לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2010, 19:16
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
נעמי חזן, ראש הקרן לישראל חדשה, מפגינה במזרח ירושלים, יחד עם ח"כ אורון ודגלי פלסטין.

http://news.walla.co.il/?w=/1/1650199&m=1&mid=85481

אלפי פעילי שמאל, ישראלים ופלסטינים הגיעו לשכונת שייח' ג'ראח ומפגינים נגד גירושן של המשפחות הפלסטיניות ממתחם "שמעון הצדיק" בשכונה. "כיבוש וגזענות הורסים את הדמוקרטיה"
תגיות: שייח' ג'ראח

"אנחנו מסרבים להפוך אותה משכונה ערבית לשכונה יהודית" (AP)

מלווה את המפגינים. ח"כ אורון (עומר מירון)
כ-5,000 בני אדם הגיעו הערב (שבת) לשכונת שייח' ג'ראח בירושלים ומשתתפים בהפגנה שאותה אישר בג"ץ לקיים ביום חמישי האחרון. לפי החלטת בית המשפט, 300 מהמפגינים אמורים לצעוד למשך חצי שעה בתוך השכונה שבמחלוקת. פעילי השמאל החלו במאבק בשכונה בעקבות גירושן של המשפחות הפלסטיניות ממתחם "שמעון הצדיק" בשכונה.

המפגינים נושאים דגלי פלסטין ושלטים שעליהם נכתב בין היתר: "כיבוש וגזענות הורסים את הדמוקרטיה" ו-"אין קדושה בעיר כבושה". את המפגינים מלווים יו"ר מרצ ח"כ חיים אורון, יו"ר הקרן החדשה נעמי חזן ופעילי שמאל נוספים.

בכיר פתח ומחזיק תיק ירושלים לשעבר בממשלת הראשות, חאתם עבדל קאדר, שהגיע להפגנה אמר לוואלה! חדשות כי "אנחנו, פלסטינים וישראלים רוצים להעביר היום מסר ששייח' ג'ראח היא חלק ממזרח ירושלים. אנחנו מסרבים להפוך אותה משכונה ערבית לשכונה יהודית ולגירוש המשפחות בה. אנחנו מעריכים מאוד את מחנה השלום הישראלי שתומך בנו. אנחנו לא תומכים בשלום עם נתניהו אלא בפתרון שתי המדינות. ירושלים תהיה גם הבירה הפלסטינית וגם הישראלית. אנחנו צריכים את ירושלים פתוחה ולא כעיר מאוחדת".

ביום חמישי קבע בית המשפט העליון כי ההפגנה תתקיים כפי שתוכננה ושהמפגינים, אם ירצו בכך, יוכלו לצעוד לתוך מתחם הבתים שבלב המחלוקת. מדובר בפשרה, שכן המפגינים צועדים בחופשית, אולם לא מורשים להתקהל היכן שירצו. כמו כן, הגביל בית המשפט את מספר המשתתפים בצעדה ל-300 וקבע כי היא תימשך חצי שעה בלבד.

ההחלטה הגיעה לאחר דין ודברים שהתנהל במהלך יום חמישי בין בית המשפט לפרקליטות והמשטרה בסוגייה. בדיון הטיחו השופטים במשטרה ביקורת נוקבת על כך שלא אישרו לקיים את ההפגנה לפי בקשת הפעילים.
__________________________________________________ _____________________

גם הפגנה זו, שמטרתה לפגוע בריבונות ישראל במזרח ירושלים, תתווסף למאגר הנתונים המבהיל על "הקרן החדשה לישראל" בפורום פוליטיקה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-03-2010, 23:25
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "הפואנטה שלי היא שכדי להחשב..."

חבל שאינך מבין זאת.

לא כל מה שבג"ץ מאשר הוא חוקי.

"מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו – מיתה או מאסר עולם". הפגנה ליצירת לחץ בינ"ל ואווירה פנימית תומכת הוא מעשה "שיש בו להביא לכך", וכוונה ברור שיש. כנ"ל לגבי פגישות עם מחבלים (סעיף אחד מתחת לזה שציטתִּי).

גם אם תאמר שאין במעשה "להביא לכך", עצם הכוונה מנוגדת לחוק:
"מי שעשה מעשה המגלה אחת הכוונות האמורות בסעיפים 97, 98 או 99, דינו – מאסר עשר שנים."

הפגנה יכולה לפגוע בביטחון המדינה, הפגנה יכולה להיות מנוגדת לחוק (כלומר - תוכנה; מעבד להתקהלות אסורה וכו'), ולא כל מה שבג"ץ פוסק הוא "חוקי" במובן המקובל של המילה.
ישן 07-03-2010, 01:33
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "חבל שאינך מבין זאת. לא כל מה..."

אם אתה חושב שההפגנה הזו לא חוקית, או שמי שמשתתף בה בוגד במדינה, לך למשטרה ותגיש תלונה נגד המשתתפים שעברו על החוק. אתה יודע טוב מאד מה דעתי על חברי הכנופיה הנ"ל, אבל אני ממש לא בטוח שהפרוש שלך לחוק נכון. לי אישית כל הנסיון להשתיק את ההפגנה הזו בטענה שהיא מעודדת מסירת שטחים ולכן נחשבת כבגידה מריח כמו סתימת פיות, הזכות להפגין היא אחת מזכויות היסוד של הדמוקרטיה וצריך לאסור עליה רק במקרים קיצוניים מאד. למרות שהאנשים האלה ממש ממש לא קרובים אלי בדעות שלהם ולמרות שאני חושב שהם טועים בכלל ובעניין הספציפי הזה בפרט, אני עדיין לא חושב שיש סיבה למנוע מהם להפגין ואני לא חושב שבקיום ההפגנה הזו הם בוגדים.

ישן 07-03-2010, 00:58
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "נעמי חזן, ראש הקרן לישראל חדשה, מפגינה במזרח ירושלים, יחד עם ח"כ אורון ודגלי פלסטין."

האם גם אתם כשקראתם את השורות פשוט הרגשתם הרגשה כזו של... חוסר הבנה איך זה קורה בכלל, יו"ר מפלגה והישראלית הזו אם אפשר לקרוא לה ככה נעמי חזן בראש המפגינים..

האם נגמרו כל הבעיות במדינה בתוך החברה שלנו ואין בשביל מה להפגין , איפה האנשים האלה בבעיות הנכים ,חולים, ניצולי שואה והרשימה עוד ארוכה. בכל מדינה דמוקרטית מתוקנת אנשים כאלה היו עפים מהתפקידים אבל רק בכנסת ישראל יושבים אנשים שאורמים בגלוי ובשמחה שאנחנו לא רצויים פה ושהמוסד הוא ארגון טרור אם הוא גרם לחיסולו של מבחוח..

באמת שזה כבר כואב ועצוב לקרוא את הדברים האלה.. אבסורדי ואתם יודעים מה עצוב.. המדינה הזו מדרדרת מרגע לרגע. אני לא אתפלא אם ח"כ אורון צעק בהפגנה הזו תחי פלסטין הקדושה על חורבות שיח מוניס הכבושה.

נכון שההפגנה חוקית וזכותם המלאה לעשות זאת אבל.. אני לא מבין מה ייצא להם מיזה בטווח הרחוק.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 07-03-2010 בשעה 01:03.
ישן 07-03-2010, 09:00
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "באמת 4 אנשים מייצגים שם 4 תנועות הזויות"

שתבינו, החבר'ה האלה לא בוגדים .
על בוגד אפשר לשים את האצבע על עבירה שביצע ולחבוש אותו לכמה שנים. אודי אדיב היה בוגד , טננבאום הטינופת היה בוגד.
פה הבעיה הרבה יותר סבוכה לדעתי. יש לי בעיה לקרוא לנעמי חזן בוגדת כאשר המדינה שלי ואני בעקיפין משלם פנסיה חדשית לעזמי בשארה. כאשר אנחנו משלמים קצבת ביטוח לאומי למחבלי חמאס שהתמזל מזלם לגור במזרח ירושלים.
אי אפשר לאמר לשכן שהוא מרעיש אם אצלך בבית יש מסיבת full moon ..
אני מודה על האמת שאני לא מצליח להבין לגמרי איך עובד מנגנון ההשמדה של היהודים האלה..
אני בטוח שהם משוכנעים בצדקתם אבל מצד שני הם לא מבינים לגמרי את משמעות מעשיהם מעבר לסיפוק המיידי של להיות "שייך" למשהו שהוא קצת יותר גדול משיחות הסלון שלהם ביום שישי על כמה שהם הומניים ויפים כאלה..
כי ביום ונניח שדרכם תנצח הם יישחטו כמו כלבים , וגורלם לא יהיה טוב מגורלו של אחרון היהודים שחיים פה, אז איך לעזאזל עובד מנגנון ההשמדה העצמית שלהם ואיך מנטרלים אותו??

ישן 07-03-2010, 11:53
  Avi1900 Avi1900 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "נעמי חזן, ראש הקרן לישראל חדשה, מפגינה במזרח ירושלים, יחד עם ח"כ אורון ודגלי פלסטין."

כל הכבוד למפגינים
אם לא היו נושאים את הדגל האדום גם אני הייתי מצטרף
לכל אלה שקוראים להם בוגדים הם לא בוגדים רק נוח להשתמש בדמגוגיה זולה
כמו שרבין אמר עליכם ו"חזה " את העתיד

נגד תפישתם הבסיסית, הנוגדת את בסיסה הדמוקרטי של ישראל, היה הכרח להיאבק מאבק אידיאי החושף את המשמעות האמיתית של עמדות הגוש ודרכי פעולתו... בשמה של הדת היהודית, כביכול, הגיעו אנשי 'גוש אמונים' לביזוי עצמי ולנקודת שפל ביהדות שכל יהודי מיושב בדעתו לא יכול אלא לגנות בשאט נפש. מעטים המקרים בתולדות היהדות, שחבורה פרועה שכזאת נוטלת לעצמה מנדט בשם שמים... הכל במסווה מאוס של אהבת ארץ ישראל, ופורצת אל הרחובות בגסות רוח להטיל אימה וטרור... התביישתי כלפי עצמנו שאנחנו יכולים להידרדר לשפל כזה... התבייישתי כשרב נכבד וגדול בתורה כינה את (הנרי) קיסינג'ר 'בעלה של הנוכרייה'... נחרדתי כאשר 'הוגה דעות' פירסם מאמר ובו טען שגורלו של קיסינג'ר צריך להיות כגורלו של הרוזן ברנאדוט, המתווך מטעם האו"ם שנרצח בישראל במלחמת העצמאות".
ישן 07-03-2010, 12:27
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
לשפל המדרגה אליה הגיעה היהדות
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Avi1900 שמתחילה ב "כל הכבוד למפגינים אם לא היו..."

עת למרות היותם מיעוט מבוטל מספרית בקרב האנושות, כמו גם בקרב היהודים עצמם, השמאלנים היהודים היו הוגי הדעות, המובילים ולא מעט מהמבצעים של טרור הפאשיזם האדום, אני חושש שיהיה מאוד קשה להגיע. כמובן שאותם יהודים שעמדו בראש החץ של הבולשביזם הרצחני הייתה תחושה חזקה של צדקה עמצית, מוסריות עודפת ואפילו חיבה יתרה לכתיבה בפונטים ססגוניים, מודגשים והיסטריים.

השינוי היחיד בינך ובין הכגנוביצ'ים והיגודות והקמנייבים הרוצחים, הוא שבניגוד להם - שעשו את שלהם תמיד תחת הסיכון של לשלם מחיר כבד כ"יהודי שמאלני בולשביק" אנשים כמוך עלו על פטנט הקסם של להפנות את לשונם הרצחנית כלפי היהודים עצמם, וכך להנצל מהתיוג האוטומאטי (והנכון ברובו) של "הנה עוד יהודי שמאלני מחולל מהומות וראקציונר".

אולי חבריך יניחו לך - שכן אתה משרת מטרה נעלה של חבטה ביהודים, אבל ישנם כאלה שלא שוכחים: לא את אלה שהדריכו את הקומיסארים הבולשביקים למצוא פעילים לאומיים במזרח אירופה וסיפסרו באופן פושע בגורלם של כלל יהודי אירופה, שתיוגם כבולשביקים סלל את הדרך להשמדתם, ולא את ממשיכי הטרור האדום כאן בא"י - שכמו תמיד יודעים להרוס בשלט רחוק, לכאורה בלי ללכלך את הידיים.
ישן 07-03-2010, 12:58

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "לשפל המדרגה אליה הגיעה היהדות"

ציטוט:
עת למרות היותם מיעוט מבוטל מספרית בקרב האנושות, כמו גם בקרב היהודים עצמם, השמאלנים היהודים היו הוגי הדעות, המובילים ולא מעט מהמבצעים של טרור הפאשיזם האדום, אני חושש שיהיה מאוד קשה להגיע. כמובן שאותם יהודים שעמדו בראש החץ של הבולשביזם הרצחני הייתה תחושה חזקה של צדקה עמצית, מוסריות עודפת ואפילו חיבה יתרה לכתיבה בפונטים ססגוניים, מודגשים והיסטריים.

בדיוק מה שהמתנחלים כיום

ציטוט:
השינוי היחיד בינך ובין הכגנוביצ'ים והיגודות והקמנייבים הרוצחים, הוא שבניגוד להם - שעשו את שלהם תמיד תחת הסיכון של לשלם מחיר כבד כ"יהודי שמאלני בולשביק" אנשים כמוך עלו על פטנט הקסם של להפנות את לשונם הרצחנית כלפי היהודים עצמם, וכך להנצל מהתיוג האוטומאטי (והנכון ברובו) של "הנה עוד יהודי שמאלני מחולל מהומות וראקציונר".

בדיוק מה שהמתנחילים והימין עושה

ציטוט:
אולי חבריך יניחו לך - שכן אתה משרת מטרה נעלה של חבטה ביהודים, אבל ישנם כאלה שלא שוכחים: לא את אלה שהדריכו את הקומיסארים הבולשביקים למצוא פעילים לאומיים במזרח אירופה וסיפסרו באופן פושע בגורלם של כלל יהודי אירופה, שתיוגם כבולשביקים סלל את הדרך להשמדתם, ולא את ממשיכי הטרור האדום כאן בא"י - שכמו תמיד יודעים להרוס בשלט רחוק, לכאורה בלי ללכלך את הידיים.

בדיוק כמו המתנחלים ואלה שתומכים בהם
ישן 07-03-2010, 16:01

לינוקס
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "רק לפי התשובה הזאת שלך אני..."

ציטוט:
גם אתה ואנשי השמאל הקיצוני לא ציונים, רובכם חבורת הזויים שחושבים שהם עושים את רצון האל (אל השלום), מקבלים פקודות מהממן הבילתי ניראה והכל יכול באיחוד האירופאי וחולמים על מדינת כל אזרחיה. אתה והחברים שלך בסלון דבורה (ד"ש לירמי5000) מסוכנים למדינת ישראל בדיוק כמו שהקיצונים מהצד השני של המפה הפולטית מסוכנים למדינה ואולי אפילו יותר.

אני לא שמאל קיצוני
לא תומך לא במרצ ולא בחדש
אבל כן תומך בזכות הפגנה שלהם

ציטוט:
מי אתה שתשפוט אוכלוסיה שלמה?

ומי אתה?

ציטוט:
אתה מזיק לקיום המדינה!
המתיישבים מועילים לקיום המדינה!

אם זה לא היה עצוב זה היה מאוד מצחיק
ואתה עוד מנסה לטוען טענה עם השקפת עולם ילדותית
אגב נחמד שאמרת שאתה חילוני, אני די בטוח שהרבה אנשים בעיקר חרידים/דתים יסכימו שאתה מזיק לקיום המדינה

נערך לאחרונה ע"י Avi1900 בתאריך 07-03-2010 בשעה 16:05.
ישן 07-03-2010, 18:58
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הוא לא חייב להוכיח לך כלום. באת לזרוק אבנים כמו שהתרגלת ופגשת בחצצית
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Avi1900 שמתחילה ב "אני אשאל שוב מה מונע ממך..."

בוודאי 'פאב ולא שק"ם" [עיקר מושאי הזדהותך כמובן מכירים את שק"ם כלא מגידו ולא את זה הצבא] את הרוצח ברגותי תקבל הרי לכל מקום מפאבים ועד לקשר אינטימי חם ואישי אבל חילים אתה לא מסמפט. אני מניח שכשהקרינו את התמונות של החילים מושלכים מהבנין ברמאללה היית עסוק בנאום מליצי בזכות ההתנגדות הפלשתינית אבל בטח החבר'ה הקליטו בשבילך...

אני רק רוצה לחשוב אלו קטטות היית יוזם אחרי המקיאטו אם מישהו היה מעז לאסור כניסה לפאב של יצורים אשר נולדו מהכלאת אבן של אנרכיסט עם זקפתו הלאומית של טרוריסט ערבי.
ישן 07-03-2010, 19:16

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אם אתה בעד פאב שלא נותן..."

מה זה קשור?
לא אמרתי לא להכניס על סמך גזע או מין
אלה שבמקומות מסוימים יש קוד לבוש ומי שלא מתלבש בהתאם לא נכנס ללא קשר מה צבע העור שלו

ציטוט:
בוודאי 'פאב ולא שק"ם" [עיקר מושאי הזדהותך כמובן מכירים את שק"ם כלא מגידו ולא את זה הצבא] את הרוצח ברגותי תקבל הרי לכל מקום מפאבים ועד לקשר אינטימי חם ואישי אבל חילים אתה לא מסמפט. אני מניח שכשהקרינו את התמונות של החילים מושלכים מהבנין ברמאללה היית עסוק בנאום מליצי בזכות ההתנגדות הפלשתינית אבל בטח החבר'ה הקליטו בשבילך...

אני רק רוצה לחשוב אלו קטטות היית יוזם אחרי המקיאטו אם מישהו היה מעז לאסור כניסה לפאב של יצורים אשר נולדו מהכלאת אבן של אנרכיסט עם זקפתו הלאומית של טרוריסט ערבי.

עוד טענה ענינית....שלא קשורה לכלום

ישן 07-03-2010, 20:10
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
כללי רק שתדע שאתה מחזק את הימין
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Avi1900 שמתחילה ב "כל הכבוד למפגינים אם לא היו..."

למרות שאני די זקן הדיעה הפוליטית שלי לא לגמרי מגובשת.
כמו צעקות הבוגד שנשלפות בקלות מהצד הימני של הפרום, גורמות לי לחשוש ממקארטזים.
(היה פה כבר איזה אידיוט אחד שקרא לי בוגד, אני לא נעלב מאדיוטים)
כך החבורה השמאלנית שאתה כל כך גאה בה, גורמת לי לתלות מהר את דגל ישראל ולהבין שאין לי ארץ אחרת.
כשאני רואה אתכם צועדים בגאווה ביחד עם אנשים שבשיחות פרטיות יודו, שהפתרון היחיד האפשרי הוא סיום קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית, במידה והם חשים נדיבים.
או סיום כל נכחות היהודית במרחב שבין הירדן לים, במידה והם מעיזים לומר את מה שהם באמת חושבים.
אני מבין שמה שנשאר מהשמאל בישראל זה אנשים חולים, לא חולים בשנאה עצמית. שכן בעצמם הם מאוהבים. מאוהבים בפתיחות, בליבראליות ובאהבת האדם המלהטת בהם. אבל שונאים אותנו, יהודים שמעיזים לאהוב את מה שהם, ולהיות גאים בזה. יהודים שמאמינים שיש להם זכות לחיות במדינה הזאת ולהיות גאים ושמחים על היותנו חלק ממנה.
אני אישית בעד פשרה ביש"ע. אני מוכן אפילו לפשרה כואבת. (ולי באמת יכאב להזיז יהודים מהבתים שלהם).
אבל מאחר והבחירה שהשארת לי, היא בין מחבקי מחבלים לבין גוש אמונים. אני מספיק בריא בנפשי כדי לבחור בעם שלי.
חוסר השפיות שלכם גמר את השמאל בישראל.

בשביל רוב הכותבים בפורום אתה ושכמותך זה הדבר הטוב ביותר שקיים.
ישן 07-03-2010, 20:19

אנחם אותך בכך כי גם כשרבים 'בתוך הבית' עדיין יודעים מי מאיים עליו מבחוץ
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "רק שתדע שאתה מחזק את הימין"

מנקודת ראותי אין כל קשר בין המכונים אנרכיסטים עויני המדינה היהודית ובין רוב מצביעי מרצ [קל וחומר ימינה ממנה]. למרות ויכוח חריף שאני מניח שיש ביננו - שום דבר מהצחנה של תועמלני יוהנסבורג או מפונקי בילעין אינו דבק בך כבן פלוגתא.

אומר עוד משהו שאולי יפתיע אותך: טלי פחימה כמשל, אמיתית יותר וראויה יותר לשיח מאשר חבורת 'מרדני' השמנת מבילעין המבקרים אותנו בפרש לפרקים. היא מבחינתי כמובן בחרה בצד הלא נכון אך היא בהחלט לא בחרה במחאה המסתיימת בכורסא רכה, כסף ארופאי וקפה טוב בתל אביב.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 07-03-2010 בשעה 20:42.
ישן 07-03-2010, 20:47

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני חושב שניסחת את זה בצורה..."

מצחיק שטענות ההגנה שלכם זה שונאי יהודים ושאר הירקות
ככה מגיבים שאין מה להגיב
מצחיק גם חשיבות העליונות העצמית שיש לכם והגזענות בכל תגובה, ומספר מקרי ההתלהמות וראית השחור-לבן

ציטוט:
בזכות אנשים כמוהו השמאל בישראל הפך לקבוצה קטנה ולא רלוונטית. בסופו של דבר הוא והחברים הקיצונים שלו עושים לנו טובה, הם גורמים לאנשים שמסורתית ראו בעצמם שמאלנים להפוך לימנים, או לימנים לייט, וככה הם מאחדים את כל האנשים השפויים.

אולי בחלומות שלך
היום יותר ויותר אנשים מבינים שכל מה המתנחלים יבאיו זה לא בטחון אלה עוד מלחמת דת

ציטוט:
אז אם בפאב מסויים יש קוד לבוש שאוסר על כניסה עם כאפיות זה גם בסדר מבחינתך?

כן
ישן 08-03-2010, 00:47
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מרץ נחלשה משום שכל המפה הפוליטית זזה שמאלה
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "בחלומות שלי? בדקת כמה מנדטים..."

בתקופה שהצבעתי למר"ץ היא החזיקה בעמדות שברובן מחזיקות הים לא רק מפלגת העבודה וקדימה אלא אפילו הליכוד. מרגע שמנהיגי הליכוד התחילו לדבר על מדינה פלסטינית בשטחים ואף הראו רצינות בכך שפינו התנחלויות (בלי קשר לאווילות שהייתה בתוכנית ההתנתקות עצמה) הרי שאין למעשה בעיה למי שהחזיק בעמדות שהיו של מר"ץ בעבר, להצביע היום לליכוד, בתנאים מסויימים. מר"ץ הייתה חייבת להקצין שמאלה בשביל להשאר רלבנטית. היא עשתה זאת באופן חלקי ולכן יצאה קרחת מכאן ומכאן. כפי שכתבתי באשכול אחר, סופה שהחלק השפוי בה יתמזג עם מפלגת העבודה והחלק ההזוי יתמזג עם השמאל האנטי-ציוני והספק-ציוני.
ישן 09-03-2010, 15:39
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מרץ נחלשה משום שכל המפה הפוליטית זזה שמאלה"

המפה הפוליטית זזה שמאלה? אני לא בטוח. הפרוש שלי למה שקרה הוא שהרבה אנשים שהגדירו את עצמם כשמאלנים התפכחו והבינו שבמצב נוכחי שלום לא יהיה. במקום להמשיך להצביע לשמאל ולקוות שהפלסטינאים יפסיקו לעסוק בטרור הם החליטו להצביע למי שלפחות מצהיר שהוא מתכוון להילחם בטרור. זה נכון שהיום ההבחנה בין ימין לשמאל בעניין הבטחוני הפכה ליהיות קשה יותר ושההבדלים הצטמצמו, אבל אתה שוכח שההגדרה של ימין ושמאל זה הרבה יותר מרק הדעה לגבי המצב הבטחוני. הדעה של ראשי הליכוד אולי התרככה קצת בקטע של ההסכם עם הפלסטינאים, אבל מכל שאר הבחינות (כלכלי וחברתי) הם נשארו ימין קלאסי ככה שאני לא חושב שהמפה הפוליטית באמת זזה שמאלה.

ישן 09-03-2010, 17:54
מנהל

מקבל, ולכן הרשה לי לנסח מחדש
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "המפה הפוליטית זזה שמאלה? אני..."

מהבחינה הביטחונית-מדינית המפה הפוליטית זזה שמאלה. מבחינה חברתית-כלכלית היא זזה ימינה (כמגמה). העניין הוא שרוב הישראלים (פרט לחרדים, אני מניח) רואים את המימד הביטחוני-פוליטי כמימד העיקרי שמשפיע על הזהות הפוליטית שלהם ובוודאי שעל דפוסי ההצבעה שלהם.
יש לי על זה סיפור משעשע. פעם העברתי לקבוצה של אנשי קבע וותיקים הרצאה קצרה על תפיסת העולם הסוציאליסטית ומקורותיה. להפתעתי, הם הסכימו איתה בהתלהבות. כששאלתי אותם אם לפיכך היו שוקלים בבחירות להצביע ל"מרץ" הם פערו מולי עיניים ואחד מהם קרא בזעם: "להצביע לנבלות הבוגדים האלה?!".
אני לא חושב שמרץ במצוקה בכלל האישיו החברתי-כלכלי. בנושא הזה הם עדיין די מובדלים מהעבודה ומהליכוד. אני חושב שהם במצוקה משום שמבחינה מדינית-ביטחונית מה שהיה להם להציע הפך ביותר או יותר לקונצנזוס של המרכז והם נותרו רק אם הברירה או להקצין עוד יותר שמאלה או לאבד את זכות הקיום הפוליטית.
ישן 07-03-2010, 21:32
מנהל פורום סטודנטים

זה מעולה שאתה מתעלם המעיקר
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי Avi1900 שמתחילה ב "מצחיק שטענות ההגנה שלכם זה..."

השאלה שעומדת היא מי החברים שלך שאיתם אתה צועד והאם אתה מקשיב למה שהם אומרים.

אני אחזור על עצמי. החברים שלך, שוללים את הזכות שלי להגדרה עצמית כיהודי בארץ ישראל, במקרה הטוב. או שוללים את הזכות שלי לחיות כאן או לחיות בכלל במקרה הרע.

בילעין היא המקום שמדגים מי אתם בצורה הטובה ביותר.
אתם מכנים את עצמכם אוהבי אדם, והולכים לנער את הגדר בבילעין, גדר שכל ישראלי שחי כאן בעשור האחרון יודע למה היא קמה, שחסכה חיים של מאות מאזרחי מדינת ישראל וגם חיים של אלפי פלסטינאים, ושבנוסף צמצמה את הלחימה בגדה המערבית למינימום.
מי שמתנגד לגדר הזאת איבד לגמרי את יכולת השיפוט בין טוב לרע.

אני לא מתלהם, לא ילד, ובטח שלא פנאט. אהבת האדם מובילה אותי בחיי הפרטיים והמקצועיים.
אבל אתם, מטמאים את המונח אהבת האדם.
אתם טיפשים במקרה הטוב או מרושעים במקרה הרע.
נוער הגבעות ומתפרעי יצהר לא גורם לי לזקפה, סבל של פלסטינאים לא גורם לי לשמוח, בדיוק להפך.
אבל לשיטתך מחבלי החמאס יותר מוסריים ויותר לגיטימיים מתושבי פסגות, לשיטתי, אם נשפוט אותך לקולא אתה חולה. ואם לחומרה אז אתה פשוט אדם רע.

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 07-03-2010 בשעה 21:58.
ישן 08-03-2010, 23:25
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אתה, מי אתה שתאשים אותי במגמתיות?
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לא אני לא אדוני המנהל"

אין לך ולו דוגמה אחת שהפליתי גולש בעל דעות שמאלניות על אחד שמחזיק בימניות. כולם אצלי שווים ואף אחד
לא עובר אצלי על החוקים בין אם הוא ימני או שמאלני. גם ימניים נחסמים פה על ימין ועל שמאל, אז לפני שאתה
(שוב) שולף את הקלף הפוליטי, גבה את ההודעות האוטומטיות שלך בעובדות. תן לי דוגמאות ואם לא - דום.

יתרה מזאת, חשפת שאינך מודע אפילו לבסיס הפורום בו אתה כותב. אז אני הולך לחדש שלך - פורום "פרש"
הוא פורום ציוני
על אפך וחמתך.
ציטוט:
הודעות בפרש תמחקנה מהסיבות הבאות: אתר פרש בהגדרה אתר ציוני. אנחנו כבר לא מתביישים להגיד את זה.
מכאן, שאנחנו בהגדרה לא נפגע בבטחון המדינה או לא נתרום לפגיעה שכזו. קישור לציטוט
אתה בהחלט מוזמן לעשות מה שעולה על רוחך במידה והאתר לא מספיק ליברלי עבורך. אף אחד לא מחזיק פה איש.

והטיעון הגרוטסקי שלך, לפיו אני חושב שכל שמאלן הוא תעמולן זה הדבר העלוב ביותר שקראתי ברחבי הפורום
בחודש האחרון, ויש הרבה שטויות שמתרוצצות בפורום. הבעיה שלך היא שלא רק אני חושב שאותו גולש הוא
"חשוד". כנראה הלך הזרזיר אצל העורב. רק גילינו את המשתמש האנטי-ציוני הזה וכבר מצאת מושא אהבה.

ישן 09-03-2010, 00:48
מנהל

מי אני? אחד ששם לב מזמן לשטויות שלך
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אתה, מי אתה שתאשים אותי במגמתיות?"

מתוק, לא שמתי לב שהאשמתי אותך כמנהל באפליה על רקע פוליטי. כן האשמתי אותך בזה שיש לך כמגיב סטנדרטים כפולים וכן האשמתי אותך שכמנהל ההשתוללות שלך בעייתית במיוחד ובצדק האשמתי אותך בזה. כשאתה משתולל עם כל מיני האשמות והתלהמויות אתה מעודד סיגנון מסויים ודי דוחה. ואם אתה מתעקש, אז כן, יכול להיות שגם הפליה יש בפורום. ואציין את הדוגמא שישראלה הבין היטב. לפני ימים אחדים כותב מסויים גידף אותי בבוטות. המנהלים הסתפקו באזהרה. מייד לאחר מכן כותב אחר באשכול אחר נחסם על שתיאר התנהגות כותבים אחרים במטפורות מיניות. אז אל תספר לי על אכיפה אחידה בפורום.
ואתה בוודאי לא הסיבה שאני כותב פה, אלא הנוכחות של מגיבים שאני מעריך מימין ומשמאל. אתה גם לא תגרום לי לא לכתוב פה אלא אם כן תחסום אותי וזה לא ממש מפחיד אותי.
תיקרא מה שכתבת בעצמך. הפורום ציוני בהקשר של אי-פגיעה בבטחון המדינה .קרי-אי הפצת מידע שיכול להזיק ביטחונית. לא נרמז כאן שאסור להביע בפורום הזה ד-י-ע-ו-ת שחורגות מהקונצנזוס הציוני אז אני מציע לך או לכתוב זאת באופן ברור או להרגע ולאפשר חופש ביטוי.
דבריך בסוף לא ראויים לתגובה ומלמדים עלייך יותר מאשר עליי.
ישן 09-03-2010, 01:46

אני לא חברה שלך, אז חסוך ממני את הכינויים
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מי אני? אחד ששם לב מזמן לשטויות שלך"

מי שקרא לך ללכת להזדיין, אם אכן הדברים היו כאלה בלבד ולא מדובר בעוד תוספות שאתה לא
מספר - אז אותו גולש לשיטתי היה צריך להיחסם. האבסורד בכך זה שאתה מאשים אותי עקב
פעולות ותגובות של מנהלים אחרים. אני לא בקיא באותו עניין כך שאיני יודע מה מו מי, אבל לקחת
מקרה שלא הייתי אחראי עליו, לא מכיר אותו - ואתה עוד מעז להאשים אותי שאני דוגל באיפה ואיפה.

ועם כל הכבוד, עוד תאשים את חמשת המנהלים שכולם עשו יד אחת נגד השמאל באתר. מתוך
החמישה יש מספיק מנהלים שמחזיקים בעמדה שמאלית, כך שחלילה אין לך מה לחשוש שמא
תקופח. ושוב, הכל בראשך - אין שום העדפה לימין, גם לא ממני, וכמובן שלא הבאת שום דוגמה
בה אני הפליתי גולש על רקע פוליטי. אני עדיין מחכה ואתה לא רק שלא מצאת, אתה גם לא שותק.

אגב, אני אקח כמחמאה את העניין שאני לא הסיבה בגללה אתה כן כותב בפורום. ולמה שאחסום
אותך? אתה מתגלה גם כפרנואיד שמא אני עוד ארדוף אותך בפורום. אגב, לא שזה עניינך אבל
אני ממעט לחסום כי אני לא ממש מאמין בדרך הזאת. לוקח לי הרבה זמן עד שאני חוסם מישהו,
אז אנא, לפחות את הכבוד הזה תן לי, מאמי.

לגבי היות הפורום ציוני. אינך מבין תוכן. כתוב במפורש, "פרש הוא פורום ציוני". נקודה. על המשפט
הזה חרצנו את גורלם של חסידי סאטמר שהיו כאן בזמנו, והקיאו את משנתם הארסית נגד מדינת
ישראל. הם נמחקו מהפורום מהסיבות האלה - הם באו עם אג'נדה מאוד ברורה כדי להביא לנזק, כך
גם מי שנחשד כאנארכיסט קיצוני. אין הם באים להתווכח או להועיל, אלא לזרוק את המצע האש"פי
שלהם וללכת. ואתה, אתה או תמים מדי או משתף פעולה עם התופעה הזאת.

ישן 09-03-2010, 18:08
מנהל

גם אוהד פישוף לא חברה
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אני לא חברה שלך, אז חסוך ממני את הכינויים"

אתה מוזמן לעשות את תפקידך כמנהל ולבדוק מי קרא לי בכינוי הזה ובאיזה נסיבות. אתה חלק מהנהלה ולכן יש לך אחריות לחוסר עקביות בשמירה על הכללים. ובכלל אין לי עניין שאותו גולש ייחסם. לא לקחתי את דבריו אישית וגם כשאני מאוד לא מסכים איתו ועם דרכו הפוליטית אני בהחלט מעריך את התבונה והידע שלו וחושב שהוא נכס לפורום. הבעיה שלי איננה איתו אלא אם תרבות הדיון והאיכפה שלה. אני חושב שכשמנהל יש לך אחריות יותר מלמגיבים אחרים לרסן את עצמך מבחינת השפה שבה אתה משתמש.
ונחמד שאתה ממציא עבורי טענות ואחר כך מתווכח איתן. אם עדיין לא הבנת (זה מתחיל להדאיג) לא טענתי שאתה כמנהל מקפח פוליטית. לגבי הצביעות וההתחסדות טענתי נגדך כלמגיב מהשורה והטענה שלי כלפיך כמנהל הייתה ביחס לשפה ולהתנהלות הגועלית. ואני לא בא לומר בזאת שהניהול שלך איננו מוטה פוליטית. יכול להיות מאוד שהוא כן אבל לא בדקתי את זה באופן שיטתי ולכן, כאמור, גם לא טענתי את זה.
ומתוק, אני ממש, אבל ממש לא חושש ממך. אם לא הבנת, זה בדיוק מה שניסיתי להבהיר.
אני מבין תוכן טוב מאוד ודווקא משום זאת כפי שהדברים מנוסחים כעת יש קישור ברור בין הציוניות ובין הביטחוניות. לא ברור מזה כלל שחופש הבעת הדיעה מוגבל לעמדות ציוניות בלבד. אם זה המצב ובאמת אין חופש ביטוי מעבר להבעת הדיעות הציוניות, זאת שגיאה שלכם. אני מעדיף להתמודד עם מה שיש לחסיד סאטמר להגיד או לפחות ללמוד משהו ממה שיש לו לומר.
ישן 10-03-2010, 07:12

צבאי תודה על ההערות הבונות בנוגע לניהול. ברשותך איני מתכוון לאמץ אותן
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "גם אוהד פישוף לא חברה"

אני אמנם מנהל בפורום אך איני, כמו רוב האנשים, נמצא כאן 24\7. אני לא יכול לבדוק כל מקרה של התנהגות לא
ראויה, גם כי איני נתקל בה וגם כי יש מנהלים אחרים שברגע שטיפלו באותו מקרה - אז הם החליטו ע"פ שיקול דעתם.
ולא יעזור, לכל מנהל יש את שיקול הדעת שלו. אני כבר לא חסמתי מישהו שמנהל אחר היה חוסם על אוה הודעה
או התנהגות. אי אפשר להביא לתמימות דעים בין כל האנשים.

ולא, אני לא אחראי לבדוק מי קילל או גידף אותך. אם תנהל אחד ראה את המקרה וטיפל בו כפי שטיפל, אז המקרה
שלך טופל. אל תצפה שכל חמשת המנהלים יבדקו מקרה מקרה בזכוכית מגדלת, כי זה פשוט לא רציני.

ומה לעשות, כמו כל מנהל, אני גם אדם, תתפלא. אני לא מקלל גולשים, ואם נפלט לי אז אני בהחלט מצר על כך. אבל
בהחלט ראוי לתקוף בשיא הבוטות קבוצות עברייניות בחברה שלנו, בין אם הם מהשמאל ומהימין (נרגעת?).
זהו פורום פוליטי ואי אפשר להתחנפן כל הזמן. לעיתים יש לשים את הדברים על השולחן, גם אם הם מכוערים
ולא נעימים לקריאה.

שוב אתה חודר למתוק, אז אני מצידי אמשיך ברשותך לקרוא לך מאמי וקישקשתא (הוגן, לא?). אתה לא אמור לחשוש
ממני. אם היית חושש ממני אז משהו היה פה לא תקין, ואם משהו לא תקין אז אתה כנראה תהיה אחראי לכך ואולי תיחסם.
אנא ממך, אל תעבור על החוקים כי ההודעות שלך באמת משעשעות.

לגבי אתר פרש כציוני. האתר הוא ציוני ואינו מחפש רק את אלה שקוראים לפגיעה בבטחון המדינה או חושפים דברים
מצונזרים וכו. עובדה, הסאטמרים שלא היוו כל סיכוןנחסמו וגם מי שמכונה ירמי5000, נחסם אמש. מדובר כמובן
באנארכיסט מהסוג המגעיל ביותר והוא לא פה. אתה יכול מהשיך להתווכח על מהות האתר ומינו, ובינתיים
האנארכיסטים נחסמים. למה? כי הם פשוט אג'נדה ארסית מהלכת שכלל לא באה להתווכח אלא להקיא ארס וללכת.

ישן 08-03-2010, 11:47

אוי לא, טרול חדש בפורום

קראתי שלוש הודעות שלך וכולן מתחילות ונגמרות במתנחלים. אני מבין שיש לך אהבה
מיוחדת אליהם, שהרי לא תשתמש באותה מילה כל כך הרבה פעמים ללא סיבה.

בקשר למפגינים, אין חידוש - מדובר בפורעי חוק, מקבלי קצבאות משונאי ישראל, מניפי
דגלי אויב, קוראים לחיילים בני 18 רוצחים על זה שהם מגינים על המשפחות שלהם, על
זה שהם נכנסים לבתים בשכם ורמאללה ומסכנים את החיים שלהם כדי להוציא מחבל מסריח
במקום פשוט למחוק את הבית, כאלה שעומדים במחסומים כדי לבדוק אחד אחד שמא לא
יתפוצץ בישראל.

מי שנוגד את התפיסה הדמוקרטית במדינה אלה השמאל הקיצוני, הגיס החמישי הדוחה,
שמשתמט מהצבא ומלמד אחרים איך להשתמט ולעבור על החוק - אתם עבריינים קטנים.
זאת המילה למי שעובר על החוק. אתם, בשמה של הדת השלומיסטית, תעשו הכל כדי
להחריב את מדינת ישראל. אתה ודובר חמאס אבו עוביידה מדברים את אותם הדברים -
כל אחד והדת שלו.

פושטקים שמאלנים שמשחיתים כל שבוע את גדר הביטחון, תוקפים חיילים, מיידים עליהם אבנים,
מגדפים ומקללים בכינויים מזעזעים, מעבירים חומרים מפלילים על קציני צה"ל למדינות זרות כדי
להעמיד אותם לדין על שלחמו למען המדינה, מפגינים נגד החלטות בג"צ (איך שנוח).

הקבוצה הזאת היא זבל אנושי. מאחל לך למצוא כלה פלסטינית טובה ולעוף מהמדינה שלי. ותר
על האזרחות הישראלית שבטעות קיבלת.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 08-03-2010 בשעה 23:58.
ישן 08-03-2010, 13:36

אם תבחן את אותו אשכול שהגיע לאן שהגיע - תזכר שהרקע להתלהטות היצרים של זה שקילל היה
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "דבר המנהל..."

אזכור בני משפחה. הגעת לויכוח ברגע הלא נכון.

גם התנשאות מנומסת ושימוש חוזר ב'מתלהמים' לכל מה שאינך מסכים עימו הוא הרי סוג של 'התלהמות'... הבחור עליו הגנת תומך באי הכנסת חיילים במדים לפאבים - זו לא סיבה טובה לכעס בעיניך? אפרופו רמזיך ל'החלף מתנחלים בשמאלנים' אילו היו דברי הבלע של הפרובוקטור התורן מחליפים את המילה מתנחלים בשמאלנים היה נחסם זה מכבר ובצדק. רק לפני שבוע נחסם גולש על הכללה קלה בהרבה של 'חרדים' ולא מעט גולשים נחסמו על שימוש בבטוי סמול.

בפורום זה אני גולש מהשורה וראה את דברי כדעה אישית שלי בלבד:

בעיני פרש הוא סוג של קהילה. כאשר מישהו כותב לעומק, מעלה מחקרים ותורם למערכת לאורך שנים זהו עוול לרצות לראותו כזהה לאורח לרגע שבא לזרוק אבן ומחר יברח.

יש דפוס פעולה שמאפיין גולשים לצורך פרובוקציה ויש כזה המאפיין כאלה הכותבים כדי לדבר, להתווכח ואולי לשכנע.

אם אין ריח תעמולת האנארכיזם עולה באפך מירמי5000/אבי1600 כנראה שחושיך איבדו מרגישותם. זה קורה לטובים מאיתנו אחרי שנים של התשה..

נחשפת לעינינו מערכת מזעזעת של שימוש בכסף רע למטרת ערעור מדינת ישראל כמדינה ציונית ויהודית והזרוע האלימה של דרך פעולה זו הם הפרובוקטורים המכונים אנרכיסטים.

בשביל החיים כאן [וגם בשביל אלה שיתכן ויום אחד ירצו או יצטרכו לחיות כאן] - הויכוח הינו קיומי. האנרכיסטים כמו לא מעט אויבים מודרנים של רעיון המדינה הציונית רואים בחוקים נתיב בטוח כדי להשמיד את המאכסן. המאכסן יכול להיות מדינה ושמה ישראל ויכול להיות מערכת פורומים ציונית ושמה פרש.

ולמיטב ידיעתי פרש הינו אתר ציוני מוצהר.

אני לפחות לא נמצא כאן כחלק מאוירה קוסמופוליטית בה כל דבר ראוי לעלות על הבמה ובאם יהפוך המקום לפורום 'נאור' כמו אלה הפזורים בגולה והמאפשרים לנציגי אחמדיניג'אד לנהל דיון אינטילגנטי בזכות שלי לחיות, בפרוטוקולים של זקני ציון ושאר ירקות - לא ארצה להיות חלק מהדיון גם אם יתנהל בתרבותיות ארופאית למהדרין וללא כל התלהמות.

ישן 08-03-2010, 14:03
מנהל

אני לא כתבתי שום דבר אישי לאותו כותב
בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אם תבחן את אותו אשכול שהגיע לאן שהגיע - תזכר שהרקע להתלהטות היצרים של זה שקילל היה"

כל שכתבתי לו היה שההודעה שכתב (לא לי), ושהייתה עתירה בגידופים ואף בביטוי גזעני נחות במיוחד, היא "תת רמה". בכל מקרה, יש שפה שאין לה מקום.
אני חושב שאתה מגזים. ולא רק אתה, עוד חבר'ה הגזימו פה ובסיגנון שאני מתקשה להשאר אדיש כלפיו. לא שמתי לב שהוא תמך באי הכנסת חיילים לפאבים. לכל היותר טען שזו זכותו של בעל הפאב לא לאפשר כניסה במדים מנימוקים של "קוד לבוש". עמדה שאני בהחלט לא מסכים איתה אבל היא לגיטמית.
כל התופעה של תועמלנים בשכר באינטרנט היא עניין שאני מעדיף כלל לא להתייחס אליו. אם אתה מתחיל להאשים כותבים בכלל וחדשים בפרט (וגם אני הייתי בסירה הזאת) כדוברים מטעם אתה נכנס לסיחרור פרנואידי שיש פורומים שפשוט יצאו מכלל פעולה בגללו. אם היה לי יסוד להאמין שמישהו כותב מטעם הרי שיש 2 אופציות לפעולה: או לסתור את דבריו ממש כשם שהייתי עושה עם כל כותב אחר, או להתעלם ממימנו לחלוטין כמו מכל טרול. הכי גרוע בעיני זה לצאת בהאשמה שאותו X הוא כותב בתשלום. ולו רק מפני שקיים סיכוי שזה פשוט לא נכון.
הפורום נועד לתת ביטוי למגוון דיעות עד גבול מסויים. אני ממש לא סבור שהאדון המדובר חצה גבולות אלו. בסה"כ יש הרבה פעמים מה ללמוד גם מויכוח עם בעלי דיעות קיצוניות.
ישן 08-03-2010, 20:36

יש תמימות רבה בהבנת דבריו כדיון אקדמי אודות חוקיות מניעת הכניסה לפאבים
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני לא כתבתי שום דבר אישי לאותו כותב"

ובעיניים פקוחות אומר כי סביר למדי שהכותב שש לחסום במו ידיו כניסת חילים לפאבים אליהם הכניסה של תקליטניות המתכנות 'לילה חאלד' היא דבר רצוי.

מנקודת מבטי קבוצה המידה אבנים בחילים ומונעת מהם גישה למקומות ציבוריים - היא דבר מאוד אישי והרבה יותר משמעותית מאמירת 'לך תז...' [וזה כולל קבוצות בדלניות מימין]. אבל בעוד לך תז... מכוון לאדם אחד התובע את עלבונו הרי ש'אין כניסה לחילים במדים' מכוון אלי, אל אחייני ובעתיד אל ילדי. די אישי הייתי אומר.

אני חי במדינה יהודית ולא מתכוון להתנצל על כך גם אם מישהו שאני מעריך את דבריו כועס על בוטות תגובתי. איש לא יתלה כאן שלטים 'ליהודים ולכלבים הכניסה אסורה'. איש לא יצעק 'אטבח אל יהוד' בתל אביב גם אם יעשה זאת במבטא אוקסופרדי מושלם ובלתי מתלהם. הם לא יעשו זאת לא בגלל כללי הPC האמריקאי אלא בגלל אותם חילים לובשי מדים המוקצים בפאבים של אלה עליהם יצאת להגן. לכן מי שפוגע ביהודי לובש מדים מעצם היותו חיל בכח המגן העברי - כמוהו כצועק אטבח אל יהוד וכתולה שלטי לכלבים וליהודים וכו'. מי שמפגין תחת דגלי האויב אשר העניק רק שלשום דרגת גנרל לרוצח מסבארו - ראוי למנה של התלהמות.

ישן 08-03-2010, 22:03
מנהל

אולי הבעיה היא בי, אבל לא תפסתי את דבריו כקיצונים במיוחד
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "יש תמימות רבה בהבנת דבריו כדיון אקדמי אודות חוקיות מניעת הכניסה לפאבים"

יכול להיות שנחשפתי יתר על המידה לטיפוסים נוסח כותבי "הגדה השמאלנית" ודומיהם ולכן באופן יחסי אני לא מתרשם. האיש הזה הוא לא בדיוק מיכאל שרון. מצד שני, עברתי ליתר ביטחון שוב על דבריו והאמת היא שלא מצאתי בהם אנטי-ציוניות. התנגדות למתנחלים ולדרכם איפיינה ומאפיינת גם רבים במחנה הציוני. אומנם הוא כותב באופן בוטה אבל גם זה לא חריג במיוחד במקומותינו. אני בכלל בכלל לא בטוח שתימצא אותו בבילעין או אפילו ב"רוגטקה".
אני כמובן עושה הבחנה בין השיח בפורום ובין השיח מחוצה לו. אני לא חושב שיש מקום להתקפות אישיות קיצוניות כאן, גם אם אהיה צבוע אם אטען שאני עצמי לא חוטא בכך מדי פעם. כולנו בני אדם אחרי הכל.
ואגב, גם בפורום אני ממש לא הגנתי על הפאב הנ"ל או על המסעדה המדוברת משום שבסך הכל אני מסכים עם מה שכתבת בפיסקה האחרונה. לגבי הפאב הסכמתי עם כותב שהמליץ על דרך שיכולה להוביל לאלימות לגיטמית (הגנה עצמית) נגד מפעילי הפאב.
ישן 08-03-2010, 23:38

יש לך בעיה של ראייה סובייקטיבית
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "דבר המנהל..."

אני מודה - אין בי טיפת אמפתיה וסימפתיה לקבוצה קטנה ומאוד מזיקה ורעשנית של שמאל
קיצוני, שכל שבוע מגיע לכמה מקומות קבועים כמו בלעין, נעלין, שיח' ג'ראח, ופשוט הורסים
את גדר הביטחון, מיידים אבנים יחד עם פלסטינים על כוחות הביטחון ועל בתי יהודים, מצפצפים
על החלטות בג"צ, פוגעים במדינה שלי, מעבירים חומרים מפלילים על מפקדי צה"ל. זה כואב לי
לשמוע, לראות ולקרוא את הדברים האלה שאותם אנשים באמת עלובים עושים לנו.

כן, עבורי אלה בוגדים ואין שום פסול במה שאמרתי. אני לא התייחסתי לאותו גולש בהודעה שלי. זכותי
למתוח ביקורת חריפה ככל שתהיה על קבוצה מסויימת. אותו גולש רק זכה ממני לברכת נישואין כנה
ואמיתית עם אחת מאהובי לבו (בתקווה שתהיה מעזה) וגם כן אזרחות במדינה שהוא מייחל להקמתה
והוא אוהב אותה יותר מאת המדינה שלי.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 08-03-2010 בשעה 23:57.
ישן 09-03-2010, 02:35

עם השמאל הקיצוני אתה לארג' אבל עם הימין הקיצוני לא? :P
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מה מהסלט הוא התפרעות?"

אתה לא חזק בהיסטוריה קצרת יומין בישראל, אז תן לי להזכיר לך שאותם בתים בשייח' ג'ראח
שייכים ליהודים שרכשו אותם, הכל טבין ותקילין - מה גם שהכל אושר באורח פלא ע"י בג"צ הידוע
בדעותיו "הנציות". אחרי כל זה, באים מאות ואלפי אנשים בכל שבוע, צועקים, מקללים, מאיימים,
מיידים אבנים, מתפרעים נגד כוחות הביטחון, פוצעים אותם, ומנסים להתסיס את השטח. ואתה
עדיין בחוצפה שאין כדוגמתה - קורא לזה הפגנה חוקית. אני אומר התפרעויות אלימות ובלתי חוקיות.

וכמובן איך נשאיר בצד את בלעין ונעלין? מאות פעילי שמאל (טיפל'ה, כלום, ממש אוויר) מתפרעים
מדי שבוע, משחיתים את הגדר, הורסים אותה, מיידים אבנים על חיילים ולוחמי משמר הגבול,
פוצעים אותם, מקללים, מגדפים. אבל הכי חשוב - הם אזרחים טובים.

אגב, בג"צ המגמתי היה חייב לאשר את ההתפרעויות הבלתי חוקיות האלה בשייח' ג'ראח אחרת
מעמדו הקדוש היה נפגע. מצד שני, את תהלוכת הימין ביישובים ערביים כמו באום אל פאחם או
ברהט או כל עיר ערבית אחרת מנעו רבות - בתואנה של פרובוקציה והלהטת השטח.

אז מה בדיוק ההבדל בין שני המקרים? חשבתי שלא תשאל לעולם: אנשי הימין לא היו מעיזים
לזרוק אבן, חצץ, אפילו סומסום (אם אתה בקיא במושגים מתחום הבנייה) באותה תהלוכה שקטה.
מנגד, אתה מרגיע את הקוראים וטוען שה"גרעין הקשה של השמאל הקיצוני" הוא קטנצ'יק, מוצ'י,
צוציק. וואלה. מספיקה אבן אחת כדי לפוצץ את האזור הרותח שם ממילא.

עוד, גרמת לי לגחך, שכן זאת בעיה של כמה גולשים פה והיא די מוכרת. אתה גם לוקה בבעיה -
ישר הולך ומחפש קבוצות אחרות "בעייתיות" כדי להשוות את "האנארכיסטים הקטנצ'יקים והבלתי
מזיקים שלך" לקבוצות אחרות (עאלק אחרות, תגיד מתנחלים, תגיד חרדים, תגיד רבנים, תגיד
ביינישים). במקום להתייחס פעם אחת לעניין, אתה ממשיך לרעות בשדות זרים, ממש כמו AVI1900 -
ממש מין מצא את מינו. אחלה שידך

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 09-03-2010 בשעה 02:41.
ישן 09-03-2010, 18:22
מנהל

צר לי, אבל זה קישקוש
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "עם השמאל הקיצוני אתה לארג' אבל עם הימין הקיצוני לא? :P"

נסיבות הרכישה של הבתים אינן רלבנטיות בשום צורה.
הפגנה שנערכת ברישיון ואין בה אלימות פיזית, היא חוקית לחלוטין. לצעוק ולקלל זה חלק מכל הפגנה. הרוב המוחלט של אנשי השמאל שמפגינים שם לא מיידים אבנים ולא מפעילים אלימות. ולא, הפלסטינים המקומיים שמתפרעים שם אינם "שמאל". אם תיקרא את הלינק שנתת בעצמך תגלה שלאירוע המתואר שם קדמה הפגנה שהתנהלה שבועיים קודם לכן ברישיון ובשקט.
כנ"ל לגבי בילעין. האנרכיסטים שם היו מתים להיות "מאות". הם במקרה הטוב כמה עשרות. עליהם אני בכלל לא מדבר למרות שיש לציין שאם תשאל כל אחד בפורום ששירת בבילעין הוא יספר לך שהאנרכיסטים לא אלימים פיזית. בניגוד קל לחביבך מהגבעות שתוקפים שוטרים וחיילים כל שני וחמישי. בוודאי בניגוד להשתללויות של חרדים בירושליים. אי אפשר אפילו להתחיל להשוות את האלימות של מגזרים אלו לאלימות מצד אנשי השמאל, קיצוני ולא קיצוני.
אני מבין שאתה מנסה לחקות מנהל אחר מבחינת השימוש בטקטיקות דמגוגיות, אבל אתה עדיין רחוק מאוד מהיכולת שלו. דחפת רבנים, ביינישים ומה לא...כמה שטויות.
"הבעיה" שזיהית של השוואות לקבוצות אחרות היא "בעייה" שמשותפת לכולם ומן הסתם גם לך אם נבדוק טוב. מעניין אם אי פעם לא השווית תופעת בנייה בלתי חוקית במאחזים לתופעת הבניה הבלתי חוקית במגזר הערבי. מעניין גם אם אי פעם לא השווית מעשים אלו ואחרים של ישראל לאלו של מדינות אחרות.
ישן 10-03-2010, 06:55

קשקשתא - אתה כולך דיסוננס קוגניטיב, וזה כישרון :)
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "צר לי, אבל זה קישקוש"

הסיבות רכישת הבית לא רלוונטיות?? הכל בוצע באופן כשר, בג"צ אישר ועברייני שמאל בזים דה פאקטו להחלטת בג"צ
ופוגעים בכוחות הביטחון וביושבי הבתים על לא עוול בכפם (של כוחות הביטחון ושל המתגוררים). אם היה מדובר בפלישה
למקום שלא כחוק, היו שם מאות ואלפי חיילים שהיו מפנים את הבית מיד מיהודים.

אותם עבריינים מטונפים הולכים לאותו בית יהודי במזרח ירושלים ומפגינים שם רק כדי ליצור פרובוקציה, להביא תמונות
טובות של שוטר מכה עבריין, ואולי לפגוע על הדרך בחייל שהוא פושע מלחמה ובמתנחל שהוא דתי פונדמנטליסט -
דוגל א"י השלמה. אם באמת היו רוצים להביע מחאה באופן הוגן ומכובד, אז היינו רואים את ההתפרעות הזאת מול בית
ראש הממשלה, למרגלות בג"צ או למשרד ממשלתי זה או אחר. עצם קיום ההתפרעות במקום כה נפיץ וכה לא קשור
להחלטה להתגורר שם - רק מראה על הכוונות האמיתיות של אותם עבריינים.

מה גם, זה באמת לא מעניין אותי אם אחת ההפגנות אושרה או לא. מספיק שהמתפרעים האלה פוגעים בשוטרים "מדי
פעם" זה גם מספיק לי. וזה שאתה בחוצפה איכשהו מקבל את הפשעים האלה, ולא מתייחס אליהם ברצינות מספקת,
ולא מבין או מפנים את חומרת העניין - זה אומר דרשני.

לגבי האנארכיסטים של גדר הביטחון (שלי ושלך) יש לי רק תגובה אחת: פחחחחח. אתה בכלל קורא את עצמך?! הם
לא אלימים? הם נשמות טובות? הערפדים האלה הרסו כמה וכמה פעמים את גדר הביטחון, הם עבריינים, הם
אנארכיסטים, הם זורקי אבנים (אבן אחת מספיקה), הם שונאי ישראל. פשוט עצוב לקרוא את ההודעה שלך. ואתה גם
נתונים אמיתיים לא יודע. בדוק כל גוף תקשורת - מדובר ביותר מאלף בני אדם שמגיעים לאותם אתרי עליה לרגל מדי
שבוע. לקרא לזה כמה מאות, תקרא לזה אלף - זה המון בני אדם עם שנאה בעיניים - ואתה אפילו לא יודע מה הם
אומרים שם בהפגנות - אתה העיקר יודע לזעוק למענן על גבי המקלדת.

אגב, לי אין חברים מהגבעות. זה שאני מחזיק בדעות ימניות אין אומר שאני מתרוצץ בגבעה שמשקיפה על עיר פלסטינית.
אני לא תומך בבריונים ובטח לא בעבריינים, בין אם הם "צעירי הגבעות" או בין אם הם "אנארכיסטים למען חמאס".
אתה מצד אחד מזכיר באותו משפט את החרדים והמתנחלים "האיומים" שהם השטן הגדול, והשמאל הקיצוני הוא
מלאך מסכן שכלל לא אלים, אבל לי אסור להכניס דוגמאות? אתה מפלה לרעה ימניים בהודעות שלך, וזה מאוד לא
פוליטיקלי קורקט. אני מציע לך לקרוא טוב טוב את ההודעות שלך טרם אתה שולח אותן.

ואני לא מחקה אף אחד. אתה לעומת זאת משתמש בטקטיקה נפלאה. גם לא כותב לעניין, גם עושה ונוהג איפה ואיפה
כשזה נוגע לגיס חמישי, וגם טוען שהיריב שלך בוויכוח עושה כן. אמרתי לך, קיים בהודעות שלך משום דיסוננס מסויים.
בתקווה שרק בהודעותיך בפורום וחלילה לא במציאות היומיומית.

ישן 10-03-2010, 17:50
צלמית המשתמש של ashoichet
  ashoichet ashoichet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.07
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "כבר הצעתי לך פעם לא להשתמש במושגים שאינך מבין, ובראשם "דיסוננס קוגניטיבי""

מדוע המושג "דיסוננס קוגניטיבי" לא מוצא חן בעינייך? הוא מתאר את המתח שאדם מרגיש כאשר הוא מחזיק בשני עקרונות סותרים.

למשל אדם שמסיק בגלל מקרים בודדים של אלימות מצד "נערי הגבעות", הם
ציטוט:
תוקפים שוטרים וחיילים כל שני וחמישי

ובאותה נשימה מגנה את ההכללה לגבי האלימות של האנרכיסטים** שמבוססת גם כן על מקרים בודדים. חשבת אי פעם שאתה מגזים את האלימות של "נערי הגבעות" מעבר לכל פרופורציה בדיוק כמו שאחרים מגזימים את האלימות של האנרכיסטים, ומאותן הסיבות?

** מי שמצדד עם לאומנות ערבית הוא אינו אנרכיסט. גם החברה האלה בטח מרגישים דיסוננס קוגניטיבי כאשר הם נוסעים באוטובוס של אגד בדרך להפגנה השבועית.

נערך לאחרונה ע"י ashoichet בתאריך 10-03-2010 בשעה 17:54.
ישן 11-03-2010, 09:37

אל תסביר לי כלום, קודם דאג שמישהו יבין את חוסר הקוגניטיביות שלך
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "כבר הצעתי לך פעם לא להשתמש במושגים שאינך מבין, ובראשם "דיסוננס קוגניטיבי""

לא משנה שאתה לא היית ולא ראית את ההפגנות האלה, לא רק שאתה לא מאמין למה
שכתוב בתקשורת, אתה ממשיך להאמין לשקרים שהמצאת, לפיהם אין אלימות, השמאל
קיצוני הוא אוהב אדם, הם בטח שלא זורקים אבנים ובטח לא תוקפים שוטרים ויהודים
אחרים. פשוט קוריוז.

לגבי "אלף עאלק":
ציטוט:
כ-1,200 מפגינים הגיעו בצהריים (יום ו') לכפר בלעין ממערב לרמאללה, למחות על בניית
גדר ההפרדה באזור.
לגבי לא זרקו אבנים":
ציטוט:
המפגינים הרבים פגעו בגדר ופירקו חלקים ממנה. במערכת הביטחון טענו כי לגדר נגרם נזק
רב וכי אבנים רבות הושלכו לעבר כוחות הביטחון במקום. אלה נערכו מבעוד מועד במה
שמוגדר כ"היערכות אחורית", בניסיון להימנע מחיכוך ישיר עם המפגינים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3851631,00.html

איסתרא בלגינא קישקיש קריא

ישן 08-03-2010, 13:17
מנהל פורום סטודנטים

שכחת מי עוד מסכן את הדמקרטיה
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אוי לא, טרול חדש בפורום"

החברים שלך, שרוצים להקים כאן את מדינת יהודה, שאגב, לשיטתך הקריאה להקמת מדינת יהודה צריכה להחשב כבגידה. שכן מדובר בפעולה להעברת שטחים מרבונות מדינת ישראל. למדינת יהודה שלא קיימת.
הם לא קוראים לעבירה על החוק, אלא עוברים עליו כל יום.
מבנייה לא חוקית ועד לפגיעה פיזית בערבים ובחיילים.

את הכסף שלהם הם מקבלים מיהודים עשירים שחיים בחו"ל או מכל מיני נוצרים אוונגליסטים שרוצים להשפיע על אופיה של מדינת ישראל. (האם גם אותם אתה רוצה לחקור כמו את הקרן החדשה לישראל?)
אחוז הגיוס שלהם לצבא הוא נמוך מאוד. (בין אם זה על רקע תורתם אומנותם, או מסיבות אחרות) גם כשהם מתגייסים זה לגדודים של הנח"ל החרדי.
בגידוף חיילים יש להם כבר תואר ראשון, (לא זוכר את שם הפרופסור שכינה את מח"ט חברון נאצי או משהו דומה.) שלא לדבר על הפעלות שננקטו על ידם כנגד אלעזר שטרן וכנגד שאר קצינים דתיים.
אבל זה בסדר אתה מאוהב בהם, הם גרים במקום הנכון. הם לא אוהבים סושי, ובמקום אספרסו הם שותים נס מאבקה של עלית, אה, והם ישמחו לפתוח באש על ערבי.
(ופעם אחת תסביר לי, למה זה שאני אוהב סושי הופך אותי לבוגד? מזל שאני לא מת על אספרסו, השילוב של אספרסו עם סושי, כבר עדיף להיות וענונו)

תרגיש חופשי לפתוח את התגובה שלך במילה בוגד, אני כבר רגיל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:41

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר