לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2010, 01:26
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "בגלל גישה מתחסדת שכזו אנחנו..."

ציטוט:
רחמים על אלו שקמים עלינו, רק מחזקים אותם. הנסיון להיות יותר צדיקים מהאפיפיור בכל סיטואציה אפשרית גם מחלישה אותנו מבפנים (= נותן לערבים את היכולת לדרוש יותר) וגם מחלישה אותנו מבחוץ (= מצפים מאיתו לתת יותר ויותר).

רחמים על אלו שקמים עלינו? עופרת יצוקה הוכיחה אחרת.
אותם תושבי כפר לא עשו שום דבר לישראלים, המסגד שלהם הושחת רק בגלל שהוא מסגד, רק כי זה מוסלמים, רק כי זה ערבים ולא כי הם קמים עלינו.
אני ממש לא אומר שצריך להיות רחמנים כלפי אלו האכזרים כלפינו, אבל תחשוב בהיגיון - זה נראה לך בסדר להשחית מקום קדוש?
באותו מסגד לא הוסתר שום נשק, למיטב ידיעתי, ואם היה - זה כבר לטיפול המשטרה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-06-2010, 11:27
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "אפה ראית תמיכה בהסכם אוסלו וכו'?"

אוסלו הובא כדוגמא לנחש שהצלנו והכישנו מלא פעמים מאז,
ועדיין מטיפים למוסר מול הנחש.

לעצם הגדרת המוסר, מעניין שיש הרבה סוגי מוסר,
השמאלנים אצלנו העלו את רעיונות המוסר שלהם לרמה של מלאכי השאול,
המוסר השמאלני המוצע אומר לנו שאנו צריכים להגיש הלחי השלישית והרביעית
בעבור רצח ילדים, הריסת סמלי דת ( קבר יוסף כדוגמא ) שלנו וכו ...

האסלם ידוע כהורס סמלי דתות אחרות חלק מהשלטת דתם, האסלם בונה מסגדים מכמה סיבות,
הראשית בניהן היא תקיעת יתד בכל פינה אפשרית, מסתבר גם שהרבה מסגדים משמשים כבסיסים צבאים למחבלים, מוקדי ההסתה הם בד"כ במסגדים.

מקצת מהסיבות מדוע במתכונת הנוכחית של האסלם והמסגדים יש לפרקם לאלתר.

המוסר אומר לדאוג לעצמנו לחיינו ולאדמתנו,
המוסר אומר הבא או החושב להורגך הרוג אותו לפני שינסה אפילו.
ישן 13-06-2010, 21:51
צלמית המשתמש של maorhag
  maorhag maorhag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל maorhag
קדוש?
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "האויב שלי? יודע מה? בסדר,..."

עשה טובה בלי סלט:אם אתה מדבר על ערכי תורת ישראל אז יש לי חדשות בשבילך-למקום קדוש קוראים בית כנסת,לא מסגד (כן,בתי כנסיות-אותם מקומות שהושחתו ע"י בני דודינו הערבים בגירוש)
ולמה להשחית? צודק,לא צריך להשחית סתם,הם רצו להעביר מסר שהם לא מבינים שהוא סתם גורם שנאה מצד העם ומצד העולם וזה לא בסדר,אבל אם עם ישראל לא היה כ"כ מתנגד? רק תגיד איפה המסגד הקרוב הבא...מקום קדוש לאויבים שלי אני לא מכבד,בעיקר כי ע"פ אמונתי הוא לא קדוש וגם כי הם בעצמם לא שמים פס על מקומות קדושים לנו (ע"ע השחתת קבר יוסף וכו') וגם כי "המקום הקדוש" מפוצץ בהרבה מקרים פגזים,רקטות ומה לא...מה שנקרא "אש התורה"

ישן 14-06-2010, 06:08
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אם למישהו נמאס מהתקשורת הוא יכול פשוט לא לצרוך אותה
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "מתי ימאס לציבור מהתקשורת..."

הזכות לבחור ברדידות ובהטיה גם היא זכות.

בוגדנית? קצת נסחפת. גם אם תמצא שניים שביצעו מעשה הנראה כמסייע לאויב הרי שהם עדיין שניים מעשרת אלפים.

אבל מה שהכי עצוב הוא הבטוי שהעלת: 'המוסר מת'. זהו? אז עכשיו מי שלא אונס,שודד, דוקר ומרמה אינו בר קיום? אם תייצר עולם בו המוסר מת הרי שמלכיו של עולם שכזה אמורים להיות דווקא אלה שאינך מחבב [אני מקוה].

שלושה דברים הם יהרג ובל יעבור. שלושה ולא יותר. וגם אז זה 'יהרג' ובל יעבור ולא 'יהרוג'. בעבור כל היתר חייב אדם לבנות מערך של תפיסה מוסרית גם במצבי קיצון. גם במחנות הריכוז גניבת פרוסת לחם משותף לדרגש לא הייתה מוסרית, גם אסירי מחנות ריכוז ששרדו לא ביצעו שפטים בתינוקותיהם של מפקדי המחנה ואם שם לא מת המוסר אז באיזו זכות להרגהו כאן?

אמרו חכמינו:'במקום שאין אנשים היה איש' ואתה מוותר על הזכות הזו גם במקום בו אנשים רבים?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:30

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר