לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2008, 19:01
  s0ulj4h s0ulj4h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.08
דיווח: 7 הרוגים בתקיפה של מסוקים אמריקאים בסוריה

דיווח: מסוקים אמריקאים תקפו בסוריה
יום ראשון, 26 באוקטובר 2008, 19:56 מאת: מערכת וואלה! חדשות

על פי הדיווחים בתקיפה נהרגו 7 בני אדם והיא בוצעה באזור דיר אל-זור, המחוז בו היה ממוקם הכור שהושמד לכאורה על ידי ישראל

עדי ראיה מדווחים, כי ארבעה מסוקים אמריקאים תקפו הערב (ראשון) בסוריה סמוך לגבול עם עירק. על פי הדיווחים שבעה בני אדם נהרגו בתקיפה. התקיפה בוצעה במחוז דיר אל-זור בו תקפה ישראל, על פי פירסומים זרים, את הכור הגרעיני בסוריה.

בשישה בספטמבר 2007 הותקף יעד בעומק שטח סוריה. מקורות זרים מסרו כי מדובר בכור גרעיני שנבנה בשיתוף פעולה עם צפון קוריאה וכי הופצץ על ידי חיל האוויר הישראלי. נשיא ארצות הברית ג'ורג' בוש הודה בדיעבד כי ידע על התקיפה. בינואר 2008 דווח ה"ניו יורק טיימס" כי סוריה החלה בהקמת האתר הגרעיני שהפציצה ישראל. על פי הדיווח, תמונות לוויין חדשות חשפו עבודות בנייה באתר בו שכן המבנה המרכזי של האתר שהופצץ על ידי חיל האוויר הישראלי.

http://news.walla.co.il/?w=/2/1366284

נערך לאחרונה ע"י s0ulj4h בתאריך 26-10-2008 בשעה 19:16. סיבה: שינוי כותרת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2008, 20:21
  ramatgal ramatgal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.07
לפי Ynet גם כוחות מונחתים השתתפו בתקיפה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "דיווח: 7 הרוגים בתקיפה של מסוקים אמריקאים בסוריה"

ארה"ב תקפה בסוריה, לפחות 8 נהרגו

על פי דיווחים בסוריה - מסוקי ארה"ב הנחיתו חיילים בעיירה אל-בוקמאל, ליד גבול עיראק. הם פרצו למבנה בשלבי בנייה והרגו לפחות 8 בני אדם, בהם אשה. גורם ביטחוני בכיר אמר ל-ynet: לישראל אין קשר לתקיפה

כתבי ynet וסוכנויות הידיעות
פורסם: 26.10.08, 20:05

התקפה יוצאת דופן בשטח סוריה. מסוקים אמריקנים תקפו לפנות ערב (יום א') מטרות בשטח סוריה. מדיווחים ראשונים שפורסמו בטלוויזיה הסורית עולה כי כמה מסוקים השתתפו בתקיפה וכי חלקה נערכה באמצעות כוחות פשיטה שהורדו מהמסוקים. עדיין לא ידוע מה היו מטרות התקיפה והאם זו הוכתרה בהצלחה. גורם רשמי בצבא ארה"ב המוצב בבגדד שנשאל על התקרית טען כי "הפרטים נבדקים".....

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3613427,00.html
ישן 27-10-2008, 14:13
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
Special OPS
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "דיווח: 7 הרוגים בתקיפה של מסוקים אמריקאים בסוריה"

הפשיטה בוצעה ע"י היחידה הסודית ביותר של ארה"ב. ההתמחות שלה זה צייד בין לאדן.
נלקחו מחשבים המשמשים את צומת ההתקשרויות של אלקעידה באיזור. נקווה שזה יעזור קצת במלחמה נגדו.
ברור שהכל הוחלף מייד אך ייפתרו כמה שאלות שנשאלו.

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 27-10-2008, 18:57
צלמית המשתמש של nsdq160
  nsdq160 nsdq160 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.04
אין לי בעיית סבלנות
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "קשה היא הציפיה, אך מתוקים פירותיה..."

אתה כתבת באחת מהודעותייך שהפשיטה בוצעה בידי היחידה הסודית ביותר של ארה"ב שההתמחות שלה היא צייד בן-לאדן. אני חיכיתי לראות הפנייה שלך להתייחסות כזו בכלי תקשורת אמריקאיים - אני עדיין ממתין בסבלנות.

וכאמור, אני לא זקוק לתקשורת האמריקיאת בכדי להעריך מה היה מתווה הפעולה ומה היו היחידות שהשתתפו. מבחינת פעולות דומות המבוצעות בפקיסטן, כמו גם כאלה שבוצעו בעיראק ובאפגניסטן, כפי שדווח במקורות מידע גלויים (ועל כן יש להתייחס אליהם בהסתייגות), ניתן לנסות ולתאר את הפרופיל של הפשיטה בסוריה. יש לזכור שזו הערכה בלבד ולא מידע המתבסס על ראיות מוצקות.

הכוח האווירי התבסס על כארבעה מסוקים: שני מסוקי MH-60K ממחלקה C של הגדוד הראשון ברג'ימנט האווירי למשימות מיוחדות 160 (להלן 1-160), שהיו אחראים על הטסת הכוח הפושט (זאת אם מניחים שאכן הופעל כוח קרקעי) ושני מסוקי MH-60L-DAP ממחלקה D, גם כן של 1-160 לצורך ליווי חמוש ותקיפת מטרות קרקע. הכוח הקרקעי השתייך ל-CJSOTF, כנראה לזה המכונה, לפחות עד לאחרונה, TF-77 והתבסס על אנשי SMU (לא ברור אם מצבא היבשה או הצי). ניתן להעריך כי כוחות אלה נבחרו בשל האופי הרגיש של המשימה יותר מאשר בשל מורכבותה המבצעית.

ברשת ניתן למצוא סרטונים של פשיטות דומות, ואני אף העלתי בעבר פריימים מתוכן.

נערך לאחרונה ע"י nsdq160 בתאריך 27-10-2008 בשעה 19:02.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:22

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר