמונות של גופות יקללו ולא יפעלו לפי חוקי הפורום תמיד המנהל יוכל לחסום ולמחוק את ההודעות .
כמו כן חשוב לדעתי להכיר את האויב ולשמוע מה יש להם להגיד ומה גרם להם לחטוף חיילים ומה המניעים האמיתים של כל לוחם הכי פשוט בחיזבאלה ..
עזבו מה ראש הממשלה צהל והעיתונות אומרים וכותבים בעיתונות בו נשמע ממקור ראשון למה הוא תוקף אותנו במידה ונצליח לשכנע אחד לחזור מדרכם הרעה עשינו את שלנו (אני לא באמת מאמין בזה) .
לגבי לוחמה פסיכולוגית אני לא מאמין שזה יעבוד על משהו מחברי הפורום .
והכי חשוב נלמד על אויבנו כי אין ספק שהם קוראים את ההודעות בפורום הזה כמו עיתנואים וכו' ולכן מה יש לנו להספיד שהם יכתבו על תורת הלחימה שלהם מניעים וכך זה לא יהיה חד צדדתי מבחינת העברת מידע.

זאת דעתי ואני בטוח שיהיו שיחלקו עליה .

ישן 01-01-2009, 23:07
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 113 שנכתבה על ידי Guy.P.A שמתחילה ב "ואני שואל - למה? סה"כ אם..."

אתה כל כך קורן מנאיביות!

האם אתה עדיין מאמין שבחברה המאכסנת את החיזבאללה ישנה תרבות של גלישה באתרי אינטרנט של האויב לשם הכרת מנהגיו והרחבת אופקים של אזרחים ופעילים צבאיים, או אף על מנת להתדיין עם "בני הקופים והחזירים" אנשי "דאר אל-חארב" מתוך פרספקטיבה של דיאלוג בין תרבויות ותפיסות תיאולוגיות מונותאיסטיות אחיות?

מאיזה איזור חיוג אתה מתחבר לאינטרנט?!

ישן 31-01-2008, 19:51
  Gadi-x Gadi-x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.04
לא!

אני חד משמעית נגד! מה קרה לכם אנשים?! החראות האלה הם מוסלמים קיצוניים שמה שהם מאמינים בו הוא השמדת "האוייב הציוני" ולהפוך את כל העולם למוסלמי! זה לא שמישהו פה יצליח לשנות את דעתם פתאום! זה אנשים שמתים למען השמדתנו. הם באים לכאן כדי להראות נוכחות, להראות שהריח המסריח שלהם מגיע אפילו למקום מרוכז בלוחמים ואנשי צבא כמו הפורום הזה.
כניראה שזה מה שהיינו צריכים כאן כדי להבין שהם אכן כן נמצאים בפורום ורואים את כל מה שאנחנו רושמים. תחשבו מה אתם רושמים פעם הבאה! זה מאוד מפתה להראות לכולם "אני יודע פה, אני יודע שם" אבל לפני האגו שלכם או מה שזה לא יהיה תחשבו איך זה יכול לפגוע בנו!
מנהלים, אל תתנו להם עוד במה! מספיק העולם שומע את התעמולה שלהם, לא צריך שהם ישמיעו אותה גם אצלנו בפורום.
ישן 01-02-2008, 08:51
צלמית המשתמש של gps
  gps gps אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
Facebook profile

ראשית לא לרוץ ולתקוף את מארגני הסקר (בעיקר שבמפורש הוא מדבר על אפשרות להתעלם מתוצאותיו) בזמן מלחמת לבנון השנייה היה כבר חוכמולוג אחד שפתח פה "אשכול המסכנות" של ה"פליטים הלבנונים" הנ"ל נחסם והאשכול שלו נמחק,כך שיש הבדל בין לארגן סקר ובין התגובה בעת "התקלות".

הם בהחלט גולשים בפורום,אני לא משער אני יודע ,ואת דעתם הם יעבירו לך בכל דמות אחרת גם ללא הזדהות.

אני מניח שללא התגובה ההיא שהכנסתי,אף אחד לא היה יוצא שם ומנסה להחזיר חזרה.

אם כבר בואו נוציא גם קצת מתוק מעז......לא ידעתי שיש כל-כך הרבה צופים "שקופים" בפורום הזה ולראייה הרשימה בסקר,ובעיקר שלא תעשה עליכם רושם רשימת ה"נגד"....המציאות עולה על כל דמיון.

אגב,איך הולך בפורום של SPECIAL FORCE 2 ?

נערך לאחרונה ע"י gps בתאריך 01-02-2008 בשעה 08:59.
ישן 01-02-2008, 22:57
  blancoynegro blancoynegro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.07
יש פה גם הזדמות

אפשר לצאת מפה גם מעודדים מכך שאולי הם גם אוכלים את הדיסאינפורמציה שמושתלת כאן אולי בכוונה ואולי לא בכוונה.
אני אישית כבר ראיתי פה כמה הודעות נחרצות שהיו רחוקות מאוד מהמציאות ואם מישהו מאויבנו רוצה ללקט מפה מידע הוא יצטרך להיות מאוד זהיר ובכל מקרה לא הייתי יוצא למלחמה על סמך מידע מהפורום.

אז חברה, תתחילו לשתול בפורם גם מסרים שיוכלו לבלבל את אותם החיזבאלונים שמנסים ללקט מפה מידע.
לדוגמה, אם אתם מגיעים למילואים בימ"ח ומגלים שבאמת קיבלתם את הטילים/ציוד החדש של היחידה שלכם, תפתחו אשכול שבו תתלוננו על כך ששום דבר לא השתנה מאז המלחמה האחרונה ושאתם עדיין נלחמים עם ציוד מששת הימים.

או אם מותקנת על הכלי שלכם מערכת חדישה כלשהי או מיגון מסויים, שגורם לכך שאף אחד לא מצליח לפגוע ולחדור אותכם, תכתבו שאכלתם חצץ בפשיטה האחרונה בעזה ושאי אפשר יותר להמשיך ככה וכו...
ישן 02-01-2009, 10:19
  jibel jibel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.06
בעד

אני לא רואה איך "תעמולה", מקצועית ככל שתהיה, יכולה לפגוע בנו. הפורום בנוי מאנשים חדים, מקצועיים ורציניים שיודעים להתייחס לעובדות ולזהות משחקים פסיכולוגים.
מה שכן חשוב זה שהאי פי שלהם יזוהה ויסומן לכולם בצורה ברורה שמדובר במישהו ממדינה אחרת ולא תושב ישראל.

התאוריה שלי בחיים בנוגע ללימוד היא: תקשיב לכל מה שאתה שומע, תשמור בראש רק את מה שנראה לך. אני אישית מאוד הייתי רוצה לשמוע מה יש לבחורים להגיד, אני סומך על המנהלים שכל מה שלא במקום יימחק, אני סומך על חברי הפורום הותיקים שלכל שקר תהיה תגובה שמציינת עובדות, ואני סומך על חברי הפורום הצעירים שלא יתפתו למריבות פטריוטיות מטופשות חסרות תועלת.
בעד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:51

הדף נוצר ב 0.32 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר