לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2011, 17:16
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
סקר מגלה שסרטן בקרב הומואים פי שניים מאשר אצל שאר האוכלוסיה

http://news.walla.co.il/?w=/2/1821981
סקר שנערך בקרב 120,000 בני אדם בקליפורניה העלה כי שיעור האנשים שלקו במחלה גבוה פי 2 בקרב הומואים לעומת סטרייטים.

הסקרים שמהם הורכב המחקר, שפורסם בכתב העת המדעי Cancer, נערכו בקליפורניה בשנים 2001, 2003, ו-2005. מתוך 122,345 הנשאלים, השיבו 3,690 גברים ו-7,252 נשים כי אובחן אצלם סרטן במהלך חייהם. לצד זאת, השיבו 1,493 גברים ו-918 נשים כי הם בעלי נטייה חד-מינית (הומוסקסואלים או לסביות), ועוד 1,116 נשים בגדירו עצמן כבעלות נטייה דו-מינית.

בהצלבת הנתונים, התברר כי בקרב גברים הומוסקסואלים, שיעורם של אלו שחלו בסרטן במהלך חייהם גבוה פי שניים לעומת גברים "סטרייטים". עוד נמצא, כי המחלה מתפרצת אצלם בממוצע עשר שנים מוקדם יותר ביחס לגברים הטרוסקסואלים.

מאגר הנבדקים כלל אך ורק "ניצולים" - אנשים שחלו בסרטן אך נותרו בחיים, ויכלו לדווח על כך. הוא אינו כולל אנשים שחלו בסרטן ומתו מהמחלה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-05-2011, 17:51
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

זו פרשנות שאשפר להגיד גם הפוך. אני הבאתי את הידיעה בלי שום פרשנות
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי sapper שמתחילה ב "ברחה לך שורה בציטוט..."

הַחַיִּים וְהַמָּוֶת נָתַתִּי לְפָנֶיךָ הַבְּרָכָה וְהַקְּלָלָה וּבָחַרְתָּ בַּחַיִּים לְמַעַן תִּחְיֶה אַתָּה וְזַרְעֶךָ.
http://he.wikisource.org/wiki/%D7%A...9C_%D7%99%D7%98

"ובחרת בחיים" - אני מורה לכם שתבחרו בחלק החיים כאדם האומר לבנו בחר לך חלק יפה בנחלתי ומעמידו על חלק היפה ואומר לו את זה ברור לך ועל זה נאמר ה' מנת חלקי וכוסי אתה תומיך גורלי הנחת ידי על גורל הטוב לומר את זה קח לך.
http://he.wikisource.org/wiki/%D7%A..._%D7%99%D 7%98

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 09-05-2011 בשעה 17:54.
ישן 09-05-2011, 17:57
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

ההתנפלות האישית עלי זה משהו כמו בקרב הפרימטיביים שמאשימים את השליח שהביא בשורה רעה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "סקר מגלה שסרטן בקרב הומואים פי שניים מאשר אצל שאר האוכלוסיה"

מי שרוצה שימשיך לתקוע את האף באדמה ולא יראה את כל הסכנות אי אפשר לקחת מבן אדם את חופש הבחירה..

אבל הבורא ברוך הוא מתחנן ואומר:

http://he.wikisource.org/wiki/%D7%A..._%D7%99%D 7%98
"ובחרת בחיים" - אני מורה לכם שתבחרו בחלק החיים כאדם האומר לבנו בחר לך חלק יפה בנחלתי ומעמידו על חלק היפה ואומר לו את זה ברור לך ועל זה נאמר ה' מנת חלקי וכוסי אתה תומיך גורלי הנחת ידי על גורל הטוב לומר את זה קח לך.

http://he.wikisource.org/wiki/%D7%A...%D7%96_%D 7%94
"אתה תומיך גורלי" - אתה הוא אשר הניחות ידי על החלק הטוב שנאמר החיים והמות נתתי וגו' ובחרת בחיים (דברים ל) כאדם האוהב אחד מבניו ומניח ידו על החלק הטוב ואומר את זה בחר לך

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 09-05-2011 בשעה 18:03.
ישן 11-05-2011, 15:39
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
וואו, את זה בחיים לא הייתי מנחש....בוא לא נהיה שותפים במשחק "טאבו"...:)
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אנשים שחושבים על עצמם כל היום אפשר למצוא ב.."

אישתי ואני אלופים במשחק הזה כי אנחנו צופים במדויק מה השני/שניה חושבים או יחשבו. איתך, מסתבר זה בדיוק ההיפך...טוב שלא התחתנו (אפרופו נושא האשכול)
וברצינות, אני ממש לא מוצא קורלציה בין עיסוק אובססיבי בעצמי ובין השמאל הקיצוני. בדחק, אני יכול להסכים שאולי בשמאל הקיצוני יש שיעור מעט גבוה יותר של אנשים שמרצון הם ללא ילדים (דוגמא ידועה היא אורי אבנרי) ולכן יש להם יותר אפשרות להתעסק בעצמם ובאגו שלהם-כולל העיסוק האובססיבי בדימוי העצמי והציבורי של דסידנטים אמיצים העומדים מול ההמון הנבער והפאשיסטי...
אבל לגבי רבים מאנשי השמאל הקיצוני זה לא נכון. יש להם משפחה, ילדים ועיסוקים חברתיים/ציבוריים אמיתיים שאשכרה ממוקדים באחר ולא בעצמם.
ויכול להיות שאני מזדקן, אבל ממש לא הבנתי עד היום את כל הסיפור הזה של הטוויטר.
ישן 11-05-2011, 18:44
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אז ככה.
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "וואו, את זה בחיים לא הייתי מנחש....בוא לא נהיה שותפים במשחק "טאבו"...:)"

אני לא אומר שאין להם עיסוקים אחרים כמו משפחה וילדים, אני אומר שהם אוהבים את עצמם אהבה עצמית אובססיבית ומוגזמת. אגב, הרעיון הוא של ישראלה. הם לא ממש אכולי שנאה עצמית, אלא יותר אכולי אהבה עצמית.

לא מכיר את טוויטר? על זה בדיוק אני מדבר. גם אני לא הכרתי לעומק את טוויטר וכשחברים הסבירו לי מה הקטע, לא הבנתי את הפואנטה באתר שבו אפשר רק להוסיף סטטוסים קצרים. עד שקרה מה שקרה עם גולדן. (הנה דוגמא לאדם שאוהב את עצמו עד כדי כך שהוא מוכן ללכלך על משפחות שכולות רק כדי "לצייץ" משהו שיגרום לו להיראות מגניב) , אבל אחרי שקרה מה שקרה איתו, נכנסתי קצת לטוויטר וראיתי מה הולך שם.

אתה מוזמן לעשות את זה בעצמך. כנס לתיבת החיפוש של טוויטר בעמוד הראשי וכתוב כמה מונחים בעלי משמעות פוליטית. תגלה מהר מאוד שאם היו נערכים בחירות בטוויטר התוצאה הייתה קואליציה בין מר"צ לבל"ד כשעזמי "ידידנו" מקבל הזמנה לחזור לארץ ולכהן בראשות הממשלה.

טוויטר הוא אורגיה אחת גדולה של אהבה עצמית. ומי שמככב בו הם אנשים עם דעות פוליטיות אנטי ציוניות להחריד.

אגב, גם אני שמח שלא התחתנתי איתך, כפי שלמדתי באשכול אפשר לקבל מזה סרטן

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
אישתי ואני אלופים במשחק הזה כי אנחנו צופים במדויק מה השני/שניה חושבים או יחשבו. איתך, מסתבר זה בדיוק ההיפך...טוב שלא התחתנו (אפרופו נושא האשכול)
וברצינות, אני ממש לא מוצא קורלציה בין עיסוק אובססיבי בעצמי ובין השמאל הקיצוני. בדחק, אני יכול להסכים שאולי בשמאל הקיצוני יש שיעור מעט גבוה יותר של אנשים שמרצון הם ללא ילדים (דוגמא ידועה היא אורי אבנרי) ולכן יש להם יותר אפשרות להתעסק בעצמם ובאגו שלהם-כולל העיסוק האובססיבי בדימוי העצמי והציבורי של דסידנטים אמיצים העומדים מול ההמון הנבער והפאשיסטי...
אבל לגבי רבים מאנשי השמאל הקיצוני זה לא נכון. יש להם משפחה, ילדים ועיסוקים חברתיים/ציבוריים אמיתיים שאשכרה ממוקדים באחר ולא בעצמם.
ויכול להיות שאני מזדקן, אבל ממש לא הבנתי עד היום את כל הסיפור הזה של הטוויטר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-05-2011, 08:55
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
סה"כ התכוונתי לומר שאלמנט האהבה העצמית רווח בקרב השמאל הקיצוני.
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "סבבה"

הבט, זו בדיוק הסיבה שבגלה אני נגד החוק האוסר הכללות. אין שום דרך לנהל דיון לגבי אוכלוסיה ללא הכללות, גם אם ברור מראש שההכללה לא כוללת את כל הפרטים שבתוכה. אל תשכח שהמילה "הקיצוני" המתווספת לשמאל נועדה בעצמה כדי למנוע הכללה, אם נמציא מלל נוסף שיבודד את קבוצת מוכי האהבה העצמית מתוך השמאל הקיצוני, במהרה נתבקש שלא להכליל גם עליהם ואז נצטרך לבתר גם אותם לקבוצות עוד יותר קטנות וסופנו שנאלץ לדון על כל איש שמאל קיצוני בנפרד ולנפח את השרתים של פרש עד דלא ידע.

לגבי טוויטר, זה אכן הכלי הכי דבילי באינטרנט. כאילו לקחו את facebook , הוציאו ממנו את רוב התכנים והותירו רק את שורת הסטטוס כשגם היא מתפקדת באופן מוגבל.

יש רק סייג אחד למה שכתבתי. כאשר מתרחש אירוע בעל חשיבות עולמית כמו למשל מה שקורה בטוניסיה , סטטוסים מהשטח הם בדיוק מה שאתה רוצה לקרוא. אבל מה לעשות שרוב שגרת היום יום של אנשים איננה מורכבת מארועים בעלי חשיבות או עניין ולכן הם כותבים כל שעה איפה הם היו, עם מי הם נפגשו, מה הם אכלו, איך הם שתו ובאיזה שעה הם הלכו לישון. בין לבין הם משתדלים להכניס גם שורות מחץ משעשעות, אלא שבניגוד לפייסבוק אלה טובעות מיד מתחת להרים של מלל מיותר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 10-05-2011, 06:18
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

מי שהוא שבוי בידי יצרו, אין לו עצמאות אמתיתית
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "זה מה שהחלטת להביא לפורום בתפר שבין שואה לתקומה?"

לא חשבתי על קשר עם יום עצמאות, אבל היות והעלית את זה, יש לזה קשר:.

רבותינו ז"ל אמרו על הפסוק "חרות על הלוחות", "אל תקרי חרות אלא חירות, שאין לך בן חורין אלא מי שעוסק בתורה".

והרמב"ם ז"ל כותב שהדרך היחידה להתגבר על יצר הניאוף זה על ידי לימוד התורה, כי אין יצר הניאוף מגיע אלא למי שהראש שלו ריק מחכמה.

וגם הקשר עם יום הזכרון: אנחנו כולנו חיים בזכות אלו שמסרו את חייהם למען המדינה, והם נמצאים בעולם האמת, לכן זה עידוד מאוד חזק לכל אחד לחיות חיים מוסריים אמיתיים. וגם רבותינו ז"ל אמרו שהמחשבה על יום המוות יכולה להציל בן אדם מהיצר הרע שלו.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 10-05-2011 בשעה 06:21.
ישן 11-05-2011, 19:40
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "כן וזה היה התענינות מאוד..."

פילוסופים ומשוררים תפקידם לנתח, לחשוב ולהפיק רעיונות ומילים.

מה שאתה בעצם עושה זה לקחת את מכלול הטקסטים של הפילוסופיה, וגונז כל מה שקשור לדת באופן אוטומטי.נראה כי הפעלת כפתור מגננה במוח היוצר ניגוד דיכוטומי עם כל מה שקשור למילה אלוהים.
גם לניטשה ופילוסופים אתאיסטים אחרים היה כבוד לטקסטים דתיים, לכוחם וליופיים- ולא צריך להאמין באלוהים בשביל להעריך מחשבות והלכי רוח של הרמב"ם ושאל חז"ל, אמירות כמו שלך לא רק שמייצגות את הבורות הפנאטית, הן גם פשוט אטומות לגמרי ואין בהן שמץ של הצדקה.

הקוריוז בכל הסיפור פה הוא שאיינשטיין (שאותו אני מניח שלא תכנה בור) אמר פעם על אנשים כמוך שהם בעצם מאמינים באלוהים, אבל כל כך סולדים ממנו בשל מאורע כלשהו שקרה להם איתו, ועל כן מנהלים איתו מלחמת חרמה. ואני חושב שפרויד היה מסכים איתו
ישן 11-05-2011, 21:03
  Homo sapiens Homo sapiens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.10
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "פילוסופים ומשוררים תפקידם..."

ציטוט:
פילוסופים ומשוררים תפקידם לנתח, לחשוב ולהפיק רעיונות ומילים.

לפילוסופים ומשוררים אין תפקיד כי זה תחום כללי שכולל הכל זה פשוט אנשים שמבאים את הדעות והמחשבות שלהם ויש אנשים שלוקחים אותם יותר מדי ברצינות.
אין אפילו הגדרה של הפולוסופיה!

ציטוט:
מה שאתה בעצם עושה זה לקחת את מכלול הטקסטים של הפילוסופיה, וגונז כל מה שקשור לדת באופן אוטומטי.נראה כי הפעלת כפתור מגננה במוח היוצר ניגוד דיכוטומי עם כל מה שקשור למילה אלוהים.
גם לניטשה ופילוסופים אתאיסטים אחרים היה כבוד לטקסטים דתיים, לכוחם וליופיים- ולא צריך להאמין באלוהים בשביל להעריך מחשבות והלכי רוח של הרמב"ם ושאל חז"ל, אמירות כמו שלך לא רק שמייצגות את הבורות הפנאטית, הן גם פשוט אטומות לגמרי ואין בהן שמץ של הצדקה.

ניגוד עם כל מה שקשור למציאות וקריאה ביקורתית, עם אתה רוצה לקראו ליופי ולשם העשרה - כל הכבוד ותעריך את המחשבות כמה שאתה רוצה, רק אל תבאו ותגדי שמי שלא מאמין בהם או לא מוצא את היופי בהם (כי זה מה שזה) מיצג את הבורות הפנאטית-כי זה בדיוק מה שאתה מיצג.

ציטוט:
הקוריוז בכל הסיפור פה הוא שאיינשטיין (שאותו אני מניח שלא תכנה בור) אמר פעם על אנשים כמוך שהם בעצם מאמינים באלוהים, אבל כל כך סולדים ממנו בשל מאורע כלשהו שקרה להם איתו, ועל כן מנהלים איתו מלחמת חרמה. ואני חושב שפרויד היה מסכים איתו

מה שאינשטיין כן אמר:
"...יש עדין אנשים שאומרים שאין אלוהים, אך מה שבאמת מכעיס אותי הוא שאותם אנשים מצטטים אותי על מנת לתמוך בעמדתם"
"מה שקראת על אמונותי הדתית היה, כמובן, שקר – שקר שחוזרים עליו באופן שיטתי. אינני מאמין בהשגחה פרטית ומעולם לא הכחשתי זאת, אלא הבעתי זאת בבהירות. אם יש בי משהו שניתן לכנותו דתי, זוהי ההערצה בלתי מוגבלת למבנה העולם ככל שהמדע שלנו יכול לגלותו."

ציטוט:
אבל כל כך סולדים ממנו בשל מאורע כלשהו שקרה להם איתו, ועל כן מנהלים איתו מלחמת חרמה. ואני חושב שפרויד היה מסכים איתו

הקוריוז זה התגובה הזאות.
אז מעניין למה אנשים מאמינים באלוהים (לפי "ההגיון" שלך) בטח גם להם קרא קרא מאורע כלשהו שקרה להם איתו ואז התחילו להאמין בחיצורים דמיונים.
אבל מה שאתה לא מבין (או מנסה בכוח לא להבין), זה שאני לא נגד יצור שיצר את העולם (אם קיים יצור כזה או לא ממש לא איכפת לי, כי הוא לא רלוונטי) אלה נגד היצור הדמיוני המעוות והחולני שהממסד הדתי המצאי וטיפח ואנשים מאמיניםבו.
ואם אנחנו בעניין הפסיכולוגי:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
ישן 11-05-2011, 21:39

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "בראבו"

ציטוט:
אתה שוב מוכיח איזה מנגנון הגנה פבלובי יוצא מהכלל יש לך בכל הנוגע לנושא.
מישהו כבר אמר שהתקפה היא ההגנה הטובה ביותר?

רק שאני לא תקפתי..

ציטוט:
ומכל הפסקה האחרונה אני מבין שאתה בעצם כן מאמין באלוהים, אמנם לא זה שכולנו מכירים, אבל אלוהים משלך... תקרא שוב את מה שרשמת ותבין על מה אני מדבר, בעצם אתה לא תבין....

ברור שאני לא אבין... אבל זה נראה יותר שאתה זה לא מבין, שמתגונן בתירוצים פסיכולוגים (בטח מי שלא מאמין באלוהים קרה לו משהו בעבר... ובתירוצים של
ציטוט:
אמנם לא זה שכולנו מכירים
)
עם כבר מדברים על מנגנון הגנה בפני הביקורת תסתכל על שלך, אותי אתה יכול לבקר כמה שבא וגם תקבל תגובה ענינית (שלא כוללת ציטוטים שהמצאו שאינשטיין (לא)אמר).
אני אצטט את מה שרשמתי:
ציטוט:

אבל מה שאתה לא מבין (או מנסה בכוח לא להבין), זה שאני לא נגד יצור שיצר את העולם (אם קיים יצור כזה או לא ממש לא איכפת לי, כי הוא לא רלוונטי) אלה נגד היצור הדמיוני המעוות והחולני שהממסד הדתי המצאי וטיפח ואנשים מאמיניםבו.

ציטוט:
כל מה שאתה כותב הוא מבולגן מאוד ועם דפוסי הכחשה מלווים בכעס על מי שהעיז למתוח על הדעות שלך ביקורת.
וד"א, אתה עושה בדיוק אותו הדבר, אז למה אתה מתעצבן?

1. אני לא מתעצבן
2. אני לא מכחיש. זה פשוט מנגנון ההכחשה שלך שאומר שכל אחד שמעביר על האמונות והדעות שלך ביקורת אז "ודאי מכחיש!" "בטח דפוסי הכחשה" "אהה הוא יוצא להתקפה"

אני מניח שאת הסירטון שקישרתי אליו לא ראית - חלילה שלא יבקר או יאתגר את הרעיונות והדעות שלך, שזה בסדר גמור זכותו של כל אחד רק אל תבאי את התירוצים שאתה מבאי....

נערך לאחרונה ע"י Homo sapiens בתאריך 11-05-2011 בשעה 21:43.
ישן 11-05-2011, 21:52
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "[QUOTE] אתה שוב מוכיח איזה..."

אני רואה שאני פשוט אלך פה סחור סחור איתך, כי באמת יהיה קשה לגרום לך להבין על מה אני מדבר.
אתה כל כך הדוק וחסר פשרות לגבי האמונה שלך, ששום מילה או משפט לא יכולים לחדור מנגנון שכזה.
ואם אינך רואה כיצד תגובותיך מתפרשות כתוקפניות, אז קודם כל אני לא מופתע, ושנית כל- אין לי על מה להמשיך להתדיין איתך פה.
לא סתם יש ביטוי האומר כל הפוסל במומו פוסל, או טול קורה מבין עיניך...

אתה יכול לשבת יום שלם מול האינטרנט ולשמוע הרצאות שכאלה, לחשוב שאתה לא מאמין באלוהים כי זה פשוט לא הגיוני להאמין, ומבלי לשים לב אתה פשוט הופך לחסיד שוטה של דת אחרת שהיא המסווה שלך לשפיות, הגיון ואמת.

ד"א, באחד הדיונים שאני זוכר בפורום אמונות ודעות מישהו אמר משהו נכון שאולי קצת קשה לתפוס אותו- גם המדע הוא סוג של דת.
ישן 11-05-2011, 22:08

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "אני רואה שאני פשוט אלך פה..."

ציטוט:
אני רואה שאני פשוט אלך פה סחור סחור איתך, כי באמת יהיה קשה לגרום לך להבין על מה אני מדבר.
אתה כל כך הדוק וחסר פשרות לגבי האמונה שלך, ששום מילה או משפט לא יכולים לחדור מנגנון שכזה.
ואם אינך רואה כיצד תגובותיך מתפרשות כתוקפניות, אז קודם כל אני לא מופתע, ושנית כל- אין לי על מה להמשיך להתדיין איתך פה.
לא סתם יש ביטוי האומר כל הפוסל במומו פוסל, או טול קורה מבין עיניך...

זה המנגנון שלך שאתה מדבר עליו, ואתה גם לא יכול להוכיח את הטענות אתה מציג רק את האמונות.
ושנית כל- אין לי על מה להמשיך להתדיין איתך פה- מסכים לחלוטין.

ציטוט:
אתה יכול לשבת יום שלם מול האינטרנט ולשמוע הרצאות שכאלה, לחשוב שאתה לא מאמין באלוהים כי זה פשוט לא הגיוני להאמין, ומבלי לשים לב אתה פשוט הופך לחסיד שוטה של דת אחרת שהיא המסווה שלך לשפיות, הגיון ואמת.

זה העניין שאני לא חסיד של שום דת לעומתך שאתה כן חסיד.

ציטוט:
ד"א, באחד הדיונים שאני זוכר בפורום אמונות ודעות מישהו אמר משהו נכון שאולי קצת קשה לתפוס אותו- גם המדע הוא סוג של דת.

אולי לך זה כזה קשה לתפוס אותו כי אתה כל כך נעול באמונות שלך ובצדק שלך שכל מי שאומר אחרת אתה מנסה להדביק לו כל מיני תרוצים והכחשות ו"חסיד שוטה של דת"
מה שאתה לא תופס (או ממש מסרב לתפוס) שאנשים זה אנשים לא משנה אם זה מדען או דתי וצמרת של המדע עונה בדיוק לקריטריון של דת רק ששם השינוי וההבנה באים (גם אם זה לוקח 200שנה.... ) לעומת הדת שהמאמינים בהם תפוסים בקו מחשבה ובורות שלא מסוגלים לחשוב בעצמם (או פשוט לא רוצים כי זה מתאים ונוח עם אמונות שלהם ורק דרך לתת לזה משמעות נעלה יותר) שלא לדבר על להתנגד (דבר שמסביר את חוסר הרצון הבולט שלך להמשיך בדיון...).
ישן 11-05-2011, 22:49

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "אני מצטער לאכזב אותך, אבל..."

ציטוט:
אני מצטער לאכזב אותך, אבל חוסר הרצון שלי בהידברות איתך נובע אך ורק מהעובדה המצערת שכל מה שתגיד הוא ידוע מראש...גם אני די מאוכזב לשמוע הבלים ממישהו שרק טוען לנאורות ולאנטי בורות.

אתה לא מאכזב, אתה עומד בצורה מאוד יפה בציפיות.

ציטוט:
הגישה שלך צועקת "אני ואפסי עוד", והתשובות שהרגע רשמת מזכירות דפוס התנהגות של ילד בן 5 שאומר "הכל חוזר אליך וקקה בידיך".

קודם הייתה לי בעיה נפשית אחר כך, הייתי בהכחשה, אחר כך חסיד שוטה של דת אחרת, אחר כך ילד בן חמש
זה מוגזם מדי לבן אדם אחד...

ציטוט:
אם הייתה אפשרות להכנס איתך לפן המטאפיזי של הנושא הייתי מאושר, אבל לצערי אתה עסוק בלהתגונן עם ההתקפות שלך במקום להשיג תובנות.

אני תמיד משיג תובנות ומנסה ללמוד אבל לפי התגובות שלך אתה בעצמך עסוק בלהתגונן.
ישן 10-05-2011, 06:36
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

המחקר הזה שופך אור על מחקר אחר שפורסם רק חלקית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "סקר מגלה שסרטן בקרב הומואים פי שניים מאשר אצל שאר האוכלוסיה"

פורסם שכשליש מכלל חולי האיידס הם הומואים.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3560008,00.html

אבל לא פורסם מה הוא אחוז ההומואים בקרב כלל האוכלוסיה. לכן היה קשה לדעת את אחוז הסיכון המדוייק שהתנהגות הזאת גורמת רחמנא ליצלן.

אבל מהסקר הנוכחי רואים שאחוז ההומואים הם כ1.24 אחוז מכלל האוכלוסיה. ואם כן יוצא שיש להם סיכון פי 26 מאשר שאר האוכלוסיה לקבל איידס. ואם נוריד מזה את האסירים ומשתמשי סמים, אז התוצאות חמרות פי כמה.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 10-05-2011 בשעה 06:43.
ישן 10-05-2011, 20:29
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

שאלה איפה כתבתי שאיידס הוא עונש מה'
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אין לך מושג כנראה איך סקרים עובדים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
לומר שאיידס הוא עונש מה' על הומוסקסואליות ... וגם ההומוסקסואל הפעיל ביותר והחוטא ביותר לא ידבק עם ישתמש בקונדום.

המצוות שהבורא ברוך נתן לנו ברחמיו המרובים הם גם להציל אותנו מפגע רע הזה ששמו איידס.

ואילו הקונדומים - כבר 30 שנה שארגוני ההומואים מקנדמים עליהם בלי הרף, והמחלות רק גדלות ומתפשטות יותר ויותר. אין להם את האומץ להודות בטעותם ולהגיד "טעינו".

אני כותב "ארגוני ההומואים", שכן ההומואים עצמם הם אנשים מסכנים שזקוקים לכוון דרך שונה, וארגוני ההומואים במקום להראות להם שיש דרך - תורה ומצוות, במקום זה מעודדים אותם ומצדיעים אותם - עם מוזיקה - לכוון בית הקברות.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 10-05-2011 בשעה 20:58.
ישן 10-05-2011, 21:10
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "איפה כתבתי שאיידס הוא עונש מה'"

אני חייב להגיד לך תודה.
אתה גורם לי לעבוד על המידות שלי ולבחור לשתוק.

לשיטתי, אנשים כמוך הם מחללי ה' מקצועיים.
העירבוב של בורות גדולה, טיפשות אין סופית, ושנאת הזר והשונה, הבאה ממקלדתו של יהודי המגדיר את עצמו חרדי גורמת אבל גדול לכלל הציבור החרדי שחלקו, ברוך ה' אינו דומה לך.

לא נותר לי אלא להפנות אותך לפרק א' במסכת אבות "שמעון בנו אומר, כל ימי גדלתי בין חכמים ולא מצאתי טוב לגוף אלא שתיקה ולא המדרש העיקר אלא המעשה וכל המרבה בדברים מביא חטא"

ולסיום חידה רפואית: סרטן נדיר אותו ניתן למצוא אצל יהודים אשכנזים ואצל חולי איידס?

תשובה

ישן 10-05-2011, 21:19
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

המתקפה האישית עלי אינה מפחידה אותי כלל וכלל
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אני חייב להגיד לך תודה. אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
לשיטתי, אנשים כמוך הם מחללי ה' מקצועיים.
העירבוב של בורות גדולה, טיפשות אין סופית, ושנאת הזר והשונה, הבאה ממקלדתו של יהודי המגדיר את עצמו חרדי גורמת אבל גדול לכלל הציבור החרדי שחלקו, ברוך ה' אינו דומה לך.

צריכים ללכת בדרכי ה' האומר:
כתיב (ירמיה טז11), "ואותי עזבו ואת תורתי לא שמרו ". הלוואי אותי עזבו ותורתי שמרו! מתוך שהיו מתעסקין בה, המאור שבה היה מחזירן למוטב.
http://tora.us.fm/tnk1/nvia/yrmyhu/yr-09-12.html

לא אכפת לי לקבל השפלות ומתקפות, העיקר שישמרו מצוות הבורא ברוך הוא.

ישן 10-05-2011, 22:02
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לא אמרת..רק ציטטת. וחוץ מזה, האם אתה טוען ברצינות שקונדומים לא מגנים מאיידס?"

החיסרון של קונדום הוא שצריך לשים אותו כדי שהוא יעבוד. ויש מגמה בקרב הומוסקסואלים שלא להשתמש באמצעי מניעה. קראתי כתבה שטענה שזה משום שעם התפתחות הטיפולים לאיידס, שיכולים להאריך את החיים בצורה משמעותית, יש פחות מודעות לנושא. וכמובן עניין המין האנאלי שהוא אלים יותר ממין וגינלי ולכן מעלה את הסיכוי למעבר וירוס לדם.

כן, מישהו צריך אם כך להגיד את זה בבירור מבלי להיחשד שהוא הומופוב גזען וחשוך וכמובן הומו בארון- הם לא נזהרים מספיק.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/818/566.html

ישן 10-05-2011, 20:06
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

"הֶחפוץ אחפוץ מות רשע נאום ה' אלוהים, הלא בשובו מדרכיו וחיה"

ונאמר: "אֱמֹר אֲלֵיהֶם חַי אָנִי נְאֻם אֲדֹנָי יְהוִה אִם אֶחְפֹּץ בְּמוֹת הָרָשָׁע כִּי אִם בְּשׁוּב רָשָׁע מִדַּרְכּוֹ וְחָיָה. שׁוּבוּ שׁוּבוּ מִדַּרְכֵיכֶם הָרָעִים וְלָמָּה תָמוּתוּ בֵּית יִשְׂרָאֵל" (יחזקאל לג יא).

ונאמר: "הֶחָפֹץ אֶחְפֹּץ מוֹת רָשָׁע נְאֻם אֲדֹנָי יְהוִה הֲלוֹא בְּשׁוּבוֹ מִדְּרָכָיו וְחָיָה" (יחזקאל יח כג)

(יום הכפורים בתפילת נעילה).

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA...9% D7%9C%D7%94

http://he.wikisource.org/wiki/%D7%9...9C_%D7%99%D7%97

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 10-05-2011 בשעה 20:21.
ישן 11-05-2011, 00:30
מנהל

לא, אבל כבר במקורות היהודיים נכתב שכל הפוסל במומו פוסל
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אם אני שונא חתולים זה אומר..."

פסיכולוגים מודרניים (בעצמם יהודים ברובם) רק הרחיבו את האבחנה הזו והטענה היא שאחד ממנגנוני ההגנה שלנו מול החרדה שעלולים לעורר דחפים שונים שעולים בנו (ושמסיבות אלו ואחרות הם אסורים) הוא השלכה והיפוך. והמוסקסואליות נחשבת לדוגמא קלאסית. כלומר, אנשים שבעצמם יש להם דחפים המומוסקסואלים, רואים אותם אצל אחרים, וכהתמודדות עם תכונה זו שבשל חינוכם היא לא רצויה (בלשון המעטה) הם יביעו את השינאה והעוינות שלהם למי שנושאים אותה. זה לא אומר ששינאת הומוסקסואלים היא בהכרח בגלל אותן נטיות חבויות (ולעיתים, יש לומר, לא כל כך חבויות). יש הרבה סיבות אחרות לשינאה. גם אסור לשכוח שמדובר בתיאוריה פסיכולוגית, לא באיזו עובדה מדעית. אישית, אני חושב שזה נכון במקרים מסוימים. קשה לי להסביר מדוע בקרב אנשים שבאים מאותו רקע ואותו חינוך מסורתי/שמרני, יש כאלו שלא מרגישים צורך להביע השכם וערב עמדות ביחס להומוסקסואלים ולעומתם כאלו שמגלים אובססיביות לנושא זה.
ישן 10-05-2011, 20:42
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

רבותינו ז"ל אמרו "חמירה סכנתא מאיסורא"
בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "תגיד, זה לא אומר שכל מחללי השבת פה צריכים למות?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
חילול שבת הוא עבירה חמורה ביותר ביהדות. בניגוד להומוסקסואליות היא גם נכללת בעשרת הדיברות. ועדיין, אני לא רואה אותך תוקף פה את מחללי השבת.

1. רבותינו ז"ל אמרו "חמירה סכנתא מאיסורא". שפירושו בעברית הוא: "חמורה סכנה מאיסור"; כלומר, הלכות הנוגעות לבריאות הגוף ולקיום החיים הפיזיים, חמורות יותר מהלכות הנוגעות לעניינים רוחניים.http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97...5%D7%A8%D 7%90

לכן היות ומדובר פה גם על איסור וגם על סכנת חיים, וגם על סכנת חיים לסביבה שמחוץ להומואים (מחלות מזהמות הם סכנה לכולם), לכן אני מתמקד יותר בנושא הזה. דרך אגב, גם בנושא שונאי ציון שמנסים להטעות אותנו להעביר שטחים ונשק למחבלים, גם בהם אני מתמקד, היות וזה סכנת נפשות ממש לכל העם היושב בציון.

2. קצת קשה לדרוש ממי שטוען שאינו מאמין שיתחיל להאמין, אבל במקרה הזה רואים במוחש את מה שהבורא ברוך הוא כתב בתורה:
הַחַיִּים וְהַמָּוֶת נָתַתִּי לְפָנֶיךָ הַבְּרָכָה וְהַקְּלָלָה, וּבָחַרְתָּ בַּחַיִּים לְמַעַן תִּחְיֶה אַתָּה וְזַרְעֶךָ!
http://he.wikisource.org/wiki/%D7%A...9C_%D7%99%D7%98
3. ומה שכתבת שזה לא בעשרת הדברות, כנראה ששכחת את המשפט "לא תנאף" שבעשרת הדברות, שבזה נכלל גם הומוסקסואליות.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 10-05-2011 בשעה 20:56.
ישן 10-05-2011, 21:39
מנהל

אה, אז למה אתה לא תוקף את המעשנים?
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "רבותינו ז"ל אמרו "חמירה סכנתא מאיסורא""

אני רואה דתיים וחרדים שמעשנים בשרשרת. הסיכון בעישון גבוה בהרבה מהסכנה שבאיידס, ובכל זאת אתה תוקף דווקא את ההומוסקסואלים....
למעשה, הומוסקסואליות פ-ח-ו-ת מסוכנת מהרבה מאוד התנהגויות, בייחוד עם משתמשים בקונדום, ובכל זאת דווקא אליה אתה ניטפל. מעניין. ואגב, הרבה יותר מסוכנת לאוכלוסיה הכללית המחלות הזיהומיות שמתפשטות מחדש משום שיש אוכלוסיות שמסרבות להתחסן. וזה כולל גם קבוצות חרדיות.
לגבי 10 הדיברות-שוב, יש לך הרבה יותר נואפים מקרב ההטרוסקסואלים משום שיש הרבה יותר הטרוסקסואלים ומשום שקיום יחסים ללא נישואין ומחוץ למסגרת הנישואין נפוץ מאוד מאוד בקירבן. ובכל זאת, אתה ניטפל דווקא להומוסקסואלים. מעניין.
ולבסוף, על כל מקרה שבו "חוטא" נפגע אני יכול להציג לך 2 מקרים שבהם חוטאים דווקא חיים, וחיים טוב, עד שיבה ולעומתם צדיקים גמורים שנפטרים צעירים. זו בדיוק הסיבה מדוע מציעים בדרך כלל לא לעשות עבור הקב"ה את החשבונות.
ישן 11-05-2011, 08:06
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

אם היו עושים מצעדים לעודד את המעשנים...
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אה, אז למה אתה לא תוקף את המעשנים?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
אני רואה דתיים וחרדים שמעשנים בשרשרת. הסיכון בעישון גבוה בהרבה מהסכנה שבאיידס, ובכל זאת אתה תוקף דווקא את ההומוסקסואלים....

אם היו עושים מצעדים לעודד את המעשנים,

ואם היו טוענים שהמעשנים זה פגם נולד שאי אפשר להשתחרר מזה (והרי היו כבר מחקרים שאם האמא הייתה מעשנת זה עובר בתורשה וגם אצל הילד אחרי שגודל יש לו נטייה לעישון),

ואם היו מכנים את כל מי שמדבר נגד עישון בשם שמוקופוב (SMOKE באנגלית זה עישון, ואם כותבים עם שין שמאלית בצירוף "פוב", אז נהיה שמוקופוב),

או-אז היה צדק בטנה שלך.

בינתיים עוד לא ראיתי אף מצעד של מעשנים.

ואין אף ארגון שמעודד עישון. ובטח שלא על חשבון המדינה. נהפוך הוא: יש מיסים כבדים על עישון.

אבל ארגוני שמאל קיצוניים הכריחו את ערייית ירושלים לממן מצעד הומואים על חשבון העירייה, בניגוד למצפונם.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 11-05-2011 בשעה 08:11.
ישן 11-05-2011, 11:55
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

פיתו נערים והפכו אותם להומואים. אחד מהחשודים - חולה איידס

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...cat=402&loc=104
לפני כשלושה שבועות המשטרה עצרה שני צעירים בני 19, אבי דנין ויוגב דרעי, שעל פי החשד פיתו מספר רב של נערים מתחת לגיל 13 לקיים יחסי מין תמורת תשלום עם גברים מבוגרים.

במהלך החקירה, המנוהלת על ידי משטרת מרחב יפתח בפיקודו של נצ"מ יורם אוחיון, אותרו עשרות גברים שקיימו יחסי מין עם הנערים תמורת תשלום. חלקם נעצר לאחר שהתברר שהם ידעו כי הם מקיימים יחסי מין עם קטינים.

לכתבה בשלימותה:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...cat=402&loc=104

-----------------------------
הם רק 1.24 מכלל האוכלוסיה, אבל כל כך המון פשע. עשרות פושעים!

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 11-05-2011 בשעה 11:58.
ישן 11-05-2011, 12:10
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 107 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "פיתו נערים והפכו אותם להומואים. אחד מהחשודים - חולה איידס"

בתור אחד שמתבכיין ללא הרף על שנאת חרדים, אתה בהחלט מהווה דוגמה אישית... לא מפתיע כשזה בא מצד מסיונר אדוק.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 11-05-2011 בשעה 12:12.
ישן 11-05-2011, 12:18
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

שנאת החרדים זו שנאת חינם
בתגובה להודעה מספר 108 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "בתור אחד שמתבכיין ללא הרף על..."

ואילו כאן זה הפוך: יש להם הגנה בתקשורת.

למה אין כותרות מפוצצות בנוסח: "עשרות הומאים קיימו יחסי מין עם קטינים", חלקם טוענים שלא ידעו שהם קטינים. אבל איך אפשר לחשוב על בן 12 שהוא לא קטין.

הנה הקישור:
http://news.walla.co.il/?w=/1/1822266

איך הכול מוסתר בכותרות, ואיך לא שמים את זה בכותרות הראשיות...

ויש עוד את אלו שעושים מזה כסף....

הנה מה שכותב המגיב #3 בNRG:

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 11-05-2011 בשעה 12:24.
ישן 11-05-2011, 12:27
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 109 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "שנאת החרדים זו שנאת חינם"

"הוא עשה את זה קודם" זה לא תירוץ אפילו בגן ילדים. אתה בן 4?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 11-05-2011, 12:32
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "ותראה גם את הכותרת בWALLA"

אתה שוב מתחמק - לא מפתיע, מכיוון שאתה אף פעם לא עונה לעניין - אתה טוען כנגד שנאה, ואילו אתה עושה בכל כוחותיך להפיץ שנאה. מה ההבדל בינך לבין אותם אלה שאתה טוען נגדם?

ישן 11-05-2011, 13:15
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 114 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אפשר ועוד איך... ראה מה שקורה בבתי סוהר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
אסירים שמעולם לא היו הומואים נהפכים לכאלו שם בין כותלי הכלא.

מאיפה אתה שואף את המידע הזה? אתה לא מבין את ההבדל בין "הפכו להומואים" לבין "נהפכו על ידי אסירים אחרים להומואים"?
אני לא יודע, איך בכלא ישראלי, אבל ראיתי הרבה תכניות על כלא רוסי, שהוא הרבה יותר קשוח, אני מאמין. יש שם אנשים(אסירים) סוג זין, שאסור להיכנס איתם לשום מגע למעט מגע מיני, הרבה פעמים בכפייה: הם הופכים לזונות ממין זכר, אבל לא הופכים להומואים. ואלה שעושים אותם - גם לא הומואים, אלא משתשים במה שיש, שהרי אין נשים בסביבה. כמו כן, קיים האספקט הפסיכולוגי - השפלת האדם. אין פה שום עניין של הפיכת האדם להומו. או שהוא היה כזה, או שלא.

ישן 11-05-2011, 12:32
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 125 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "נראה לי שאת זה צריכים לשים בשרשור חדשות בפני עצמו"

זה בסדר, לנו נמאס ממך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:10

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר