לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2008, 22:41
צלמית המשתמש של petia
  משתמש זכר petia petia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל petia שלח הודעה דרך MSN אל petia Facebook profile
לא יכול להגיע למצב של pixel to pixel

שלום,
ברשותי מסך שארפ LC-32D44E HD ready.
רכשתי כרטיס מסך HD3850 עם AGP בכדי לצפות בתכני HD דרך מסך השארפ.
קודם כל הטלויזיה לא תומכת בNR ולכן השתמשתי ב power strip בכדי להגיע לרזולוציה 1366x768 והתעוררו בעיות:
1. בחיבור אחד של DVI אני לא מצליח לשים על רזוצוליה 1366x768, המסך פשוט לא מקבל או עושה קפיצות ואין תמונה ברורה. האם יכול להיות מצב שרק כניסה אחת תומכת ברזולוציות גבוהות?
2. כאשר בחיבור DVI השני אני מצליח לשים על 1366x768 אז עדיין לפי הבדיקות, זה לא 1:1, איך זה יתכן?
חשוב לציין שאני משתמש בכבל 5 מטר hdmi-hdmi של lexus ומחובר למחשב על ידי מתאם DVI-HDMI.
את הבדיקה עשיתי על דגם נוסף של שארפ והתוצאות דומות.
3. מצב ה-clone נדלק לבד בהעברת יציאות בטלויזיה או אפילו כאשר אני מדליק אותה. האם זה תקין?

תודה לעוזרים.

רכשת ציוד צילום ורוצה לשתף אותנו בחווית הקנייה? לחץ כאן!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2008, 18:45
  kingshay kingshay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי petia שמתחילה ב "קודם על תודה על התגובה. לפי..."

בגלל שזו טלוויזיה, אתה לעולם לא תראה את הטקסט ואת הפרטים הקטנים כמו שצריך. שכח מזה.

מה שכן אתה תוכל להתקרב מאוד לשם, אם תצליח לקנפג את הגדרות הכרטיס מסך לרזולוצייה טובה, שמבקרה שלך היא 1280X720 כמו שאמרתי.

אז הבעיה היא כזאת: ברגע שתגדיר בצורה טובה את הכרטיס מסך, הוא ייתן אות מספיק מדוייק בשביל הטקסט וכו', אבל הטלוויזיה שהרזולוציה הזאת שונה לה, תוריד באיכות.
מצבך כרגע הוא שהטלוויזיה מציגה את האיכות הכי טובה שהיא יכולה לתת, בגלל שהיא ברזולוציה המקסימלית שלה, אך הכרטיס מסך נותן לה אותות ברזולוציה אחרת לגמריי, כך שהמצב הזה גרוע יותר מהראשון.

אם בנית על המסך הזה לשימוש כמסך מחשב, אז עשית טעות. חבל שלא התייעצת קודם.
ישנם גם מסכים משולבים (אני מכיר איזה דגם כזה של אטיבה), אך גם הם לא מומלצים בכלל לעבודה על מחשב.

אם אתה רוצה שילוב מנצח, יחד עם מכיר סביר (אבל עדיין גבוה), אתה תצטרך לקנות מסך מחשב, שיישמש לך גם לצפייה בטלוויזיה. הבעיה היא שכאן, מסך 24 אינץ' של דל, עולה 3000 שקל בערך.
ישן 22-07-2008, 19:32
  kingshay kingshay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.06
אתה לא מבין נכון את העניינים, מכאן הגיע הויכוח שלך
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "שקל שבעים יספיקו? :) ..."

ברגע שסרט, לדוגמא 720p פועל על מסך מלא, או שהוא פועל מנגן DVD, הטלוויזיה מציגה רזולוציה תואמת לסרט, במקרה שלנו הרזולוציה משתנה אוטומטית למצב של 1280X720.

כדיי להציג סרטי HD על טלוויזיה היום, יש לחברה למחשב, כי עדיין אין נגני HD במחירים סבירים, וגם לא מדיות, לכן הוא מפעיל אותם ממחשב.

ברגע שהוא מפעיל מהמחשב, הוא גם שם לב בדרך שהרזולוציה המקורית לא תואמת, ולכן הטקסט לדוגמא נראה מרוח.

מה שאני בא להגיע, זה שסרטי 720p ייפעלו מצויין ובמדוייק על הטלוויזיה. הוא לא אמר שהוא רוצה לראות 1080p והוא גם ציין זאת. בכל מקרה, 720p זה HD לכל דבר, למרות שזה לא Full HD.

בכל מקרה, אתה ממש לא יכול להמליץ לו לקנות טלוויזית Full HD מסיבה אחת גדולה: המחיר. כדיי לראות באמת איכות של Full HD צריך טלוויזיה בגודל של לפחות 42 אינץ'. וכן, אני יודע שקיימות טלוויזיות Full HD בגדלים קטנים יותר.
מחירן של טלוויזיות כאלה גדולות בהרבה מסדר הגודל שהוא שילם. זה הכל.
ישן 22-07-2008, 21:21
צלמית המשתמש של petia
  משתמש זכר petia petia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל petia שלח הודעה דרך MSN אל petia Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי petia שמתחילה ב "לא יכול להגיע למצב של pixel to pixel"

טוב אני אנסה להסביר שוב, למרות ששי כבר הביען למה אני מתכוון.
ראשית תרשו לי להשוויץ בתמונה וגם להמחיש

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הטלויזיה נקנתה בדיוק כשמה היא ולא על מנת להיות מסך ראשי עבור המסך.
היות ודרך יס לא אוכל להפיק את המקסימום מהטלויזיה, חיברתי אותה למחשב על מנת לצפות בתכני HD.
רוב הסרטים הם 720P וזה די מספיק לי, איכות שעוד לא ראיתי, אבל הבעיה היא בטקסט.
אני מריץ את מסך המחשב על רזולוציה נפרדת מרזולציה שבטלויזית LCD, כלומר במצב extened.
הרזולוציה בטלויזית LCD היא 1366x768 שנבחרה בכרזולוצית המסך דרך הגדרות כרטיס המסך (לאחר שהוספתי עם Power Strip) והרזולוציה המקסימלית/טבעית של הטלויזיה היא בדיוק 1366x768, כלומר HD READY.

רכשת ציוד צילום ורוצה לשתף אותנו בחווית הקנייה? לחץ כאן!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:36

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר