לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2008, 21:07
  Idan_Mund Idan_Mund אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יונתן דרדי שמתחילה ב "צריכים חוות דעתכם דחוף בקשר ל-royal jordanian"

שלום! אני טסתי ברויאל מתל-אביב לעמאן ומעמאן לקולומבו בסרי-לנקה, אומנם זה לא הקו עליו אתם מדברים, אבל אני יכול להגיד מספר דברים.
1. כן הטיסה עוברת מעל מדינות שאינם ביחסים דיפלומטים עם ישראל, למען האמת יש לי תמונה של אי הדקלים מעל דובאי, הטיסה לבנקוק אמורה לעבור מעל כמה מדינות שאינן בשלום איתנו, ולפי החברה מעל עיראק, אירן, אפגניסטן ופקיסטן ומשם כבר אין בעיות.
2. בתקופות מסויימות ניתן לקרוא לטיסות רויאל טיסות אל-על מכיוון שהטיסה הופכת ל80% ישראלים כל השאר הם ירדנים או מהארץ אליה טס המטוס.
3. בשדה התעופה בעמאן אין בעיות, לא אמורים לעבור בידוק דרקונים מכיוון שאתם לא מתכוונים לצאת החוצה, השדה נחמד ולא ממש מתייחסים לעובדה שאנחנו ישראלים, הוא בסדר גמור לדעתי.

מקווה שעזרתי
חזרה לפורום
ישן 22-07-2008, 09:15
  YoramC YoramC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
אני טסתי איתם לניו-דלהי- פעמיים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יונתן דרדי שמתחילה ב "צריכים חוות דעתכם דחוף בקשר ל-royal jordanian"

אני טסתי עם רויאל ג'רדניאן לדלהי פעמיים.

הטיסה מנתבג לעמן במטוס קטן, ומעמן לדלהי באיירבס (נידמה לי 330).
הירדן היו ידידותיים, אדיבים ונחמדים. בדרך חזרה, בגלל המתנה של 6 שעות לטיסה מעמן לתל אביב, לקחו אותנו למלון ליד שדה התעפה בעמן, שנוכל לנוח, להתרחץ, וקיבלנו ארוחת צהריים עשירה!

הטיסה עברה מעל החלק הצפוני של ערב הסעודית, מעל נסיכויות המפרץ, האוקינוס ההודי, חלק קצר מעל פקיסטן והודו. הנתיב לא עבר מעל אירן!!! (הקרינו את הנתיב כל הזמן ב-GPS במסכי המטוס).

בסך הכל - היתה טיסה נעימה, היו הרבה ישראלים במטוס, והירדנים היו ידידותיים ואדיבים.

אין מה לפחד.

טיסה נעימה!!
חזרה לפורום
ישן 28-07-2008, 08:29
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
המטוס נחשב טריטוריה לאומית

מטוס ירדני נחשב טריטוריה ירדנית גם כאשר הוא נוחת באיראן (ואם זכור לי נכון - זה כבר קרה לישראלים - והם זכו ליחס טוב ולחסות הצוות בזמן שהותם על הקרקע).

זה נוהג שמכובד בעולם. כזכור לכם - בעבר נחטף ארצה מטוס איראני (בואינג 707 לתדלוק שהותאם לנשיאת נוסעים) והונחת בעובדה. נוסעיו - חלקם מקורבים לאנשי ממשל - זכו ליחס נאות ושוחררו לארצם לאחר שבתיה ארד ז"ל הדביקה על דופן המטוס מדבקות בזכות שחרור בנה - רון ארד.

באשר למטוסים - בארץ נוחתים בד"כ מטוסי איירבס ואמבראר.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר