לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2010, 14:00
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אין מרצע ואין שק...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "במאי עג'מי : "אני לא מייצג את ישראל""

צפוי בדיוק כמו להזכר בכאב שיניים כשצופים ב"שבוע סוף".

ובכלל, הצעה לסדר היום:

אף אחד לא מייצג אף אחד במדינה הזאת, פרט למי שחלק מההתקשרות העיסקית שלו מחייבת אותו להיות מוגדר כ"מייצג".

אני מביט ימינה, ואז שוב ימינה ולא רואה איש שמעוניין שבכיין מיפו "ייצג אותו". תודה רבה, אבל לא תודה. בעצם כל מוצרי הסחיטה הרגשית הזולה לא מייצגים אותי: גם אם חו"ח יצא איזה סרט שבסופו יהיה מסר ש"אף אחד לא מושלם". כל ישראלי ממוצע מגיע לגיל הבגרות כשהוא, ואלה שלצידו, עמלו ימים ולילות - עבדו בעבודות דחק ונסעו בפיאט פונטו מודל טרפפו - כדי שבסוף יוכלו להביא הביתה איזה 9 נטו + מזדה בליסינג, בלי אפילו לירה הנחה במיסים בגלל המשכנתא, המילואים או הילדים: שום דבר, נאדה! ואחרי זה, בסופו של יום, הישראלי הוא חרוץ, מקצועי יחסית וחי במדינתו ועובד בה. כן, תקראו לי דמגוג אבל אני מאוד גאה בכל זה - וממש מתבייש בכך שעל הגב של כולנו שוחים הבכיינים המקצועיים מכל הגוונים והסוגים. לו היו משבטים את הבכיינים הללו - כולל מי'ומם היחסי במדרג החברתי ובסולם ה"תן וקח, זכויות/חובות" למדינה כמו ארה"ב, היו סכרי הפוליטיקלי קורקט מאיימים לקרוס ואפילו היספאנים שמאלנים מהוואלי היו קוראים להם "פרזיטים".

אז לא תודה, אתם לא מייצגים אותי - אל תטרחו. אתם אפילו לא מייצגים אותי אם יקרה ה"אנלייקלי" ותזכו בפרס נובל לאיזה מדע מאוד מועיל לאנושות (ולא מדע ה"ממחר אני לא הורג אנשים אקראיים בשם איזו מלחמת חופש, אז זה הופך אותי לתורם גדול לעליה בתוחלת החיים של בני האדם").
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2010, 20:52
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מקורב לצוות עג'מי בראיון בלעדי למקורות המיוחדים של 'תיק דרבוקה':
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "במאי עג'מי : "אני לא מייצג את ישראל""

"בערך שתים עשרה שעות לפני הטקס הדליפו לנו שועדת הפרס לא מרוצה מהתאורה בסרט. מיד יצאתי לעיתונות ואמרתי שישראל לא מייצגת אותי ואני לא אותה. שעה אחר כך אני שומע שהם חושבים שיש חורים בתסריט. מיד פרסמנו הודעה שישראל היא מדינת אפרטהייד ושאת הסרט עשינו בתנאי מחתרת. שעתיים אחרי זה מוסרים לי שיש לועדה מה להגיד על המשחק אז תכף עליתי בCNN ואמרתי שהסרט הוא מסר של מצוקה וקריאת אס או אס של העם הפלשתיני הנרמס תחת רגלי הקלגסים הציוניים, שלושים דקות אחר כך גילינו שיש טעות בפונט של הכתוביות עם הקרדיטים. שלחתי מישהו שישרוף את דגל ישראל ואז מספרים לי שנערת השוקו של הסט סרבה להתמסר לקוזין של חבר בועדה מיד הרמתי טלפון לארץ ובקשתי מהמשפחה שידליקו צמיגים בכביש אבל לא עצרו אף אחד. רק בקשה אישית שלי משרת התרבות גרמה למשטרה לשלוח ניידת אבל בלי צלם. השעון דפק והבנתי שאני צריך לתת את המיטב. ציירתי גרפיטי של דגל פלשתין על הקונסוליה הישראלית והמאבטחים יצאו והכניסו לנו מכות רצח מול המצלמות. הייתי בטוח שזהו - זכינו אבל אז התברר שזו הקונסוליה הירדנית והטקס התחיל.... תמיד ידעתי שהוליווד נשלטת ע"י יהודים. אחרי כל מה שעשינו לא נתנו לנו הנבלות את המקום הראשון. טפו, אנטישמים!"

ישן 09-03-2010, 08:21
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הוא היה מועמד כי עשה את ה"הוא הא" המתאים
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אין לי מושג למה לעזאזל הוא..."

ופעם בשנה, הממוצע, כולנו מצפים לאיזה סרט עתיר אפקטים - רצוי מבית היוצר של אותם 2-3 במאים קבועים של סרטי אפקטים.

אגב: אני חושב שגם האפקטים כבר לא היו משהו... יש משהו בטקסטורה והצבעים של הגרפיקה הממוחשבת הזאת שדווקא מקלקל. מעבר לכך שאפקטים זה כבר לא משהו מרגש היום - אפילו "דברים שלא ראינו עוד". אני עוד זוכר את ההתרשמות העצומה מהאפקטים של "שליחות קטלנית II", אבל איפושהו אחרי זה עניין עבודת המחשב כבר הפך לצפוי וברור.

אגב: לפני יומיים או שלוש שמו ליד סינימה סיטי החדש סט של בובות עצומות של חיות פרהיסטוריות: אני לא יודע למה זה מיועד אבל לפי הנזקים לשרירי הצוואר של הנוסעים בכביש, זה אפקט לא רע!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:06

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר