לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2010, 03:32
  adl adl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.10
קניית רכב יד שנייה

שלום, אני מתעניין ברכישת רכב לראשונה, ואני לא כ"כ מבין ברכבים, אז אשמח אם תוכלו לעזור לי-

בגדול אני מחפש משפחתית, בתקציב של 20-30 אלף. חשובה אמינות.
האם עדיף ללכת על רכב "נחשב" וישן יותר, או באותו תקציב, רכב חדש יחסית ופחות נחשב?

למשל- מצד אחד יש קורולה או אימפרזה 97-99, או לנטיס 99-00. מצד שני אפשר לקנות כמה שנים קדימה בלנו או אקסנט 00-03, קורדובה ומגאן 02-04, או אפילו קסרה 05. (נתונים יבשים לפי המחירון)

מדובר ברכב שכנראה יסע כל יום 20-35 ק"מ, ואני לא רוצה להגיע הרבה למוסך (כמובן...).

שאלה נוספת, האם בכלל ריאלי לחפש רכב אמין בתקציב כזה, או לנסות לסחוט עוד בקטע של התקציב- מה שאני לא כ"כ מעוניין לעשות, רק אם יתברר שהכיוון שלי חסר יעילות בצורה משמעותית.

ושאלה אחרונה- מה זה אמור להגיד לי אם רכב הוא בנזין או דיזל? על מה זה משפיע?

תודה רבה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2010, 03:57
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי adl שמתחילה ב "קניית רכב יד שנייה"

א, בוא קודם נסביר דבר אחר, לפני שרוכשים רכב במידה ומצאת רכב, שאתה רוצה, לוקחים אותו לבדיקה לפני קניה במכון מורשה.
ב, לא ציינת לכמה זמן אתה רוצה את הרכב, מין הסתם ולא לכל המכוניות יש את אותה דרישה ולכן אם אתה רוצה למכור את הרכב בעתיד, צריך לחשוב גם על הדרישה של הרכב בשוק.
ג, באיזה גיר אתה מעוניין? ידני או אוטומתי (משנה את המחיר)
ד, בתקציב הזה רכב משפחתי יהיה די קשה למצוא רכב טוב לדעתי.
ה, צריך להזהר מסוחרים, שמפרסמים מכוניות למכירה, כאילו הם בעלי הרכב, כי רוב המכוניות האלה עם בעיות בדרך כלל או שעברו תאונות והסוחר ובעל הרכב מחפשים את הפראייר התורן, שלא יעלה על זה.
ו, דיזל לא שווה היום להחזיק רכב, שמשתמש בדלק כזה בגלל המחיר שלו.

אם אתה רוצה נוחות למשפחה, זה סיטרואן בלי לחשוב פעמיים.
בכל אופן, כמה שאתה הולך אחורה בשנים, יהיה יותר קשה למצוא רכב ברמה טובה ותקין.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 01-08-2010, 10:03

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "כנראה שאתה לא מתדלק בסולר......"

אהה לך לתחנות דלק הגדולות בשוק ותראה, שאתה טועה בגדול ואין שום הנחה בפועל. יש לחברות גדולות עם צי של כלי רכב בעלי הסדר כספי עם תחנות דלק או אנשים פרטים עם הסדר כספי עם תחנות הדלק, אבל אלה אנשים בעלי הכנסה גבוה בדרך כלל. עבדתי בתחנת דלק גדולה בעבר ולכן אני יכול לומר לך זאת ב 100%. מי שלא עובד בחברה גדולה או לא בעל שכר גבוה אין לו מה לחפש עם רכב של סולר היום. לפני עשר שנים היית צודק זיו, אבל היום לא ואתה טועה בעניין בגדול.
תחנות קטנות ולא מוכרות אולי כן נותנות הנחה, אבל בגדולות תשכח מזה חביבי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 01-08-2010, 15:46

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אתה מדבר מחוסר ידע. אין תחנת..."

אני לא יודע מאיזה איזור אתה בארץ, אבל באיזור שאני גר ובשאר האיזורים שאני מכיר בארץ הסולר הולך בעיקר לחברות עם צי של כלי רכב, שיש להן הסדרים על הנחות או אנשים עם הכנסה גבוה עם הסדר דומה.

התחנה הכי עמוסה באיזור שלי זה ten והיא נותנת הנחה של 60 אגורות לסולר בלבד וזאת ההנחה הכי גבוה שתמצא באיזור הזה והתחנה מלאה כל היום. אתה מדבר על איזורים שיש חברות קטנות, שנותנות תחרות לחברות הגדולות ושם אתה צודק בטיעון שלך ואני מכיר את התופעה הזאת, אבל זה לא בכל הארץ ולכן רכב עם סולר לא משתלם ברוב המקרים ובאיזור שלי זה בכלל לא שווה, כי באיזור הזה יש סונול, yellow ו ten כמו מים בכל מקום ואין מקום לחברות קטנות.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 01-08-2010 בשעה 15:50.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר