לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2008, 15:27
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "קשה להודות באמת מה? פעיל שמאל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
הרי רוב השמאל תומך בהחזרת שטחים ללא תמורה,זורק אבנים על חיילים,משתף פעולה מול התקשורת העויינת לישראל אז איך תקרא לו "חמודי של איש שמאל תקף את אשתו של בן-גביר"?
אצלכם השמאלנים כשזה נוגע לימין מותר לעוות הכל,לשקר בכל,להטעות בכל,רק שלא יגעו בסלסלת הרחמים שלכם.

לאן אתה רץ ?

פעיל השמאל שנעצר, האם הוא תומך טרור ?
יש לך סימוכין ?
הדבר היחיד שעולה מן הידיעה שהוא פעל עם פלשתינאים במסיק זיתים.
לא נאמר דבר על הכנת מטענים, או ירי, או משהו שמזכיר טרור.
לקטוף זיתים זה לא טרור.
לתקוף את אשתו של פעיל הימין איתמר בן גביר זה אסור וזו עבירה ולכן נעצר - אבל זה לא טרור.

לגבי שאר דברי השטנה שלך, הדגשתי כמה פעלים לנוחותך, וגם בלי אישורך כמובן.
אני מבין שבשבילך כל השמאל הוא טרור אחד גדול.
כלומר העומד בראש מחנה השמאל הוא טרוריסט ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2008, 16:32
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "אין מה להירגע אתה מתחיל..."

איפה אתה חושב הייתי בימים האחרונים ?

ועכשיו לעניין:
ציטוט:
לגבי השאלה שלך פורסם כאן כתבה על איזה פרופסור שקבע שאלה אנשי ימין שתקפו אותו עם איזה מטען בגודל של בייגלה,ואחר כך התראיין בטלוויזיה ונטף שנאה מאוזן לאוזן על הימין,מספיק לתמימות הזאת כבר

איזה פרופסור.
מדובר על פרופסור זאב שטרנהל.
הוא לא היחד שקבע ולמעשה לא קבע, אלא העריך שזה הכיוון.
הוא ניסה לסקור את מחפשי רעתו, והצמצום הוביל לימין.
מי שיקבע אלו חוקרי המשטרה ובית המשפט יצטרך לאשר. או לא.

ובשביל להיות עדין ולא בוטה, אציין רק שאני לא רוצה לשמוע אותך מתבכיין כאשר מטען בגודל של בייגלה פצע או הרג מישהו ממכריך (שלא נדבר על משפחתך שלא נדבר על המחזיקים בדעתך)
ישן 03-10-2008, 20:57
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "למזלי אינני צריך להרשים..."

להרשים אותי? LOL,אתה לא רק שלא צריך אתה גם רחוק מזה.

אני כזה מה לעשות נדחף כאשר מעוותים מציאות,ונדחף כאשר משקרים במצח נחושה,ונדחף כאשר שמים אחרים ללעג,ונדחף,כאשר טובת מדינת ישראל עומדת מעל כל שיקול אחר,כזה אני, ירצו יאכלו לא ירצו שלא יאכלו.

אבל שמחתי לראות שאתה גם הסניגור שלי.

זכותך המלאה לרשום את הדיעות שלך בינתיים אין לאף אחד כאן סמכות למנוע את זה אלא וזה היה משהו שאיננו מתאים לפורום,זכותי להגיב על הדיעות שלך כל עוד זה לא בתחום קללות,עלבונות,והשפלות,ברגע שאתה אתה חורג,זה כבר סיפור אחר.

ישן 03-10-2008, 21:14
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה הגננת ? באמת מתאים לך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
אתה הגננת ?
באמת מתאים לך שמלה.

עוד לא ראית אותי בכלל מתעצבן.

נחמד לראות שיש אחווה בין הכותבים, רק למה אתם מתאגדים תמיד סביב המכנה המשותף הנמוך ביותר ?

האם זו פסגת שאיפותיך ויכולותיך שאתה יוצא להגנת כותב שסגנון כתיבתו הוא לעג לאופן הדיבור של הערבים - שזה בערך כמו לעשות צחוק ממפגרים או מגמגים.

אותו כותב צץ מתחת להודעות שלי וכותב כל הזמן סמול סמול סמול גרוע יותר מהחמס סמול גרוע יותר מחיזבלה...ועוד כל מיני זוועות.

אמור לי חבריך, ואומר לך כמה גזען ובזוי אתה.

חחח סמולנים מספקים את הסימוכין כל פעם שהם בותחים את הבה

ציטוט:
נחמד לראות שיש אחווה בין הכותבים

לפחות אחווה, לא כמו הסמול שנמצא באחווה עם האוייב.

ציטוט:
שזה בערך כמו לעשות צחוק ממפגרים או מגמגים

איך אתה משווה ערבים למפגרים או מגמגמים ????? מתנשא קצת לא ???? בושה.

ציטוט:
סמול סמול סמול גרוע יותר מהחמס סמול גרוע יותר מחיזבלה...ועוד כל מיני זוועות

אותו כותב, עושה זאת כי הכי כואב זה אנשים בעם שלך יוצאים ומעדיפים את האוייב בכל מצב.

ציטוט:
אמור לי חבריך, ואומר לך כמה גזען ובזוי אתה.

בדיוק כמו הגזענות של הסמול כלפי בני עמי.
ישן 03-10-2008, 21:05
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא יכולת למצוא ציטוט בנוסח "אשתו של פעיל ימין קיצוני נגחה באגרופו של פעיל שלום"?....
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "הציטוט המלא מאתר גל"צ: ..."

ציטוט שכזה יבטא באופן אורווליאני עוד יותר את הרעיון ההזוי שאם כותבים "פעיל שמאל" ו"אשתו של
פעיל ימין", אזי יש איזושהי הקבלה ביניהם. אין שום הקבלה. הוא לא תקף את בן גביר (וגם אותו אסור
לתקוף, בדיוק כפי שאסור לתקוף את שטרנהל), אלא את אשתו של בן גביר. בכך שלא ציינו את שמה,
אלא את מצבה המשפחתי וקרבתה לפעיל ימין, כאילו הוזילו מחומרת התקיפה. מהבחינה הזו לבדה,
הפכה הכותרת של גל"צ לבעייתית מהבחינה העיתונאית. הכותרת שנתן אכפתלי גם היא מבטאת את
דעתו האישית, אבל אי אפשר למצוא בה אפילו טיפה של חוסר דיוק בהשוואה לכותרת המקורית.

מותר לך לנסות להתייחס לעובדות הבסיסיות: איש ממחנה פוליטי מסויים הלך ותקף את בת זוגו של איש
שמחזיק בדעות הפוכות. יפה ונחמד להגיד ש"זה לא בסדר" (תומכות הטרור ממחסום ווטש, למשל, לא
הצליחו לכתוב זאת בנוגע להתזת חומצה על עיניו של לוחם צה"ל), אבל איכשהו ניכר אצלך שזה הרבה פחות
חשוב לך מאשר לספר שהתוקף האלים אינו תומך טרור אלים. אין לי מושג על סמך מה אתה קובע נחרצות
שהוא אינו תומך טרור. עובדתית, הוא הגיע לשכונת מגורים ותקף תושבת שלה, כך שלגבי "אלים" אפילו
אתה לא יכול להתווכח. ההנחה שהוא תומך טרור (גם אם מדובר בתמיכה מוגבלת, מהסוג ששטרנהל
הטיף לה - כלומר, תמיכה בטרור רק נגד חלק מאזרחי ישראל ולא נגד כולם...), היא סבירה, בהתחשב
בכך שרוב פעילי האולטרה שמאל שמגיעים לחברון, מגיעים לשם כדי לריב עם התושבים היהודיים של העיר.

אני אגלה לך סוד, אם פעילי ימין מחברון יגיעו מדי כמה ימים לקיבוץ שמו"צניקי כלשהו, ויסיתו את תושבי
היישובים השכנים להתגרות בתושבי הקיבוץ, ולריב עימם, יהיה מקום לראות בכך תמיכה בטרור. אם אותם
פעילי ימין גם יתקפו חברות קיבוץ - הרי שזו תהיה תמיכה אלימה בטרור.
ישן 05-10-2008, 16:52
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא יכולת למצוא ציטוט בנוסח "אשתו של פעיל ימין קיצוני נגחה באגרופו של פעיל שלום"?...."

גברת בן גביר היא פעילת ימין קיצוני תומכת טרור יהודי בערך כמו שפעיל השמאל הוא תומך טרור אלים.

יותר מזה, גברת בן גביר, או איילה בן גביר(בשבילך) הורשעה בעצמה בהכשלת שוטר ובהתפרעות ונענשה ב 300 שעות עבודה למן הקהילה, שאני מניח שריצתה.

לא מדובר בפעיל שמאל שחיפש את הבחורה הראשונה שהוא ראוה והכניס לך אגרוף ככה א-לה תפוז המכני.

ואתה מדבר על צביעות, נו מילא

אינני מנקה את הפעיל המכה, למרות שדי ברור שהיתה שם פרובוקציה (משני הצדדים) ומשפחת בן גביר ידועה בפרובוקציות שלה (זו איננה הכללה אלא עובדה כולל סימוכין והרשעות קודמות).
אבל אתה מנסה להציג אותו כבריון על נשים - ואני אומר שיש דברים בגו (וחוץ מהגנה עצמית, אסור להרים יד לא על אישה ולא על איש)

עדיין לא קיבלתי תשובה מהיכן לך המידע שהאיש הוא תומך טרור אלים
ישן 05-10-2008, 18:53
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "שום דבר לא ברור בדברים שכתבת: בעיקר העובדה שהזכרת לנו את עמדותיה של המותקפת..."

עכשיו באמת הגזמת.

דווקא אני האחרון שתמצא הודעות שלו שיורדות לרזולוצית האלימות ומתארות בדיוק את מכת הוו שהנחית פעיל השמאל משמאל על איילה בן גביר מימין, היישר אל תוך הסנטר שלה ו....נוק אאוטט !!!

לך תחפש ולא תמצא ירידה שלי לרזולוציה כזו, אלימות זה רע וזהו.
אתה אולי מתבלבל עם המצפון שלך שמדבר אליך בלילה, לא אני.

לא הוספתי שום אבל, וחבל שאתה מנסה לנגח אותי ברמות כאלה רדודות.
טענתי שלמרות שמן הסתם היתה התגרות, הפעיל לא מנוקה ואני בכלל נגד אלימות פרט להגנה עצמית.
איפה אבל ואיפה חבל ?
אסור - אסור - אסור להרים ידיים ולא רק על נשים, אלא בכלל.
בלי אבל ובלי חבל.
מרוצה ?

עכשיו לדעתך לא היתה התגרות מצד הגב' בן גביר ?
תפסיק לצייר אותה כמסכנה, שאני לא התחיל לבכות עוד מעט.
כותבים אחרים פה רוצים לתת ציאניד לחולים פלשתינאים רק בגלל מוצאם, רוצים להשאיר נשים הרות ואנשים חולים במחסומים, והכל מותר.
אז שום דבר אסור החל מאיילה וכלה בציאניד לחולים.
נראה אותך אומר את זה וגם אוכף את זה
ישן 05-10-2008, 19:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אכן הגזמתי. כתבתי לך בצורה עדינה מדי, שכנראה לא הבהירה לך כמה אתה שקוף...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "עכשיו באמת הגזמת. דווקא אני..."

לו הותקפה ערביה עם תינוק בידי מתנחל - היית מתחיל להסביר לנו ששוב הטרור מימין מרים את ראשו.
מכיוון שזה קרה מצד שמאל, אתה עסוק בלספר לי את ההסטוריה של אחת משני המותקפים (לתינוק גם יש
תיק על תקיפת שוטר?...), ולכתוב בשוליים ש"זה לא בסדר" (העובדה שאח"כ טרחת להדגיש את ההסתייגות
הקלושה שלך, לא מבטלת את העובדה, שהיא הופיעה בשולי דבריך - שבעיקרם היו מחאה על הגדרת
תומך הטרור האלים כתומך טרור אלים...).

השאלה שלך אם הייתה או לא הייתה התגרות מצד הגברת בן-גביר מתחת לבית שלה, בתוקף שלה, שנסע
עשרות קילמוטרים מביתו בכדי להתעמת עימה ועם שכניה, היא פתטית להפליא: אם מחר בבוקר
אני אבוא אליך לחצר ובמהלך חילופי הדברים אדחף את אשתך כשהיא מחזיקה בתינוק שלכם, אני מבטיח
לך שלא תשאל עצמך האם אשתך התגרתה בי, אלא תשאל עצמך, מה לעזאזל עשיתי בחצר שלך (כמובן,
אחרי שתספר לי מה אמא שלי עושה בלילות...).

לכתוב "הפעיל לא מנוקה" בנוגע לתקרית שבה הפיל אשה ותינוק שהחזיקה, זה יותר מאשר סתם "אבל",
זה כמעט לציין שהוא נהג בהגנה עצמית...
העובדה שמראש טרחת להניח שהייתה התגרות (מוזר שעובדה שהוא בא אליה הביתה היא לא התגרות
בעיניך...), מראש מצמצמת את הגינוי שלך לאלימות כלפי אם, וכלפי תינוק...

תחסוך ממני את הסיפורים הנוגעים ללב שלך על גולשים רעים שרוצים לעכב פלסטינים מסכנים
במחסומים. זה ממש לא הזמן לסיפורים מרגשים, בשעה שלא ראיתי ממך תגובה באשכול על דיווח
מחסום ווטש על התזת חומצה בפניו של חייל, במעבר ההומניטארי...
מעבר לכך, אני חושב שדווקא אתה, מכל האנשים, צריך להיות זהיר בהבעת רגשנות-יתר בנוגע למעברים
בשטחים, זה מריח מאינטרס...
ישן 05-10-2008, 22:55
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אכן הגזמתי. כתבתי לך בצורה עדינה מדי, שכנראה לא הבהירה לך כמה אתה שקוף..."

אני דיברתי על רזולוציה ואתה עונה לי שהימין מרים את הראש.

אני לא זוכר שנכנסתי אי פעם לפירוט המעשה האלים שעשה צד זה או אחר.
אתה מתעקש משום מה להזכיר את התינוק כל שתי דקות, את היותה אשה ומנסה לנגח בי
את דברי שלא קשורים לגינוי שכנראה היתה פרובוצקיה וכנראה משני הצדדים.
כאשר גברת בן גביר יוצאת להתעמת עם פעילי שמאל ראוי שתשאיר את תינוקתה/תינוקה (לא יודע איך עושים מפיק) ולא תקח אותו בידיה. זה אם כבר ואל תגיד שלא ראית את זה קורה מעולם מימיך.
גם בצד השני זה קורה ולא זה ולא השני טובים. גרועים ביותר.
סתם כדוגמה, אני עצרתי עשרות תושבי כפר במועסי שנמלטו במנוסה מבתיהם שהוצתו על
ידי שיירות של מתנחלים שפרצו במעשי נקמה על רציחתו של שעיה דוישט בחממות על ידי הפועל שלו. האם הזכרתי את אכזריותם היוצאת דופן של המתנחלים שזורקים לפידים בוערים על בתים בהם ישנים קשישים ותינוקות (השעה היתה שעת לילה) ? וזו רק דוגמה אחת למקרה אלימות קשה שראיתי, משני הצדדים מן הסתם, אבל אני לא משחק ברמות חומרה.
מלחמה זה מלחמה, אלימות זה אלימות, והכל זה רע אחד גדול. וחמור ביותר.
אל תנפנף לי במקרה הספציפי הזה. עוד מקרה. אלימות שאני מגנה. זה לא בסדר. בשוליים למעלה למטה, העיקר שתבין שאני מגנה אלימות.
פעיל השמאל הוא לא תומך טרור אלים יותר ממך עד שלא הוכח אחרת.
גברת בן גביר ובעלה אדון בן גביר מצטיינים בפרובוקציה, זה לא שהפעיל שמאל נתן לאשתך אגרוף ככה סתם, אל תנסה לבלבל ולסכסך ולהוציא את הפעיל מפלצת. הוא לא, לא יותר מבן גביר לצורך העניין.

לגבי המעברים- אם אתה רוצה שאסדר לך משהו פשוט תבקש, נמאס כבר מהרמיזות והקריצות האלה..........
ישן 05-10-2008, 23:06
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני אמשיך להזכיר לך את התינוק, כיון שאיכשהו אתה התחלת לתת שיעור הסטוריה לגבי האם..
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני דיברתי על רזולוציה ואתה..."

הבן, התמיכה שלך באלימות לא יכולה להיות מוסווית באמצעות ההתפתלויות האלה עם "לא בסדר", וה"לא
מנוקה", כאילו שהתינוק ואמו באו לביתו של תומך הטרור האלים, ותקפו אותו. הוא בא אליהם הביתה, והוא
תקף אותם.
כאשר הגברת בן גביר יוצאת מביתה לטייל בשכונה, מותר לה לקחת איתה את התינוק שלה, בדיוק כמו
שלאשתך מותר לקחת את הילד לטיול בשכונה בלי שמחבלים יסעו עשרות קילומטרים עד לביתכם וינסו
לדחוף ולהפיל אותם...

תומך הטרור האלים הזה הוא בוודאי תומך טרור גדול ממני, שכן הוא נסע לבית אם וילדהּ הפעוט, ותקף
אותם. ייתכן שהוא לא תומך טרור גדול ממך, אבל בינינו - אתה נהנה מעמדתך פתיחה טובה בהרבה, כך
שכנראה הוא יצטרך לתקוף עוד כמה תינוקות כדי לצמצם פערים (ווינק ווינק...).

בכל מקרה, אני לא חדל מלהשתאות מיכולתך להימנע מגינוי חד משמעי לפעיל הטרור האלים הזה, מבלי
שתתחיל להסביר שהאמא התחילה, והאבא, שכלל לא היה שם, אשם גם הוא. אני מחכה לרגע שבו תסביר
לי מה חלקו של התינוק בפרובוקציה המתנחלית המרושעת הזו...

מי ייתן ויום אחד תוכל לגנות אלימות מבלי להסביר מדוע הקרבנות אשמים. אם תצליח לעשות את זה,
אולי נגיע לרגע הנפלא שבו תצליח "לא להבין" את הטרור הפלסטיני, ובכך תעשה צעד גדול לעבר המצפוניות
שאתה מתיימר לייצג...
ישן 06-10-2008, 00:22
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מה יש לי עם התינוק הזה, שתומך הטרור האלים כמעט הפיל לרצפה. כולה מתנחל קטן, נכון?...
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "מה יש לך עם התינוק הזה ? אתה..."

ובכן, המכנה-עצמו-מצפון, אני חושב שתקיפת תינוקות היא דבר פסול, גם אם הם מתנחלים. היית מאמין?...
גינוי התקיפה של תומך הטרור האלים מצידך היה כ"כ נרפה וכ"כ מאולץ שאני עדיין מחכה לרגע שבו תסביר
שבעצם התינוק התחיל הכל...
אתה הצלחת בהתחלה לכתוב ש"זה לא בסדר", ואח"כ למעשה חזרת בך, כשכתבת שתומך הטרור האלים
"לא מנוקה" מאשמה, כאילו שיש שותפים לאשמה וכאילו אינו נושא בה לבדו. מסתבר שהקרבן שותף מלא
לתקפיתו, הרי לולא היה הקרבן במקום - פעיל הטרור האלים לא היה צריך לתקוף אותו, נכון?...

בהתחשב בכך שאתה כל היום מספר לנו על דרך ארץ (בין חיפוש מקצועות לאמהות גולשים שאינם שותפים
לפלורליזם הנאור שלך לבין שטף גידופים אחר...), היה נחמד לקבל ממך פעם אחת ולתמיד גינוי ברור
חד שאינו משתמע לשתי פנים, של אותו תומך טרור אלים שהגיע אל שכונת קרבנותיו, ותקף אותם (חשוב
להדגיש שהתקיפה אירעה סמוך לבית הקרבנות ולא לבית התוקף, כאשר אתה מדבר על "פרובוקציה, שעשו
הקרבנות...).

אגב, אני לא מעוניין בראשו על מגש. מעצר ממושך ואחריו צו הגבלת תנועה מהסוג שפעילי ימין קיצוני
מקבלים חדשות לבקרים, שימנע מתומך הטרור לחצות את הקו הירוק בשנה הקרובה, נראה לי כמו פתרון
מצויין. מה דעתך?...
ישן 06-10-2008, 09:27
צלמית המשתמש של נוסטור

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "מסתבר שאתה בעצמך תינוק (וזה..."

מוזר מי שכותב לך את דעתו או אומר לך אמת בפנים הוא תינוק,מטומטם,עיוור,או חרש,העיקר לא לראות את האמת אל תשכח שאנשים כותבים כאן את הדיעות שלהם בלבד שאלה ורק אלה דיעות אישיות בלבד,אבל אתה הופך את זה לקרב של חיים ומוות כמו שצפוי מאיש שמאל שלא יודע איך להסביר לאחרים שהמהות של קיומך זה בשלילת קיום המדינה,תתחיל לקרוא את שלל התגובות שלך מלפני שבועיים ועד היום ותראה שאתה בעצם אומר,אני יהודי אבל רק בתואר כל השאר יקפצו לי מהטומבון.

צא מזה אתה לא גורם להתרגשות כאן,חוץ מזה ששוב אתה מנסה לעלוב באנשים שדעתם שונה מדעתך,הייתי אומר שכלל הכינויים האלה שאתה ממציא פה על מנת לפגוע באחרים כבר לא עובד.

ישן 06-10-2008, 11:26
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "[b]מוזר מי שכותב לך את דעתו..."

נוסטור היקר, גם אתה סוחר עם מחבלי החמאס ומוכר חומצה לשימוש של מחבלות על מנת לשפוך על חיילים ?

למה אתה הולך שבועיים אחורה, לך שנתיים אחורה, לך גם 6 שנים אחרוה, אני הייתי שם עם אותן דעות ואותן אמירות. פעם יותר הקשיבו, היום רק סמול סמול סמול.

חוצמזה, שאני לא מבין מה אתה רודף אחרי ומחלק לי ציונים.
אין בהודעתך אפילו חידוש אחד, פרט להאשמות נגדי.
מסתבר שאינך קורא את הודעותי או אינך מעונין להגיב להן אלא להגיב לגופו של הגולש.

אני תארתי מקרה בו מתנחלים שרפו כפר שלם על יושביו באמצע הלילה תוך כדי מסע נקמה אלים בגוש קטיף, והעלתי אותו כדוגמה לכך שאין צורך לרדת לרזולוציה גבוהה של תאור האלימות, מספיק לגנות את האלימות באשר היא.
לעומת זאת גולש אחר בשם אורי, התעקש להזכיר את המילה תינוק לפחות עשרות פעמים כהדגשה לאכזריותו של פעיל שמאל שתקף (התקפה שאני מגנה כמובן) את איילה בן גביר.
האזכור של התינוק נועד לעשות דמוניזציה לאותו פעיל שמאל, ולהציג אותו כבריון שתוקף תינוקות.
דרך אגב, באותו כפר שנשרף היו יותר מתינוק אחד, אפילו יותר מחמישה, אולי גם עשרים.
הם קיבלו קצת לחם וריבה, ומים לשתות, הרגעתי אותם, בררתי שהשטח נקי והאש כובתה וניתן היה לחזור לכפר שנשרף על ידי המתנחלים.
מעולם לא שמעת אותי מספר סיפור זה או סיפורים אחרים עד לרמת תאורים גרפים מאחר ואין צורך. ברור לכולם שיש נפגעים מאלימות שני הצדדים.
אני תמה, למה יש צורך להפוך אדם אחד לשטן כאשר כל המחנה שמולו מתנהג בדיוק אותו דבר, אם לא גרוע יותר.
תגובה ענינית תתקבל בברכה, ומי שמדגיש חצי מהמילים שלו הוא זה שנראה כאילו מדובר בחיים או מוות.
אם אני כותב חזק מדי בשבילך, תתרחק מעט מהמסך, אולי זה יחליש את האפקט.

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 06-10-2008 בשעה 11:28.
ישן 06-10-2008, 18:59
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

דבריך אינם חזקים, אלא מסולפים. נסה לא להתבלבל בין השניים...
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "נוסטור היקר, גם אתה סוחר עם..."

העובדה שבעיניך אזכור העובדה שתינוק הותקף ע"י תומך טרור אלים, היא דמוניזציה לאותו תומך טרור
אלים, מלמדת שוב מה שווה ה"גינוי" שלך לאותה תקיפה...
את האגדות על "שריפת כפר שלם עליושביו" (משפט שפירושו בעברית הוא שהיו עשרות הרוגים...), תמכור
לחברים בISM ובמחסום ווטש (אלא אם הן לא עסוקות בלהזדעזע מכך שחיילים מגינים על עצמם
מחומצות...). שעיה דויטש התגורר בכפר ים. יישוב פסטורלי על החוף שלא היה מוקף גדר, ותושביו היו
מהזן השאנטי ביותר של המתיישבים. הוא הותקף ונרצח ע"י תושב המואסי ללא כל סיבה, מספר חודשים
אחרי שאחיו הבכור משה דויטש נדקר ע"י מחבל פלסטיני בהר חברון (המחבל, אגב, נורה למוות ע"י יורם
שקולניק, אחרי שכבר נלכד ונכפת - ואני משוכנע שבעיניך זוהי הטרגדיה היחידה בכל האירוע...).
הזעם המפעפע על כך ששני אחיו מותקפים ע"י מחבלים פלסטיניים בהפרש זמנים כ"כ קטן הביאה
להתפרצות זעם לא מוצדקת, שכללה השתוללות אלימות ותקיפת אזרחים. למרבה הצער, המכנה-עצמו
מצפון יודע היטב שגם בתוך ההשתוללות הפלילית, לא הותקף אף תינוק (ובטח לא שניים, חמישה או עשרים)
באופן ישיר, כפי שתומך הטרור האלים, תקף את התינוק של הבן גבירים.
כמו כן, יודע המכנה-עצמו-מצפון, שהמואסי קרוב לגוש קטיף "קצת" יותר מאשר ביתו של תומך הטרור
האלים, לביתה של משפחת בן גביר. למעשה, למי שלא מכיר, המואסי הוא מ-ו-ב-ל-ע-ת בתוך גוש קטיף.
כאשר יצא משם פיגוע טרור, היו סיבות טובות למתיישבים לחוש מבוהלים - מה שכמובן לא מצדיק תגובה
משולחת רסן שכזו, המתאימה בהרבה לחבריו-לדת של המכנה-עצמו-מצפון...

הדוגמא שהביא המכנה-עצמו-מצפון רק מלמדת על עולמו הרוחני: בעיניו, לתומך הטרור האלים, שתקף
תינוק, יש סיבות לזעם שזהות לאלה שאחד מהם הותקף ונרצח בתוך ביתו, ע"י שכניו...
אני מאחל למכנה-עצמו-מצפון שלעולם לא יצטרך לחשוב כיצד להגיב על רצח בתוך ביתו בידי אחד
משכניו...
ישן 06-10-2008, 21:15
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "דבריך אינם חזקים, אלא מסולפים. נסה לא להתבלבל בין השניים..."

באותו ערב אני עמדתי על הכביש ליד המעגנה בחאן יונס, את הלהבות ראו מכל עבר, ולא טענתי לרגע שהיו כפרים שנשרפו על יושביהם, בנס לא לא קרו אסונות שכאלה, אבל לפידים בוערים הושלכו על בתים בכפרים במואסי, ואני עמדתי מול עשרות תושבים מבוהלים שברחו מפוחדים מבתיהם, חצי ערומים, עצרתי אותם, הרגעתי אותם, הבנתי בקשר לאחר זמן מה שהופסקו הפרעות, שלחתי אותם לביתם.
אתה רוצה עדויות נוספות מעוד נוכחים באותו ארוע ?
אני צריך להסיק מזה שאתה לא מאמין למה שאני אומר = קרי אני משקר ?
שאזמין את מושל חאן יונס דאז שיאשר לך את הדברים ?
אני לא מבין כל כך למה אתה מתכוון במעשיות ואגדות.
היתה תקופה לא נעימה בימים ההם.
מסתננים לחממות שנורו מטווח קצר, מתנחלים שנדקרו בגבם, מטענים, גרזנים, יריות, בקתב"ים, חיילים פצועים, חברים פצועים, חיסולי מבוקשים, ועוד פעילויות שאני לא בטוח שכדאי שאפרט פה.
לא היה נעים אז באינתיפאדה, לא אז וכמובן לא היום.
גינוי קיבלת.
ראיתי תינוקות ערבים מונפים וראיתי תינוקות יהודים מונפים ומעורבבים בהתפרעויות מכל הסוגים.
פעם ראיתי בעינים שלי, היום רואים בטלויזיה או שומעים על זה בכל מיני דרכים.
תעזוב בשקט את התינוק של משפחת בן גביר, הוא ממש לא עשה לך כלום.
התקיפה שלו מגונה כבר עשרות הודעות אחורה.
אין צורך שתחזור לעיני הקוראים על המילה תינוק יותר ממאה פעם. זה מובן לדעתי.
שום דבר חריג בתקרית ההיא.
אף אחד לא אושפז, אף אחד לא נזקק לטיפול רפואי משמעותי, חו"ו שאין הרוגים.
למה ההגזמה הזו ?
ישן 06-10-2008, 22:09
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

למה לשקר בצורה מגוחכת כ"כ? יש כאן ציטוט שלך שאומר כך:
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "באותו ערב אני עמדתי על הכביש..."

"אני תארתי מקרה בו מתנחלים שרפו כפר שלם על יושביו באמצע הלילה". זה מה שכתבת. זה כמובן תיאור
שקרי ומסולף שמלמד על עומק השנאה שלך למתיישבים (ויש להתפלל שיחסך העויין כלפיהם לא בא לידי
ביטוי שמסגרת תפקידך הממלכתי באותם ימים...).
לבוא ולטעון ש"לא טענת לרגע" שהמתיישבים שרפו כפרים על יושביהם, כאשר זה ב-ד-י-ו-ק מה שכתבת,
זה סוג של שיא מיוחד של חוסר יכולת לכתוב אמת, שכן כתבת זאת בדיוק שתי הודעות למעלה...

עוד ציטוט מדהים: "הייתה תקופה לא נעימה בימים ההם. מסתננים לחממות שנורו מטווח קצר, מתנחלים
שנדקרו בגבם, מטענים, גרזנים, יריות, בקתב"ים, חיילים פצועים, חברים פצועים, חיסולי מבוקשים".
אין ברירה אלא לנתח את עומק תהומות השנאה שהגעת אליהם, בשבתך לכתוב משפט שכזה: "מסתננים
לחממות נורו", נכתב ל-פ-נ-י תיאור העובדה שמתיישבים נדקרו בגבם. לרגע אפשר לחשוב שמתיישבים עשו
להם ספורט של ירי בפלסטינים תמימים שבאו לחממות לצורך טיול בין-ערביים שכזה, ולא, חו"ח כדי לדקור
את המתנחל...
בהמשך מסופר על "גרזנים, וריות, בקת"בים, חיילים פצועים, חברים פצועים, חיסולי מבוקשים" - מתעוררת
השאלה מיהם אותם אלמונים שהשתמשו בגרזנים, בקת"בים, מי פצע את החיילים ואת החברים (ונשאלת
שאלה מדוע עבורך החיילים והחברים מופרדים, שמא החברים הפצועים היו דווקא מהצד הסופיאני?...),
והכי מוזר - למה לעזאזל חיסול מבוקשים מופיע אצלך בשורה אחת עם פיגועים שביצעו פלסטינים...

הגינוי שלך לתקיפת התינוק היה בהתחלה מגומגם ולא חד משמעי - בהמשך אתה אפילו הרהבת עוז
לחלק את האשמה בין התוקף למותקפים (למרות ש"לא ניקית" מאשמה את התוקף...). העובדה שסופסוף
אתה מגנה באופן חד משמעי את תקיפת התינוק היא התקדמות יפה. מי יודע, אולי נגלה ממך בהמשך גם
יכולת להפסיק לכתוב שקרים שנועדו לטפח תעמולה של שנאה (נגד "שריפת כפר על יושביו"...).
ישן 06-10-2008, 22:44
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

זה ממש כמו טעותו התמימה של עראפת שסיפר שעל מטבע 10 אגורות יש מפת א"י מהנילוס לפרת...
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "צודק, גם לי מותר לטעות..."

המכנה-עצמו, יש מקרים שבהם טענת ה"טעיתי" לא ממש תופסת: אחד המקרים הללו היא "מקרה השור
המועד". אתה מתעב את מתיישבי יש"ע, ולא מפתיע כלל שניסית לטפול עליהם עלילת דם. למרבה צערך,
העלילה הכוזבת תפורה באופן כ"כ גס ושקרי, שהיה בדיחה להוכיח עד כמה הייתה נלעגת.
להפוך התפרעות אלימה ופלילית (דבר שכתבתי כבר בהתייחסותי הראשונה לאירוע) ל"שריפת כפר על
יושביו", ולאחר מכן ל"ניסיון לשריפת כפר על יושביו", זה אפילו לא הגזמה פרועה או דמיון מזרחי - זו פשוט
עלילת דם.
מבחינתי לנסוע לבית של אזרח ולתקוף אותו ואת בנו הפעוט זה דבר חמור להחריד. מכיוון שלמרבה השמחה
אתה (או אני) לא חווינו אירוע קשה כזה בעצמנו, חלקנו עלולים להקל בו ראש, ואתה אכן נוהג כך. תומך
הטרור האלים לא פגש את האם והתינוק באמצע רחוב בת"א, אלא נסע עד אליה ושם תקף אותה. אפילו
אם נורא תנסה להמציא מחדש את מפת גוש קטיף, לא תוכל לספר לנו שהמתנחלים הרעים נסעו עשרות
קילומטרים עד למואסי כדי לשרוף את הכפר, שכן המואסי נמצא בלב הגוש, והעובדה שמתוכו יצאו אנשים
שנכנסו לתוך ביתו של אדם לא-אלים בעליל (כפר ים היה יישוב של שאנטים למיניהם, ואתה יודע זאת)
ורצחו אותו סמוך לניסיון לרצח אחיו בידי מחבל אחר, בהחלט אמורה לעורר זעזוע בקרב אלה שגרים בסמוך
לכפר הזה.
ההתפרעות הברברית הייתה פלילית ונטולת הצדקה. עם זאת, הניסיון להשוות אותה לנסיעה מיוחדת
לצורך התעמתות עם תושבים בבתיהם, תוך תקיפת אם ופעוט, הוא פשוט אבסורדי.
ישן 06-10-2008, 22:56
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "זה ממש כמו טעותו התמימה של עראפת שסיפר שעל מטבע 10 אגורות יש מפת א"י מהנילוס לפרת..."

ממש לא אבסורדי ואתה מתחיל להגיע לנקודה לדעתי.
אתה רוצה ממני התנצלות כולל הקזת דם על זה שהשמאלני ההוא בכלל חי, אבל שיירות נושאות לפידים שמכות ושורפות זה ארוע אלים ופלילי ונטול הצדקה.
רק בנס הארוע לא נגמר אחרת, הודות לתושיית כוחות הבטחון שמנעו את ההתפרעות ההיא באיבה.
אתה צודק שהשמאלני לא פגש את איתמר ידידו בנתניה, או בתל אביב, או בהרצליה, או בקאנטרי קלאב של ארסוף, הוא נסע לחברון לסייע לתושבי חברון הערבים עם מטע הזיתים, ואתה יודע מה ? אני אפילו לא יודע בדיוק מה היתה מטרת נסיעתו.
אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהוא לא נסע לשם חמוש באגרופן, פיצפץ כמה לסתות וחזר הביתה מאושר נוטף דם. אם אתה ממשיך לטעון ככה אתה לא שקרן, אתה שקרן לעצמך. וזה דבר שאתה עושה בהצלחה, מצליח לאות ולפרש רק חצאי שורות, כאשר החצי שמפריע לך אתה פשוט מתעלם ממנו.

זה שבגוש קטיף הכל היה קרוב, לא מפחית מחומרת הארוע כלל וכלל.
אני אף ציינתי דרך אגב ששייעה דויטש שאותו הכרתי אישית וחבר שלי היה חבר טוב שלו, נדקר על ידי הפועל שלו ולא על ידי זר. גבו הופקר לאדם שבטח בו, וזה רק מגביר את הכאב.
שעייה דויטש ד"ל תפקד בזמנו כמעיין מתווך בין מפקדי החטיבה למבוקשים, או עבריינים לצורך הענין, והיה דמות מקובלת על שני הצדדים. מותו אכן היה כואב, אך כמובן אינו מצדיק מעשי לינץ למינהם.
להתעלם מעברם של משפחת בן גביר זו עוד עצימת עיניים חזקה מאד, תזהר שלא יתפסו לך העיניים מרב מאמץ לא לראות.

ישן 06-10-2008, 23:43
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אכן רק בנס האירוע לא נגמר אחרת. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה לו נחבט התינוק בקרקע
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "ממש לא אבסורדי ואתה מתחיל..."

תומך הטרור האלים נסע לחברון ואין לי ספק שיש לו ים תירוצים מדוע נסע לשם. אני מאוד שמח שלא הביא
עימו אגרופן, אבל אני יכול לגלות לך בסוד שהוא ידע שהוא יתעמת עם חלק מהתושבים המקומיים.
את האגדות על עצי הזית השרופים תשמור לערבי שירה בציבור עם מהרשק והמסור החשמלי שלו...
אחרי אלפי סיפורי זוועות על כריתת עצי זית, היחידים שנתפסו על חם כשהם כורתים עצים, היו דווקא כמה
מבני דודינו האהובים שגילו שזה אחלה ביזנס לחרב לעצמם את המטע ולחכות לפיצויים מהיהודים הטמבלים.
תומך הטרור האלים נסע לשם כדי לסייע לפלסטינים לריב עם מתיישבים. אין לי מושג אם הסיבה היא עצי
זית, עצי תאנה או שסתם בגלל שהוא נורא-נורא שונא מתנחבלים פושעים. עובדתית, הוא בא אליהם, הוא
תקף אישה ותינוק.
בגוש קטיף נרצח אדם ע"י פועל שלו שגר ביישוב סמוך שנמצא בתוך הגוש. האיש נרצח זמן קצר אחרי שאחיו
שרד בנס ניסיון לרצח. התגובה לרצח הייתה השתוללות אלימה ובריונית, שבשום דרך אי אפשר להגדירה
כ"שריפת כפר על יושביו" - ואיכשהו אתה הצלחת לעשות כן...
העובדה שהכפר נמצא בלב ריכוז אוכלוסיה יהודי ומתוכו יצא רוצח שעבד עבור מעסיקו שהיה ידוע כאיש
אהוד על הערבים, רק הגבירה את החרדות של המתיישבים, ותגובתם מקצתם הייתה אותה התפרעות
אלימה.

להתעלם מעמדותיה של משפחת בן גביר זה דבר אסור כאשר עוסקים בערות שמבצעת משפחת בן גביר.
אנחנו עוסקים בעברות שבוצעו נ-ג-ד משפחת בן גביר. אני מבטיח לך שאם יבוא מישהו לביתך ויתקוף
אותך ואת התינוק שלך, אני לא אחשוב שיש לו הצדקה לעשות כאן רק בגלל שפעם ניצלת מומחיות
שרכשת במסגרת תפקיד בטחוני, לצורך עסקים פרטיים עם פלסטיניים. אם פעיל ימין קיצוני יבוא אליך
הביתה "כדי לעזור לשכניך לקטוף זיתים", ואגב כך יתקוף אותך ואת ילדך הפעוט - לא תהיה לעמדותיך
ולמעשיך בעבר שום רלוונטיות. האיש שיפגע בך יהיה תומך טרור אלים, ללא כל קשר לביזנס שלך
עם הסופינאים למיניהם. רואה? אפשר בקלות להפריד בין מעשי אדם בעבר לבין העובדה שהוא כעת קרבן
של פשע אלים.
ישן 07-10-2008, 08:47
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כן, הקרבן ממש השתוקק להיות מותקף. התינוק המתנחל הזה ממש מחרחר מלחמה, הא?..."

אתה קראת את תחקיר הארוע שאתה כל כך בטוח בדבריך ?

ללא תחקיר הארוע מה שאתה עושה זו הסתה וסילוף העובדות.
אולי אתה לא ראית מימיך התפרעות אלימה כלשהי, אבל לאחר כל הסיפורים שסיפרתי לך למעלה, ולאור נסיון מהשטח בארועים דומים של ריבי מתנחלים תומכי שמאל פעילי ימין פעילי קדימה תומכי אחורה, וכו' אני לא מוצא שום דבר מיוחד בארוע הזה.
אתה עושה צחוק מעצמך כאשר אתה מציג את איש השמאל הברבי שמכה תינוקות.

לשיטתך ניסים אלפרון הוא צדיק תמים ופתאום בוקר אחד קמו מחסלים לחסלו.
אני לא רואה דרך אחרת לאנלוגיה הזו

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 07-10-2008 בשעה 09:01.
ישן 07-10-2008, 18:35
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אז מסתבר שהתינוק הוא כמו נסים אלפרון. וואלה, מזל שתומך הטרור האלים לימד אותו לקח...
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה קראת את תחקיר הארוע שאתה..."

העדות שלך בכל הנוגע ל"התפרעויות אלימות" של מתיישבים מקבילה לעדות של אברהם הירשזון וחשודי
נגד ד"ר ירון זליכה...
אתה אכן לא מוצא שום דבר מיוחד באירוע, וטבעי שכך הדבר: לך נראה נורמלי שתומכי טרור אלימים יותר
ופחות באים אל מקום מגוריהם של המתיישבים בכדי להתעמת עימם. ובכן, זה נורמלי רק במקום שבו
יכול אדם לשים בשורה אחת "חיסול מבוקשים" ו"חיילים פצועים" כדוגמאות לאירועים קשים, אגב כך שהוא
מספר לנו אודות "שריפת כפר על יושביו" בידי המתנחבלים האיומים מגוש קטיף, שנסעו כל הדרך עד
למואסי המרוחק, רק בגלל שאיזה מתנחלון אחד נדקר למוות בידי הפועל שלו...

המכנה-עצמו, אתה לא צריך להבהיר עד כמה אינך מוטרד מתקיפת התינוק. איש לא חשד בך שאתה
מוטרד מתקיפתו, עוד לפני שהשווית את תקיפתו לניסיון להרוג את נסים אלפרון...
ישן 07-10-2008, 18:46
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אז מסתבר שהתינוק הוא כמו נסים אלפרון. וואלה, מזל שתומך הטרור האלים לימד אותו לקח..."

חשבתי שאתה יותר מתוחכם.
אתה מסובב והופך את המציאות בשביל שתתישר עם העמדות שלך.
התינוק הוא לא ניסים אלפרון אבל שני הוריו ובמיוחד אביו הם עבריינים מורשעים
בעבירות כגון תקיפת שוטרים התפרעות וכו'
אם יישאר בחברון בידי הוריו, אני מקווה שלא ילך בדרכם, ולא יצבור כתבי אישום
וגם כמה הרשעות

מעבר לזה הדברים שלך הם דמגוגיה עלובה ורשעית, אתה שוב מזכיר את דברי לגבי מאורעות קשים, מזלזל בהם בצורה בוטה, וחבל מאד. אני מקווה שלך לא היו חברים שנפצעו מול עיניך. אתה מכיר מקרים קשים מקריאה מרובה, אני מכיר אותם מהמציאות הקשה.
ישן 07-10-2008, 19:19
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

יפה, עכשיו אתה מציע לקחת את התינוק מהוריו. לא מספיק שאתה תומך בהכאתו?...
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "חשבתי שאתה יותר מתוחכם. אתה..."

הקביעה היפה המגולמת במשפט "אם יישאר בידי הוריו בחברון", טומנת בחובה את הציפייה שהתינוק אכן
ל-א יישאר ברשות הוריו במקום שבו הם גרים. ייתכן שהתכוונת שיש לגרש את כולם ביחד מביתם (שזה
כמובן נאור, מוסרי ומצפוני מצידך, כמעט כמו תפירת האגדות על שריפת כפרים על יושביהם בידי
גדודי הקוזאקים של גוש קטיף...), וייתכן שהתכוונת שיש לקחת רק את התינוק. איך שלא יהיה, שוב הפגנת
נאורות - בראבו. אני מניח שאם אני אציע לקחת את ילדיך ממך כיוון שלא מוצא חן בעיני שאתה תגדל ילדים
שמחפשים שטחים אפורים לצורך עיסוק במסחר עם הפלסטינים, תוך ניצול קשרים שנרכשו במסגרת תפקיד
ציבורי, אתה תחשוב שזה בסדר מצידי, נכון?...
ובכן, אני לא אעשה זאת. העובדה שיש לך דעות קיצוניות ולקונות מוסריות לא צריכה להוות סיבה לקחת ממך
את ילדיך, שכן הלקות המוסרית והעמדות הקיצוניות לא קשורות לאופן גידול ילדיך.

אתה אכן מכיר חברים שנפצעו - ויותר מכך, אתה מכיר גם חברים שנכלאו. לי, בניגוד אליך, אין חברים
שישבו בכלא, ואף זכו ללמוד שפה זרה כתוצאה מכך...
ישן 07-10-2008, 20:35
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

דווקא מסתבר שאין גבול. אין גבול לחוסר היושר שלך...
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה משקר לעצמך ולכולם, מזלזל..."

מי ששם בשורה אחת חיילים פצועים ומבוקשים הרוגים, זה אתה.
מי ששיקר והמציא "שריפת כפר על יושביו" (ואח,כ שיקר וטען שלא כתב זאת...) זה אתה.

די עלוב מצידך להיתלות ביוה"כ כתירוץ להתחמוקתך מהמציאות המזעזעת של מה שכתבת פה ומה
שמשתמע ממה שכתבת פה (בסה"כ, לו כתב מישהו על ערבים מה שאתה כתבת על הבן-גבירים,בעיקר בכל
הנוגע לרמיזה לגבי העובדה ש"כל עוד" התינוק עוד ברשותם - הרי שיללותיך היו נשמעות מקצה האתר ועד
קצהו (ייתכן שהיית מוסיף הערה על מקצועה של אמו של הכותב, שכן לא יפה לקלקל מסורת...).

בכל מקרה, אני מקווה שלפחות ביוה"כ תעשה ניסיון לחשבון נפש, שאולי יביא לכך שיקרה הנס והניק שבחרת
לעצמך יהיה רלוונטי לגביך סופסוף..
ישן 07-10-2008, 21:17
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "דווקא מסתבר שאין גבול. אין גבול לחוסר היושר שלך..."

אז אולי עוד לא תם.

אני לא שיקרתי והמצאתי שום סיפור, אני נוכחתי באותו ארוע וראיתי במו עיני את מה שסיפרתי, על טעות קטנה שהסברתי, אתה בונה פה מגדלים באוויר.
אתה קל על הדק השקרנות, אתה מחלק את התואר שקרן לכל מי שנקרה בדרכך כאשר השקרן הגדול מכולם הוא אתה.
עלוב.

הפכת את התינוק למרכז הויכוח על פעיל השמאל שהפכת לשטן בזוי שנוסע עד לחברון על מנת להכות תינוקות.
אם קהל היעד שלך הוא כותבים כמו נוסטור, אלביס, מווזס ואדון פטריוט- אתה בהחלט משיג את מטרתך.
ההסתה שלך עובדת ופעיל השמאל הוא אכן השטן בהתגלמותו.
איילה בן גביר לעומתו היא אמא תרזה.
באיזה מבחן מציאות אתה חושב שהדברים שלך עומדים ?
אולי מציאות מדומה.
גם עלוב.

לנצל סגנון כתיבה על מנת להתנגח ולבזות חיילי צה"ל שבמקרה הם גם חבריי, זו רשעות חדשה שאתה מפגין פה.
לקחתי ארועים חמורים שמתארים את ימי באינתיפאדה ברצועות עזה. כוונתי היתה להראות שמי שנוכח בשטח בארועים קשים, ראה מקרים מזעזעים שהופכים את האגרוף שלך לעוד מקרה אלימות שלא יוצא דופן מאחרים. כמובן ללא מתן אישור לאיש לנהוג ככה.
הלכת אתה וניתחת ושמת כוונות זדוניות ורעות בין דברי.
אני אמרתי:
ציטוט:
היתה תקופה לא נעימה בימים ההם.
מסתננים לחממות שנורו מטווח קצר, מתנחלים שנדקרו בגבם, מטענים, גרזנים, יריות, בקתב"ים, חיילים פצועים, חברים פצועים, חיסולי מבוקשים, ועוד פעילויות שאני לא בטוח שכדאי שאפרט פה.
לא היה נעים אז באינתיפאדה, לא אז וכמובן לא היום.

ואתה הצלחת להוציא מזה זלזול שטרם ראיתי אצלך בחיילים פצועים ואף הבאת תמיהה שמא אני מתכוון לחברים פלשתינאים.
תתפלא, לי יש חברים פלשתינאים, ואני כנראה די שמח שאתה לא נמנה בין חברי.
לפחות לא הדמות הדמיונית שלך פה.
אלה היו הדברים שלך:
ציטוט:
עוד ציטוט מדהים: "הייתה תקופה לא נעימה בימים ההם. מסתננים לחממות שנורו מטווח קצר, מתנחלים
שנדקרו בגבם, מטענים, גרזנים, יריות, בקתב"ים, חיילים פצועים, חברים פצועים, חיסולי מבוקשים".
אין ברירה אלא לנתח את עומק תהומות השנאה שהגעת אליהם, בשבתך לכתוב משפט שכזה: "מסתננים
לחממות נורו", נכתב ל-פ-נ-י תיאור העובדה שמתיישבים נדקרו בגבם. לרגע אפשר לחשוב שמתיישבים עשו
להם ספורט של ירי בפלסטינים תמימים שבאו לחממות לצורך טיול בין-ערביים שכזה, ולא, חו"ח כדי לדקור
את המתנחל...
בהמשך מסופר על "גרזנים, וריות, בקת"בים, חיילים פצועים, חברים פצועים, חיסולי מבוקשים" - מתעוררת
השאלה מיהם אותם אלמונים שהשתמשו בגרזנים, בקת"בים, מי פצע את החיילים ואת החברים (ונשאלת
שאלה מדוע עבורך החיילים והחברים מופרדים, שמא החברים הפצועים היו דווקא מהצד הסופיאני?...),
והכי מוזר - למה לעזאזל חיסול מבוקשים מופיע אצלך בשורה אחת עם פיגועים שביצעו פלסטינים...
\
אז ככה, אני ניסתי לתאר מקרים קשים ומראות קשים שאתה רק שמעת עליהם, ואני לצערי חויתי אותם.
לראות רכב שנסעו בו מבוקשים וחוסלו על ידי יחידת שמשון שרוקנו, שים לב, א-ת כ-ל ה-ת-ח-מ-ו-ש-ת שהם יצאו איתה לפעולה על יושבי המכונית, זה מראה ממש, אבל ממש לא נעים.
וזה בכלל לא משנה שאלו היו מבוקשים ואולי אפילו רוצחים.
לראות גופה מרוססת ממאות כדורים זה אף פעם לא מראה נעים, אם יש לך סוג של לב כמובן.
במקרה אחר, לראות משפחות של מבוקשים לא מצליחות לזהות את בנהים שנורו למוות בפעולה , כאשר רוקנו בערך שתי מחסניות של אקדח 9ממ לתוך כל גופה, היה מראה קשה וקורע לב.
למרות שהם מבוקשים ואולי אפילו רוצחים, המראה הוא קשה וכואב, בתנאי שיש לך לב כמובן.

אני מתאר תקופה קשה, מראות קשים, אלימות גואה ובלתי נגמרת, ואתה טוען ש"אין ברירה אלא לנתח את הדברים".
אני מתאר חיילים פצועים, חברים פצועים, שזהו סגנון די מקובל בכתיבה ובשירה, לרדת בהיררכיית התיאור.
לא יודע כמה שירים קראת אם בכלל, או כמה ספרות קראת (ולא רק ספרים עיוניים וקריאה בקוראן) אבל לא זוכר שניתנה לך איזושי סמכות לנתח את אשר על ליבי ואת צורת הכתיבה שנגזרת מכך.
לזלזל בחברי הפצועים ובי, חברים שנפצעו תוך כדי הגנה על שמוקים כמוך שרק יודעים להוציא מילות שטנה וגועל נפש, זה באמת גועל נפש.
הם ואני נמשיך לשמור גם על שכמותך שבלי בושה מנצלים כל במה על מנת להשחיר (או להלבין) את פניהם ברבים.

את חשבון הנפש שלי אני עושה מדי יום, לא מחכה ליום כיפור, ולא צריך את טובתך ועזרתך וברור שלא את הכוונתך.
חרגת הפעם מהגבולות שהכרתי.
זלזול שכזה בחיי חיילים, רק כי אין ברירה אלא לנתח את הדברים, זה מעבר לגבולות שלי.

הפכת את התינוק למוטיב המרכזי של הויכוח האחרון, ואני חוזר שוב, התינוק היחיד שאני מוצא רלבנטי בסיפור הזה הוא אתה.

כמובן שאתה ממשיך ומפיץ שקרים ועלילות על כך שאני מנצל קשרים בטחוניים ומנצל שטחים אפורים על מנת לקדם עסקים מה שהופך אותם ללא כשרים.
אולי אותך חינכו על כך שאי אפשר להצליח בחיים בלי לרמות לגנוב ולשקר.
אותי חינכו שאפשר אחרת וגם הוכחתי שאפשר אחרת.
הצעתי לך לבדוק את היושרה שלי, את האמינות שלי, ולברר האם באמת היה ניצול שכזה.
כמובן שאתה מתחמק מאחר ואתה מפחד מהאמת.
אתה אוהב את האמת שאתה ממציא, לא את האמת שקיימת שם בחוץ.
מוזר שבמקרה הלינץ' לאחר רצח דוישט ז"ל בחרת להאמין לדיווחי התקשורת ולא לדיווח אמין מהשטח מאחד שראה את הלפידים למרחוק.
אחרי זה אתה טוען שלא היו דברים מעולם ולא טענת כלפי שום טיעון שקרי, כאשר אתה טוען אותו שוב ושוב ומתעלם מההצעה שלי לפתוח בפניך את העובדות ולהפריך את השקרים והעלילות.

תם, לא תם, זה ממש לא משנה.
באמת היה מיותר לפנות אליך בנסיונות הרגעה לשקרים ולהסתה כאן בפורום.
כאשר אתה גדול השקרנים והמסיתים זו פעולה עקרה מיסודה.
צום קל, וגמר חתימה טובה, ולך תעשה באמת חשבון נפש.
ישן 07-10-2008, 22:38
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מסתבר שלהמציא את שריפתם של מאות ערבים בידי מתיישבים, זה "טעות אחת קטנה"...
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אז אולי עוד לא תם. אני לא..."

תומך הטרור האלים, הוא אכן איש בזו שנוסע לחברון כדי לפעול באלימות נגד תושביה היהודים. איך אני
יודע זאת. כי זה מה שהוא עשה...
אם הוא רוצה לפעול נגד ה"כיבוש", שיילך להפגין או לחתום על עצומות. ללכת אל המתיישבים הביתה
ולהרביץ להם, זה בזוי. לו עשו את זה לך - זה היה בזוי באותה מידה...

העובדה שאתה משקר ושאני מעיר לך על כך, לא צריכה לגרום לך לשקר עוד, אלא דווקא מלחדול מכך.
להמציא אגדות כאילו לכל העולם אני אומר שהוא משקר בזמן שאני הוא גדול שקרני האנושות (אני בטח גם
שורף כפרים על יושביהם יחד עם חברי המתנחלים המרושעים שנסעו מאות קילומטרים למואסי כדי להשמיד
את תושבי הכפר באמצעות שריפתם למוות, ועשו זאת בהצלחה, כפי שדיווחת לנו..), לא מקדם את טענותיך
שאתה אדם אמין...

מכיוון שהיחיד שביזה כאן את חיילי צה"ל (גם אלה מהם שהם חבריך) זה אתה, באותו משפט הזוי שתיאר
את פציעתם ואת הריגת מבוקשים, כאירועים לא נעימים, די מתחסד מצידך לייחס לי עוד אחד מהדברים
שאתה אמרת. עוד מעט תטען שאני גם זה שהמציא את המשפט "שרפו כפר על יושביו". אה, כן, כבר
ניסית לייחס לי את זה קודם...

אני בכלל לא מתפלא שיש לך חברים פלסטינים. חלק מחבריך הפלסטינים היו לקוחות ותיקים של השב"ס
וכולנו לומדים עליך עוד דברים מעצם חברותך עימם...
אכן, אין תקווה שתהיה אחד מחבריי. אני לא מסתובב עם מי שמתגאים בחבריהם המחבלים (סליחה,
"מחבלים לשעבר"...).

אכן, הלב נקרע כשמפחת מחבל מתקשה לזהות את גופת יקירהּ. הרבה יותר טוב שמשפחה יהודית
תתקשה בכך, נכון?...

אני מודיע לך שאני מראש מוותר עליך כ"שומר", שכן אני מעדיף את שומריי קצת פחות אובייקטיביים
לגבי השאלה על מי צריך לשמור על המחבל או על קרבנו...

אני יודע שלימדו אותך שכשאין מה לומר, יש לזעוק "הסתה", אבל במקרה שלך זה נלעג להחריד:
מרוב שקרים ובדיות, די קשה להבין על איזו הסתה בדיוק אתה מדבר...
המצאת מעשה טבח דמיוני של מתיישבים בפלסטינים. הסברת מדוע סביר להגיע לבית של מישהו כדי
להתעמת עימו (למרות ש"אי אפשר לנקותו מאשמה" כשהוא תוקף אם ותינוק...), וחילקת את האשמה
בין התוקפן לקרבן...
בהודעה הזו הצלחת לרגש אותי עם סיפור עצוב על משפחות מחבלים שנרצחו באכזריות ע"י קלגסי
הכיבוש מיחידת שמשון, ולשכנע אותי סופית שאיבדת לחלוטין כל בדל של מוסריות, לטובת הצגת נלעגת
של מה שסיפרו לך שמוגדר כ"נאור". זה שאתה מרחם על חלאות רצחניות לא הופך אותך לצדיק. זה
שאתה מדבר על "לינצ'ים", ומצליח להשוות תינוק לנסים אלפרון, גם כן לא משכנע בצדיקותך...

אני א חושב שצום ויום בודד של חשבון נפש יעזרו לך לייצר מצפון, אבל מי יודע - לך על זה...
ישן 07-10-2008, 23:11
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מסתבר שלהמציא את שריפתם של מאות ערבים בידי מתיישבים, זה "טעות אחת קטנה"..."

יושר זו לא התכונה החזקה שלך
כל פעם אתה גורר לאותם מקומות של דקדוק על המילה ועל הפסיק, חבל שכך, אבל נו מילא.

המופע הראשון היה:
ציטוט:
אני עצרתי עשרות תושבי כפר במועסי שנמלטו במנוסה מבתיהם שהוצתו על
ידי שיירות של מתנחלים שפרצו במעשי נקמה על רציחתו של שעיה דוישט בחממות על ידי הפועל שלו. האם הזכרתי את אכזריותם היוצאת דופן של המתנחלים שזורקים לפידים בוערים על בתים בהם ישנים קשישים ותינוקות (השעה היתה שעת לילה) ? וזו רק דוגמה אחת למקרה אלימות קשה שראיתי,

כאן כמובן שאין לך דבר להגיד לגבי הסיפור, וגם את הגינוי החמקת ככה בלי שישימו לב בכלל.

כאשר רשמתי בטעות שרפו כפר על יושביו, והערת לי, מייד התנצלתי ותיקנתי שהם ניסו לשרוף.
אתה כמובן משתמש במבחן התוצאה רק כאשר זה נח לך.
המעשה חמור לא פחות גם אם ניסו, והמעמד בו נוכחתי היה אכן קשה.
תיכף תגיד שגם לא עמדתי שם, ולא אני זה שנתן לחם ריבה ומים לתושבים המבוהלים.
מה שבטוח זה שזה לא היית אתה, כמדומני ההכרות שלך עם המואסי היא רק מן הכתוב והמצולם ?

המשפט הזה שאמרת:
ציטוט:
חלק מחבריך הפלסטינים היו לקוחות ותיקים של השב"ס

מבוסס על איזושהי מציאות שאתה מכיר ואני לא ?
מונחת בפניך רשימת החברים שלי ואתה ממרקר את אלו שמופעים גם ברשימות השב"ס ?
למה אתה משקר ? ועוד בבטחון שכזה.
תן לי שם של חבר אחד שלי שנמצא ברשימות השב"ס.
ולא מישהו שיצא לי להכיר במסגרת השרות הצבאי, מאחר ולא כל מי שאני אומר לו אהלן נחשב חבר שלי.

לגבי הערמות של הגופות, זו היתה הרמה להנחתה די קלה ומכוונת.
כמובן שנפלת בפח ופצחת בניתוח של המניעים שלי וסדרי העדיפות שלי.
אני אחזור שוב, אני תארתי מציאות קשה ומראות קשים, אפילו מזוויעים.
היה ברור שאדם חסר לב כמוך יכול לעמוד מהצד ולא להניד עפעף כאשר משפחה שלמה עם ילדיה מנסה לזהות האם הדבר המחורר הזה הוא בן משפחתם. אתה מייד מנופף במשפחה יהודית כנגד. מה הקשר ? אתה לא מסוגל לדבר על נושא אחד בלי לשים אותו על המאזניים ?
תנסה פעם להתרכז ולחשוב שברגע שנשאלת השאלה, אין בעולם שום דבר פרט לשאלה הזו.
זה יעזור לך בחיים, לחשוב פעם אחת בלי להשוות כל הזמן למקרים אחרים.
ברגע שאתה מחפש כל הזמן פרופוציה והשוואות אתה למעשה מאבד את הפרופורציה והופך לאכזר.

את זה ממש לא הבנתי:
ציטוט:
בהודעה הזו הצלחת לרגש אותי עם סיפור עצוב על משפחות מחבלים שנרצחו באכזריות ע"י קלגסי
הכיבוש מיחידת שמשון,

כאשר ההודעה המקורית היתה:
ציטוט:
אז ככה, אני ניסתי לתאר מקרים קשים ומראות קשים שאתה רק שמעת עליהם, ואני לצערי חויתי אותם.
לראות רכב שנסעו בו מבוקשים וחוסלו על ידי יחידת שמשון שרוקנו, שים לב, א-ת כ-ל ה-ת-ח-מ-ו-ש-ת שהם יצאו איתה לפעולה על יושבי המכונית, זה מראה ממש, אבל ממש לא נעים.
וזה בכלל לא משנה שאלו היו מבוקשים ואולי אפילו רוצחים.

אני מדבר על דבר אחד, ואתה לוקח אותו, עושה סלט, ומגיש אותו ככה שאני נמצא בצד הפלשתיני פתאום וחיילי שמשון הם קלגסים כובשים ואכזריים.

אנחנו יכולים להמשיך ככה לנצח, אני אגיד דבר ואתה תסלף אותו לצרכיך ולתעמולתך.

הדברים מוצגים פה וכתובים די ברור.
אני לא מוצא שום דבר ממה שאתה טוען בדברים שלי.
לא בכתוב ולא בנרמז.
אם יש לך מוגבלות ביכולת להפריד ולנתח כל מקרה לגופו, אני אפסיק להקשות עליך.
אבל אל תבזה את עצמך בנסיונות נואלים לעוות את המציאות.

לגבי לוותר עלי כשומר, זו בכלל אמירה אומללה ועצובה.
אני שמח מאד שלא אתה תקבע מי ישמור ואיפה, ועל מי ישמור ולמה.
עוד מעט גם תאשים אותי במסירת ידיעות לאויב, שיתוף פעולה, מסחר בחומרי חבלה ופגיעה בבטחון ישראל במכוון.
אה, שכחתי, כבר עשית את זה, והכחשת תוך כדי שאתה כותב את הדברים.

למרות שילדותי, אתן לזה עוד צ'אנס ואגיד לך לרדת מנושא התינוק, מאחר והוא לא מרשים אף אחד פרט לך ואולי לעוד כמה מתלהמי ימין.
הידיעה היתה:
ציטוט:
הדבר אירע במהלך עימותים בין תושבים יהודיים בחברון לבין פעילי שמאל ופלסטיניים, שביקשו למסוק זיתים באזור. השבוע החל בשטחים מסיק הזיתים לאחר תום חודש הרמדאן.

אם יש לך פרטים נוספים אל תשמור אותם לעצמך בבקשה, אבל אחרת נוצר מצב שבו כל הבסיס לויכוח הוא המצאה שלך.
אתה טענת שהוא בא לביתה והכה אותה ואת תינוקה באכזריות יוצאת דופן.
בלהט הויכוח לא שמתי לב שלא נאמר שזה היה בביתה, ואולי אפילו זה היה קרוב יותר לבית של מקומיים בחברון.
הגברת בן גביר עד שלא יוכח אחרת השתתפה בעימותים בין שמאל לימין, בין מתנחלים לחברונאים, בין מישהו למישהו. כמובן כאשר תינוקה בידיה.
ההנחה המיידית שהיא תלתה כביסה כאשר הוא הפתיע אותה מתאימה באמת לאחד שלא ראה שטח מימיו וחושב שאף אחר גם לא לכן מותר להציג את העובדות ככה.
ללא ניתוח מקיף של הארוע, כל קביעה שלך היא בגדר ספקולציה מרושעת.
ללא שמיעת עדויות משני הצדדים, ניתן לקבוע באותה מידה שהגברת בן גביר ברכה את אותו פעיל שמאל בברכות כאלה שהוא איבד את עשתונותיו ותקף אותה.

אבל הנסיון המוזר הזה להציג את פעיל השמאל כאיש התפוז המכני שנוסע לתקוף תינוקות, מתאימה לאלה שצועקים סמול סמול כל היום. אתה צודק שהסגנון שלכם שונה, אבל הרשעות אותה רשעות. שלך יותר מאחר ואתה מסווה אותה ומתממם כאשר חושפים אותה.
השני עומד מאחורי הדברים שלו ואמר שככה הוא חושב, אתה כמובן משקר לעצמך, לי ולשאר הקוראים.

העיקר שיש לך את העוז לדבר על המצפון שלי
ישן 07-10-2008, 23:36
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא נמאס לך לשקר?
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "יושר זו לא התכונה החזקה..."

אני גיניתי ועודי מגנה חד משמעית את ההתפרעות במואסי אחרי רצח שעיה דויטש. אני מגנה גם את הניסיון
הנבזי להשוות את ההשתוללות חמומת המוח הזו, לנסיעה מחושבת למרחק של עשרות ק"מ, לביתם של
אנשים במטרה להתעמת עימם פיזית, עימות שכלל גם תקיפת אם ותינוק.

אתה כתבת שהמתיישבים שרפו כפר על יושביו. זהו תיאור של רצח המוני, מה לעשות. אח"כ טענת שלא
כתבת זאת, ורק אחרי שהסתבר לך שהשקר הפעם באמת בלתי ניתן לכיסוי, החלטת להגיד ש"טעית"
ולטעחון שהם נ-י-ס-ו לשרף כפר לע יושביו. ובכן, המכנה-עצמו, "ניסולשרוף כפר על יושביו", משמעו באישום
בהרבה מאוד סעיפים של ניסיון לרצח. אני מניח שהמבצעים קיבלו עשרות שנות מאסר כל אחד? אה, לא?
זה בטח בגלל שהמדינה הזו תמיד מוותרת למתנחלים האלה ומערכת המשפט תמיד בעדם - בעיקר את
תושבי גוש קטיף, אלה שגרים כיום בבתי קרטון, תודות לאותה מערכת משפט שאוהדת אותם...

לא מכיר את כל חבריך, אבל זכור לי סופיאן ביניהם (או שהוא רק ידיד?...), והנ"ל אכן קליינט ותיק של
השב"ס...
אכן הרמת לי להנחתה עם תיאוריך המרגשים על גופות המחבלים שגרמו לך לחוש צער ועצב ומוסריות
ומצפוניות וכל שאר התחושות שגורמות לך לחשוב בטעות שאתה אדם מוסרי...
אדם חסר-לב כמוני אכן לא מתרגש מצערה של משפחה שבנה חורר בטרם הצליח לחורר אנשים אחרים,
חפים מפשע. טבעי שאדם נטול מוסר מסוגך יחוש צער על משפחת הרוצח המת ולא שמחה על כך
שחוסל בטרם משפחות משפחות של חפים מפשע היו צריכות לזהות את יקיריהן...

מכיוון שכבר ציינתי מדוע אני מוותר עליך כשומר, מיותר לחזור על כך. עדיף לעם ישראל ששומריו יהיו
כאלה שבעדו, ולא כאלה שחושבים שזה נורא נאור להיות אובייקטיביים בסכסוך בין הרוצח לקרבן...

באשר לתינוק שהוכה ושאתה מתקשה לגנות את הכאתו בידי אדם שנסע עשרות ק"מ במטרה להתעמת
עם מתיישבים בבתיהם: אתה מביא לי ציטוט שרק מחזק מה שטענתי: אכן, החלה עונת מסיק הזיתים,
ועימה החלה עונת הציד של המתיישבים, שמואשמים ע"י פעילי שמאל ב"כריתת עצי זית", למרות שהיחיד
שנתפס על כך, היה דווקא בן דוד שראה שזה עסק טוב...
כמו בכל עונת מסיק, גם עונה זו מנוצלת ע"י פעילי שמאל קיצוני בכדי להגיע לבתי המתיישבים ולהציק
להם במסווה של "הגנה על הפלסטינים המסכנים". מכיוון שאני מפקפק באיום הגדול שהיוו תינוק ואמו
שאחזה בו, לגבי הפלסטינים, אני אשאיר לך ולסילופיך למצוא לבד פתרון לסוגיה כיצד אמורה אילה
בן-גביר להפריע למסיק, כאשר יש בזרועותיה תינוק. טוב, נו, נעזור לך: היא לא יכולה, ותומך הטרור
האלים, ידע זאת היטב. הוא בא לחברון כדי לריב עם מתנחלים, והפלסטינים מעניינים את הסבתא שלו
(הוא לא כמוך, שמבין שפלסטינים יכולים לספק ביזנס מצויין בשטחים האפורים...), ומרגע שבא אליה
הביתה כדי לריב איתה, הוא תומך טרור. אחרי שתקף אותה ואת הפעוט, הוא הפך להיות אלים.
אם מקבילו מימין יבוא אליך הביתה - הוא יהיה תומך טרור אלים, בדיוק באותה מידה. איכשהו, זה לא
קורה שתומכי טרור אלימים מהימין באים להתעמת עם תומכי שמאל קיצוני בבתיהם. שמת לב לתופעה
המוזרה?...

אגב, כשאתה כותב מלים שלומיסטיות כמו "מתלהמים" "הסתה" ושאר ירקות, אתה אולי מטיף למקהלה,
אבל ממש לא משכנע שיש לך איזשהו משהו מקורי לומר. לדקלם ממילון המונחים הבסיסי של השלומיזם
זה נחמד כשאתה מתווכח עם ילד בן 3 (כזה שתוכל למכור לו סיפורים על מתנחלים שטובחים כפרים
שלמים...), אבל חסר ערך כשאתה מתווכח עם מישהו שמכיר את העובדות שאתה מנסה לסלף...

לילה טוב, ואולי בכ"ז תנסה לנצל את יוה"כ לחשבון נפש - זה אמנם לא מספיק זמן, אבל אולי בכ"ז תגלה
שאין תוחלת בשנאת החינם שלך לאלה שלא מתלהבים מהרעיון של חתימת הסכמים מדיניים מופקרים רק
למען העשרתם של כמה ביזנסמנים מהשטחים האפורים...
חתימה טובה...
ישן 08-10-2008, 00:08
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא נמאס לך לשקר?"

אני מרים ידיים. לא יאומן מה שקורה פה.
כתבתי הודעה, הבאתי ציטוטים מדויקים. גם שלי וגם שלך.
הכל מוסבר ומפורט.
מה אמרתי, איפה תיקנתי. למה התכוונתי. הכל מופיע שם. תן לצד שלישי לשפוט אם אתה מתקשה.
אבל אתה פשוט מתעלם מהעובדות וממציא עובדות משלך, ועוד מעז לקרוא לי שקרן ?
באמת מרים ידיים.
עד כמה שבדקתי לאחרונה אני לא משוגע וגם לא בן 3.
עם עובדות כתובות קשה להתוכח, אבל אתה מתעלם מהמציאות. תבדוק שאתה בטעות לא בן 3.

אמנם טענתי שאני מכיר את סופיאן אבו זיידה, ויכול להיות שאפילו כיבדנו אחד את השני בסיגרה או שתיים פעם. בין לבין, או במפגש אקראי במת"ק.
להפוך אותו לחבר שלי ? זה דבר שמעולם לא טענתי. מעבר להכרות עמו לא טענתי אחרת.
כאן זה התחיל דרך אגב: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%EF#post1708879

אבל לא בטוח שזה יעזור מאחר ואתה נוטה להתעלם מעובדות

לגבי התינוק, באמת אין לי מה להגיד יותר.
תצעק עד מחר, והארוע הזה הוא לא משהו מיוחד.
חוץ ממך, לא בפורום ולא בתקשורת אף אחד לא מדבר על זה יותר.
אם זה היה משהו חריג היו יודעים לעשות מזה מטעמים.
בערך כמו שצעקת על העונש ההזוי ועל מניעת פיקוד על חיילים מהמ"פ השופט את החייל החצוף.
חוץ ממך אף אחד לא צעק, ואפילו להפך. אתה בטח לא מזלזל בפורום צו"ב שבבעלותך והצצתי שם לראות איך כולם עומדים מאחורי העונש ואפילו מוכנים לחזק אותו.
דרך אגב לא ראיתי התייחסות שלך להודעה ההיא בפורום צו"ב, כלומר ניתן להבין שזו שתיקה כהודאה (באשמת הגזמה).
כאשר אתה היחיד שעומד וצועק בכיכר העיר כל מיני דברים שאף אחד חוץ ממך לא מבין, יש לזה שם, ויש לזה גם התיחסות רפואית לפעמים. לא שאני חושב שאתה צריך כדורים חלילה. עדיין לא

דרך אגב עד כמה שזכור לי לא נעשה כלום לאותם פורעם בזמנו בגוש קטיף.
בערך כמו שלא נעשה ולא יעשה כלום לאלו שביצעו וידוא הריגה במחבל דורס מת, או שהוציאו אותו להורג כאשר ניתן היה לא. לפעמים הנסיבות הן כאלה שמונעות מלפתוח בחקירות ואפילו מנסים לא להגביר את הפרסומים והפרובוקציות בנושא.
ישן 08-10-2008, 00:18
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מסתבר שאתה מסוגל לשבור את השיאים של עצמך...
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני מרים ידיים. לא יאומן מה..."

מסתבר שבעיניך רק "נסיבות" הן הסיבה לכך שלא מטפלים במישור הפלילי באנשים שחיסלו את המחבל
הדורס בי-ם (אני לא יודע למי מהשלושה אתה מתכוון, אגב, אבל מכיוון שכולם חוסלו, ניתן להניח שכוונתך
לכולם...), ולא העובדה שהרוצח נתפס במהלך ביצוע הרצח והיה צורך מיידי לנטרלו בכל מחיר, גם אם
המחיר יהיה הזוועה האיומה שתיגרם למשפחתו שתזהה גופתו נקובת הכדורים...
כדי שיהיה ברור שאני לא תומך בעמדה האנטי-מוסרית שהבעת פה: מחסלי המחבלים בי-ם הם גיבורים
שמעשיהם צריכים לשמש דוגמא ומופת לאזרחות למופת (לאזרחים ביניהם) לחיילות מקצועית וחתירה
למגע (לחיילים שבהם) ולביצוע מוצלח של אכיפת חוק (לשוטרים שבהם). העובדה שהצלחת למצוא טעם
לפגם בחיסול אותם מחבלים, מלמדת רבות עליך - ולא על מחסלי המחבלים.
מסתבר שהנה יש לך עוד אנשים שראוי שתבקש מהם סליחה - מהם ומהאנשים שניצלו תודות לפעולתם
המהירה...
ישן 08-10-2008, 00:39
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מסתבר שאתה מסוגל לשבור את השיאים של עצמך..."

אם הייתי נוכח באחד משלושת הארועים, או חלילה בשלושתם, והייתי חמוש, הייתי ממהר לעצור את המחבל ולנטרל אותו סופית, מן הסתם בעזרת האקדח וכמה שיותר בשביל להיות בטוח.
בינתיים משנינו דווקא לי יש הרבה יותר נסיון מוכח בתקריות חמושות, אלימות, שטחים, מחבלים, יריות. לא אתן לך לקחת ממני את המוסר או את טוהר הנשק או את כוונותי.

לא הצגתי שום עמדה לא מוסרית, אלא ציינתי נקודות למחשבה. לא טענתי שאני שותף להן או לא.
לך מותר להציג עמדה לא מוסרית כאשר אתה מתאר פעיל שמאל שנוסע מאות קילומטרים על מנת להכות תינוק בן יומו ועוד בידי אמו החסודה ועוד בפתח ביתה המבודד.
הצגה שקרית על מנת לגרום לאלה שלא יודעים איך חברון נראית, מי זו משפחת בן גביר, ואיך נראה תינוק, להאמין שפעילי השמאל הם מפלצות אלימות חסרות רסן שצריכים לא ברור מה לעשות להם.
כמובן שזו הסתה במסווה אבל אסור לי להגיד שזו הסתה אז אני לא אגיד שזו הסתה.
זה שאתה בעל האתר לא הופך אותך לבעל המוסר, או לשומר המוסר.
כמובן שאני אינני בעל המוסר או שומר המוסר.
אבל בינתיים אתה מוכיח לי פה שאתה מוכן ללכת נגד עובדות כתובות שמוצגות לך ולהמשיך לטעון את טענות השקר שלך
ישן 08-10-2008, 06:54
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

יש לך יותר ניסיון בשטחים אפורים, ובסצינות מרגשות של משפחות מחבלים אבלות על חיסולים...
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אם הייתי נוכח באחד משלושת..."

שלוחמים אחרים ביצעו, ואתה ניחמת את המשפחות האבלות שביניהן נקטפו בטרם יצליחו להרוג עוד כמה
ציונים כובשים...
לגבי ניסיון מוכח בשאר הדברים - אולי, ממש לא בטוח...

לו נתקלת במחבלים בי-ם, רק אללה יודע כיצד היית פועל. לפי דבריך הנבזיים לגבי הגיבורים שחיסלו את
המחבלים, אני מטיל ספק גדול בקביעתך שהיית פועל לנטרול המחבלים בעזרת נשקך...

לא תיתן לי לקחת ממך את טוהר הנשק? אתה לקחת אותו מאנשים שאשכרה ראויים לו, בדבריך קודם.

אתה אדם בעל תפיסת עולם לא מוסרית בעליל, ששכנע עצמו שבידו המונופול על המוסר. אנשים מוסריים
לא מחפשים להצדיק התנהגות אלימה שכדי לבצעה צריך לנסוע מרחק נכבד מהבית. זה די מקלקל את
את האגדה על תפיסת העולם "שוחרת השלום" של אלה שנוסעים מרחקים כאלה.
מי שבאמת מתנגד למלחמות ועימותים למיניהם - לא נוסע לחפש אותם...
ישן 08-10-2008, 07:10
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "יש לך יותר ניסיון בשטחים אפורים, ובסצינות מרגשות של משפחות מחבלים אבלות על חיסולים..."

אם נשארנו רק עם זה, אני מניח שלגבי כל השאר שוכנעת בטעותך וסילופך.

גם אם יכתבו לך על הרשתית של העין אתה תתעלם ותגיד שזה לא נכון והדברים הם אחרת.

שוב, לא אתה, ולא אף אחד אחר יקח ממני את מי שאני.
הדברים שכתבתי נאמרו ואכן הושתקו.
אני לא שותך לרוח הדברים, למרות שהעובדות נכונות.
גם בעלי מקצוע טענו ככה, וכולם היו אחידי דעים שלא לעשות דבר ולהאשים איש חו"ח.

אבל אדון אורי, יש לו עולם משלו.
טרם ענית לי על החייל החצוף ומפקדיו שלא ראויים לפקד על חיילים, כיצד דעתך ההזויה עולה בקנה אחד עם קשצת שלמה של דעות שמנוגדות באופן קיצוני לדעת היחיד שלך.
לגבי התינוק המסכן (מסכן כי אתה לא נותן לו לישון) שוב אתה מחזיק דעת יחיד.

כאשר אתה מוכיח דעה אחרי דעה, שאתה לא יודע לדעת מעצים גבוההים שנקלעת אליהם, אני לא רואה שום מוצא אלא להכריז שאתה מנותק מהמציאות.

אתה יכול לישון בבבטחה ובידיעה שלא אני שומר עליך.
אולי לך זה יגרום לישון יותר טוב, אבל אני אשמור טוב באותה מידה.

אבקש לראות איפה:
ציטוט:
ואתה ניחמת את המשפחות האבלות שביניהן
בהקשר של המבוקשים המחסולים, אחרת אתה מסלף דברים שכתובים בדיוק 3 הודעות לפני.

איך אתה מסוגל לקרוא לאחרים שקרנים כאשר אתה עושה את זה שוב ושוב ושוב.
אם פספספת, איפה מצפון כותב שהוא מנחם את המשפחות האבלות ???

אין לך יכולת להתוכח ללא סיולופים ושקרים ?
למען השם, הכל כתוב שחור על גבי דפי הפורום, וזה הפורום שלך, למה אתה לא משתמש באמת ובוחר ללכת בדרך השקר והסילוף ?
כל האשמה שהשאשמת אותי בשרשרור המרגיז הזה הופרכה על ידי ואיננה נתמכת בעובודת.
לפחות תדייק בדברים שלך ואל תהיה כזה שקוף בשקרים שלך.
ישן 08-10-2008, 08:40
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא עניתי לשלל טענותיך, כי עניתי להן בעבר. בשבילך, ננסה שוב:
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אם נשארנו רק עם זה, אני מניח..."

ראשית, בהתחשב בתמיכתך באלימות, מדאיג הרעיון שלך לכתוב על רשתיות העין (כן, כן, אתה רק המשלת
משל ולא התכוונת שאקח את הביטוי כפשוטו - אתה בכלל שוחר שלום שמוכן לכסח רק תינוקות לוחמניים
במיוחד...)...

שנית, אני יכול להיות היחיד בעולם בדעתי על חומרת העונש של החייל - וזה לא יהפוך אותי לטועה בהכרח,
או לצודק בהכרח. דווקא אתה, שמשתייך למחנה מצומק בעם, שכל היום רק מנסה לכפות עמדתו על הרוב
(שלא מתלהב ממסירת נשק לסופיאנים...), אמור להבין זאת...
אני סבור שהעונש שנפסק לחייל היה הזוי ונבע מפוליטיקה ארגונית של קצין חנפן. אנשים אחרים יכולים
לחשוב אחרת, הגיע הזמן שתפנים זאת. לא כולם חייבים לחשוב כמוך, או להסתכן באיומים שלך לקעקע להם
דברים על רשתית העין, או שתיסע אליהם הביתה ותכה את ילדיהם...

אני אכן מנותק מהמציאות שלך. זו כמובן ברכה נטו, שכן המציאות שלך היא מציאות של ואקום מוסרי
מוחלט, ואקום שבמסגרתו אדם מחפש שטחים אפורים באחד התחומים היותר רגישים לחיינו, כאשר הוא-
עצמו היה מעורב ביצירת אותם שטחים אפורים. אדם שמעז להציג גיבורים שהרגו מחבלים באמצע
הפיגוע, כפליליים שלא עמדו לדין רק בגלל "השתקה" של מעשיהם...

אתה שואל "איפה מצפון מנחם את המשפחות האבלות", ואני שואל איפה מצפון, נקודה...
הבן, המכנה-עצמו, הניק שלך כ"כ מנוגד למהותך, שפשוט משעשע לראות איך אתה משתמש בו...
אתה לא כתבת שאתה מנחם משפחות אבלות ולא כתבת שהמתנחלים שרפו כפר על יושביו, ולא כתבת
בשורה אחת על חיילים פצועים ומבוקשים מחוסלים, ולא כתבת על מחסלי המחבלים בי-ם שרק השתקה
מנעה טיפול בהם במישור הפלילי...

באשכול זה הצלחת לשקר לכל אורך הדרך, אבל מה שחמור יותר מהשקרים זה הדעות שהבעת באשכול:
1. אתה הצלחת לא לגנות נסיעה למטרות התעמתות אלימה, שהסתיימה בהכאת אם ותינוק (רק בראשך
אני היחיד שרואה את זה בחומרה...).
2. אתה האשמת את מתיישבי גוש קטיף בשריפת כפר על יושביו, אח"כ תיקנת זאת ל"נסיון לשריפת
כפר על יושביו" וכינית את האירוע כולו בשם "לינץ'" (שאני אזכיר לך איך נראה לינץ' מהסוג שעשו
החברים שלך בפת"ח לשני חיילי מילואים בצה"ל בתחנת משטרה ברמאללה?).
3. אתה התלוננת שלא מטפלים בחומרה באנשים שחיסלו מחבלים במהלך פיגוע.
4. אתה הזכרת בשורה אחת קרבנות פיגועים ומבצעי פיגועים שחוסלו, כדוגמאות לאירועים לא נעימים
שחווית (כן, הלב עדיין נשבר כשנזכרים בסיפורך המרגש על המשפחות של הרוצחים שגופות יקיריהן
היו נקובות כדורים...).

בקיצור, הואקום המוסרי שיש לך הוא בעייה חמורה עוד יותר מנטייתך לשקר ללא הרף, לגדף ולנסות
לסתום פיות של כל מי שלא חושב כמוך. אין ספק, מזל גדול שלא אתה מחליט מי יכול להביע דעתו כאן...
ישן 08-10-2008, 09:04
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא עניתי לשלל טענותיך, כי עניתי להן בעבר. בשבילך, ננסה שוב:"

הוא התחיל, לא ! ההוא התחיל, אבל הוא התחיל........

ממש כמו ילד קטן.
אפילו משלים ואמירות מקובלות אתה מנתח.

את הביטוי עם רשתית העין לא אני המצאתי, אבל אתה פרשת.
לא רק פרשת, הפכת אותו לחרב כנגדי להציג את האכזריות הבלתי מרוסת שאני נוקט בה.

תשמע אדון אורי, אני לא יודע מי עוד קורא את הריבים ביני ובינך.
אתה שקרן שקרן ושקרן.
אין לי מילה אחרת מאשר שקרן.
מצטער על הכמות המוגבת של השימוש במילה שקרן, אבל כאשר אתה משקר שקרים שכאלה אין מילה אחרת מתאימה יותר משקרן.
אתה משקר לגבי, אתה משקר לגבי עובודת שהוצגו לך שחור על גבי הפורום שבבעלותך.
שקרן כמוך מזמן לא ראיתי.

פעם חשבתי שיש משהו בדריך והויכוחים איתך הם על אידיאולוגה אמיתית.
לאחרונה אני נחשף לפן ילדותי והזוי בו אתה מתעלם ממילים כתובות וטוען אחרת.
אני כותב ירוק ואתה מתעקש שאני אמרתי אדום.
אני מציג לך ציטוט שלי שבו רשום ירוק, ואתה אומר שהשימוש שלי בצבע האדום היה מתבקש.
אתה בטוח שאתה באמת קורא את ההודעות ?
אני מרגיש די מטופש להלחם נגד עצמי.
אתה משכתב את דברי, אבל דברי לא נאמרו בעל פה, הם מוצגים פה לפני כולם.
אני מוכן לעמוד בפני בורר, שופט או משהו כזה, שיקבע מי באמת בדיון ביננו צודק, מי מטעה, מי מייחס כוונות וכו'.
אבל אני די בטוח שאתה ממרום מעמדך תסרב לבדיקה שכזו, שחס וחלילה לא יוכח שאתה באמת טועה ומטעה.
תמצא אלף סיפורי לילה ולילה למה לא ללכת לכזו בוררות, האתר שלך, אתה לא חייב לי כלום, מי אני, מי אתה כמובן ועוד כל מיני.
אבל להעמיד למבחן את היושר שלי והיושרה שלי זה אתה עושה בחינם, לבדוק את שלך לא תתן.

ככה זה אצל שקרנים, גם כאשר מוכיחים אותןם הם ממשיכים לשקר ומתעלמים מהדברים.
גם אם יכתבו להם את זה על רשתית העין הם יטענו אחרת.
ישן 08-10-2008, 09:28
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אכן לא אתה ממציא הביטוי, אבל תמיכתך באלימות, הופכת את הביטוי למאיים בהרבה...
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "הוא התחיל, לא ! ההוא התחיל,..."

מומלץ שדווקא אנשים תאבי אלימות מסוגך (מעניין איך כל מי שמסתכלים על אלימות בצורה שאתה מסתכל
עליה, מציגים עצמם תמיד כשוחרי שלום - זה לא רק אתה, כל הגוש הקומוניסטי כינה עצמו בשם "מחנה
השלום"...) יהיו זהירים יותר במשלים שהם בוחרים, וישתמשו במשלים פחות מפחידים...

המכנה-עצמו, אתב יכול לכנות אותי בכל גידוף שתרצה, וזה לא יוריד מהכבוד שאני רוחש לך...

אין לי ספק שאתה מוכן ללכת ל"בוררות", ואני משוכנע שהבורר שבו תהיה מעוניין יהיה שוחר חופש הביטוי
בדיוק כמוך...

הדבר היחיד שאני עושה מ"מרום מעמדי", הוא לאפשר חופש ביטוי לשני הצדדים, ולא רק לצד שלך, כפי
שהיה צריך לעשות, לדעתך. מעבר לכך, אין לך דוגמא מסכנה אחת לסתימת פיות כלפיך. לו המצב היה
הפוך, לא הייתי יכול להתלונן, שכן כבר הייתי חסום מזמן...

עשה לעצמך טובה והקדש זמן לחשבון נפש ונסה לגדל מצפון. גם אם לא תוכל
להפסיק לסלף ולכזב, אולי תצליח לפחות להיות יותר אמפתי לקרבנות גם מהצד שלנו...

גמר חתימה טובה.
ישן 08-10-2008, 09:34
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אכן לא אתה ממציא הביטוי, אבל תמיכתך באלימות, הופכת את הביטוי למאיים בהרבה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
מומלץ שדווקא אנשים תאבי אלימות מסוגך (מעניין איך כל מי שמסתכלים על אלימות בצורה שאתה מסתכל
עליה, מציגים עצמם תמיד כשוחרי שלום - זה לא רק אתה, כל הגוש הקומוניסטי כינה עצמו בשם "מחנה
השלום"...) יהיו זהירים יותר במשלים שהם בוחרים, וישתמשו במשלים פחות מפחידים...
.

משל זה משל, ונמשל זה נמשל.
אין בדל של אלימות במשל הזה, מכיוון שאין לך יכולת להתמודד איתו אתה תוקף את המשל ???

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
המכנה-עצמו, אתב יכול לכנות אותי בכל גידוף שתרצה, וזה לא יוריד מהכבוד שאני רוחש לך...

אין לי ספק שאתה מוכן ללכת ל"בוררות", ואני משוכנע שהבורר שבו תהיה מעוניין יהיה שוחר חופש הביטוי
בדיוק כמוך...

שקרן זה לא גידוף, אתה הוכחת אפילו את אמיתות הטענה.

וכמובן שגם כאשר מגיעים לבוררות, אתה משוכנע שאני אנסה מראש להטות ולבחור בורר.
אתה מייחס לי כל הזמן כוונות רעות וזדוניות מראש, כאשר אתה הוא הרע והזדוני.
מצדי שנלך לבוררות אצל שלום דומרני, רק תהיה מוכן לארוז....ולשלם הרבה מאד כסף.....

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori

גמר חתימה טובה.

גם לך, קח את הזמן לחשוב על דרכים חדשות לנגח את מתנגדיך ולא בעזרת שקרים.
לא תשקר זו עבירה שיום כיפור מוחל עליה ?
רק אם שיקרת למקום, אם שיקרת לבן אדם אחר, רק סליחה תכפר, לא צום ולא צומיים
ישן 07-10-2008, 09:03
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "ממש כמו לגנות אך ורק את מניחי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
ממש כמו לגנות אך ורק את מניחי המטען מתחת למכוניתו של ניסים אלפרון בביתו כאשר ישן שנת ישרים, כאשר ברור שזהו מעשה מגונה ומבצעיו צריכים להכלא לזמן רב.
אבל לא להגיד מילה על קורבן הפשע מלבד להציגו כקורבן שאין מושג למה הניחו מטען מתחת למכוניתו זה מאד שטחי וחובבני ומריח מצביעות כלשהי.

בדיוק ככה הסמולנים מתיחסים לערבים וליהודים.

למה אנחנו "כובשים" אותם ? וואלה מסכנים הערבים, התעסקו בשלהם, ופתאום באו וכבשו אותם וטבחו בהם ה"יהודים", אין להם בכלל מושג למה

והסמולנים מראים ים של הבנה לתולדות העם היהודי בדיוק כמו מי שרוצה להשמידנו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
ציפיתי מאדם ברמתך וגם בתפקידך שיהיה מספיק ישר עם עצמו להגיד שכמו שפעיל השמאל נסע להתעמת עם משפחת בן גביר, משפחת בן גביר חכתה לאותו פעיל שמאל בידיים פתוחות. הרי אי אפשר להתעלם מההסטוריה לא ?

בחיים לא ציפיתי שהעם הזה יכיל כל כך הרבה חפרפרות.

אותי לימדו, כשיש אוייב חיצוני מאחדים נגדו, ריבים פנימיים זה נסגור בתוך הבית,
מה עושים הסמולנים ?
יוצאים נגדנו.

נו, היה קשה לעכל, אך גם חרא אפשר לבלוע, מה שכן, הסמול והימין לא שייכים לאותו העם.
ישן 07-10-2008, 23:53
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

די מוזר שאתה מתלונן על שמאפשרים להפיץ כשאתה המוביל בכך...
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה חייב איזשהו דין וחשבון,..."

אני מאפשר חופש ביטוי באתר הזה, ואיש לא נהנה מחופש ביטוי זה יותר ממך...
ידוע ומובן שלו היה המצב הפוך, לא היה פתחון פה לאנשים בעלי דעות לא-שלומיסטיות, אבל כבר הסברתי
לך שאתה תצטרך להשלים עם זה שהאתר הזה לא מחוייב להשקפות המיוחדות-במינן שלך לגבי חופש
ביטוי ("רק לי מותר לדבר"...).
ה"מאוחר מדי" היה פשוט נלעג, לא רק בגלל הכותרת המתנשאת, אלא בעיקר בגלל הכותב. אתה מהגולשים
הפחות מנומסים בפורום, ואתה לא חדל מלהעביר ביקורת על צורה וסגנון כתיבה של אחרים. יש משהו
הזוי כמעט, בעובדה שאדם שמאמין בכל ליבו בסתימת פיות, מרגיש מרמור על שכאשר ננקט צעד בכיוון
שלו הוא מטיף - הוא נותן לצעד זה ציון "בלתי מספיק", מבלי להבין שהציון שהוא נתן, רק מרגיע את מקבל
הציון (אללה ירחם עליי אם השקפותיך הבולשביקיות על חופש הביטוי יהיו מקובלות עליי...).
ישן 08-10-2008, 08:45
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אתה אכן לא נהנה מיחס מיוחד לטובה. אתה לא נהנה מיחס מיוחד, נקודה, למרות שלדעתך מגיע לך
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "כצפוי, שום מילה על..."

הביקורת שלך היא חסרת משמעות, כיוון שאתה עומד בידיים לא נקיות. אתה מטיף לסתימת פיות, ולכן
לא רציני להתייחס לביקורת שלך באשר למדיניות שמאפשרת לאנשים להתבטא כאן בפורום.
נלעג ואבסורדי שאדם בעל שפה לא נקייה כמוך, מדבר על נימוסים כאן בפורום (אתה חירפת וגידפת אותי
ללא הרף, ולא הצלחת, או תצליח, להוציא ממני גידוף כלפיך).
אתה תמשיך להנות כאן מחופש ביטוי מוחלט, שאמנם אתה אינך רואה בו משהו מיוחד - אבל כשאחרים
נהנים ממנו למרות שהם חושבים אחרת ממך - אתה ממהר לראות בו דבר מגונה...

מבחינתי זה לא משנה מה אתה חושב - אתה לא תקבל כאן יחס מיוחד לטובה או לרעה, למרות שלו היה
המצב הפוך, לא היה כאן כותב אחד שחושב אחרת ממך. את כל השאר היית בועט...
ישן 08-10-2008, 00:07
צלמית המשתמש של נוסטור

בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה חייב איזשהו דין וחשבון,..."

לערכתי אף אחד לא מפיץ עליך כלום פה לא ראיתי דבר שכזה,כן ראיתי המון עקיצות בין אחד לשני,כל עוד זה נעשה ברוח חברתית,ובנורמה תרבותית,אני חושב שאתה טועה,אתה לא מסוגל אולי לקבל דברים כפי שהם אבל להפיץ עליך? לא ראיתי כאן.

אינך יכול לבוא ולהגיד לבעל אתר מה לעשות באתר שלו,בגלל זה זה האתר שלו,היה ויש דבר שאיננו מוצא חן בעיניך דלג עליו,או איך שאומרים תעשה NEXT.

התגובות כאן בין השמאל והימין בינתיים לא חרגו מגבולות הטעם הטוב,ושוב כן יש עקיצות הדדיות,יש וויכוחים,יש הסתייגויות,אבל לא מעבר לכך ואסור להפוך את זה לדבר אישי,כי בסופו של דבר האתר נועד להנאה ולא למלחמת אזרחים.

לגבי העיתונות,זה דבר שקוף שאיננה ביקורת הלא תמיכה בצד מסויים בעקיפין או ישירות,זה בולט מידי,שקוף מידי,עיתונאי שאין לו איזון לגבי מפלגות הכנסת באופן כללי אין לו גם סמכות לבוא ולנסות לשכנע אותי שמה שהוא כתב למשל על קדימה באהדה זה מה שמתקבל,אבל תסתכל טוב ותראה הודעות על הליכוד למשל כרבע כותרת באיזה דף פנימי שלא רואים,אין משוואות כאן יש סטייה ברורה של העיתונאים כלפי הצד השמאלי בקשת הפוליטית.

מצטער שהתערבתי כאן אבל הייתי חייב לציין את זה,כי מי שרואה באתר כמקום לערוך בו מלחמת אזרחים כאן זה לא מקומו.

לי אישית אין דבר וחצי דבר נגדך או נגד כל חבר אחר באתר ובפורומים.

ישן 08-10-2008, 09:40
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא. גם זה אסור - לכולם (גם למי שכביכול רק "עונה למתגרים בו"...)"

שתי הודעות למעלה ניסתי להראות לאדון נוסטור שטוען שהוא לא חושב שמפיצים עלי כלום.
שתיקתו הרועמת עדיין מהדהדת.

תאלץ למחוק הודעות שלך דרך אגב, נראה אם תוכל.
להגיד שאתה לא יכול להיות בכל הודעה זה נכון, אבל הודעה שמופיעה מתחת להודעה שלך ואתה מתעלם ממנה, זה חשוד, חשוד בערך כמו שחשדת בי בי בחוסר תגובה אל אשכול המחסום ווטש.
לקרוא לגולש אידיוט גם אסור לדעתי, ואם תחפש ממש בהודעות האחרונות תמצא בטח הודעה שכזו.

העיקר שאני מהגולשים הפחות מנומסים בפורום ?
נו באמת.........

אם כבר מאוזן אז שיהיה על האפס, תוריד את האצבע מהמאזניים כאשר אתה שוקל.
ישן 09-10-2008, 18:13
צלמית המשתמש של נוסטור

בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "שתי הודעות למעלה ניסתי להראות..."

תתגבר על המעבר מילדות לבגרות כבר באמת,אל תנסה להוכיח לי כלום,אמרתי לך כבר לי אישית אין דבר נגדך אבל אל תנסה להפוך את זה לדבר שכזה,ההפסד לא יהיה שלי,ויותר מכך,אל תביא אותי כאן בתור דוגמא של סוחר עם החמאס,או כל דוגמא אחרת.

שתיקתי לא מהדהדת,אמרתי לך ואולי אסביר יותר טוב,שפשוט לא התייחסתי לשאלה שלך ברצינות בגלל הדוגמא שהבאת שאיננה קשורה לנושא שאתה העלאת לגביך כאילו מנפנפים אותך פה,זה לא היה לא יהיה ולא יקום.

לגבי אלה שסוחרים עם החמאס רובם ערביי ישראל (אל תתפלא) שתומכים בהם בהתלהבות ומספר ישראלים שתאוות הבצע חשובה להם יותר מפיגוע שעלול להתרחש מחר בעקבות סחורות שמכרו להם,אין הבדל פה,אלה נבלה,ואלה טריפה.

ישן 06-10-2008, 23:30
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "פה..."

הייתי חייב ומקווה שזאת לא עבירה על חוקי הפורום הנוקשים לצטט הודעה קצרה זו במלואה:

ציטוט:
ברק: "עלינו לחתור לשלום אזורי כולל ורחב"

יום שני, 6 באוקטובר 2008, 23:15 מאת: יהושע בריינר, מערכת וואלה! חדשות

שר הביטחון אהוד ברק נשא הערב (שני) דברים בטקס זיכרון לחללי חיל השריון. ברק אמר כי "רק העוצמה, יתרון האיכות והרוח של צה"ל, ובליבתו חיל השריון, הם הערובה למניעת מלחמה ולפתיחת הסיכוי להשגת השלום". לדבריו, "דווקא עכשיו, כשאנחנו זוכרים את מכאובי המלחמה ונערכים מול האיומים, עלינו לחתור ביתר שאת להשגת שלום אזורי רחב וכולל". ברק הוסיף כי "ראוי שמשפחת השריון לא תשכח את איש השריון החטוף גלעד שליט. נעשה כל מה שאפשר וראוי כדי להשיב את גלעד הביתה".

אתה בטוח שאתה רוצה להתחיל להתוכח על הדברים שאמרת ? שברק מוותר על ארץ ישראל ?
או שנוותר ותמלמל איזו מילת טעיתי קצרה ונסלח לך
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:11

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר