לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2008, 12:59
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.07
התרגיל נגמר בפציעות אמת: 54 שוטרים נפגעו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "תרגיל משטרה בצאלים"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3640861,00.html

"מפירי הסדר" לקחו את התפקיד שלהם קצת יותר מדי ברצינות, מוזר
התרגיל נגמר בפציעות אמת: 54 שוטרים נפגעו

תרגיל גדול של המשטרה לטיפול בהפרות סדר המוניות נגמר רע. 54 שוטרים נפצעו בצאלים, כאשר שוטרים שדימו מפירי סדר היכו את חבריהם. בתאונה אחרת שוטר נפצע קשה, אחר בינוני ושלושה קל, כשהרכב בו נסעו יצא משליטה

אילנה קוריאל ואפרת וייס
המשטרה לקחת ברצינות רבה מדי את התרגיל שנערך בצאלים. 54 שוטרים נפצעו בצהריים (יום ה') באורח קל, במהלך תרגיל שבו דימו הפרות סדר המוניות. השוטרים ששיחקו את מפירי הסדר היכו את השוטרים שומרי הסדר וגרמו להם לחבלות.

אך זו לא הייתה התקלה הכואבת היחידה בתרגיל המשטרתי. חמישה שוטרים נפצעו בצהריים - מצבו של אחד מהם קשה, אחר בינוני ושלושה קל - בעת שנסעו ברכב במסגרת התרגיל. הנהג איבד שליטה על הרכב מסיבה לא ברורה, והנפגעים פונו לבית החולים, שניים מהם פונו במסוק ושלושה באמבולנס.

התאונה התרחשה במהלך תרגיל של המשטרה ומג"ב בצאלים, שבו משתתפים כ-6,000 שוטרים. לא מן הנמנע שהתאונה היא תוצאה של עייפות הנהג.

ב-2 בלילה הועברו רוב הכוחות לצאלים על מנת להיערך לתרגיל הגדול שמתקיים היום, לאחר שבמשך יום שלם עבדו בלי יכולת לנוח.

מוקדם יותר עוד ציינו במשטרה כי מטרת התרגיל כוללת את שיפור כוח ההרתעה של המשטרה, ואת שיפור תדמיתה בכל הנוגע לטיפול במצבים מורכבים. מטרות אחרות הן יישום הלקחים שהופקו מהעימותים בעכו ובפקיעין וכן מאירועים כמו בריחת האסיר בני סלע וההיערכות לביקורו של נשיא ארה"ב היוצא, ג'ורג' בוש. במסגרת התרגיל נבדק השילוב בין זרועות המשטרה בכל הדרגים עד למפכ"ל.

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)

נערך לאחרונה ע"י צופה ורואה בתאריך 18-12-2008 בשעה 13:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-12-2008, 21:31
  AKAM AKAM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.05
תרגיל חשוב של המשטרה

התרגיל הוא בעל חשיבות ומה שתורגל בו

היה הכנה לעתיד "הוורוד" של כולנו ,לצערי .

לפעמים בתרגילים המסקנות ממנו יותר חשובות

מהתרגיל עצמו ,וגם זה ,היה שם .

כל הכבוד למשטרת ישראל ,ליס"מניקים,לכחולים,לירוקים

לכל מי שהשתתף ונתן כתף להצלחת התרגיל הגדול ביותר

של משטרת ישראל מעולם.

כל הכבוד לצהל שטרם את שטח האימונים והוכיח שוב שכל

מה שיש בישראל שייך לכולם ,כולל המתקנים,השטחים,וכדומה.

כאיש בטיחות העובד למחייתו במקצוע זה, אני חייב לציין שהייתה

נוכחות של בקרים בשטח ,ולמרות זאת היה בלגן, ולא כל מי שצריך

היה להגיע ליעד בתרגיל הגיע לאן שצריך ,כי לא הייתה הכוונה מסודרת

כמו שיש בצהל עם המשטרה הצבאית .

בכל מקרה ישר כוח .

נערך לאחרונה ע"י AKAM בתאריך 19-12-2008 בשעה 21:36.
ישן 20-12-2008, 13:39
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי AKAM שמתחילה ב "תרגיל חשוב של המשטרה"

כמה נקודות למחשבה :

1. באף תרגיל לא יכולה להיות אמירה ש"54 פצועים זה בסדר כי דימינו הפרות סדר אלימות". כמי שמצוי בתחום "האלימות הלגיטימית" אני יכול להעיד שאם ישנו פצוע אחד בקורס קרב מגע מיד ישנו דיון בנושא ובודקים מה היה לא תקין - כיוון שפציעה במהלך אימון היא דבר לא תקין.

2. פצועים במהלך פיזור הפרות סדר הם לא הכרח, ואני חרד לחשוב מה יקרה בהפרת סדר "אמיתית" אם בהפרת סדר "מדומה" כאשר כל המשתתפים הינם שוטרים (שאני מניח שלא התכוונו לפגוע בחבריהם) היו עשרות פצועים.

3. אם היה ברדק בתרגיל וחלק מהכוחות לא הגיעו למקום המיועד אי אפשר לומר שזה "בגלל שאין משטרה צבאית". הלו, המשטרה זה אתם (!!), צריך להקצות מראש כוחות להכוונה ולחסימת צירים.

ולבסוף, כל הכבוד על המחשבה והתכנון, הגיע הזמן שהמשטרה תתחיל להתאמן בצורה רצינית על מתארים מוחשיים, ולא רק תרגילי מרדפי מכוניות ברחבי הארץ.

ישן 20-12-2008, 14:22
  ColMonty ColMonty אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.06
מוזר מאוד כל הסיפור הזה של הכוונה ובלגאן

אותי לימדו בבית הספר שאם כל אוטובוס יכול להכיל 52 שוטרים, וצריך להסיע 500 שוטרים אזיי נדרשים רק 10 אוטובוסים ונשאר עוד מקום לאסוף שני שריונרים שצריכים להגיע לצאלים. אותם אוטובוסים יכלו לצאת ממספר נקודות או לאסוף אנשים. באוניברסיטה למדתי שלמדינה ולגופים השונים בה יש תקציב ושאסור להם לחרוג ממנו. מוזר ביותר שכן אם מחברים את שתי העובדות ניתן להסיק ש:
1) חיילים יכולים לנסוע באוטובוסים מאורגנים מדן ועד אילת אבל שוטרים לא יכולים בגלל שזו החלטת המטה.
2) בגלל ששוטרים לא יכולים לנסוע באוטובוסים נגזר עלייהם להתנייד ברכבים עם תכולת נוסעים של 3-5 נוסעים. מכאן שיידרשו בין 100-160 רכבים לשנע את הנוסעים לנ"ה.
3) משטרת ישראל לא יכולה לתאם 100-150 רכבים, אחרת איך אפשר להסביר את הבלגאן?.
4) חישוב מהיר של תצרוכת הדלק עומד סביב ממוצע של 150 שקל לרכב. מכאן שאם 150 רכבים שימשו לתרגיל מדובר ב 22,500 שקלים חדשים + רכב הפוך מתאונה = 50,000 שקלים חדשים. אוטובוס ליום שלם עולה סביב 1,200 שקל.
4) ניכר כי תקציב משטרת ישראל אינו מוגבל ולכן ניתן לבזבז כסף על שימוש ברכב במקום להעלות את המשכורות המעליבות של השוטרים
5) בתרגיל הבא יש לבקש את עזרת מרכז תובלה צה"ל בתאום ההסעות.
6) על מטה המשטרה להתעורר ולהתייעל.

והנה עוד הצעה למנכ"ל - שוטרים שיעלו הצעות ייעול לחיסכון בכסף יהיו זכאים ל 5% מהסכום שנחסך עד תקרה של 10,000 שקלים. כך ייחסך כסף, תעלה המודעות הארגונית לחיסכון בכספי משלמי המיסים וגם תנתן תוספת לשוטרים שמשתתפים במאמץ. הרעיון דרך אגב הוא כל חברת הרכב טויוטה.

More information from:
The Kaizen philosophy is drawn from the Japanese word kai which means “continuous” and zen meaning “improvement” or “wisdom”. The Kaizen management philosophy, therefore, is defined as making “continuous improvement”—slow, incremental but constant. It is but surprising that the same Japanese words (kaizen) denote “the action to correct” in Chinese.

The Kaizen way encourages small day-to-day yet continuous and never-ending improvement process involving everyone from managers to workers using the most basic tenet of survival: Common sense.

Making sensible decisions and native sound judgment, incidentally, are the ingredients of survival—and Kaizen becomes a handy management kit that best works in times of crisis.

To understand the benefits of Kaizen better, every business or corporation may need to undergo radical change—whatever degree, without any resistance—in order to survive the competition in this fast changing world.

As opposed to the Western brand of pragmatic why-fix-it-if-it-ain’t-broke philosophy, Kaizen extends a more optimistic philosophical view: “Everything—even if it ain’t broke—can be made better!”

In business applications, Kaizen covers most of the modules of successful Japanese concepts. Kanban, 5S, quality circles (QCs), just-in-time (JIT) delivery, automation, suggestions systems, etc., are all embedded into the Kaizen system of modern business management.

Setting the structure for Kaizen is very important. This includes appointing self-directed teams that manage to

• analyze problems; and

• generate solutions

The teams need the authority to implement the necessary changes. Everybody needs to be involved.

In the United States, an alternative to the Kaizen approach is called the Kaizen Blitz (or Kaizen Event) where self-directed teams are forced to analyze problems hastily and generate curative solutions—but are immediately dissolved once the problem is solved.

Kaizen is setting doable, replicable standards and then continually improving those standards—because persistent improvements are crucial for the long-term profits.

In spite of different systemic modules, it must be understood that Kaizen is not a method or technique. In the Kaizen system, all existing and standard programs and techniques are still actively used, albeit on an improved level.

Kaizen, therefore, is not all about incentives and rewards—it is about the support given to front-liners to help them improve the way work is done.

נערך לאחרונה ע"י ColMonty בתאריך 20-12-2008 בשעה 14:27.
ישן 20-12-2008, 18:34
  niolev niolev אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.08
ציטוט מדברי שוטר שהיה במקום

כאחד שהשתתף בתרגיל אז התרגיל היה תרגיל מצוין!
הבעיה שלנו כמשטרה היא תקשורת ופוליטיקה שלא טוב להם שיש משטרה חזקה, מכל דבר טוב רואים רק את הרע, למה לדבר רק על הפצועים והתקציב הרב?? למה לא לדבר על זה ששוטרים קרעו את התחת בעבודה, בדרך אל התרגיל ובחזרה ממנו, שמו עליהם ציוד מיגון במשקל רב ועבדו שעות ארוכות וייצגו את המשטרה בגאווה ובכבוד.

דרך אגב לגבי התקציב זה מאוד הגיוני הסכומים שהוציאו: 2 בלוני צפלין (כל אחד משהו כמו 10,000 ש"ח), 2 מסוקים באויר כמעט כל היום, 140 אוטובוסים להסעת שוטרים מכל רחבי הארץ, שרותים כימיים, גנרטורים, כלכלת בוקר, ביניים, צהריים וערב ועוד ועוד... בקיצור הלוגיסטיקה היא עיקר הדברים פה.

ולגבי זה ששוטרים נפצעו... אז מה?? זה תרגיל שמדמה הכי קרוב למציאות, 99% מהפציעות הינן שריטות קלות שכלל לא הזדקקו לטיפול רפואי. זה שהתקשורת גם מוציאה ומדגישה את הדברים האלו זה לא בסדר וזה תפקידם של הדוברים להוציא רק דברים שמבליטים לחיוב את המשטרה, לבוא ולומר למדינה שהיה תרגיל מצוין עם עוצמה של 7000 שוטרים, להראות הפרות סדר המוניות ומשטרה חזקה שמטפלת במפירי הסדר בצורה מקצוענית ורצינית כולל שימוש באמצעים מיוחדים לרבות ציוד מיגון לכל שוטר, שימוש ביחידת פרשים ומכת"ז, להראות ביצוע של חטיפת שוטרים וימ"מ שמחלץ בני ערובה. בתוך כל זה מתן אפשרות למעבר אמבולנסים בצורה בטוחה לפינוי פצועים בצד המפגין.

זאת משטרה חזקה בהחלט!!! תפסיקו לדבר עלינו רעות ולבכות כל הזמן ככה התדמית לא תשתנה. צריך לדבר רק על הדברים החזקים והטובים ומי שלא מתאים לו במשטרה שיפרוש וילך לחפש עבודה אחרת!!!

http://www.2all.co.il/Web/Sites/sho...asp?i1=12346286
ישן 21-12-2008, 14:25
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי niolev שמתחילה ב "תביט בחצי הכוס המלאה ואל תהיה..."

סלח לי, אבל האמירה הזו פשוט מקוממת.
אותי, בתור האזרח שסובל מפשיעה ויודע שהמשטרה לא תיתן לו מענה, לא מעניינת חצי הכוס המלאה שבה אלפי שוטרים עבדו שעות ארוכות וייצגו את המשטרה בכבוד בתרגיל בו השתתפו 500 אוטובוסים ו-300 צפלינים שתכליתו מיצוי יכולותיה של המשטרה הירוקה כמג"ב.
אותי מעניינת חצי הכוס הריקה שבה פורצים לי לרכב ולדירה, שבה אני חושש לצאת לבילוי ולהדקר על ידי עבריינים, שבה בריונים משתוללים בכבישים ואני מפחד להעיר להם. זה מה שמעניין אותי כאזרח.
זה שהמשטרה הצליחה לארגן לתרגיל שרותים כימיים, גנרטורים, כלכלת בוקר, ביניים, צהריים וערב ועוד ועוד... זה לא חצי הכוס המלאה, זה עדות מעצבנת להשקעת משאבים במקומות שאינם משפרים את מצבי כהוא זה.
ישן 21-12-2008, 16:10
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי niolev שמתחילה ב "אתה יכול להתקומם כמה שתרצה..."

מושפע מהתקשורת? משטרה טובה וחזקה? אתה עונה בקלישאות וסיסמאות של רדיו ירוואן על התחושה האמיתית מהשטח של האזרח הממוצע, זה שפונה להתלונן במשטרה רק בשביל הפתק לביטוח.

ומה התקשורת קשורה לזה? אם חבר טוב שלי מספר לי שכשהוא התקשר למשטרה בזמן שבריונים מנסים לשבור לו את הדלת של הדירה ולהכנס לשבור לו את העצמות כי לדעתם הוא פגע בכבוד שלהם הוא התבקש להגיע לתחנה ולהגיש תלונה, אם ההורים שלי רוצים למסור תיאור של מי שפרץ להם לבית ומקבלים פתק לביטוח כי אין מי שיטפל בתיק פריצה, אם אני מתקשר להתלונן על בני נוער שיכורים שזורקים בקבוקים על מכוניות חונות ושעה אחר כך הולך לישון בלי שראיתי ניידת או מתלונן על נערים בני 15 שמשתוללים עם מכונית ברחוב במשך חצי יום והמשטרה שולחת חוקר תאונות רק אחרי שאחד מהם מאבד שליטה, דופק שלוש מכוניות ובורח אחרי שהרכב נעצר בחומה של בניין, אם אני יודע שיש מקומות שעדיף לי לא להחנות בהם את הרכב כי יפרצו אליו - זה להיות מושפע מהתקשורת????

אם כבר - להגיד שיש לנו משטרה טובה וחזקה זה להיות מושפע מידיעות "כל הכבוד" ב"מראות המשטרה" ומהודעות הדובר.

איפה יש משטרה טובה וחזקה? בלפרוש שירותים כימיים וצפלינים בערבות צאלים? לא מעניין.
ישן 21-12-2008, 19:56
  niolev niolev אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.08
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "מושפע מהתקשורת? משטרה טובה..."

זה בסדר- תתעצבן, תוציא אגרסיות.

התייחסת להכל חוץ מלמשפט האחרון שלי.
י ש מ ה ל ש פ ר- אין ספק.

השוטרים בפרט והמשטרה בכלל עושים ימים כלילות לשמור על בטחונך. נכון, לא תמיד מצליחים. אבל תזכור שבהתאם למשאבים הקיימים במערכת המשטרתית- עבודת המשטרה לא רק טובה אלא מעולה.

קח בחשבון שהשיטור בישראל הוא, לצערי, אינו שיטור קלאסי. על משטרת ישראל יש את עול הפח"ע אשר "גוזל" רבות.
ההתפרצויות לדירה וגנבות הרכבים הינם מכת מדינה אשר עד שלא תהיה הפרדה ממשית בין הרשות לישראל לא נראה שיפור ממשי.

עצה- הבחירות מתקרבות!!!! במקום להשתלח במשטרה-תראה איך אתה בוחר במיפלגה אשר תתן לך, כן לך, משטרה יותר חזקה ויותר אכותית שגם אתה תהיה מרוצה.
ישן 21-12-2008, 19:59
  משתמש זכר vlad_k vlad_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי niolev שמתחילה ב "זה בסדר- תתעצבן, תוציא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי niolev
זה בסדר- תתעצבן, תוציא אגרסיות.

התייחסת להכל חוץ מלמשפט האחרון שלי.
י ש מ ה ל ש פ ר- אין ספק.

השוטרים בפרט והמשטרה בכלל עושים ימים כלילות לשמור על בטחונך. נכון, לא תמיד מצליחים. אבל תזכור שבהתאם למשאבים הקיימים במערכת המשטרתית- עבודת המשטרה לא רק טובה אלא מעולה.

קח בחשבון שהשיטור בישראל הוא, לצערי, אינו שיטור קלאסי. על משטרת ישראל יש את עול הפח"ע אשר "גוזל" רבות.
ההתפרצויות לדירה וגנבות הרכבים הינם מכת מדינה אשר עד שלא תהיה הפרדה ממשית בין הרשות לישראל לא נראה שיפור ממשי.

עצה- הבחירות מתקרבות!!!! במקום להשתלח במשטרה-תראה איך אתה בוחר במיפלגה אשר תתן לך, כן לך, משטרה יותר חזקה ויותר אכותית שגם אתה תהיה מרוצה.

חשבת אולי על העובדה שיש להגדיל את מג"ב בשביל זה?.לתת משכורת שתמשוך אנשים איכותיים
ואז המשטרה תתפנה לדברים היותר חשובים
ישן 22-12-2008, 00:48
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "[QUOTE=niolev]זה בסדר-..."

אתה לא מבין - זה חלק מלקחי המלחמה. אם תאמר מספיק פעמים שניצחת, בסוף מישהו עוד יאמין לך...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 22-12-2008, 07:09
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי k-avi שמתחילה ב "משטרה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי k-avi
הכי קל זה לזרוק רפש, כמו שכתבו לפני יש הרבה גורמים שמפריעים למשטרה להיות מוצלחת יותר אבל עדיין יש אנשים במערכת הזאת שמגיע להם קצת כבוד מכל אזרח במדינה על כך שבתנאים האלו הם מצליחים לתפקד

אתה יודע, היו איזה שנתיים שבהם מרכז מו"ס היה ברמה מקצועית גבוהה מאוד, ובתנאים קשים מאוד הצליחו לאמן בהצלחה כמות לא קטנה של יחידות. כל הכבוד לכל אותם חונכים שלמרות שהם אכלו הרבה מאוד ח*א, עדיין עשו את עבודתם נאמנה.
זה עדיין לא עושה את צה"ל ולו בחצי אחוז יותר טוב בתחום ולא חוסך ממנו ביקורת נוקבת בנושא.
כל פעם שיש ביקורת ישר מתחילים להעלות "אבל יש אנשים טובים שעושים את עבודתם נאמנה...". אז מה? זה הופך הכל לבסדר? זה איכשהו מפצה על העובדה שאין בטחון לאזרח הקטן? מה זה אומר חוץ מהעובדה שיש פרטים שמתאמצים לעשות את העבודה שלהם? העובדה היא שהמערכת לא דופקת!
ואת זה, לצערי, החבר'ה האלה לא ישנו, אם המפקדים הבכירים מחד, ויותר פיונים מאידך לא יצטרפו למאמץ הכולל.
כי שדשנו המון - יש בעיה רצינית ביותר במשטרה. חלק הוא תוצאה של גורמי חוץ, אבל גם למערכת הקרויה "משטרת ישראל" יש יד ורגל בחורבנה שלה עצמה.
הדבר היחיד שאימרות כאלה עושות זה הגברת הבוז כלפי המשטרה - כאילו לא הצליחו למצוא ולו דבר אחד חיובי, אז נתלים בפיונים שעוד איכשהו מנסים לעשות את העבודה למרות שמשתינים עליהם בקשת.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 22-12-2008, 07:59
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי k-avi שמתחילה ב "משטרה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי k-avi
הכי קל זה לזרוק רפש, כמו שכתבו לפני יש הרבה גורמים שמפריעים למשטרה להיות מוצלחת יותר אבל עדיין יש אנשים במערכת הזאת שמגיע להם קצת כבוד מכל אזרח במדינה על כך שבתנאים האלו הם מצליחים לתפקד
בוודאי שיש אנשים טובים במערכת. חלקם בני משפחה וחברים שלי. זה עדיין לא משנה את העובדה שהמערכת לא מספקת את הסחורה, ולא משנה כמה סיסמאות תמציאו.
ואגב, אני ממש לא חושב שמדובר בזריקת רפש כי כל מה שכתבתי היה מתוך נסיון אישי שלי ושל קרובי שבו עמדנו חשופים מול פשיעה והמשטרה לא תיפקדה. אני דיברתי עם דוגמאות. בינתיים כל השוטרים הנעלבים בשרשור הם אלו שהתגובות היחידות שלהם הן אד הומינם כלפי. הכי קל לתקוף אישית את מי שמטיח את האמת בפנים ולקרוא לה רפש.

אז סיכום אישי שלי - יש לנו אחלה שוטרים וחרא משטרה.
ישן 21-12-2008, 13:00
  lior432 lior432 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי niolev שמתחילה ב "ציטוט מדברי שוטר שהיה במקום"

לבית חולים לא מגיעים עם שריטות. שוטרים אושפזו עם פריקות ושברים. שום דבר לא נופח.

דבר שני, משטרת ישראל ממש אבל ממש לא משטרה חזקה. היא בגרעון גדול של כח אדם ובשנתיים האחרונות היא אפילו לא מצליחה לגייס שוטרים. פגיעה ממשית בתנאי השירות מבריחה גם את אלו שיכולים להסתדר בחוץ, בד"כ השוטרים הצעירים יותר.

המשטרה היא גוף בירוקרטי, עם נהלים מסורבלים, הרבה מאוד קצינים מיותרים, מעט מדי שוטרים מקצוענים, יותר מדי מתנדבים חובבנים.

אגף החקירות מיובש כבר שנים (ואל תביא לי את היאחב"ל בתור דוגמא- אני מדבר על האח"ק מרמת המרחב ומטה, היכן ש10 חוקרים צריכים להתחלק על טרנזיט מקרטעת אחת).
ההכשרה של החוקרים מגוכחת וכיוון שהחוקירם הטובים בד"כ לא נשארים במערכת, אין לחדשים גם ממי ללמוד.
קומפסטאט ויעדים מדדים הביא למשחק בסטיסטיקה במקום חקירה אמיתית. היעד של רמ"ח זה כמה שיותר תיקים סגורים ולא משנה עילת הגניזה. יש עוד הרבה מאוד דוגמאות למה המשטרה עקומה וזה רק ממבט שטחי על האח"ק שאמור להיות לב ליבה של משטרה חזקה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:46

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר