לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2011, 20:06
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
טבלאות תדרים לקשר - זה נחשב? :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלפונסו השני שמתחילה ב "שריונרים, האם נהגתם לקשט את תא הלחימה שלכם?"

האמת שאצלנו בצוות תלינו פעם את העץ ריח הזה (כמו ששמים ברכב) בצריח מעל התותח, בתקווה שזה יסתיר ריחות... אחרים... שעלולים לנבוע דווקא מהצוות עצמו
מהר מאוד הבנו שעץ ריח אחד כזה ממש לא מספיק אז תלינו שניים.
לאחר ירי של כמה פגזים וקצת מהמקביל, עצי הריח התחילו להפיץ ריח של אבק שריפה אז זרקנו אותם לפח...
עץ הריח ששמנו בתא הנהג החזיק מעמד קצת יותר זמן - לפחות עד שהאבק התגבר עליו לחלוטין...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2011, 00:40
  AL KAPON AL KAPON אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלפונסו השני שמתחילה ב "שריונרים, האם נהגתם לקשט את תא הלחימה שלכם?"

ישנם מספר שפצו"רים נוחות ות"ש שעשנו {הצוות} בטנק {מרכבה3}

1.בתא תותחן חיברתי לרשת מימין לרגל תיק עכברוש בתור תא כפופות למשקפי שמש לפלאפון וכו.

2.הכנסת ברוס ת"ש חרום ברצפת מסדרון אחורי במקום ברוס תחמושת. הברוס כלל לרוב סגריות וקצת ממתקים למקרה שנתקע לפעילות ארוכה מדי.

3.היה לנו גינה קטנה על הצריך שכללה עציץ קטן של קקטוס ששרד יפה כל הקו.
{ההשקיה שלו היתה חלק מהטפ"ש }

4.היה לנו בטנק כרית בתור ריפוד נוסף לכסא, בשביל שלא ישבר לנו התחת מישיבה ממושכת.
אני מאמין שחלק מאנשים ירימו גבה למשמע הרעיון אבל תאמינו לי שאחרי ישיבה של מעל 4-5 שעות על הכסא זה ממש הופך להיות מציק.
כמובן שהמ"מ התנגד בתחילה לרעיון בגלל שהכריות דליקות, אבל לאחר דין ודברים הוא השתכנע לאחר שהסברנו לו שזה שימושי ברמה המבצעית בכך שזה מקל על דריכות וריכוז הצוות בתנאים לא נוחים לאורך זמן.

5.דגל ישראל גדול ככל האפשר על האנטנה.

נערך לאחרונה ע"י AL KAPON בתאריך 02-01-2011 בשעה 00:44.
ישן 03-01-2011, 11:30
  משתמש זכר intothevoid775 intothevoid775 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.09
Facebook profile
סתם סיפור
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אז זהו? בבט"ש טנקים תמיד..."

אתה מטק, מצאת עמדה בובה לשים את הטנק. אבל מה הקאצ', הטנק הגדול והאכזרי שלך צריך לרמוס לו בדרך לשם שדה חקלאי ולהרגיז כמה חוואים. בזמן מלחמה, זה לא בדיוק מעניין אף אחד. אבל אנחנו בזמן שלום.......

קיצר מפה לשם בעל השדה מגלה את זה, מתקשר בעצבים למח"ט, צועק עליו, בגלל הטנקים המזדיינים שלך ברחו לי 19 פרות, המח"ט מתקשר אליך ב3 בלילה וצורח עליך לעוף משם מהר כאילו יש שם זירת מטענים.

עכשיו אתה תקוע עם הטנק על מדרון קדמי, יריקה מהגדר, כשכולך חשוף, ויש לך בדיוק 6 מטר מרווח תמרון.

(משהו בדוי כלשהו)

מה שאני בא להגיד כאן, שאילוצים כאלה מביאים אותך למצבים בלתי מבצעיים בעליל, שדגל ישראל על האנטנה או פליז מעל הסרבל או מתחת לסרבל נהיה משהו מאוד שולי.
ישן 03-01-2011, 11:54
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
תשמע, אני באמת שלא מבין על מה אתה מדבר ומה הקשר לדגל או מעילי פליז
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי intothevoid775 שמתחילה ב "סתם סיפור"

ותאמין לי שאת הטנק שלי העמדתי במקומות ובמצבים סוריאליסטים לא פחות, גם בלבנון (עוד לפני הנסיגה) וגם עמוק ברצועה (עוד לפני הנסיגה) וגם באיו"ש.

אתה מוכן בבקשה להסביר מה הנקודה שאתה מנסה להעביר?
דגל ישראל חושף את הטנק? אז לא שמים דגל גבוה על האנטנות, או שלא שמים דגל בכלל - אף אחד לא ימות מזה. תאמין לי שבלבנון לא יצאנו למארבים עם דגל ענקי על האנטנות.
הטנק מרעיש? כאמור זה לא הפריע לנו לבצע מארבים חודרים (ומוצלחים) בלבנון.
הארטישוק מרעיש? גם לזה יש שלל פתרונות. טנק יכול ומסוגל להיטמע בשטח בהינתן ההכנה הנכונה ומספיק זמן.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 02-01-2011, 13:27
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי plonter5 שמתחילה ב "מ"מ שלי זכה לפחות בית בגלל זה"

לכל הלוחמים בישיבה, כמה תרופות סבתא לטיפול בטחורים שיפטרו אתכם מהצורך בכריות דליקות:
ציטוט:
לבלוע כפית של שמן זית כל בוקר על בטן ריקה.
גרד שיני שום בפומפיה ושים היכן שיש טחורים.
חתוך ומחץ בצל בינוני, ערבב עם כף של דבש ושים על האיזור בו יש טחורים.
שתה הרבה מיץ חמוציות על מנת לטפל בטחורים ולמנוע הופעתם.
טבול כדור צמר גפן בחומץ תפוחים ושים על הטחורים להקלה על הכאב וטיפול.
מלא אמבט במים חמים והוסף מלח. שב באמבט לכמה דקות על מנת לטפל בבעיה.
טבול 2 שזיפים במים רותחים למשך הלילה. בבוקר שתה את המים על בטן ריקה, אם אתה רוצה תוכל גם לאכול את השזיפים.
טבול צמר גפן במים קרים ושים על הטחורים על מנת להקל על הכאב והגירודים.
אכול מזון שעשיר בסיבים תזונתיים על מנת לפתור את בעיית הטחורים.

ישן 02-01-2011, 16:37
צלמית המשתמש של NehemiaG
  NehemiaG NehemiaG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07

כרגיל, היבט תעופתי.
בגלל שבחה"א אין "מטוס אישי", וקיים איסור די גורף על קיום גופים זרים בתאי הטייס, התופעה לא קיימת ככל שאני מכיר.
מה שכן, יש הוראת אחזקה שמחייבת לשים "תפילת הדרך לטייס" במטוס. אחד ממפקדי הטייסות הדתיים נהג לפתוח תקלה בכל פעם שהוא נתקל בתפילת הדרך שמיקומה מקשה על קריאתה: "מדבקת תפילת הדרך מוסתרת, יש להדביקה במקום גלוי". כל אחד והשריטות שלו .

יש גם טייסים דתיים שנוהגים להדביק כיפה על הקסדה. מעניין כמה דתיים עושים את זה ביח"ש...

ישן 03-01-2011, 19:27
צלמית המשתמש של a_tell
  משתמש זכר a_tell a_tell אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.06
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי אלפונסו השני שמתחילה ב "אצלנו מישהו קשר גולגולת של שור לסיפון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אלפונסו השני
באימון ברמה"ג צוות של ותיקים עצר באמצע תרגיל, ומצא גולגולת של שור בסמוך לטנק.
הם כתבו משהו על המצח של הגולגולת וקשרו את הגולגולת כך שהיא ישבה בדיוק במרכז הסיפון.
צוות הק"ס של הסוללה שלי עשה משהו דומה במילואים לפני שנתיים:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=438529

נ.ב. - רק שתבינו מה זה שרוטים - באחד הלילות באימון אחד מהנהגים הנ"ל שבר סטיקלייט ושפך את הנוזל הזרחני על הגולגולת הנ"ל. תוך כמה דקות הצטרפו אליו עוד חיילים וביחד הם ביצעו מן "טקס" גירוש שדים \ פולחן מוות מאולתר. אח"כ הם השמיעו לי את

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

ובכל זאת עדיין נשפך כאן דם"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-01-2011, 00:35
  AL KAPON AL KAPON אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.07

אני חושב שלצערי הרגזתי כמה אנשים בנושא הדגל אז כמה חידודים:

בטנק שלי הדגל לא היה מונף בזמן פעילות מבצעית.
איני מבין למה חלק מאנשים כאן חשבו שכן, אתכם הסליחה על חוסר ההברה מצידי.
ללא קשר גם אם היה רצון להניף את הדגל, זה לא היה ניתן מהסיבה המאוד פשוטה שהאנטנה לרוב היתה מקופלת בקוים שבהם בהם שרתתי {שטח בנוי}.
בנושא הכריות:
אם כל הכבוד לבטיחות האש בטנק ישיבה ממושכת של 8-10 שעות רצופות על כסא די לא נוח במשך חודשים עושה את שלה.
נוחות היא כלי עזר למבצעיות של הצוות.
הרי למה יש מזגן בטנק?
זה נוחות שנועדה לעזור בשמירה על היכולות המבצעיות של הצוות ואין פסול בכך.
כמובן בזמן לחימה אמתית {לא בט"ש בשטחים} אני יעדיף ישיבה לא נוחה למול סכנת שרפה בצריח.
ישן 04-01-2011, 11:08
  hwgeek hwgeek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.07

כבר קרוב לשנה אני עוקב אחר הדיונים בפורום הזה ואין מאושר מימני שמצאתי פורום מעניין ופורה כ"כ שלמדתי מימנו המון על הנושאים הצבאיים ופיתוחי הטכנולוגיה.. אני קורא כאן את תגובות הגולשים שמספרים על עברם בתור חיילים ושיתוף החוייות וקינאה אוחזת בי שיש לכם חוויות כה רבות לשתף אחד עם השני.
לצערי אני הייתי רק ג'ובניק עם בעיות רפואיות ואין לי שום חוויות לשתף מהשירות שלי.

היום במבט לאחור במידה והיה מתאפשר לי הייתי רץ בראש מורם ליהיות שיריונר, אני מרגיש שזב באמת מה שהייתי רוצה ליהיות.

יש לי רק שאלה... בסדיר שלצוות יש טנק אז הטנק ניהיה של אותו הצוות כל שירות הסדיר? כאילו כמו טנק בליסינג? שרק הם משרתים על אותו טנק? או שמיתחלפים כל פעם בטנק אחר?

במיסגרת עבודתי יצא לי להכיר מספר אנשים שיש להם קשר לטנקי המרכבה ואני רק מחכה ליום שאסיים את התואר במכונות בשביל שאוכל לעסוק בתחום :-).
רק חבל לי שבתור אזרח הרבה יותר קשה להיכנס בתחום מאשר שאתה חייל ואז שולחים אותך ללימודים וישר ניכנסים לתחום.....

שנה אזרחית טובה לכולם!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:23

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר