לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2010, 09:48
  מבקר המדינה מבקר המדינה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני מקווה שעד יום העצמאות הבא שלנו הנשיא ברק אובמה יסיע לנו להביא לרגיעה באזורנו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
ינטרל את האיום האירני - מנסיוני האמריקאים פועלים לאט, בצורה מסודרת, על פי מתכונת מתוכננת ומשיגים בסופו של דבר את מטרותיהם.

האמריקנים משיגים את מטרותיהם?

ספר את זה לשכנותיה של צפון קוריאה הגרעינית, שחיות על זמן שאול ופחד מתמיד שמא יום אחד המשוגע הצפון קוריאני יעשה איזה משהו. אם אני זוכר נכון המשוגע מצפון קוריאה אפילו ביצע ניסוי בטיל בליסטי שחלף מעל שמי יפן - בעלת בריתה של ארה"ב, מבלי שזכה לתגובה כלשהי וזאת בשל הפחד ממנו.

כשם שארה"ב נכשלה במדיניות הסנקציות מול צפ"ק ואפשרה לה להתגרען, כך יקרה מול איראן.

המסקנה שלנו צריכה להיות אחת: אנחנו צריכים לפעול בעצמנו.

אסור לנו להרשות לעצמנו שהמשוגע האיראני יילך בדרכו של המשוגע הצפ"קי ויחזיק בנשק גרעיני וירשה לעצמו לאחר מכן להטיס טילים בשמי ישראל ללא תגובה כי אף אחד לא רוצה להסתבך במלחמה גרעינית. ואני לא רוצה לחשוב על מציאות שבה פועלים ארגוני הטרור בחסות מטריה גרעינית.

יותר מידי מונח על הכף מכדי שנרשה לעצמנו לחשוב ש"האמריקאים בסוף ישיגו את מטרותיהם", גם לא בטוח שמטרותיהם הם מטרותינו...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-04-2010, 21:16
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
אני עדיין מנסה למצוא את הקלקולים של קודמו!
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "את הקלקולים של קודמו לא ניתן לתקן באיבחה אחת"

ארה'ב בחרה בו לשתי קדנציות ואני משוכנע שהם עשו זאת משום שהם בטחו בו.
הוא הוביל קו מיליטנטי שאמנם עולה בדמים רבים לאמריקאים, אך לפחות הייתה תחושה שיש שריף בעיר.
נוח לכולם היה להציגו כלוזר מגוחך, כבד פה ועוד תוארים כהנה וכהנה, אבל דבר אחד לא יקחו ממנו,
הוא היה נאמן לבני בריתו וידע להעריך אותם.

אובאמה הוא אליל שהכזיב. אם וכאשר יעזוב את תפקידו, הוא משאיר עולם מבולבל.
לאף אחד לא ברור לאן מוליך המירוץ הגרעיני של איראן ולאף אחד לא ברור עם הממשל ייאמץ את המסקנות האחרונות ביחס אי היכולת לספק פתרון למירוץ הזה.
לדעתי גם לא ברור עם בעקבות המירוץ הזה לא תצטרפנה עוד מדינות אחרות למירוץ הזה.

בוש ריסן את לוב, מי יודע אם לוב לא תחזור לסורה ואם לא תזכה לאותה תשובה מגומגמת כפי שיוצא כעת מהבית הלבן.

והחשוב מכל,מדיניות היד המושטת של הממשל האמריקאי הולידה אומה שמאבדת את הגאווה הלאומית שלה ולי נראה שאין דבר יותר משפיל מכך.
ישן 20-04-2010, 21:26
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ברכות מאיתנו בחזרה ואיחולי בריאות.שמעתי שנתפס לו הגב אחרי ההשתחוות לעורף הראשים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אובמה מברך את ישראל: בטוח שיחסינו רק יתחזקו"

צריך להתנחם בדברים החיוביים: [1] הוא לא חשב שפואד הוא סעודי ולכן לא כרע ברך ולכן לא חטף צ'פחה שהייתה יוצרת תקרית דיפלומטית [2] כותב נאומי ברכת העצמאות האוטומטי לא החליף בטעות ביננו לבין 'ניו זילנד ביום חגה' או 'בת בריתנו הנאמנה אינדונזיה' - מה שאומר שעדיין זוכרים אותנו בבית הלבן [3] רמימנולמל לא עמד עם שלט 'ביבי יא חתי..' מאחרי הראש ובזזינסקי לא שם רגלים על השולחן מה שאומר שהמשבר מאחורינו [4] הוא ברך מרחוק ולא צריך לארח אותו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:22

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר