לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2008, 16:21
  HEBREWHONOR HEBREWHONOR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "לא רק ערבים. ממש ממש לא. גם..."

אני לא "גזען" , אני לא מאמין שיש כמה "גזעים" באנושות , אני מאמין שיש גזע אחד .
קל להאשים אחרים , אם כל כך מפריעה לך האמת , אולי יש לך משהו להסתיר ? אחרי הכל חז"לינו אמרו "הפוסל במומו פוסל" ,אז אולי ידידי - אתה משת"פ ?

-
ולערבי המשוגע למטה (למי שלא מבין את הבדיחה - שיחפש על הץ' פי לובקראפט והדמויות שהוא המציא לספרו הנקרונומיקון - בניהם הערבי המשוגע עבדול אלהאזרד) -

אין לי כל כוונה להתנצל ... הם בוגדים , וראוי להמית אותם ביחד עם אויבים (כמוך?)

אין זה הנושא של הפורום ולכן אני לא מתכנן להגיב לכם בנושא זה הלאה . לו הייתי חושף פה את דעותי על עתיד הערבים אם זה תלוי בי ובכמוני - מן הסתם אחסם מהפורום , דבר שאיני מעוניין בו .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2008, 21:48
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי HEBREWHONOR שמתחילה ב "[QUOTE=עבדול אלהזרד]לא אמרת..."

שנאת האיסלאם היא דבר אחד, שנאת מוסלמים היא דבר אחר.

בהתחשב בעובדה שרובם המוחלט של המוסלמים שמשרתים בצה"ל לא מפגין מעורבות בפלילים ובגידה בהשוואה לחיילים הלא מוסלמים, ושבינתיים רוב האזרחים הישראלים שנרצחו או שבוצע נגדם אקט אלים אחר ע"י בוגד במדי צה"ל נפלו קורבן ליהודונים דווקא (יהודון= יהודי קטן, אחד שאין לו שום דבר טוב להגיד על עצמו חוץ מ"אני יהודי"), ההיצמדות לדתם של חיילים מוסלמים (אגב - אתה סופר גם צ'רקסים במניין הזה?) היא לא רק גזענות אלא גם איוולת - פגיעה בחיילים טובים לעומת התעלמות מבוגדים מזיקים.

שנית, ברגע שמתוך גזענות (אני לא בטוח שאתה גזען - אתה יותר עושה רושם של ילד מוזר עם תסביך נחיתות שמחפש תשומת לב, למרות ההכרזה החוזרת-ונשנית ש"לא אכפת לך מדעתם של אחרים") אתה מקטלג כל מוסלמי כאויב-בכוח, אתה דוחף כל מוסלמי שעשוי להמצא בצד "שלך" לצד של החבר'ה הרעים, ולו בגלל שאין לו ממש מה להפסיד.

בהתחשב בעובדה שיש 200 מיליון מוסלמים לעומת כ200 אלף יהודונים-אמיתיים-גאים (לפי הגירסא הטהרנית של הלל-המקלל ודומיו) ובהתחשב בעובדה שאללה עושה רושם של אל חזק, אפקטיבי והישגי הרבה יותר מהלוזר שהיהודים סוגדים לו (האל הכי פשלונר והכי כושל בהגנה על מאמינים שלו מלבד הורמיז הזרטוסטראני) זו לא אסטרטגיה חכמה.

ישן 17-08-2008, 01:16

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "שנאת האיסלאם היא דבר אחד,..."

הערה - מכיוון שהבן אלפי זונות לעיל החליט שהוא יכול להגיד יהודון ולנסות להעליב את אלוקי ישראל - אשתמש בטונים שונים לחלוטין בהודעה זאת - אפילו במחיר חסימה :
עבדול - תסביר לי ערבי מטומטם (ולפי רמת ההבנת נקרא שלך - כנראה שהאינטלקט שלף שואף לזה של זבוב -אז אין צורך לקרוא לך מטומטם, כי לכל מי שיש עיניים וקצת טאקט יבין את זה בעצמו) - איך שנאת "מוסלמים " זה גזענות ? ..
איסלאם זה דת , כזאת שערבוש כמוך(בהנחה שאתה לא יהודי אכול שנאה עצמית שאז אתה אפילו יותר פתטי ) כנראה מאמין בה .... לא "גזע" , ויש תחת ה"דת" הזאת עשרות עמים מכל תת אתניות כלשהי במין האנושי

האם לשנוא את הנאצים זה גזענות ? ... זה אדיאה, בדומה לדת, שחבורת אנשים אימצו ... אם כן - אז סבבה, אז אני גזען.

"בהתחשב בעובדה שרובם המוחלט של המוסלמים שמשרתים בצה"ל לא מפגין מעורבות בפלילים ובגידה בהשוואה לחיילים הלא מוסלמים,"

פחחחחחחחחח

", ושבינתיים רוב האזרחים הישראלים שנרצחו או שבוצע נגדם אקט אלים אחר ע"י בוגד במדי צה"ל נפלו קורבן ליהודונים דווקא "

אם אתה מדבר על מי שאני חושב שאתה מדבר עליהם ... חחח במי הם בגדו בדיוק ? "צבא הגנה לישראל" , לישראל , לא לישמעאל .
ודי לחכימא (משהו שאתה לא ) ברמיזה .

"ההיצמדות לדתם של חיילים מוסלמים (אגב - אתה סופר גם צ'רקסים במניין הזה?) היא לא רק גזענות אלא גם איוולת - פגיעה בחיילים טובים לעומת התעלמות מבוגדים מזיקים."

אתה זה שמתעלם מהבוגדים

צ'רקסים הם מוסלמים,אז כן . לא רק שהם לא צריכים להיות בצבא, הם גם לא צריכים להיות בארץ .אבל לא טענתי שהם אלה שמוכרים נשק לאויב ... זה ברור על מי אני מדבר ,אם לא היית כזה מטומטם, היית מבין .

"שנית, ברגע שמתוך גזענות (אני לא בטוח שאתה גזען - אתה יותר עושה רושם של ילד מוזר עם תסביך נחיתות שמחפש תשומת לב, למרות ההכרזה החוזרת-ונשנית ש"לא אכפת לך מדעתם של אחרים") "

חח , תסביך נחיתות אה? .. מחפש תשומת לב ?
סלח לי , אדם הביע תמיהה איך נשק מסוים מגיע למחבלים... עניתי לו תשובה שהיא לא פוליטיקלי קורקט בלשון המעטה ,אך כל בר דעת יודע שזה נכון ... ואתה, מר , סלף אסטים, מיידית קופץ להגן על חבריך המחבלים . תסביך הנחיתות (ודרישת התשומת לב , היא שלך) אני בסך הכל עונה ליללות הבכייניות שלך
בקשר ל"ילד" חחח ,אני די בטוח שכשאני יצאתי מהתיכון, אתה אולי נכנסת לגן , אך עצם זה שאתה מודע לחופש הגדול (תאמין לי שלא ידעתי שיש כרגע חופש גדול) ולביריונים שמרביצים לילדים בבית ספר... חח אולי מצביע על חששות מצידך ? מר ערבוש בוגר.

לא אכפת לי מדעתך, ולא ביקשתי את דעתך ... זה לא אומר שאני אתן לערבושיות שלך לג'עג'ע פה בלי חשבון .

"אתה מקטלג כל מוסלמי כאויב-בכוח, אתה דוחף כל מוסלמי שעשוי להמצא בצד "שלך" לצד של החבר'ה הרעים, ולו בגלל שאין לו ממש מה להפסיד."

או ... אז עוד אחד יצתרף למליארד שכבר שונאים אותנו ... איזה הפסד איום .
אם הוא היה בצד "שלי" , הוא היה זורק את הקוראן לבית שימוש על שכתוב בו שצריך להשמיד את כל הלא מוסלמים .

"בהתחשב בעובדה שיש 200 מיליון מוסלמים לעומת כ200 אלף יהודונים-אמיתיים-גאים (לפי הגירסא הטהרנית של הלל-המקלל ודומיו)"

200 מליון קופים עדיין יפסידו לעשר אלף בני אדם עם שכל .

" ובהתחשב בעובדה שאללה עושה רושם של אל חזק, אפקטיבי והישגי "
פחחחחחח, וואלה, איפה אללה כשאנחנו משמידים את החזירים שלו ? בשירותים ? ....
איפה מוחמד הנבלה ?.... למה הוא לא עוזר להם ?

"הרבה יותר מהלוזר שהיהודים סוגדים לו (האל הכי פשלונר והכי כושל בהגנה על מאמינים שלו מלבד הורמיז הזרטוסטראני) זו לא אסטרטגיה חכמה."

אללה הוא הלוזר, אלוקי ישראל הביא את ישראל לניצחון על גבי ניצחון על גבי ניצחון , על האויב המוסלמי .

אלוקי ישראל תמיד מגן על המאמינים שלו ,עובדה שאנחנו פה ... עובדה שאנחנו ניצחנו , עובדה שהארץ שלנו ... עובדה שעוד עשר-עשרים שנים אנחנו נשלוט פה ונמחק את החיוך החצוף מהפרצוף שלך מוסלמון .

אללה הוא עכבר .... אלהא הוא אכבר
ישן 15-08-2008, 17:02
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי HEBREWHONOR שמתחילה ב "אני לא "גזען" , אני לא מאמין..."

מי בוגדים? ה"ערבים"? במי? במה? באיזה אידאל?
כשערבים הרגו ערבים במלחמת האזרחים בתימן הם בגדו? במלחמת עדן-תימן? לוב-מצרים? לוב-צ'אד? צ'אד סודן? מלחמות האזרחים בסודן? סולטנות דפאר-עומן? "מלחמת החולות" בין מרוקו לאלג'יר? עירק כווית? "ספטמבר השחור"? פתח-אל-איסלאם לבנון? בעשרות עימותים אחרים שלא מפורסמים מספיק בכדי שאני אוכל להיזכר בהם כרגע?

ההגדרה האתנית ערבים היא מאוד רחבה.
בערך במו ההגדרה האתנית "טרוקים" שכוללת משבטים נידחים בטורקמניסטן ועד לטורקיה, או "גרמנים" שכוללת את הבריטים והאיסלנדים ביחד עם השבדים, השוויצרים והגרמנים עצמם.

אם אתה חושב שיש דבר אחד, יחיד, כלשהו, שקבוצה שכוללת כ- 400 מיליון אשי יכולה להסכים עליו, במיוחד כשהיא מפוצלת לכל כך הרבה מדינות, אין לך מושג ירוק על מה אתה מדבר.

קל להגיד "כולם אשמים" ורק אני צדיק.
קשה יותר לפתוח עיניים ולנסות להבין מה קורה מסביבך.
אני ממליץ שתתחיל.

ישן 15-08-2008, 17:58
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי HEBREWHONOR שמתחילה ב "אני לא "גזען" , אני לא מאמין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HEBREWHONOR
אתה משת"פ

ציטוט:
הם בוגדים , וראוי להמית אותם ביחד עם אויבים (כמוך?)

אתה מודע לזה שלא רק שחצית את גבולות הטעם הטוב, אלא שאתה דורך בטריטוריה פלילית ברגעים אלו ממש? למר הלל וייס (בטח אחד מגיבורי התת תרבות שלך) הוגש כתב אישום על אמירות מרומזות בהרבה.
ציטוט:
לו הייתי חושף פה את דעותי על עתיד הערבים אם זה תלוי בי ובכמוני - מן הסתם אחסם מהפורום , דבר שאיני מעוניין בו .
יש לי הרגשה שחשפת פה מספיק מדעותיך הקיצוניות והראויות לגנאי בכדי שנבין איזה מין יצור אתה.
אגב, אם הוצאה להורג היא מה שאתה מייעד ליהודים עם דעות אחרות משלך, אני מפחד לחשוב איזה זוועות שחורות מתועבות רצות בראש החולה ושטוף השנאה שלך נגד ערבים.
ורק בגלל חוק גודווין אני עוצר ולא ממשיך עם מה שעומד לי על קצה הלשון.
ישן 16-08-2008, 21:14

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "[QUOTE=HEBREWHONOR]אתה..."

"אתה מודע לזה שלא רק שחצית את גבולות הטעם הטוב, אלא שאתה דורך בטריטוריה פלילית ברגעים אלו ממש? למר הלל וייס (בטח אחד מגיבורי התת תרבות שלך) הוגש כתב אישום על אמירות מרומזות בהרבה."

היי , אם אתה קורא לי גזען בגלל שאני אומר את האמת (שמי שמוכר נשק לאויב זה אויבים שמרשים להם להתגייס לצה"ל ) ועוד מאשים אותי שאני מוכר נשק לאויב - אז זה רק אומר שלא רק שמפריע לך שאומרים את האמת, אלא על פי מימר חז"לנו "הפוסל במומו פוסל" ייתכן שאתה גם עוסק במה שאתה מאשים אחרים בו .

בקשר למה שאמרתי לעבדול, מדובר באי הבנה . דיברתי על הבוגדים שהוא הזכיר בהודעתו שמכרו לאויב נשק. ציטוט מדבריו "רגע, המ"פ הטברייני ההוא מהסטינגרים שגנב רובה וטיל לאו הוא ערבי?

המתנחל שמכר תחמושת הוא ערבי?"

מה שאני עניתי על זה הוא "הם בוגדים , וראוי להמית אותם" לצד " ביחד עם אויבים (כמוך?) " (אם הוא אכן ערבי , לכך סימן השאלה )

בקשר לדעותי , לא מעניין אותי דעתך עליהם - אני לא צריך את ההסכמה שלך ,וזה לא הפורום להתדיין על דברים בנושא זה.
ישן 17-08-2008, 20:53
  סמל ראשון סמל ראשון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.03
ג)בלשים
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "אני זוכר שקראתי בזמנו (שנות..."

שזה בעצם הרחבה של סעיף ב אבל הם מקבלים על זה כסף
וברצינות ...
יש לכלים האלו עוד הרבה ישומים בשוק האזרחי כמו אבטחת מתקנים אכיפת חוק איתור ניצולים ואפילו ניתור וזיהוי של נקודות כשל בארונות חשמל לפני שהם גורמים לדלקה(חיבור רופף גורם לניצצות וחום שניתנים לאיתור ע"י הדמיה טרמית).

בנושא קלות ההשגה היום הרבה יותר קל מבעבר לשים יד על אמצעים שונים חלק מהחברות מפעילות
איזו שהיא מדיניות מרסנת עצמית אחרות לא ....,ויש כמובן חוקי יבוא/יצוא בפועל קשה מאד למנוע מאמצעי X להגיע לY.

עוד מגמה שאנחנו רואים בהחלט בשנים האחרונות היא דווקא תנועה נגד הכיוון שהורגלנו לו מהצבא לאזרחות והיום יש לא מעט אביזרים שעושים מסלול הפוך .

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:16

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר