לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2008, 22:30
  מנגינת החליל מנגינת החליל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.07
שוב קריקטורות אנטישמיות בירדן-מדינה שיש עימה "שלום"

כל הזכויות שמורות לאומדיה - http://www.omedia.co.il/Show_News.asp?DynamicContentID=22079&MenuID=0

שוב קריקטורות שנאה נגד ישראל - בירדן

ג'לאל אל-ריפאעי צייר (שוב) קריקטורה אנטי-ישראלית בעיתון א-דוסטור הירדני. הפעם יש לה גם מוטיב אנטישמי מובהק. הכוונה בשימוש בדמות של יהודי סטראוטיפי חרדי. כידוע, ירדן החלה בקמפיין נגד חפירות בעיר העתיקה. ניכר שהקריקטוריסטים שלה אימצו את התיזה של מנהיג הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית, ראאד סלאח ומפיצים את העלילה כאילו ישראל חופרת מתחת להר-הבית.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.omedia.co.il/imgs/uploads/arab-anrisemitic-caricatures/hate-from-jordan.jpg]

הפעם מופיעה בקריקטורה, כאמור, דמותו הסטריאוטיפית של היהודי החופר תחת יסודות הר-הבית ומתחת לכיפת הסלע. זאת בזמן שדמות ערבי שאנן קורא עיתון.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.omedia.co.il/imgs/uploads/arab-anrisemitic-caricatures/hate-2-jordan.jpg]

בקריקטורה נוספת באותו עיתון, הפעם של עבדאללה דרקאווי, נמשלת ישראל לדמות של נחש בעל שיניים שלופות החופר תחת כיפת הסלע.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-10-2008, 16:20
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
לא צריך לבטל את ההסכם.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "את בעד לבטל את ההסכם?"

ראשית, יש להחזיר את השגריר , להגיש מחאה חריפה ולהציג בכל פורום את ירדן כמדינה אנטישמית
אלה צעדים דיפלומטים , שצריכים להמשך מקסימום שבוע. לאחריהם יש לצפות לאחד משני דברים. א. ירדן מפסיקה להסית . ב. ירדן ממשיכה להסית

אם מה שיתרחש הוא ב ', יש לבטל חד-צדדית את העברת המים לירדן. זה ירוקן את ההסכם מתוכן. אין צורך להצהיר שמבטלים את ההסכם, זה סתם יתקבל רע בעולם. לא שזה נמצא גבוה ברשימת השיקולים שלי, אבל בביטול ההסכם הצהרתית אין שום תועלת ולכן אני לא מוכן לבטל אותו הצהרתית גם עם נזק מינימלי.

חבל שאני מבזבז את התגובה הזאת על צמד מתרפסים-מקצועיים שבכלל לא מבינים מהי מדינת ישראל, מדוע הוקמה וכיצד היא אמורה להגן גם על העם היהודי ובוודאי על תושביה שלה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 25-10-2008, 08:52
צלמית המשתמש של looklook

נו נו, בירדן הליברלית והמתקדמת, העיתונות החופשית כותבת מה שהיא רוצה...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "עתון בבעלות פרטית..."

כולל הסתה ולמלך ירדן המסכן אין שליטה על מה שהיא כותבת. וחוץ מזה - הרי גם בארץ מפרסמים דברים כאלה - הנה פרסמו תמונה של מוחמד עם ראש חזיר - ומה קרה? כלום (חוץ מזה שזרקו את האמנית לכלא)

לסיכום. קשה לדעת אם הודעתך נובעת מרשעות (ניסיון עקום להשוות את ישראל/הימין למדינות טוטליטריות כדי להציד את הערבים באור חיובי יותר מהשקיעה התרבותית בה הם נמצאים) או מטפשות - נאיביות מדהימה.

ביום שבו בעיתון ימין, נפוץ (הכל יחסי) יציגו קריקטורה של ערבים המנסים להרוס את בית המקדש ולהרוג יהודים תוך כדי.. תוכל לטעון את טענתך ועד אז אני מציע לך להסתיר את דברי הפלסתר המטופשים. גם להגנה האוטומטית שלך על הערבים יש גבול. אם לא תכיר בו - זה יקרין בעיקר עליך..

ישן 25-10-2008, 07:36
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הסכמי השלום הם עם בית המלוכה ההאשמי ועם מפלגתו של מובראק ולא עם עמיהם
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "וואללה ובגלל זה הם תמימים..."

שכן למרות קיום הבחירות אלו אינן בדיוק מדינות דמוקרטיות. מובראק כבר נימק בעבר בפני בוש מדוע עדיף שארצו לא תהיה דמוקרטית כאיראן.

ובכל זאת - הסכם השלום עם ירדן הינו נכס אסטרטגי. היכולת לשמור את קו החזית הארוך ברמת הבט"ש וללא הקצאת משאבים לאחזקת דיוויזיה סדירה שלמה, שיתוף הפעולה הבטחוני לגבי האויב המשותף [המכונה ארגוני הטרור הפלשתיניים], ראש גשר לשליטים אחרים בעולם הערבי, חיץ במשך שני עשורים [עוד לפני היות השלום] מפני עירק - הינם יתרונות שלא ניתן להתעלם מהם. אילו המעריכים הלאומיים היו קצת פחות יהירים ב1973 והיו מקשיבים לחוסיין המתריע ['הערבי משקר'] יתכן ויכולתי למנות יתרון נוסף ויתכן ועוד כמעט אלפיים ישראלים יכלו לעשות זאת עימנו.

למרות שהיה כרוך בנסיגה משטחים הרי שלא פורקו ישובים ולא גורשו יהודים מבתיהם למען שלום זה. לחוסיין ולעבדאללה יש עוד מספר טרדות חוץ מלייצג את האיחוד הלאומי ולדברר את פייגלין ועל ההאשמים להותיר שסתומי לחץ למחרחרי מלחמה שבארצם. בדיוק כשם שאנו לא עוצרים את העושים זאת אצלנו [מישהו אמר 'ספרים בעברית' ולא קיבל?]

וכן, אני מכיר את ההסטוריה של עבר הירדן ובני החיג'אז ונכון שהבריטים לא היו הוגנים ואכלו לי שתו לי. כרגע זה המצב ובמסגרת כללי המזה"ת הייתי מוכן לעוד 10 תואמי עבדאללה בן חוסיין במרחב הסובב.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 25-10-2008 בשעה 07:40.
ישן 25-10-2008, 09:01
צלמית המשתמש של looklook

נכס או נאחס?
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "הסכמי השלום הם עם בית המלוכה ההאשמי ועם מפלגתו של מובראק ולא עם עמיהם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
שכן למרות קיום הבחירות אלו אינן בדיוק מדינות דמוקרטיות. מובראק כבר נימק בעבר בפני בוש מדוע עדיף שארצו לא תהיה דמוקרטית כאיראן.

מה באמת? העיתונות לא מפרסמת שם איזה קריקטורות שהיא רוצה? עוד מעט תגיד שהעיתונות היא שופר של בית המלוכה ותשבור את ליבו של מצפון לאלפי רסיסים קטנים של דובוני אכפת-לי

ובכל זאת - הסכם השלום עם ירדן הינו נכס אסטרטגי. היכולת לשמור את קו החזית הארוך ברמת הבט"ש וללא הקצאת משאבים לאחזקת דיוויזיה סדירה שלמה,

תקן אותי אם אני טועה, קו החזית היה שונה בהרבה לפני ההסכם?

שיתוף הפעולה הבטחוני לגבי האויב המשותף [המכונה ארגוני הטרור הפלשתיניים],

אתה מתכוון לשיתוף הפעולה שבמסגרתו הם הסכימו לקבל את הנוגדן לרעל של משעל?

ראש גשר לשליטים אחרים בעולם הערבי,

אפשר דוגמא אחת שבה ראש הגשר הועיל לנו ?

חיץ במשך שני עשורים [עוד לפני היות השלום] מפני עירק - הינם יתרונות שלא ניתן להתעלם מהם.

אתה מתכוון לעובדה שטילי עיראק חלפו מעל ירדן במלחמת המפרץ בעוד חוסיין מוחא להם כפיים? חיץ? הם היו חיץ משום שפחדו להכנס למלחמה לא מפני אהבת השלום

אילו המעריכים הלאומיים היו קצת פחות יהירים ב1973 והיו מקשיבים לחוסיין המתריע ['הערבי משקר'] יתכן ויכולתי למנות יתרון נוסף ויתכן ועוד כמעט אלפיים ישראלים יכלו לעשות זאת עימנו.

עם זה אני דווקא מסכים. אבל למיטב זכרוני , ההתרעה הייתה בטרם הסכם השלום , כך שלמעשה זאת הוכחה ניצחת שלהסכם השלום אין ערך, להרתעה דווקא כן..

למרות שהיה כרוך בנסיגה משטחים הרי שלא פורקו ישובים ולא גורשו יהודים מבתיהם למען שלום זה. לחוסיין ולעבדאללה יש עוד מספר טרדות חוץ מלייצג את האיחוד הלאומי ולדברר את פייגלין ועל ההאשמים להותיר שסתומי לחץ למחרחרי מלחמה שבארצם. בדיוק כשם שאנו לא עוצרים את העושים זאת אצלנו [מישהו אמר 'ספרים בעברית' ולא קיבל?]

ההסכם עם ירדן היה כרוך בחילופי שטחים עם מדינה ריבונית. ובחכירה של שטחים נוספים למאה שנים. נניח שאת הגלולה הזאת אני מוכן לבלוע, אבל עם איזה מים אתה מציע שאני אבלע אותה?אתה יודע מהי כמות המים המדהימה שמועברת לירדן?

וכן, אני מכיר את ההסטוריה של עבר הירדן ובני החיג'אז ונכון שהבריטים לא היו הוגנים ואכלו לי שתו לי. כרגע זה המצב ובמסגרת כללי המזה"ת הייתי מוכן לעוד 10 תואמי עבדאללה בן חוסיין במרחב הסובב.

גם אני. נרפים, חסרי כוח, מבוהלים מהרוב פלסטיני בתוכם שאולי יום אחד ימסמס את הדרישה הפלסטינית לעצמאות. גם אני מוכן. להסכם שלום אין קשר לדבר.

ישן 25-10-2008, 09:18

עניתי לנוסטור אבל אם אתה ער זה גם טוב :)
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "נכס או נאחס?"

ניסית להשתמש בציטוט אבל זה לא עובד...

ננסה לענות מהזכרון:

קו החזית היה שונה וזכורה לך היטב 'החזית המזרחית' ומצבת הכוחות בבקעה לפני 15 שנים.
הם מפוחדים ושבירים אבל שולטים ביד רמה בפלסטינאים כבר שישים ומשהו שנים. ללא בג"צ או בצלם דרך אגב.
ההסכם הינו תועלתני. איש אינו מצפה ליפול על צוואר שכנו.סגירת החזית המזרחית מועילה לנו. מאבק ההאשמים בערוצי הטרור מועיל לנו אפילו יותר
אילו חוסיין יכל - היה מרעיל את משעל יחד עם השיך המפוזר ביותר בעזה בעצמו. הוא הילך על חבל דק - ואנחנו דחפנו אותו בנסיון התנקשות כושל. אני בטוח כי אילו לא הייתה ישראל נכשלת בנסיון החיסול - לא היה חוסיין מתאמץ 'לגלות את האשמים'
לגבי שת"פ בין המדינות טרם הסכם השלום - הסכם שלום חתום מגדיך את המחוייבות.
שים לב כי התייחסותי להסכם כאל עיסקה שווה הינה לשלום עם ירדן.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 25-10-2008 בשעה 09:27.
ישן 25-10-2008, 12:53
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "הסכמי השלום הם עם בית המלוכה ההאשמי ועם מפלגתו של מובראק ולא עם עמיהם"

כמו שאמרתי הסכם אי לוחמה,זה לא שלום,ואותו שאלה אליך כמו ששאלתי את החבר מצפון,אתה מסוגל לטייל לבדך ברבת עמון או בשוק המרכזי בקהיר ולדבר עברית? כשתענו לי על כך בכנות אולי התייחס לתגובות שלכם בהחלט ברצינות ולא בציניות.

אתם מביאים לי כאן את התירוצים הרגילים שלכם למה כן אפילו שזה הרע במיעוטו,אבל לא מתעסקים בתאחלס איך שלום אמיתי וכנה באמת באמת צריך להראות,כשתמצאו תשובה כנה ואמיתית כולי אוזן.

ישן 25-10-2008, 14:21

בודאי שאיני מסוגל לטייל בשוק ברבת עמון ולדבר עברית. אפילו בעכו זה עלול להיות מסוכן.
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "כמו שאמרתי [b]הסכם אי..."

איני מצפה כלל לשלום חם במזרח התיכון. 'קיר הברזל' אינו כולל חיבוקים. די לי בכך שאין זרימת טרור או איום ישיר על גבולי מכיוון ירדן.

מצרים הינה סיפור שונה ופחות מוצלח שכן שם המצב נראה הפיך יותר והמדינה משתתפת ע"י פסיביות בחיזוק הטרור כלפינו מן הרצועה. שם גם היה ההסכם כרוך בעקירת ישובים המהווה מבחינתי קו מדיני וערכי אדום. אבל במצב הנתון ומאחר והדבר כבר נעשה - טוב הסכם הפרדת כוחות משודרג ממצב כוננות מתמדת מול צבא המחזיק שלוש ארמיות. הסכם זה כבר עמד בלא מעט מבחנים ומשברים שבעבר היו מדליקים תבערה גדולה במזה"ת ומצרים שילמה עליו בעשור של נידוי.

אגב, מאז הגדרת אותי כשמאלני אני חש הרבה יותר נאור, קודמתי אקדמית, אני עושה עסקים לא רעים ואפילו המבטא הבריטי שלי השתפר. תודה.

נ.ב

אוזן היא רק השלב הראשון בהקשבה.
ישן 25-10-2008, 17:19
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "בודאי שאיני מסוגל לטייל בשוק ברבת עמון ולדבר עברית. אפילו בעכו זה עלול להיות מסוכן."

אז לזה אתה קורא שלום?

מתנצל מראש על היחס הבוטה כלפיך,אבל סה"כ תקפתי את התגובות לא את האישיות שלך,אפילו שזה נראה כנגדך אישית זה לא.

את האמת? הייתי רוצה לראות שלום כמו באירופה לעבור למשל מהולנד לצרפת ולדבר בשפה שלי בלי חשש ולטייל בלי חשש ובלי לחשוב מאיפה יבוא הסכין,כאן לעומת זאת זה שלום מדומה,אין מלחמה יש פירוז אבל אין יחסים בין האזרחים של אותה מדינה,האם זה נראה לך כדבר סביר?

אישית אני מקווה שיום אחד יהיה שלום אמיתי וכנה ופתוח שלא נצטרך לחשוש בו לטייל במקומות,ולא לצאת לכל טיול כשעשר מאבטחים סביבנו.

ישן 27-10-2008, 16:09
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אני חושב שהסבירו לי את זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alonmore28
שזה בא מהגזע השמי, מאחד הבנים של נוח, ששמו הוא שם.
אני צודק?

אין דבר כזע גזע שמי,אין דבר כזה גזע טהור.יש שפות שמיות,זה כן,אך אין לזה קשר לגזע או לאום שמיים.כאשר וילהלם מאר המציא מושג זה,הוא ראה לפניו אך ורק יהודים.ייתכן,שגם את הערבים הוא לא אהב,אך מדובר ביהודים,ש"השתלטו" על גרמניה.(ועל כל אירופה,אם כבר להיות אנטישמי כשר.)
לפניו שנאת יהודים הייתה בעיקרה דתית:לך תתנצר,ואתה זוכה לגאולה.היודופוביה(כך מדויק יותר לקרא לתופעה המדוברת) של וילהלם מאר שייכת לרובד אחר,הרובת הפיזי-ביאולוגי-גיאולוגי.נולדת יהודי ותמות ככזה בלי קשר לתרבות,דת,שפה.וכאן המונח "גזע שמי" הוא מאד נוח:זוהי הפיזיולוגיה,המהות שלך להיות שמי,אתה לא יכול להינצל מזה,ואם כבר קבענו,שאתה פראזיט,הדבר היחיד שניתן לעשות לגבי זה,זה להשמיד אותך.
כל איש לא עיוור יכול בקלות לראות,שיהודים שייכים להרבה "גזעים",כולל אירופאי,אפריקאי ואינדיאני אולי.(מונחים לא מדעיים,יש לציין.)
מצד שני יש את הערבים,שהם שמיים(וגם לא בטוח,עד כמה השמיות שלהם טהורה,ללא צורך אפילו ללכת עד לאלג"יר ומרוקו),דוברי שפה שמית,שהמונח אנטישמיות כלל לא מכוון אליהם.כך שהטענה הטיפשית של כמה ערבים(וגם חלק מיהודים),ומוסלמים אחרים,שערבי לא יכול להיות אנטישמי היא טענה ברמה של ילדים בגן.משחקי מילים ולא יותר מזה.
-דרך אגב,כל העניין של בני דודים-יצחק וישמעאל-הוא גם קשור יותר למיתוס.עם כל הכבוד לתנ"ך,ואני מאמין,שאכן ניתן להיעזר בו לחקירה היסטורית במקרים מסויימים,ושאכן יצחק וישמעאל הן דמויות היסטוריות,האימרה על "בני דודים" היא יותר רומנטית מאשר מחקרית.וזה לא שיש לי התנגדות להיות כזה ואפילו להיות צאצא של איזה שייך ערבי.זה פשוט לא מוכח.
כולנו בני נוח ובמיוחד,כולנו בני אדם.זה בטוח.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:43

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר