לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2009, 12:09
  FiReBall מנהל FiReBall אינו מחובר  
מנהל צו"ב

חבר מתאריך: 02.05.02
Facebook profile Follow me...
תרגיל רומנטי: הציע נישואים לעריקה - בבית הדין

סבינה איפראימוב ערקה מצה"ל, הסגירה עצמה בעצת החבר חיים אוטמזגין - ונעצרה. בדיון שאליו הובאה באזיקים חיכתה לה הפתעה: הוא שלף טבעת, היא הסכימה ופרצה בבכי. "זו אהבת אמת, אני מוכן לחכות אם תשב בכלא", אמר החבר ל-ynet חנן גרינברג פורסם: 30.06.09, 11:34

מחפשים מקום מקורי להציע בו נישואים? נראה שחיים אוטמזגין, בן 22, הצליח לעלות על כל דמיון. אתמול (יום ב'), הוא עשה את זה בבית הדין הצבאי של פיקוד צפון. השופט ביקש לזמן רב למעצר.

דקות ספורות לאחר שחברתו סבינה איפראימוב, בת 20, נכנסה לדיון בבקשה להאריך את מעצרה, שלף חיים טבעת ולנגד עיניהם של כמה שוטרים צבאיים המומים ביקש את ידה. "אני מודה שזה לא המקום הכי רומנטי שיש", הוא אמר ל-ynet.

"תכננתי כבר להציע לה בשבוע שעבר, אבל לא יצא לי, והחלטתי שברגע הראשון שאני רואה אותה אני נותן לה את הטבעת".

איפראימוב משרתת שנה בצה"ל. היא החלה את דרכה כמ"כית טירונים, אחר כך עברה לשרת בגדוד שריון בתפקיד מנהלתי. באחרונה סיפרה לחברהּ שהשירות הצבאי גורם לה קושי רב - היא לא מצליחה להתמודד עם המשימות המוטלות עליה, וזוכה לטענתה ליחס לא הולם מהמפקדים. לפני כחודשיים נמאס לה - והיא לא שבה לבסיס. מאז הוכרזה כנפקדת, ולאחר מכן כעריקה.

"בימים האחרונים דיברתי איתה ואמרתי לה שהיא חייבת להסגיר את עצמה כדי לסיים את הסיפור הזה", סיפר החבר אוטמזגין. היא החליטה לשמוע לו, ולאחר שהסגירה את עצמה נעצרה על ידי המשטרה הצבאית.

"אהיה איתה בכל מקום שתהיה"

אתמול הובאה סבינה לדיון בהארכת מעצרה בבית הדין הצבאי של פיקוד צפון בחיפה. זמן קצר לפני הדיון הגיע לשם חיים, ובעוד חברתו מלווה על ידי שוטרת צבאית וידיה כבולות באזיקים - שלף מכיסו טבעת והציע לה להינשא לו. "ברור שהיא הסכימה", הוא מספר. "אנחנו אמנם ביחד רק חצי שנה, אבל יש בינינו אהבה גדולה ואני חושב שהיא ידעה שאני מתכוון להציע לה להתחתן בתקופה הקרובה".

לדבריו, למרות שחשש מעט לפני ההצעה - כשראה את סבינה אזר אומץ.

"היא בכתה אתמול כמו שלא בכתה הרבה זמן, כנראה גם מהתרגשות, אבל גם מהתחושה הרעה שהיתה לה מהמעצר",הוסיף.

בדיון עצמו הורה נשיא בית הדין, אל"מ ארז פורת להביא את איפראימוב לפני רב הכלא על מנת להסדיר את נושא הנישואים על פי בקשתה. כמו כן הורה כי היא תשהה במעצר עד יום ראשון הקרוב. אוטמזגין אומר כי הצעת הנישואים אינה קשורה למעצר ולא היתה מתוך כוונה להקל על עונשה. "זה היה מתוך אהבה, אהבת אמת, ואני אהיה איתה בכל מקום שבו היא תהיה. לא אכפת לי להמתין קצת אם היא תיכנס לכלא".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3739046,00.html

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה עקוב אחרינו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה Facebook

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר