לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2010, 20:20
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
ליזי שגיא התנצלה,דבריה נאמרו לפני שנכנסה לבצלם (האמנם?)

ליזי שגיא התנצלה,דבריה נאמרו לפני שנכנסה לבצלם (האמנם?)

כמה חבל שאי אפשר למחוק את הקאש של גוגל

ציטוט

"התחקירים היוצאים לאחר כל מלחמה שיזמה ישראל כי "לא היתה ברירה" הראו שחור על גבי לבן, שנשות ישראל הן לא יותר מפונדקאיות של הרמטכ"ל המשלח ללא כל חשיבה שנייה את החיילים לשטח. הצבא הישראלי הוכיח כי ערך החיים לא קיים כלל בין ערכיו. וצבא שלא מעריך את חיי חייליו לשו, בוודאי שלא יכול להעריך חיים של מי שאינו בין שורותיו."

הציטוט מקורו לא בפוסט עצמו, אלא בתגובה של ליזי (תגובה שלישית לפוסט)

http://74.125.77.132/search?q=cache...lient=firefox-a
.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-04-2010, 02:25
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ליזי שגיא התנצלה,דבריה נאמרו לפני שנכנסה לבצלם (האמנם?)"

מבחינתי אתה יורה לעצמך ברגל עכשיו.

אין באשכול החדש והמיותר שפתחת פה שום חידוש, הדברים שאתה מצטט תואמים ציטוטים קודמים של הנ"ל ולא ברור (אפילו לא לך שכן בעצמך הוספת סימן שאלה) האם אכן נאמרו הדברים לפני או אחרי שניכנסה לתפקידה (לא שברור לי למה התזמון משנה הרבה פה).

אז למה בשביל אדם כמוני אתה פוגע בעצמך?

את הדברים של הגברת שגיא ניתן לתאר באמצעות המילים הבאות (בחירה זהירה למדי): שיקריים, מוגזמים, טיפשיים, קיצוניים, פטתיים, לא-אחראים, דוחים (הייתי יכול לצרף הסבר לכל אחד מהתארים אבל אני לא חושב שיש צורך וחבל סתם להאריך). העניין הוא שאף אחד לא מטומטם והטקסט של שגיא מדבר בעד עצמו או, במילים אחרות, היא פוגעת בעצמה הרבה יותר מכפי שאתה או אני למשל נוכל אי פעם לפגוע בה.

כשאתה פותח אשכול נוסף שלא לצורך אתה מתחיל ליצור רושם של רדיפת אדם ומכאן הדרך לאמפטיה כלפי אותו יחיד קצרה, באנגלית קוראים למה שאתה עושה Overshooting.

ישראלה באחת התגובות החכמות והמדויקות ביותר פה בזמן האחרון כתב למגיב חדש שפצח בסדרת תקיפות פרועות על ענת קם שהוא (המגיב) הצליח לגרום לו (לישראלה) לחוש מעט אמפתיה כלפי קם: דוגמה מושלמת לתגובת יתר שמשיגה תוצאה הפוכה. למעשה גם הדברים של שגיא הם דוגמה (גרוטסקית במקרה הזה) לתגובת יתר.

באופן כללי יש הרבה אמת בתיעונים ימניים רבים שמובאים פה בפורום על ידיך ועל ידי אחרים אבל הנטייה של רבים פה להגזמות (לפעמים פרועות) רק מרחיקה אותם מהמרכז ומהיכולת לשכנע מעבר למעגל המשוכנעים ממילא ולפיכך המדובר בבזבוז זמן.

למשל ההתקפות הפרועות על הקרן החדשה שנהפכה פה לתמנון שטני חובק עולם ששם לו למטרה לחסל את מדינת ישראל אם לא את כלל הציויליזציה המערבית... למרות שגם לי יש... המממ... בו ונאמר "תהיות" מסוימות בדבר חלק מפעילויות הקרן הפרופרוגנדה שאני קורא פה מעלה לי אסוסיאציות שנעות בין הדמויים (הגזעניים) בהם השתמשו האמריקאים לתאר את יפאן הקיסרית במלה"ע השנייה לבין התאורים האנטישמיים של מועצות הזקנים היהודים שמושכות בחוטי העולם מאחורי הקלעים.

אני חושב שאין בפורום כותב שמדגים את הכשל הזה יותר מגל שלמרות שהוא מסוגל מידי פעם להעלות טיעונים מרשימים שינאת השמאל-אינטלקטואלים-ליברלים וכו' שלו הגיעה לרמה כזו שהוא בזמן האחרון מוציא "פנינים" אנטישמיות של ממש (באחת התגובות המדהימות שניראו בפורום הזה בשנים שאני קורא כאן גל האשים קבוצת יהודים בזוואות הבולשביזם שראוי פה להזכיר שכמעט שלא נפלו מאלו של הנאציזם...*)

* בוא לא ניתמם פה, "בולשביזם" במשמעותו הפופולרית כיום (ומכאן איך שרוב קוראי פורום אינטרנטי יבינו), בניגוד למשמעות ההיסטורית-אידאולוגית הצרה, הוא כינוי גנאי לקומינזם באשר הוא. אני מזמין אותך לקרוא על השותפים של גל לאמונה שהיהודים הם האחראים לבלושביזם. אלו הם המקומות אליהם מגיעים כשמתחילים בהגזמות פרועות.

ישן 19-04-2010, 06:00
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
התחושה שלי היא שלא נעים לחלק מאנשי השמאל לקרוא את העובדות האלה.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "מבחינתי אתה יורה לעצמך ברגל..."

זאת הסיבה ששני אזכורים בפורום של אותה אישה (רק שניים!) גורמים לכם לתחושה של overkill. תשתחררו מזה, איש אינו קושר אותכם לאנשים האלה המתפרנסים משנאת ישראל.

הקרן החדשה לישראל עצמה , היא עניין אחר. קראתי המון חומר על הקרן הזאת, הרבה יותר ממה שאני מסוגל בכלל להביא לפורום והשתכנעתי - הכוחות העומדים מאחוריו והקרן עצמה הם אכן תמנון חובק עולם ששם לו למטרה לחסל את מדינת ישראל. אני לא איזה תמהוני חובב קונספירציות ולכן גם אני התקשיתי להשתכנע בכך עד שראיתי עוד ועוד הוכחות, ולמען האמת, היום הקרן לא פועלת בצורה קונספירטיבית בכלל, הכל נעשה בגלוי. בניגוד לאנשי הקרן שהוכח כבר מספר פעמים שהם מסלפים את המציאות כדי להציג את ישראל כשטן -אני מביא לפורום עובדות. אני מקווה שישפטו את העובדות שאני מביא ויגזרו מתוכן את המסקנות הנדרשות, גם אם זה לא נעים. הטקטיקה שבה יש לנקוט על מנת להשיג את תמיכתו הנלהבת של הציבור פחות מעניינת אותי.

אין לי מושג מה כתב גל בנושא (אח"כ אכנס ללינקים) ואיך זה קשור אליי אבל חשוב לדעת - יש רק ארגון רדיקלי אחד במדינת ישראל שאינו ממומן על ידי הקרן - קוראים לו "גוש שלום" והסיבה שהוא לא ממומן היא שאין בו תועלת יותר.כל יתר ארגוני הרדיקלים נמצאים תחת חסות הקרן החדשה שצוברת עוד ועוד כוח במדינת ישראל וארגון הגג הזה לא מתכוון לעצור עד שיצליח לשנות את החברה בצורה כזאת שהזהות שלנו כמדינה יהודית תמחק ולמרבה הצער המשאבים שלו כמעט בלתי מוגבלים - הוא מקבל אותם מגורמים נוספים שמעוניינים באותה מחיקת זהות - האירופאים, קרנות אמריקאיות אנטי ישראליות ואני לא אתפלא אם נגלה שיש מי שתורם גם מסביבנו.

אני מבין שלא נעים לקרוא את זה, תאמין לי שלי עוד פחות נעים לכתוב את זה ולעסוק בזה, אבל אני מרגיש שאין ברירה, גם אם זה מרגיש כמו רדיפה פוליטית - אני חושב שאנטי ציונות היא מטרה שראויה לכך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 19-04-2010, 09:20
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "מבחינתי אתה יורה לעצמך ברגל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora

אני חושב שאין בפורום כותב שמדגים את הכשל הזה יותר מגל שלמרות שהוא מסוגל מידי פעם להעלות טיעונים מרשימים שינאת השמאל-אינטלקטואלים-ליברלים וכו' שלו הגיעה לרמה כזו שהוא בזמן האחרון מוציא "פנינים" אנטישמיות של ממש (באחת התגובות המדהימות שניראו בפורום הזה בשנים שאני קורא כאן גל האשים קבוצת יהודים בזוואות הבולשביזם שראוי פה להזכיר שכמעט שלא נפלו מאלו של הנאציזם...*)

.

נו באמת... לפעמים אני משפשף עיני בתדהמה ושואל את עצמי האם יכול להיות שעשור אחרי שהאינטרנט "כבש" אפילו את בתי האבות, עדיין ישנם אנשים שחושבים שהם יכולים "לצאת נקי" מהטיות ועיוותים שבקושי בקושי אפשר לחיות אתם בשלום בשיחת פנים מול פנים ללא הקלטה...

לא האשמתי את היהודים בזוועות הבולשביזם, אמרתי שיהודים היו במקום מאוד מכובד בכנופיה שחוללה אותם. "מזכיר לך"??? "מעורר לך אסוציאציות"??? ואו אני ממש מתרשם... ועל זה אמרו "נו... גם היטלר היה צמחוני ובעל מודעות לבריאות דנטאלית". ממש כתם על ההיסטוריה של פעילי זכויות בע"ח והמטיפים לשמירת בריאות הפה.

עשה טובה לפורום - תחסוך מאיתנו את ההתפתלויות הכ"כ אמריקאיות האלה שך הכתיבה המייגעת עם ההתייחסויות האינסופיות למה שאמר ההוא, ומה שאמר זה, וחלוקת הציונים הצבועה הזאת ל"מתנגדים לי שאני מעריך" ועד "מתנגדים לי שאני לא מעריך, גם אם לפעמים הם יודעים לתת פייט ראוי". פה זה לא דיבייט באיזה קולג', אלא הלבנט ו"אנחנו" לא מדברים בצורה כזו, ולא מתרשמים מכך. תרד מכל הסופרלטיבים, שאגב אסוציאציות, מציגים אותן כאדם היסטרי, אימפולסיבי על סף איבוד השליטה. עוד לא הרגתי אף אחד בגלל הדעות שלו, ואפילו כמה אנשים שבפועל מעשי או פעולותי עשו להם "אאוטינג" זה או אחר, טופלו בכפפות של משי מידתי קיצוני. כל שנאה שיש בי ל"בולשביקים" ששנינו כך נראה מסכימים על זהותם מי שעומד מאחורי התואר הנוכחי הזה, "הם" הרוויחו ביושר לא בשל מה שהם חושבים, אלא בשל מה שהם עושים ואת מי שהם משתיקים, וגם אז שנים אחרי הנקודה שבה היה ברור ש"זה מדיע להם".

בניגוד לך (כל נראה) אני מבדיר בין "הסבר" ל"הצדקה". אני חי בשלום ובקלות מעברו הברור של הקו המפריד ביניהם. לא אתמול, ולא משלשום, קיימת אצלי ההכרה המעשית, הרגשית וההיסטורית - יום אחרי יום, חלום אחרי חלום, בגורל המחריד של בני משחתי, שהוא בסופו של דבר תמצות מדוייק של גורל העם היהודי. אני לא מתחבא מאחורי רטוריקה גבוה, והאמת היא שאני מתרגל את עצמי להשיל מעלי את העול הזה של "דיבור נפוח", גם אם לא בהצלחה (אבל יש תוצאות) - בשבילי זו מציאות חיים קרובה ככל האפשר לזו של מי ש"היה שם".

כל זה לא מפריע לי להכיר במציאות - בניגוד לך זו לא מציאות שבאה מקריאת מאמרים, או נוכחות בהרצאות: אני חי אותה לטוב ולרע. את סבתא שלי מקרבת עצמה לאוזן ולוחשת "אל תגיד אני אמרתה זה לך, אבל לפני המילחומה, מתי הרוסים באו לליטא, היו, אינגלע, יהודים שהלכו עם המישטרה מבית לבית ואמרו "פה זה נציונליסט, פה זה אח שלו אקטיביסט" אבל אל תספר. ואז אבא שלי אמר לי ולבתיה החברה שלי "המיישוגויים האלה יביאו צרות על כולנו". זה מה שאומרים האנטישמים? אני חושב שהאנטישמים אומרים ש"כל היהודים היו כאלה". אני לא חושב שכולם היו כאלה - עובדה היא שמקרב המגורשים לסיביר מהארצות הבאלטיות ומזרח פולין אחוז היהודים היה גדול מהאחוז שלהם באוכלוסיה. עם האנטישמים יש לי ויכוח, שהוא ככל הנראה אותו ויכוח שלך יש אתם. אני פשוט מביט עכשיו מי ממש מאיים עלי : גלוחי הראש וחובבי ה ZOG, או הסטודנטים האולטרא שמאלנים המונהגים בכסף ערבי ומוח יהודי. אני מבין שגלוחי הראש הם אולי איום ממשי עבורך משום שהם עשויים להיות שכנים שלך. עבורי הסוג השני הוא האיום. האנטישמים של הימין הקיצוני הם חבורת רופסים שמסוגלים לחלל קברים, או לרצוח אדם בודד ההולך ברחוב בארץ אחרת. הם מאיימים עלי מבחינה מעשית, ומבחינת הפוטנציאלת שלהם לחורר דרדור במעמדי, במידה מבוטלת עד לא קיימת. הם חסרי לגיטימציה בכל מקום בעום. אני חושב שהטיפול ב"טאבו האחרון - השמאל היהודי, הפאשיזם האדום ושמונים שנות שתיקה" (שזה שם של מסה שאני נאבק על חיבורה כבר שנה כמעט) הוא כורח המציאות של ישראלי לאומי שבאמת רוצה לפתור את בעיית השנראה העצמית החולנית, ולא רק לחכות לעוד "מלון פארק" בשביל לקבל חצי שנה של שקט פנימי.

אני מאוד שמח שאני מעורר בך זעזוע. בכינות, ולא מתוך אכזריות או שנאה, זו עבורי הוכחה שאני בדרך הנכונה, לפחות מבחינת דרך העברת המסר (אתה כמובן לא היחידשאומר לי את אותם הדברים בדיוק).

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 19-04-2010 בשעה 09:25.
ישן 19-04-2010, 11:50
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "[QUOTE=hamora] אני חושב שאין..."

נו באמת?

אני מתפתל במשחקי מילים? אתה כתבת (ואני מצטט) "השמאלנים היהודים היו הוגי הדעות, המובילים ולא מעט מהמבצעים של טרור הפאשיזם האדום", שם נא ליבך לשימוש בה' הידיעה לפני ""דעות" ו"מובילים" (אם ה' הידיעה מספיק חשובה בשביל שמדינת ישראל תתפלפל בה עשרות בשנים בויכוח על משמעות החלטה 242 היא טובה מספיק גם בשבילי להוכחת דברי).

האמת, אני (קרוב לוודאי שללא תועלת) תוהה בנוגע אליך. לרוב כשאני קורא דברים קיצוניים מאוד אני פוטר אותם כפטפטנות אינטרנט אבל אתה חכם וידען בשביל פטור קל שכזה. מצד שני יש לך גם הודעות הוגנות וראויות (בעיני) ועמדות שאני מזדהה איתן מאוד. הייתי מעדיף שבמקום להקדיש חצי הודעה לעלבונות מופרכים כלפי (דווקא החצי השני הוגן) היית פשוט אומר במפורש שההודעה שלך אליה התייחסתי נוסחה רע ובהגזמה אבל, למרבה הצער, גם זה לא היה פשוט כי דבר אחד שאי אפשר לומר בגנותך זה שאתה לא עיקבי. ניסוחים קשים מאוד כנגד אנשי שמאל ונטייה להביא דוגמאות מוגזמות (קם = קויזלינג) הפכו באחרונה לחלק בלתי נפרד ובכנות, מפחיד, מההודעות שלך.

אני נאלץ עכשיו לעצור לרגע את הדיון העייני בתוכן ההודעה שלך ולחזור למוד מריבה שכן החלטתי לאור ה"תקל" שהיה לנו לפני כחודש שאיתך אני לא נישאר חייב: אין "אני" ו"אתם" כפי שאתה מנסה להציג את זה, יש "אני" ו"אתה". למעשה, אפילו מההודעה שלך ברור שזה לא רק "אני" שהרי בעצמך סיימת בתערובת משונה משהו של כנות וגאווה "אתה כמובן לא היחידשאומר לי את אותם הדברים בדיוק".

אם ב"כתיבה מייגעת" אתה מתכוון לאורך הודעותי הרי שאתה מהאחרונים בפורום שיכול להתלונן (וראה אורך ההודעה לה אני מגיב כעט). אני מתנצל (בציניות) על שאני טורח לנסות כמיטב יכולתי המוגבלת לנמק את עמדותי, אני יודע שהיה לך נוח יותר לו כתבתי משפט יחיד אותו יכולת לפתור כ"תגובה טוקבקיסטית". אני שב (בפעם המי יודע כמה) ומציין שבתור אחד שרואה בתגובות שלי טרחנות, התפתלויות ושאר ירקות אתה עושה עבודה לא רעה בכלל בקריאתן ולהזכירך שוב, אני לא מכריח אותך לקרוא דבר ממה שאני כותב ו,שוב, לא הגבתי לך בהודעה המקורית שלי.

"אדם היסטרי, אימפולסיבי על סף איבוד השליטה" בקושי ראוי היה לתגובה אילמלא היו המחמאות הללו אירוניות משהו לאור ההיסטוריה (היסטריה) האינטרנטית המשותפת שלנו.

שוב אתה עושה את הטעות של להניח שאתה יודע מה אני יודע או לא ומאיפה ומבטל את כל נסיוני וידיעותי. בפעם שעברה טעית לייחס את הבחירה שלי לחיות בארה"ב לקרייריסטיות חומרנית, האמת, כמובן, הפוכה כמעט לחלוטין. אם תניח פחות הנחות בנוגע אלי תטעה פחות ותחסוך לעצמך, לי ולפורום את הויכוחים חסרי הטעם והאין סופיים הללו בינינו, לו הצלחנו להגביל את הדיון לעצם העניין היינו אנו ושאר הפורום נישכרים.

כאמור למעלה החלק השני של הודעתך הגון וראוי בעיני והייתי מעדיף להתעסק רק בו. את הטבח במלון פארק, להזכירך, עשו פלסטינאים ולא שגיא ואופנהיימר בסיוע ענת קם (ובתיווח אורי בלאו) וזה הדבר שאני מנסה לתקשר יותר מכל דבר אחר פה בפורום: ההבדל בין אויב (הפלסטינאים) ויריב אידאולוגי (השמאל הישראלי לימין והימין הישראלי לשמאל). כמוך גם אני לא רואה הצדקה בהעמדת קציני צה"ל לדין בינ"ל וגם בעיני התנהגות אנשי שמאל מסוימים שרצים "להלשין" בפני זרים הרסנית ומסוכנת (בניגוד לך, כמדומני, אני רואה את ההרס נגרם קודם כל להם ולעניינם, התיישבות יהודית בשייך ג'ראך למשל היא מעשה איוולת ללא קשר להחלטות ביה"מ העליון או צדק היסטורי וזו עמדה שיש גם אנשי ימין חכמים שמבינים אותה אבל כשנעמי חזן מפגינה תחת דגל אויב אין סיכוי סביר שיהודים רבים ישמעו אותה והיא הורסת את עניינה במו ידיה).

אין גלוחי ראש בשכונה שלי ערבים דווקא יש בשכונה סמוכה והרבה וכך אני נהנה ממעדנים מזרח תיכונים באיכות שבד"כ קשה להשיג בארה"ב. מימי לא פגשתי אדם שידעתי עליו שהוא מאנשי הKKK, שמאלנים לעומת זאת יש פה לעייפה וכמה פעמים ניסו כבר להחתים אותי ברחוב על עצומות כנגד "כוחות הכיבוש הציונים" כך שגם ההנחה שאני רואה את גלוחי הראש כאיום חמור יותר כפועל יוצא של הסביבה הקרובה אלי שגויה. גלוחי הראש הם, דיי כפי שאתה ציינת, חבורה עלובה למדי, כמה לובשי חליפות חלקלקים באירופה שנהנים מקולותיהם הם כבר סיפור אחר לחלוטין גם אם, כתוצאה מכורח היסטורי ומצרכי השעה שהפכו את המוסלמים לאויבים משותפים להם ולמדינת ישראל, הם משמיעים זמירות שעריבות לאזני הישראלים. הנסיון ההיסטורי לימד אותי לא להאמין או לבטוח בהם, לעולם.

אני מסכים איתך שמאחורי טרמינולוגיה מצוחצחת ובמסווה של דאגה לקורבנות פלסטינאים, אמיתיים ומדומים (כי יש גם מאלה וגם מאלה) מסתתרת בחלקים מהשמאל הרדיקלי באירופה ובארה"ב שינאת יהודים ואנטישמיות גרועות לא פחות מאלו שאנחנו מוצאים בחלקים מהימין הרדיקלי. אני חושב שהימין הישראלי ייטיב לעשות אם ירכז את מאמציו מחד במלחמה באויבים האמיתיים שלנו (הערבים והמוסלמים ובמידה מסויימת חלק מהשמאל המערבי) תוך הפגנת סובלנות כלפי השמאל היותר רדיקלי הישראלי (כי אני לא תמים מספיק להאמין שיש סיכוי אמיתי להדברות שם) כשהוא נימנע מיצירת בריתות תועלת מפוקפקות עם הימין הרדיקלי במערב (ולמען הסר ספק, ג'ורג' וו בוש הוא לא ימין רדיקלי) וזה בעצם כל מה שרציתי לומר.

ישן 20-04-2010, 14:00
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "1. מי שמפגין תחת דגל אויב הוא..."

1. למרות שברור לי שאתה תתקשה להבחין בכך יש הבדל עצום בין מי ששולח אנשים להתפוצץ בבתי קפה לבין מי שמפגין בגלוי תחת דגל אויב או רץ להלשין בפורומים בינ״ל ולא כל מי שמעצבן את פסטן (ואותי) הוא בוגד ואויב.

אני מעדיף להתעסק עם טיפשים מרגיזים כאלו מאשר עם פרנואיד שרואה אויבים ובוגדים תחת כל שיח ואבן. אני לא ממש רואה את ההבדל האידאולוגי או המוסרי (להבדיל מהמעשי ולפיכך אני לא רואה בך אויב למרות שגם אידאולוג דגול אתה לא) בינך לבין כמה מהאויבים שלנו ולו היו מנהיגי המדינה מימין ומשמאל מאמצים את רעיונותיך ההזויים כפי שהם משתקפים בהודעותיך הברוטליות היתה ישראל מתדרדרת למצב צבירה שלא היה רחוק מאוד מזה של צפון קוריאה ואירן. למרבה המזל אין סכנה שכך יקרה ולכן ניתן לפתור אותך כקשקשן אינטרנטי בלתי מזיק ברובו.

2. שלא באשמתך (שכן לא היית פה כשהתחילה המריבה) ספק אם אתה מבין את הקונטקסט בו הועלתה ההערה בדבר מי הגיב למי אבל רק שוטה יתערב בנחרצות כמו שלך איפה שהוא לא מבין. מנסיון העבר שלי איתך כמו גם מצפיה בהתנהגותך עם משתמשים אחרים אין לי לא הכח ולא החשק להתחיל להסביר לך שכן אני יודע שהדבר רק יעלה לי בדיון סיבובי עקר נוסף שלא יחכים אותי או את קוראי הפורום במאומה. לפיכך אודה לך אם לא תטרח להגיב להודעה זו שלי.

ישן 20-04-2010, 18:32
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
את זה שתפיסותי הבטחוניות מדיניות קרובות הרבה יותר לאלו של גל אתה כבר יודע
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "נו באמת? אני מתפתל במשחקי..."

כמדומני שכבר הסכמנו בדיוני עבר בנוסח זה או אחר או שמא בין השורות כי הפערים הללו בדעות בין ימין לשמאל נטולי כל משמעות מאז כשלון נסיונות הושטת היד של ישראל בעשור ומחצה האחרונים ובטח לאור המגמות הניכרות בעולם המוסלמי וברחוב הפלשתיני.

עם זאת, ההתיחסות שלי לרדיקליזם 'הפסאודו שמאלי' היא הרבה פחות סלחנית משלך. אין מדובר כאן ב'קיצוניים משני הצדדים' ואין סימטריה בין מרזל והגדי שלו לבין חדירה ע"י מילגות של דעות קיצון למוסדות משפט וממשל ומערכה עיקשת בעזרת עתירות כנגד חופש הפעולה של צה"ל, חובת המדינה לשמירה על קרקעותיה וכו'. אם מרזל היה מצליח להגניב בכל מחזור ארבעה משפטנים לפרקליטות ואם בעליון היו יושבים ארבעה חברים שחושבים כמוהו ועוד חמישה שלא יהססו לשבת לידו בקונצרט - הייתי מדבר על סימטריה וסכנה 'משני הצדדים'. אם בשלושת העיתונים המובילים ואתריהם, בשלושת ערוצי הטלויזיה ובשני ערוצי הרדיו הראשיים היו מרזלים זוכים לנאום נאומים ארוכים מול מנחים אוהבים ומחייכים ומתנגדיו היו משוסעים ללא הרף אם כלל היו מועלים לשדור - הייתי מדבר על 'אלה גם אלה'. לא כך הדבר.

הסכנה כרגע היא מהכיוון המכונה בטעות 'שמאל קיצון'. בטעןת שכן הוא לא קשור לשמאל אלא קשור למכונה משומנת היטב המכרסמת במכוון בכל העמידה של ישראל. הקשר בין מחבל שמניח פצצה לבין ישראלי המעביר מידע במגמה לפגוע בפעילות צה"ל או אקדמאי המפיץ דברי שיטנה שקריים אך משכנעי המונים במשנה סדורה ובמטרה ברורה - אינו שונה מהקשר בין מדען גרעין איראני לבין חיל איראני המשרת ביחידת תעמולה אינטרנטית כלשהי.

בצורת המאבק הנוכחית - מלחמת המילים קשורה ישירות למלחמה בשדה המערכה [או בחצר הבית]. תעמולה עוינת מבית המדרש של שונאי המדינה תגביר את דעת הקהל נגד ישראל ותוליך לאמברגו נשק, לאובדן חופש פעולה ולמחיר דמים ברחוב הישראלי.

הגברת שהעבירה מסמכים לאדון מסויים ניסו לשבש בדרך לא חוקית חיסול עתידי של מחבלים בתרוץ כי לא נראה להם תואם החלטת בג"צ. שטות מוחלת כמובן שכן למי אם לא להם ובפניהם היו נפתחים שערי הבג"צ אם היו עותרים כנגד אותם חיסולים או אפילו פונים לפצ"ר וליועץ המשפטי. אבל המטרה לא הייתה חוק המדינה אלא רעת המדינה. לא, לא חלילה המדינה המנותקת מהמציאות השוכנת בליבם הרע והאפל אלא המדינה שלי של גל ושלך. בתיהם של האנשים המשונים הגרים בבנינים משותפים, עושים מילואים ומתרגשים בשומעם את קולו של בן גוריון מכריז על המדינה. לאחר עשור של רדיקליזם גואה אני רואה בהם אנשים מסוכנים לחיי ולחיי יקירי לא פחות מאימאם כלשהו בתוככי חאן יונס. אולי אפילו כח ההזק שלהם לבטחוני עולה.

כאשר אובמה מאזין ליצירי ויוצרי בית המדרש של 'הארץ' - הוא משתכנע כי טוב הוא עושה בעיכוב אספקת פצצות חודרות בונקרים לישראל. כאשר אובמה רואה את השינאה לישראל שמילאו בה הרדיקלים את הקמפוסים הוא חש בטוח יותר וצודק יותר בחרית בקעים בבטחון המדינה. כשרמימנולמל ומיטשל רוקמים מזימת פוטש בעקבות החלטת הועדה לתכנון ובניה הם עושים זאת בעידוד האוירה שיצרו הרדיקלים ולאו דווקא חומסקי. יש מי שמאזין למעשים אלה ומתרגם אותם לטרור ולדם וזה לא 'הקיצוניים משני הצדדים' אלא מערך הטרור הפלשתיני המשומן ומדושן כשבגבו ארמדה של דהלגימטורים לקיום יהודי בא"י הדוחפים ומגבים.

בחיים אומנם אין שחור ולבן אבל אם הרדיקלים הישראלים מצויים אי שם במרחב שבין אום גיהאד לבין אבו מאזן ולא מגיעים ממש עד תפיסתם של המופתי ואחמד יאסין - איני רואה בכך נחמה גדולה. הם עדיין 'שם' ולא 'כאן'.

ישן 20-04-2010, 01:01
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
לא ראיתי שכתבתי איפושהו, אי פעם, שעשיתי פה "אאוטינג" למישהו
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני מסכים עם המורה, אבל למי איכפת? לא רוצה להכנס לויכוח ביניכם,"

לא רק שמעולם לא עשיתי ולו קליק בודד שמטרתו לגלות משהו על זהותו של כותב פה (אולי מעבר לכניסה לאייקון פייסבוק של כמה כותבים, וגם אז רק מתוך שעמום) אלא שאפילו אחרי חמש שנים אתה צריך חתיכת חתימה ססגונית וענקית כדי שאני על בטוח אזכור מי אתה אחרי כמה ימים שאני לא בפורום... לא תמיד אני זוכר מי זה לופי, ומי לוקלוק, ויש עוד המוני כותבים שאני מבלבל ביניהם ולא בטוח שאני יכול להזכיר את שמם בלי שהם יחשבו שאני מזלזל ולא סתם מישהו שלא זוכר. "אאוטינג" בפורום שלא דורש אפילו באופן שיטחי שום סוג של זיהוי, זה מאוד "לא אני".

ישן 20-04-2010, 03:26
  ספייקר ספייקר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.10
במקרה היום קיבלתי מייל בנוגע לגברת ליזי שגיא - האמת מזעזע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ליזי שגיא התנצלה,דבריה נאמרו לפני שנכנסה לבצלם (האמנם?)"

בכירה בארגון "בצלם": "יום הזיכרון - קרקס פורנוגרפי; ישראל דבקה בערכי הנאציזם והופכת חלליה לסלבס"

ליזי שגיא, מנהלת אגף המידע בארגון "בצלם", בפוסט פרובוקטיבי ומביש "לכבוד" יום הזיכרון: "בשם מדינת היהדות בינתיים גזלנו אדמות, רצחנו, הרעבנו, הצמאנו, בגדנו, שיקרנו לעצמנו ולכל העולם" ■ "הפסקת ילודה של חיילים תביא לשלום" ■ "ישראל המציאה אנטישמיות"

שירות גלובס

18/4/2010

ליזי שגיא משמשת בתפקיד מנהלת אגף המידע בארגון "בצלם". היא אחראית על איסוף וריכוז המידע במסגרת עבודת המחקר שמנהל הארגון, הבאה לידי ביטוי בין היתר במסמכי מחקר, הודעות רשמיות וניירות עמדה.

שגיא פעילה זה מספר שנים בקבוצת "מחסום WATCH", ב"קואליציית נשים לשלום" ובארגוני שמאל אחרים, ועד לא מזמן היא ניהלה בלוג ב"קפה דה-מרקר" שם היא שטחה את דעותיה ותפיסת עולמה. שגיא מצהירה שאינה עומדת בצפירה ביום הזיכרון ושחררה הצהרות בוטות ושערורייתיות, אשר עלו היום במלואן באתר חדשות מחלקה ראשונה.

להלן כמה מאמירותיה:

- "יום הזיכרון לחללי צה"ל הינו קרקס פורנוגראפי של הכתרת השכול וסתימת הפיות. בפעם הראשונה שלא עמדתי בצפירה של יום הזיכרון 'לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות איבה', הרגשתי שזה שיא שיאי השיאים בכפירה. נפרדתי מהסמל העיקרי - הנרטיב החברה שסוגדת למתים ומתעלמת מן החיים".

- "מה כל כך מוצלח בציונות... ואיך אנחנו מעיזים להדליק משואה 'לתפארת מדינת ישראל' ביום העצמאות? בשם מה התפארת? ... בשם מדינת היהדות בינתיים גזלנו אדמות, רצחנו, הרעבנו, הצמאנו, בגדנו, שיקרנו לעצמנו ולכל העולם, יצרנו גטאות ל'אחרים' למיניהם, חוקקנו חוקים החודרים לחיי הפרט, יצרנו מוסדות שהם מעל לחוק, הוצאנו את ניהול המדינה מידי האזרחים, אפשרנו לפאשיסטים להרים ראשם... לא בשם הדמוקרטיה, כי אם בשם היהדות... ואם הציונות היא כל כך מוצלחת, אז איך הגענו עד הלום?".

- "ישראל גורמת לזוועות הגדולות של האנושות... ישראל מוכיחה דבקות בערכי הנאציזם. התשובה לשואה היא לא מדינת ישראל כי אם המאבק בגזענות. מדינת ישראל לכשעצמה, דווקא מוכיחה דבקות בערכי הנאציזם למיניהם: עליונות הגזע, לאומנות, קישור בין עם למדינתו כהכרח קיומי, מדיניות ההפרדה, קשר בין נאמנות לאזרחות, דמוניזציה ל'אחר' ש'מאיים' על הקיום ועוד... אל מול זה, גוזרת ישראל קופונים רבים בעולם, על חשבון השואה...".

- "אז איזה עם אנחנו? אנחנו לא מקימים תאי גזים ומחנות השמדה, אבל אילו היו, כמה אנשים היו מתנגדים לכך בפועל ולא בלב? אנחנו מקימים גטאות... נבחרי ציבור ואנשי דת מסיתים נגד ערבים ואיש אינו סותם להם את הפה... אז גם אנחנו רוצחים, טובחים (ראו עזה לאחרונה), מגרשים, מפרידים במחסומים בין אמא לילדיה, בין בני משפחה... איזה מוסר יש לנו?????? אין לנו! המוסר שלנו הוא אשליה ותו לא...".

- "ישראל המציאה אנטישמיות כדי לחמוק מאחריות לפשעיה".

- "הגנרלים מחפשים ויאגרה בדמות מלחמות עקובות מדם".

- "הנפת דגל ישראל באום אל-פחם היה מופע פורנוגרפיה".

- "ישראל הופכת את חללי צה"ל ל'סלבס' ומעודדת ילדים להיות שהידים".

- "נמאס שחיילים נוסעים באוטובוסים אזרחיים... הופעת קציני צה"ל בבתי ספר מזכירה את הפאשיזם".

ישן 20-04-2010, 04:25
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "אולי כי אנחנו מדינה..."

נאמנות תושג רק על ידי חיוב בשירות למדינה וחוק נאמנות נגד דברים כמו של אותה גברת.
מי שלא נאמן/ סרבן למנוע ממנו זכויות כמו ביטוח לאומי, ללמוד באונברסיטה או לעבוד בה או כל מוסד אחר של המדינה, קיצבת ילדים, הבטחת הכנסה ודמי אבטלה, לקחת משכנתה לקנות בית או כל זכות אחרת שהאזרחות נותנת ואז אני רוצה לראות את הערבים, החרדים או השמאל הקיצוני אומרים ועושים את הדברים האלה!

אתה יודע כמה כסף הקופה הציבורית תשמור לנשק וחינוך חינם ושאר המטרות, אם הערבים והחרדים לא יהיו זכאים לביטוח לאומי או זכויות אחרות? הרבה מאוד כסף וזה ישתיק את אירגוני השמאל הקיצוני אחת ולתמיד לשם שינוי. זה נקרא חוק נאמנות!

דמוקרטיה צריכה הגנה מפני עצמה וליזי שגיא, אירוגני שמאל קיצוניים מראים את הצורך בחוק שישראל ביתנו וחלק מאנשי הליכוד רצו להעביר, אבל לא הצליחו וחבל. במקום זה המתנחלים, אנשים שהמדינה שלחה לשטחים, מוצגים בארץ נהדרת באופן הכי נוראי והערבים בארץ, שרובם לא נאמן למדינה, לא תראה עליהם קטעים שמציגים את הנאמנות שלהם באמת, אבל את הביטוח הלאומי היום יודעים לקחת וזכויות אחרות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 20-04-2010 בשעה 04:29.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:37

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר