לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2010, 14:42
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
"אנחנו, כיהודים, רוצים להביא לפלשתינים משהו נוסף חוץ מפצצות"

בהמשך לאשכול הזה: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=514889
ומתוך הידיעה הזו:
ציטוט:
יהודים גרמנים ינסו לשבור את המצור על עזה

בחודש הבא צפויים מספר יהודים גרמנים לנסות לשבור את המצור על עזה באמצעות ספינת סיוע "אנחנו לא נשתמש באלימות"

▪ ▪ ▪
נדמה כי חופי עזה יהיו עמוסים ורוחשים בקיץ הקרוב. ספינה ועליה מספר יהודים גרמנים תנסה לשבור את המצור על עזה בחודש הבא, כך דווח אתמול (ד', 9.6.10) ב'דר שפיגל' הגרמני. על הספינה צפויים להיות כ-16 פעילים, כולם חברים בארגון 'יהודים אירופאים בעד שלום הוגן'. "אנחנו רוצים לשבור את הכיבוש בעזה ולסיים את הכיבוש בגדה המערבית גם כן", אמרה חברת מועצת התנועה, קייט קצנשטיין-לייטרר. "אנחנו, כיהודים, רוצים להביא לפלשתינים משהו נוסף חוץ מפצצות", הוסיפה.

הספינה מצויה כעת באגן הים התיכון, במיקום שפעילי התנועה מסרבים לחשוף. לפי התכנון, באמצע חודש יולי כלי השיט יעשה את דרכו לכיוון חופי עזה, כאשר על סיפונו ציוד לימודי, כלים מוזיקליים, ביגוד לילדים וכן ממתקים ושוקולדים. מאז המתקפה הצה"לית בלב ים על ספינת ה'מאווי מרמרה' התרומות לא הפסיקו לזרום, ציינה קצנשטיין-לייטרר. למרות זאת, הפשיטה שהותירה אחריה תשעה הרוגים מעלה חששות רבים בקרב הפעילים. "בגלל מה שקרה, אנחנו די מודאגים. אנחנו חוששים שגם אנחנו נהיה מעורבים בעימות, שבו אנחנו לא מעוניינים. אנחנו לא נשתמש באלימות", דבריה.

להמשך: http://www.news1.co.il/Archive/001-...ml?tag=15-31-57

מעניין אם גם בגרמנית יש לכותרת הזו (ההדגשה שלי) משמעות כפולה כמו בעברית
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2010, 14:53
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
"אנחנו כיהודים" אחד הביטויים היותר דוחים ששגורים בפי לא מעטים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי המממ שמתחילה ב ""אנחנו, כיהודים, רוצים להביא לפלשתינים משהו נוסף חוץ מפצצות""

ביטוי שכולו נוטף התנשאות וגזענות: כאילו שיהודים דהיום - ובואו לא נשכח שלא בדיוק מדובר פה על אנשים ששרדו תופת, נותרו עם צלם אנוש, ויכולים להתהדר בנוצות של הומאניות עודפת - מכילים איזה גן, או תכונה מולדת/נרכשת שמקנה להם הבנה והפנמה עמוקות יותר של ערכים ומוסר אנושיים.

בואו לא נלך שולל: כיום לאותם אליטות מטעם עצמן של קיביעצריות, רדיקליות פסאודו ליבראלית, והתנשאות, יש מקום של כבוד בעולם - עמדה הנגזרת מתוקף היותם משרתים נאמנים של הגל האנטי ישראלי הגואה, אולם מתחת לפני השטח את האנטישמיות המסורתית, השורשית והאפלה, מי שמזין אלה לא אותם קלגסים ישראלים אלמוניים ודימיוניים הזוללים ילדים ערביים, אלא אותם אלה שהאדם הפשוט רואה על כל מסך, בכל הרצאה ובכל מדף ספרים - מטיפים, יורים תובנות מנופחות, חוצים גבולות ומערערים פחות או יותר על כל סדר טבעי, בשם איזו אידאולוגיה מנותקת.

האדם הפשוט יודע שהם לא יעלמו יחד עם ישראל אותה הם שואפים להעלים: הם ישארו שם אחריה, ואז יחפשו מטרה אחרת: חוקי ההגירה של מדינתו, "זכויות" פושעים מתועבים מורשעים, או כל עניין אחר הקשור כמעט לסידרי בראשית. הוא יודע, והוא מפחד. גם אני נחרד בכל פעם שאני שומע מתנשאים אלה, שכ"אינסיידר" של העם היהודי, ברור לי שאין להם שום בסיס לטענתם על מוסריות עודפת, או חסרה לעומת בני אדם אחרים.

ההתנשאות הזו של מיעוט בעם היהודי, עוד תביא עלינו צרות צרורות.

וחוצמזה שקשה לי להאמין שהגרמנים בני דת משה האלה באמת חושבים שגורלם עשוי להיות כגורל קמצוץ ממחבלי ה"מרמרה", מה שאפילו מציג אותם כאנשים בזויים עוד יותר.

ישן 10-06-2010, 16:00
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "כאשר יהודי גרמני שאינני יודע..."

בארצות שבהן גדלה מאד השנאה לבני עמנו, יאמינו לי ויודו לדברי. אולם בארצות אשר לא הורע עוד מצב אחינו כל כך, יחלקו עלי רבים, ורק אחרי אשר תבא גם אליהן הרעה בשאת פתאם יאמינו לי, ובכל אשר תאחר האנטישמיות לבוא כן תרבה וכן תחזק ותפרוץ בשאון ןקצף, תנועת היהודים הנודדים למקומות, שבהם הנם מקוים למצוא מנוחה ומרגוע, קנאת המפלגות, ההולכת וגדלה גם לאחינו היושבים שם לבטח מכבר, כל אלה תתאחדנה להרבות המבוכה ולהגדיל מדורת השנאה ופעולתן רבה להרע ולהשחית. משפטי זה נוסד על ההגיון הישר ואיני צריך לראיות.ובהגידי את משפט הצדק הזה בלי משא פנים, אעיד עלי, בלי ספק, את חמת אחי בני עמי החיים בטובה. אם יש בין אלה אנשים אשר אך טובתם לנגד עיניהם והנם דואגים רק לשלום עצמם, וחוששים להפסד ממון וחסרון כיס – את אלה אתעב מעמק לבי ולא אשעה אליהם.

אך בכלל לא תוכל תנועת-הישוב, שאני מעוררה, להסב שום נזק ל"הצרפתים הישראלים" ולא להמתבוללים בארצות האחרות; ונהפוך הוא, כי עוד תועיל להם, כי עתה לא יבצר מהם למלא את "תפקידם הצביוני" – לפי דברת דַרְוִין – ולהתבולל בהשקט ובבטחה, אחרי אשר יסתם פי המשטינים והאנטישמיות תדום לנצח, ורק אז יאמינו בהם וברצונם הטוב, בפנותם ערף לארץ עמם החדשה, משטריה והליכותיה הטובים, ובהשארם בארץ מושבם.

והתועלת, שיציאת היהודים עתידה להביא לאחיהם "המתבוללים", תגדל פי שנים, מאשר תועיל לעם הארץ הנוצרים, כי המתבוללים יפרקו מעל צוארם עול אחיהם המדֻכאים והנענים, הנעים ונדים מעיר לעיר ומארץ אל ארץ ומצפים לישועתם, עתה יכולים רק צוררינו להתמרמר על העניים האלה, אשר יפרצו לבוא אל ארצם, ועל היהודים העשירים לשום יד לפיהם ולחשות, אף כי הנודדים הם למשא רק עליהם, במסתרים הן תבכה נפש המתבוללים על זאת, ורק מעשי-חסד וצדקה שונים יקילו להם מעט וישאפו רוח, אשר על כן הם מרבים ליסד חברות לתמיכת יהודים נודדים, הפכפך וזר הוא הדרך הזה וראוי לשחוק עליו, לולא נגע לקשי יום ועניים מרודים. חברות כאלה הנן לפעמים לא רק לטבת היהודים הנודדים כי אם גם לרעתם. רק את העניים שבנו יבדילו וימהרו להרחיקם חיש מאתנו מרחק רב לבל יהיו להם לפוקה, ועין בוחנת תוכל להכיר במעשי גואלינו ומושיעינו אלה, כי אויבינו הם, אנטישמים יהודים.

(מאת איש חכם)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר