לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2010, 19:27
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
קטע
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אז גם ספרד יעופו מהמונדיאל!!!"

הרבה ישראלים לא רוצים שגרמניה תיזכה בגלל מה שקרה לפני 70 שנה..
אבל דווקא היום הם בין בנות בריתנו הטובות ביותר. אולי השנייה הטובה ביותר אחרי ארה"ב.
אז במצב הנוכחי עדיף לתמוך בה מאשר ספרד, צרפת, אנגרטינה, אנגליה וכל שאר המדינות שמגנות אותנו ופותחות בהליכים נגדנו. גרמניה כמעט תמיד עומדת לצידנו באו"ם, תורמת לנו צוללות ונשק בשווי מאות מיליוני שקלים, פיצתה את ניצולי השואה והתנצלה, בין המדינות היחידות שחובה ללמד בהם על השואה (גם בפולין אני מכיר שזה ישנו) ומס' האנטישמים בה היום לא עולה ממדינות אחרות ואף פוחת מחלקן.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 05-07-2010 בשעה 19:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2010, 15:17
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני חושב שדי ברור שלא דיברתי על מהגרים
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אתה מדבר על מיליוני המהגרים המוסלמים שם?"

אלא על גרמנים אתניים. לא הייתי מתכווח אתך על הולנדים לדוגמא (למרות שמקורות יודעי דבר אומרים שאהבת היהודים שלהם היא בלוף עתיק), כי אני לא מכיר אותם מספיק טוב. בכל מקרה אין שום פלא שב"משחק" תודעתי כזה הגרמנים מכים את הישראלים די בקלות. הישראלים הם שחקני הפוקר הלאומי בין הגרועים בעולם, והגרמנים הם בין הטובים. או כמו שאמר יהודי בריטי מוכר אחד, על הבריטים אבל נכון גם לגרמנים, הם כ"כ מנומסים שהם מסוגלים לתקוע לך סכין בלב ולא תרגיש כלום פרט לזפטה כשהראש יחבט ברצפה". על מהגרים מוסלמים אפשר להגיד כל דבר מאשר שהם מנומסים, או משחקים פוקר. נגיד לזכותם שהם מאוד כנים בהצהרת הכוונות שלהם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר