לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2008, 07:34
  Swordmaster Swordmaster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.08
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי לוליק. שמתחילה ב "תגובה ל GINDIM"

תגובה ללוליק אני שונא שמסלפים ערכים ביהדות , אז מקווה שהמנהלים לא יראו בהודעה זאת כהודעה פוליטית, זה רק תיקון מושגים שסולפו על ידי יפי נפש

במסכת מגילה (טז.) מופיעה איזכור היסטורי קטן למה שקרה כשהמן בא להרכיב את מרדכי היהודי על הסוס של המלך "אמר ליה (אמר לו - המן למרדכי) סק (עלה) ורכב .אמר ליה(מרדכי) לא יכילנא,שכחישא חילאי מימי תעניתא (מרדכי אמר :חלש אני מהתענית ואינני יכול לעלות על הסוס) גחין וסליק (המן התכופף כדי שמרדכי יעלה עליו לסוס) כי סליק - בעט ביה (כשעלה -בעט בו מרדכי) אמר ליה (המן למרדכי) : לא כתיב לכו(לא כתוב לכם) "בנפול אויבך אל תשמח" ? אמר ליה (מרדכי): הני מילי בישראל (כלומר ,באויב שהוא יהודי ,אכן אסור לשמוח במפלתו) ,אבל בדידכו (בכם , הגוים ששונאים את ישראל) כתיב (כתוב) "ואתה על במותימו תדרוך" "

השנאה לשמוח על מפלת אויבך הפרטי, אדם שאתה שונא , והוא יהודי כמוך, היא אותה מצווה כמו לעזור לו אם אתה רואה שהוא תקוע , מכיוון שהוא יהודי , אל תשמח , אפילו אם אתם רבים ולא מחבבים אחד את השני

אבל על האויבים ? על במותימו תדרך, אפילו כבר אחרי שניצחת אותו , תשפיל אותו ... "באבוד רשעים רינה" "ישמח צדיק כי חזה נקם, פעמיו ירחץ בדם הרשע"

תפסיקו לסלף את היהדות , אנחנו כן יותר טובים מהם, לא בגלל המוסר המערבי המזויף , אלא כי אנחנו נלחמים בחבורה של רוצחים שנהנים על דם , אנחנו הורגים אותם כי אנחנו חייבים, הם רוצחים כי הם נהנים מזה כמו שהם עכשיו נהנו בהודו , אבל מה שצריך לעשות צריך לעשות, ולא צריך להשים חושך לאור ואור לחושך , אויב מנצחים, על האויב לא מרחמים

נערך לאחרונה ע"י Swordmaster בתאריך 30-11-2008 בשעה 07:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2008, 11:00
  Swordmaster Swordmaster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.08
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "לכל נושא יש כמה פסוקים ובדרך..."

"לכל נושא יש כמה פסוקים ובדרך כלל הם סותרים.
זה חז"ל וזה משל.
כל אחד משתמש מתי שבא לו עם ה"פירוש" שנוח לו.
שנאה היא דבר שמוביל לאבדון - ראה את הערבים שמסביבך. לכן הם ניגפים.
תהיה שקט מיקצועי ומוכן.
שמפניה תפתח בחדרי חדרים."
לכל נושא יש כמה פסוקים שאנשים לא מיומנים מספיק עלולים לחשוב שסותרים , אכן , אין כמו השלום, ואתה תמצא שפע פסוקים שמדברים בשבח השלום , כי לא ברברים אנחנו, אבל באותם מקורות תמצא גם כמה חשובה מלחמה "בשעתה" , כשצריך לעשות כזאת, וכמה כמה כמה לא צריך להתפשר ולהרכין ראש בפני האויב , ה"סתירות" הם רק בעיני התפיסה של המושג שלום , מבחינתם "שלום" קר זה שלום, בלי הסכמים ובלי טמינת ראשים בחול , מבחינה מודרנית, "שלום" זה לא "אי מלחמה" , זה "לנגב חומוס בשווקי דמשק" ולא מוכנים להתפשר על גרגיר חומוס אחד .
שנאה במקומה ואהבה במקומה , שוב , אני יכול להמשיך כך עד מחר, אבל זה לא פורום פוליטי , ואני לא ממש מנסה לעשות אותו לכזה (לפחות משתדל חח) אני יותר נהנה לקרוא מדבריכם בענייני צבא , רק כשאני רואה שמישהו "כועס" על זה שמחבל שהתאמן לרצוח יהודים נהרג בטיפשותו ואז כשיהודי שמח שהוא לא זכה לחיות ולבצע את מטרת האימון , ועוד מעז לצטט משם פסוק יהודי כדי להצדיק את כעסו זה על אותו יהודי שאוהב את עמו- ולא את שונאיו , זה גורם לי לכעוס לא פחות

והדבר האחרון שגרם לאויבנו תבוסה זה השנאה שלהם, עם השנאה שלהם הם הצליחו לכבוש את כל המזרח התיכון עם פגיונות וסוסי פוני ...רק לפני קצת מעל אלף שנה

נערך לאחרונה ע"י Swordmaster בתאריך 30-11-2008 בשעה 11:07.
ישן 12-10-2009, 07:38
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Ashmedie שמתחילה ב "מחבל "פלסטיני" נפגע בהארפיג'י..."

שנים חיפשתי את הסרט הזה!
זה ערוך וקצוץ ווממש לא מה שאתה מתאר.
זה הירי המבצעי הראשון המתועד של פגז "רקפת".
המחבל ירה את ה"אל-בענה" שמונח לו על הכתף וחזר להסתתר מאחורי הקיר והסוללה. כעבור מספר שניות הגיע הפגז. הרקפת התפוצץ פיצוץ ראשון לפני הסוללה שהסתירה את המחבל (והעיף אותה על המחבל), פיצוץ שני מיד אחרי הסוללה והרג את המחבל (זה הפיצוץ שרואים בסירטון) ואז סידרת פיצוצים אל תוך המשך הרחוב.
בסירטון שאתה קישרת אליו קיצצו את הירי של האל בענה ואת הפיצוצים הנוספים של הרקפת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:54

הדף נוצר ב 1.30 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר