לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2009, 14:41
צלמית המשתמש של לוחם מיל
  לוחם מיל לוחם מיל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.09
גדעון לוי לכתב זר: "כיבשו את ישראל בכוח צבאי ורק כך תעזרו לנו לצאת מן הכיבוש"

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

חלק 2

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

הבנאדם ירד מן הפסים , צריך להעמיד אותו לדין.
מקומו של אדם כזה הוא מאחורי סורג ובריח - האדיוט הזה קורא לכתב זר לבקש מארצו שתערב כוח צבאי כנגד ישראל בשביל ל"הציל" אותה מעצמה כדברו..

בתור מצביע מר"צ לשעבר וליברמן בבחירות האחרונות , אני מתחיל לשנוא שמאלנים אפילו יותר ממחבלים.
בחיים לא חשבתי שאגיע למצב כזה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.militaryphotos.net/forums/image.php?u=62317&dateline=1275947555]
הסוד במלחמה הוא לא למות למען המדינה שלך, אלא לגרום למנוול מהצד השני לעשות את זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2009, 23:29
  עדמתיעדמרץ09 עדמתיעדמרץ09 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.08
מגעיל מי שהשתגע, זה אתם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לוחם מיל שמתחילה ב "גדעון לוי לכתב זר: "כיבשו את ישראל בכוח צבאי ורק כך תעזרו לנו לצאת מן הכיבוש""

אוקי את החלק השני כבר אי אפשר לראות אז ראיתי רק את החלק הראשון.

א) לא זוכר בשום שלב(חלק א) שהוא מבקש שיבואו לכבוש את ישראל.
ב) הם באו לראיין אותו.

שוב, אני לא יודע מה היה בחלק ב. אבל מחלק א לא מצאתי שום בעיה. מעבר לזה הוא צודק ברוב מה שאמר. קודם כל, רוב הישראלים באמת לא היו בשטחים, אחוז קטן של מי ששירת בקרבי הם היחידים שבאמת חוו את האיזור ומניסיוני זה משפיע רק על מעטים. בנוסף, הוא צודק שבגדול לרוב הישראלים לא אכפת מהשטחים ומעניין אותם החיים הפרטיים ואין להם כל בעיה עם המשךהסטטוס קוו. לגבי רוב הישראלים זה בפירוש וחד משמעית נכון!.
הוא גם הוסיף בהקשר זה שישראלים נהנים מבטחון בשנים האחרונות. בהקשר זה הוא מתכוון למרכז ישראל, כלומר לגבי הגדה המערבית ואני מניח שגם לגבי עזה. גם זה נכון. אולי בעזה עדיין משגרים על יישובי דרום ישראל רקטה כל יום... אבל צריך להודות שהדבר הכי נורא זה הרעש. אין כמעט פצועים או הרוגים(כמובן שירי רקטות לא לגיטימי, אני רק מסביר את הטענה).

אחרי זה הוא ממשיך לדבר על היחסים עם ארה"ב ומציין שאם ארה"ב נותנת לישראל יד חופשית אז מבחינתו זו שותפות גרועה וארה"ב צריכה להכריח את ישראל לפעול לכיוון השלום. הוא מוסיף שהלובי היהודי מאד חזק וגם זה פוגע. בנוגע לדברים אלה... זאת דעתו ואין בזה שום פגם. בוש באמת נתן יד חופשית להקמת התנחלויות לא חוקיות וזה בפירוש טעות. בנוסף, הוא זה לא מחייב פגיעה ביחסים, ארה"ב יכולה להכריח את ישראל לקיים את תנאי השלום ובמקביל לשמור על יחסים נורמטיביים. הוא לא היחיד שחושב ככה, וייתכן שהוא צודק. אני חושב שזה לא יזיק, אני לא יודע להגיד אם זה יביא שלום, אבל זה לפחות משהוא.

אני חושב שהתגובות החריפות פה... פשוט תלושות מהמציאות. מי עבר צד?. רק הצד הימני צודק? יש גם צד אחר שמאמין בדברים אחרים. אף אחד לא רוצה למכור את ישראל או שמדינות ערב יכבשו אותה. זה גובל בפיגור. יש צד שמאמין בדרך אחרת ושישראל תמשיך להתקיים ולשגשג.. גם בלי הרחבת ההתנחלויות והמשך הנוכחות הצבאית בשטחים... ושם דגש על זכויות אדם מעל הזיקה לדת ועקרונות ציוניים של המאה הקודמת.

נערך לאחרונה ע"י עדמתיעדמרץ09 בתאריך 20-11-2009 בשעה 23:32.
ישן 23-11-2009, 03:58
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
איזה פרדוקס = "אוהב ערבים" אנטישמי ?
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "גדעון לוי הוא אנטישמי, זה לא חדש"

גדעון לוי הוא פטריוט ישראלי מאין כמוהו. יתכן והוא טועה (אני אינני משוכנע בכך), יתכן וחלק מפעולותיו שגויות (לזאת אני מסכים בחלקו) - אבל להאשים אותו בשנאה עצמית (הרי הוא ישראלי נאמן) זוהי שיאה של חוצפה.
הוא נאבק באחד הגורמים להתדרדרות מדינת ישראל בתחוןמים רבים, עד כדי סיכון קיומה-קיומנו. חבל רק שלא קם בקרבנו ובקרבת שכנינו, מנהיגים בעלי אומץ, שיביעו את הישועה וירגיעו, בשלב ראשון, את הסיכסוך בן 100 שנים ויותר בין צאצאי האחים. הפלסטינאים הם בשר מבשרינו צאצאי אברהם ויצחק והערב הרב שחי בארץ ישראל בכל התקופות - החל מטרום כיבוש הארץ וכל התקופית בהן גלינו מארצנו ועד עצם היום הזה.
ישן 24-11-2009, 12:25
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אין כזה דבר ימין קיצוני יהודי
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "אם כך אני מעדיף להיות בשמאל..."

היהודי הימני, הכי הכי ימני שרק אפשר, אינו מתכוון לבנות בית כנסת על האבן השחורה של המוסלמים במכה.

ואילו הערבים מוסלמים, גם המתונים שביניהם לא מצאו להם מקום אחר להתפלל רק על הר הבית -המקום הכי מקודש ליהודים, וברוב חוצפתם הם עוד דורשים שרגל יהודית לא תדרוס שם, ולמרבה הפלא, כל השמאל, גם המשאל המתון תומך בעמדת הערבים.

עוד בהקשר לזה: גם היהודי הכי ימני, אם היו לנו 22 מדינות יהודיות כמו שיש מדינות ערביות-מוסלמיות, אף יהודי גם הכי קיצוני לא היה דורש להקים עוד מדינה יהודית שתעמוד בחלקה הגדול על אדמתו של עם שזו ארצו היחידה, ועבר גלות כה קשה במשך 2000 שנה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 24-11-2009 בשעה 12:27.
ישן 24-11-2009, 14:02
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

כל פעם - בטח לא חכם.
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי BigSmoke שמתחילה ב "איש חכם אמר פעם: בכל פעם..."

נניח שאשה נמצא בהריון ורוצה לבצע הפלה.

היא שואלת איש ש"ס האם לבצע הפלה, הוא עונה בשום אופן לא.

שוב היא שואלת איש מר"ץ, והוא עונה לה שמאוד מומלץ.

האשה מתלבטת, ואז היא לוקחת החלטה שיתנגדו לה משני הקצוות, ואז....

מה יהיה עם התינוק? לא חי ולא מת.

ככה קורה עם המתייפים שמחזיקים בשני קצות המקל: גם לא רוצים להפסיד את החיוך של השמאל הקיצוני, וגם לא רוצים להפסיד את המדינה. יום אחד הם מביאים מחבלים מסוכנים למדינה, ויום הבא הם יוצאים להלחם נגדם. וככה לא מתקדמים לשום כוון, ובדרך מפסידים את הילדים רחמנא ליצלן ...

ישן 29-11-2009, 09:33
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

גם בקשר למדינת ישראל זה 0 או אחד
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי BigSmoke שמתחילה ב "[font=Verdana]מאיפה אתה מביא..."

יש שני דרכים:

1. זה להסכים לכל מה שהערבים דורשים או ידרשו בעתיד. ולכן - לחזור לגבולות של 47 (הכרזת האו"ם), ושכל היהודים שעלו אחרי 48 מכוח חוק השבות שיחזרו לארץ מוצאם, ובמקומם לקלוט את כל הפליטים של ארצות ערב. ככה דורשים גם הערבים המתונים . ואלו שלא דורשים את זה, הם אומרים במפורש שזה רק טקטי או אסטרטגי.

2. להיות חזקים ולקבוע עובדות בשטח. חזקים לא בהכרח הכוונה אלימים. אפשר לקנות שטחים מערבים, ועוד הרבה דרכים מגוונות. הנקודה היא לחזק את היישוב בארץ ישראל.

כל דרך אמצעית זה כמו להתחיל הפלה ולא לגמור אותה.

ישן 23-11-2009, 20:24
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אין שום פרדוקס - אתה הוא הוא זה שלא יודע פרדוקס מהו
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "איזה פרדוקס = "אוהב ערבים" אנטישמי ?"

גדעון לוי איננו פטריוט אלא ההיפך הגמור. פטריוט רוצה בטובת המדינה, אבל לקרוא לחיילי המדינה קלגסים
ורוצחים - זאת לא פטריוטיות. למצוא פלסטינים שישקרו עבור כתבותיו - זאת לא פטריוטיות, לקרוא שונאי ישראל
באירופה לחקור ולשפוט את קציני צה"ל מטובי בנינו ולהעניש אותם בפשעי מלחמה - זאת לא פטריוטיות!

אתה חוצפן! אתה, מעז להציב את עצמך ואת גדעון לוי בין האנשים הראויים במדינה במקום לבכות על הנזק
והשנאה שאתם עצמכם יוצרים נגד המדינה. רק אדם חוצפן, חסר ערכים ומנוול יכול לומר כי מי שבאמת אוהב
את מדינתו הוא הבעיה.

תדע לך, בכל מקום, לא משנה אם בישראל, בסוריה, ברוסיה ובארצות הברית - המדינה היא הדבר החשוב -
ואם צריך לפעמים לשתוק, אז שותקים. אבל לפתוח את הפה ולפגוע במודע במדינה לטובת האויב? זה המעשה
השנוא, החמור והכי לא פטריוטי שקיים. זה גייס חמישי בחסות החוק.

ישן 23-11-2009, 23:09

אני לא אגרר איתך לריטואל ידוע מראש
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתה חוצפן! חסר ערכים ומנוול"

זה קורה כשאנשים ממציאים לעצמם אמת משלהם ומתחילים להאמין בה. אתה, ושאר הקיצוניים - ממשיכים
לשקר לעצמכם ולזולת. סליחה מר ישראל היפה, אני מתנצל אם האשמתי אותך בגיס חמישי - אתה בעצם תורם
למדינה כשאתה רוצה שקציניה יעמדו לדין, וכאשר חברך לדעה לוי קורא למדינה זרה שתכבוש אותנו - אתם
בעצם רוצים את טובתנו, תודה לכם, אנשים נפלאים ורחמניים, תודה מקרב לב.

חבל שטיפוסים כמוני מנסים לשבש את המהלכים שהמדינה רוצה לנקוט? מי זה טיפוסים כמותי? האם גם אני
לדעתך חבר של טייטל? או ממשיך דרכו של כהנא? אני הוא הרוב של המדינה. אני מאלה שהצביעו לימין
שמנהיג בימים אלה את ההמדינה - האם המדינה כולה היא הצרה? האם אתה מאשים את כל המדינה בשיבוש
המהלכים לשלום?

אולי קיים הסיכוי המינורי שהצד השני הוא הוא הבעיה האמיתית? לא. לא יכול להיות, אמנם הצד השני מחולק
לשניים - לפתח וחמאס, ואמנם כל חלק שולט על אזור אחר, ואמנם אין באמת מנהיג אמיתי שאפשר לדבר
ולסכם איתו דברים - אבל הם? הם בסדר גמור. הם זהב. אנחנו הבעיה, תמיד היינו הבעיה. סלח לי ישראל
היפה, אתה באמת מייצג את ישראל היפה. אנחנו טועים, עלינו להתקפל ולתת לאובאמה את כל מבוקשו
כשחמאס מתחזק, חיזבאללה מבריח טונות של חומרי נשק ואיראן כבר מרחק נגיעה מפצצת אטום.

אתה צודק.

ישן 24-11-2009, 04:48

אני שמח שאתה מכליל עצמך כחלק מהרוב של המדינה
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אני לא אגרר איתך לריטואל ידוע מראש"

אותו רוב ההולך בעקבות הצהרות ראש הממשלה בהקשר להכרה בצורך של שתי מדינות לשני עמים בתחום הגדה המערבית של הירדן. אותו רב, שעל פי הצהרות ראש הממשלה ושותפים בה, יש להקפיא בניה בהתנחלויות ולפרק חלק מהבלתי חוקיים בעליל שלהן. אותו ראש ממשלה המנהל מו"מ עם החמאס (אמנם בנושא פעוט כמו שחרורו של שליט) ומוכן ללכת לקראתם (על פי הפרסומים הבינלאומיים) ולשחרר מחבלים עם "דם על הידים". אותו ראש ממשלה המוכן לנהל מו"מ עם הסורים, כאשר ידוע מראש שהדבר יוביל להחזרת שטחים שנכבשו מסוריה ב - 1967.
אשמח עוד יותר כאשר הדברים או לפחות חלקם יצאו מההצהרות אל הבצוע.

לא אכנס לדיון אודות הנתוח השגוי של השקפותי ויחוס לי מחשבות וגישות שאינן בשום פנים ואופן מבית ספרי:
1. לעולם לא דרשתי להעמיד לדין את קציני צה"ל. נכון אני תומך בהקמת ועדת חקירה ממלכתית לבחינת ארועים שקרו במלחמה. זאת במטרה להוכיח לנו שצה"ל פעל תחת אילוצים וכל הפגיעות לא היו מכוונות.
אני בעד העמדה לדין של אותם הקצינים שעשו במכוון מעשים שלא יעשו ואינם מייצגים את רוחו של צה"ל.
2. לעולם לא דרשתי שמדינה זרה תכבוש אותנו. אני כן מצדד בעזרה של מדינה זרה בהתווית דרכנו לקראת הסדר ושלום. שתנקט במדיניות שלא תסייע לנו בהקשחת עורפנו - מה שיפגע בנו קשות בהמשך הדרך.
3. אני תמיד חוזר ומדגיש שה"צד השני" הוא הבסיס לקיומו של הסכסוך. מאז ומעולם ראו בנו כנטע זר באזור. יחד עם זאת קיימת אצלם "עיפות החומר" ולאט לאט (לאט מדי) הם מגיעים למסקנה, שבמלחמות והרג הם לא יוכלו לנו. מצרים וירדן כבר הפנימו זאת והאחרים יגיעו לזאת במוקדם או במאוחר.
באשר לפרטנר, נכון שהוא קשה. אבל גם אנחנו קשים ואיננו מוכנים לפעולות, התומכות בהצהרות.
הבעיה בחיפושנו הבלתי נלאה לפרטנר, אנחנו יוצרים פרטנרים יותר קשוחים עם דרישות תחיליות בלתי מתקבלות על הדעת או כאלו שאין בכוחם ל"ספק את הסחורה".
4. אני אכן מנסה ליצג את היפה במדינת ישראל. אותה מדינה שחיה, מתפתחת ופורחת בתחומיה המוגדרים ואיננה שולטת בשום צורה ואופן על עם זר. אותה מדינה בעלת עוצמה (בטחונית, כלכלית, תרבותית וכו'). מדינה יהודית דמוקרטית, בעלת אופי ישראלי מובהק בה קיימת הפרדה מוחלטת בין הדת למדינה. מדינה כמו שמייסדיה חלמו ולה ייחלו.
ישן 24-11-2009, 05:17

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני שמח שאתה מכליל עצמך כחלק מהרוב של המדינה"

אל תפליג עם הדימיון שלך, כי ידוע שהוא שופע:

אני הרוב, כן. אני כן מאמין שבסופו של דבר תהיה לפלסטינים מדינה - לא כי אני חושב שזה יהיה שוס גדול, אלא כי
אני לא רואה ברירה אחרת. אני נגד הקפאת ההתנחלויות ועד כה נתניהו וממשלתו לא הפסיקו דבר. לגבי מאחזים בלתי-
חוקייים, אני בעד פירוקם. ראש הממשלה לא מנהל משא ומתן עם חמאס - קודם כל מדובר במשא-ומתן עקיף, דבר
שני, היינו במגעים עקיפים עם חיזבאללה לשחרור חטופים - זה לא אומר שמחר נחתום הסכם שלום עם חיזבאללה או חמאס.

אני יכול לומר לך את דעתי לגבי עסקת שליט המתגבשת - בין אם ישחררו את כולם ובין אם לאו - אני נגד. אני נגד שחרור
מספר כה גדול של מחבלים עבור חייל אחד. נכון שזה נשמע אכזרי ונטול רגש - אבל במדיניות אין רגש.

ראש הממשלה לא מדבר על רמת הגולן. התנאי של ישראל הוא לגשת לשולחן המשא-ומתן ללא תנאים מוקדמים. אני
נגד ירידה מהגולן. ובעצמך כתבת כי תשמח שהדברים יבוצעו ולא יישארו כאמירה: בינתיים נתניהו לא עשה צעדים
מרחיקי לכת כמו הקפאת בנייה, כמו שחרור מאות מחבלים, בטח לא כמו החזרת הגולן.

לגבי הנקודות שהעלית:
  1. באשכול הזה תמכת תמיכה עיוורת בלוי שאמר דברים כאלה. חרפת נפשך להגנתו כאילו מדובר בדם מדמך. ברגע שאתה בעד
    להעמיד לדין קצינים שלדעתך עשו דברים שלא יעשו זה כבר נתון לשיקולך. מה זה בשבילך רוח צה"ל? אתה הרי היית נגד
    מבצע עופרת יצוקה ומה שנעשה שם. האם לא כל קצין שהיה ברצועה אמור לעמוד למשפט? הרי לדעתך צה"ל פעל
    שם בהפרזה.

2. איך בדיוק אתה מצדד בסיוע של מדינה זרה? ארצות הברית ומדינות אירופה עושות כך כבר שנים. מה הכוונה מדינה שתטווה
    דרך? כוונתך תוך פגיעה בריבונות ישראל או רק שתציע הצעות? כי הצעות מציעים כבר שנים.

3. אני חולק עליך מאוד פה. ישראל הייתה לא פעם ולא פעמיים מוכנה מאוד לסיום הסכסוך. הייתה לנו ממשלת ברק, וגם את ממשלת
    קדימה-אולמרט. אולמרט היה בטוח שזהו - הוא יצליח לפתור את הסכסוך. מסתבר שהבעיה היא לא ממשלת ימין, גם בשמאל
    לא הצליחו להגיע לפתרון. ופרטנר - אין פרטנר. מחמוד עבאס הוא באמת חותמת גומי. אין לו כוח, לא צבאי ולא שלטוני - העם
    לא מקשיב לו. וחמאס, חמאס ופתח יותר גרועים בשנאתם אחד לשני היום מחמאס ישראל. יש שתי "מדינות" פלסטינים.
    חמאסטן ופתח-לנד. אי אפשר לעשות שום הסכם, אי אפשר.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 24-11-2009 בשעה 05:22.
ישן 24-11-2009, 07:28

התקווה והאמונה
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אל תפליג עם הדימיון שלך, כי..."

דימיון הוא מושג שאין בסופו תכלית. אני אבן שופע בתקווה ואמונה, שבחכמה ובשכל ישר ניתן לצאת מכל "פלונטר". הבעיה שבנוסף לסביבה המורכבת אנחנו מוסיפים פלונטרים משלנו.

מרבית המגעים הישירים תחילתם במגעים עקיפים - העיקר שמתקיימים מגעים העשויים להביא להכרויות ולהבנות.

מדיניות ללא רגש היא מדיניות אכזרית. במיוחד ששחרור המחבלים המרצחים בעסקה זו לא תשנה את מאזן הטרור. ההיפך היא עשויה למתן אותו. ב"ארסנל" הטרור לא חסרים כאלו המוכנים לצאת הבוקר לפגוע בנו - כך שאין להתאכזר בשליט בנימוק שאיננו ראלי.

כפי שנאמר כל חתן וכל כלה יודעים מדוע הם נכנסים תחת החופה ( נכון אימרה מיושנת אבל עדין תופסת חלק מאזרחי מדינת ישראל). מי שמוכן לשאת ולתת עם סוריה יודע שלא יושג דבר ללא ויתורים בגולן (על כולו או בחלקו הגדול). אין צורך ואסור להציג ולקבל תנאים מוקדמים - הכל נהיר וברור. מי שאינו מוכן לכך, שלא יצהיר הצהרות שוא.

אכן "הגנתי" על לוי בפני מכפישי שמו - אבל בפירוש לא תמכתי בכל עמדותיו. לבטח לא תמיכה עוורת. כך התבטאתי "גדעון לוי הוא פטריוט ישראלי מאין כמוהו. יתכן והוא טועה (אני אינני משוכנע בכך), יתכן וחלק מפעולותיו שגויות (לזאת אני מסכים בחלקו) - אבל להאשים אותו בשנאה עצמית (הרי הוא ישראלי נאמן) זוהי שיאה של חוצפה."

האמירה שהייתי נגד מבצע עופרת יצוקה מצוצה מן האצבע. בפירוש תמכתי במבצע, שנעשה על פי דעתי מאוחר מדי. אפילו ציינתי שההרג הנוראי לא נבע כתוצאה מרצון לפגיעה מכוונת באזרחים, אלא כתוצאה משדה הקרב והשימוש במגן האזרחי שנעשה בידי החאמס. יתכן והיו מקרים חריגים, שלא בהתאם לפקודות הצבא עליהם חייבים לתת את הדין. החקירה שתמכתי בה ועדין היא במקומה - מטרתה להבהיר לכל הספקנים שצה"ל הוא צבא מוסרי ופועל בהתאם.

לא מדובר בהתערבות בשטח הריבוני של מדינת ישראל. אלא התערבות, אצל שני הצדדים בסכסוך, לקיים את כל ההסכמים שהושגו ואת כל ההבטחות שהובטחו .

לא הייתי ב"חדרי המיטות" של המנהיגים ואינני יודע על מה "נשברו" ההסכמים הצפויים. אני רק יודע, שככל שחולף הזמן, "מקבלים" מנהיגים "קשים" יותר ותנאים גרועים יותר. תמיד יש בידינו הזכות להשאר במצב הקיים אם אין מצב אחר שהוא טוב ממנו.

ישן 25-11-2009, 16:16

אני תמיד הייתי וגם עכשיו נגד עסקה במתכונתה הנוכחית
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "התקווה והאמונה"

תנוח דעתך - איני חושב כי שחרור של 450 מחבלים או אפילו 2,000 זה מה שיביא לשינוי במאזן הטרור, אך דעתי
היא כי מדובר במחיר בלתי סביר בעליל, ועסקה כזאת היא טריגר שיכול להתחיל סדרת חטיפות - הרי זה משתלם.

אציין דבר חשוב נוסף - אני מקווה מאוד שהמשפחות הפלסטיניות, העולם, וכל שידו עוסקת בדבר - יראה את ההומניות,
הרגש, והאחריות שיש למדינה כלפיי חייליה. אל נא תשכח כי מדובר בחייל אחד וראה איך "הופכים עולמות" עבורו. זאת
ישראל, ואלה הם הערבים אוייבנו, שדורשים מאות מאנשיהם על חשבון חייל ישראלי אחד - זאת המשוואה המאוד ברורה.

"מי שמוכן לשאת ולתת עם סוריה יודע שלא יושג דבר ללא ויתורים בגולן" - אינך מגד עתידות ואין סיבה שישראל תוותר
על הגולן. אני מניח שהיסטוריה אתה יודע מעט: עד לפני מספר שנים היה מתח מאוד גדול בין סורה ולטוריקה על בעלות
בחבל אלכסנדרטה. בסופו של דבר, בשנת 2004 סוריה היא שוויתרה באופן רשמי על זכויותיה בחבל - ובכל זאת
שורר שלום בין המדינות.

ואגב, תנאים מוקדמים הם רעיון של הסוריים - אזי או שהם רציניים ורוצים לדון על שולחן המשא-ומתן, או שהם לא רציניים -
ועושים את המהלכים האלה כדי להמשיך להתערות בעולם (הרי סוריה כבר הצליחה בזכות מגעים עקיפים איתנו לצאת
כר מהחרם המערבי עליה - אולי באמת היא עושה זאת רק כדי לחזק את מעמדה בעולם? אהה, וכמובן שהיא לא
מוכנה לנתק קשר עם הפיה חיזבאללה, ועם חביבת הקהל - איראן.

גדעון לוי הוא לא פטריוט. כנראה הגדרת המילה "פטריוט" איננה זהה בלקסיקון שלי ושלך. בשבילי, מי שמחפש לפגוע
במדינה ולגנות אותה ברחבי העולם - הוא הוא לא פטריוט. ברגע שהאויב (קרי הערבים, אם זה לא היה ברור) אוהב
לשמוע אותו ותומך בו - אזי הוא טועה. לא יכול להיות שבישראל יש קונצנזוס כה רחב נגד הדעות הקיצוניות של
אותו אדם - ואילו בגדה המערבית הוא בן בית. לא יכול להיות.

אם תמכת במבצע "עופרת יצוקה" אז קבל נא את סליחתי. כנראה שפטתי אותך ע"פ דפוס קבוע. אנ יעדיין לא מסכים
שיש לחקור כל מבצע. לא יכול להיות שמחבלים גם יסתתרו מאחורי אזרחים וגם כל העולם יהיה מופתע שנהרגו
גם חפים מפשע. לא כל דבר צריך לחקור. סיפור קצר: במלחמת ששת הימים הצליח ככל הראה איזה כתב ישראלי
להגיע עם הכוחות לחזית בסיני - הוא טיפס על טנק והתחיל לצלם אותנו מפגיזים את המצרים - המג"ד תפס
את הצלם, שבר את המצלמה שלו והעיף אותו משם בשתי בעיטות. לא יכול להיות שיבדקו את הצבא בזכוכית מגדלת.
אנחנו מוסריים ואני יכול להתחייב על כך, אבל גם אי אפשר לצפות שהצבא יהיה ארגון לזכויות אדם - כי הוא לא.

התערבות זה אומר פגיעה בריבונות. כל עוד לא נוכל לשלוח מסוק או יחידת לוחמים לחסל מחבל או מתכנן פיגוע בזמן -
אז אנחנו היחידים שנסבול מה"התערבות" הזאת. לתת את האמון בכוח בינלאומי שיגיע לפה שהוא זה שיעצור את
המחבלים, המטענים, הקסאמים - זאת נאיביות במקרה הטוב וטיפשות במקרה הרע. ע"ע דרום לבנון - אם באמת
נראה לך שהכוח "החמוש" שהוצב שם שווה משהו - צר לי לבשר לך שלא. הם חותמת גומי ואוויר עבור חיזבאללה.
כמובן שהם איתרו כמה רקטות מכוונות לישראל רק לאחר שרקטה אחת כבר שוגרה עלינו. זאת חוכמת חלם -
ישראל לא יכולה להרשות לעצמה חכמת חלם כזו.

ישן 24-11-2009, 09:48
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אל תפליג עם הדימיון שלך, כי..."

eteor כמה דברים שאני חייב להוסיף .
לפי תגובותיך אני חושב שאתה לא מפנים עם מי יש לך עסק, בצניעות אנסה להעביר לך מה אני חושב.
1. אנשים כמו "ישראל היפה" מאמינים באמת ובתמים שהצדק מוחלט והוא שלהם,הוא בטוח שהוא יודע יותר טוב ממך מה טוב בשבילך.
2.גם אם תוכיח לחבר'ה האלה באותות ובמופתים שהם טועים ומחר לוי יצהיר קבל עם ועדה שהוא חושב שישראל היא טעות היסטורית הם ימצאו דרך להצדיק זאת.
אני אומר לך את זה מנסיון של שנים עם החבר'ה האלה . אני הגעתי למסקנה שחבל על הזמן אבל לשמחתי האבולוציה עושה את שלה ( ראה את גודל הגוש המאלני האנטי ציוני ).

ישן 25-11-2009, 07:59

דבר ראשון זה יצירת צעדי אמון
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "אתה יודע מה? תגיד לי מה אתה..."

זה מתחיל בהתייחסות לפלסטינאים אזרחי מדינת ישראל - כשווים בן שוים וממשיך בהורדת כל ההתנחלויות הבלתי חוקיות, תחילה והפסקת הרחבתן של אלו, שמבחינתנו אין ספק שלא תתקיימנה בתחומי מדינת ישראל במהלך כל הסכם שהוא. אל תבקש ממני רשימה - כי אין בכוונתי להכנס לנושא הגבולות העתידיים בעקבות הסכם. כללית אני יוצא מתוך הנחה שהגבול העתידי יתבסס על גבולת 1967 בתקונים לכוון מזרח.

מהפלסטינאים אני דורש הפסקה כל תמיכה בטרור, מלחמה עקשת בטרוריסטים ומזעור פגיעתם הרצחנית והחשוב מכל הפסקת כל הסתה שהיא כנגד מדינת ישראל ויצירת קשרים וגשרים אלינו.
ישן 25-11-2009, 08:16
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "דבר ראשון זה יצירת צעדי אמון"

אז חביבי אני מקווה בשבילך כי תזכה לחיות מספיק כדי לראות את זה , כי סתם למשל אם תיקח לדוגמא את הספרים בבתי הספר הפלסטינאים ישראל בכלל לא קיימת שם ( אגב גם אצל המצרים איתם יש לנו חוזה שלום).
לדעתי גם כשנחזיר להם את כל האדמות של המדינה ונתרכז לנו רק בתל אביב היפה , גם אז לא יעזבו אותנו לנפשנו, פשוט מפני שזו מלחמת דת וזהו.
תראה מה שקורה באירופה, בעוד 20 שנה לא תוכל למצוא שם נקניק לא כשר, מסגדים צומחים כמו פטריות ורק אנחנו פה ממשיכים להזות על "כן נחזיר שטחים לא נחזיר שטחים", תתעורר כי לא יישאר הרבה מישראל היפה..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר