לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2011, 07:11
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
בבריכה של ה"שמנת" האליטית, המסתננים הסודנים לא התקבלו בברכה

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/221096
המבצע נערך במסגרת תוכניתו של ח"כ בן ארי "רמת אביב תחילה" בה הוא מבקש להוכיח את צביעות השמאל. ח"כ בן ארי, איתמר בן גביר ופעילי ימין נוספים הגיעו למקום ועמדו על זכותם של הסודנים להיכנס לבריכה לאחר שרכשו עבורם כרטיסים. בתחילה סירבו מפעילי הבריכה להכניס את הסודנים בטענה כי "אלה לא הביאו בגדי ים" ואולם לאחר שאחד הפעילים הוציא שקית בה עשרות בגדי ים עבור הסודנים ולאחר שאיתמר בן גביר בעל תואר במשפטים הזהיר את אנשי הבריכה כי הם צפויים לתביעה באם לא יאפשרו לסודנים להיכנס החליטו מפעילי הבריכה לאפשר לסודנים את הכניסה.

כניסתם של הסודנים עוררה סערה ומהומה כאשר חלק ממתרחצי המקום סירבו להמשיך ולשחות, וחלקם אף יצא פיזית מחוץ לתחום הבריכה, וחלק אחר קידם את הסודנים בברכה וטען כי פעילי הימין מבקשים לעשות פרובוקציה ולא ניתן לעשות זאת. למקום הגיעה גם חברת מועצת העיר בתל אביב שביקשה להסביר לסודנים כי בן ארי ובן גביר "מנצלים את תמימותכם" אך רוב הסודנים נשארו והמשיכו לשחות.

הגיע הזמן שיהיה שוויון בנטל - אומר בן ארי - אם רוצים לאפשר לסודנים להתגורר בישראל, בבקשה שיסתובבו ברמת אביב, צהלה , אפקה וכן הלאה, נראה אז את אבירי הדמוקרטיה מהשמאל" דברי בן ארי.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-06-2011, 07:30
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

הניסיון של האליטות לדחוף את הסודנים לישראל חוזר להם כבומרנג
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "בניגוד לכותרת המונפצת לחלוטין..."

מקווים מאוד שהם למדו את הלקח שלהם, וזה יוציא להם את הרוח מהמפרסים.

לאידך, היהודים הם עם קשה עורף וייתכן שחלק מהם יתעקשו עוד יותר, ויסכימו להכניס סודנים גם לרמת אביב, רק בכדי להוכיח שהשגעון שלהם ניצח. אני מאמין שאנשים מהשורה, גם מהשורות שלהם לא יקבלו את זה.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 13-06-2011 בשעה 07:40.
ישן 13-06-2011, 08:12
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "בבריכה של ה"שמנת" האליטית, המסתננים הסודנים לא התקבלו בברכה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
כניסתם של הסודנים עוררה סערה ומהומה כאשר חלק ממתרחצי המקום סירבו להמשיך ולשחות, וחלקם אף יצא פיזית מחוץ לתחום הבריכה, וחלק אחר קידם את הסודנים בברכה וטען כי פעילי הימין מבקשים לעשות פרובוקציה ולא ניתן לעשות זאת. ל

כלומר שחלק התגלו כגזענים פרימטיביים, וחלק התגלו כמי שבאמת לא אכפת להם...

אבל, שיזדיינו העובדות, נצניע את החלק השני כדי שחס וחלילה הפרובוקציה לא תיכשל.

בעיניי, אם כבר, איתמר בן-חזיר ומיכאלי בן-תיש הוכיחו בעיקר שלא כולם צבועים וחלק דווקא באמת מאמינים במה שהם אומרים....

אבל, למה שנקלקל נרטיב יפה עם עובדות מכוערות?

ישן 13-06-2011, 08:28
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

למה הם לא קנו להם כרטיסים לבריכה על חשבונם הם
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=מדינאי]כניסתם של..."

למה עד שאיתמר בן גביר לא קנה להם כרטיסים לבריחה, הם לא טרחו לקנות להם כרטיסים.

וגם...

ציטוט:

וחלק אחר קידם את הסודנים בברכה וטען כי פעילי הימין מבקשים לעשות פרובוקציה ולא ניתן לעשות זאת. למקום הגיעה גם חברת מועצת העיר בתל אביב שביקשה להסביר לסודנים כי בן ארי ובן גביר "מנצלים את תמימותכם"

למה שלא יקדמו אותם בברכה בלי "אבל". למה לעשות להם רע על הלב שהם לא מרוצים ושזו פרובוקציה. להזמין אותם שיגיעו מה שיותר.

תתאר לעצמך כשהיהודים הגיעו מברית המועצות כמיליון איש במשך שנתיים, אם מדינת ישראל הייתה אומר להם: זו פרובוקציה של רוסיה שמנסה להציף אותנו עם מה שלא נהיה מסוגלים להתמודד. לא עשו ככה, סידרו לכולם דירות וקיבלו אותם בברכ בלי להאשים אף אחד.

להמ טענו בהתחלה שאין להם בגדי ים? היו צריכים מייד לרוץ ולקנות להם או לתת להם את הבגד ים שלהם. להראות הכנסת אורחים אמיתית ולא מאולצת.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 13-06-2011 בשעה 08:35.
ישן 15-06-2011, 00:35
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "אתה בא לומר שלא מעניין אותם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי FRESHMAKER
אתה בא לומר שלא מעניין אותם מדעות פוליטיות? אני בטוח במאה אחוז שמיכאל בן-ארי לא יכול להתקבל לאף קיבוץ(חוץ מקיבוץ דתי).

מיכאל בן-ארי לא יתקבל כיוון שהוא עושה צרות, לא בגלל דיעותיו הפוליטיות.

לידיעתך, בנען היו לא מעט קולות שהלכו לליברמן ולליכוד בבחירות האחרונות. בנען יש בית כנסת פעיל, יש מגוון עדתי שכמוהו לא מצאתי בשום מקום אחר (תימנים? מרוקאים? אלג'יראים? דרון-אמריקאים? אשכנזים? סקנדינבים? רוסים? אתיופים? הכל יש לנו...)

לא שואלים אף אחד מה דעתו הפוליטית על שום דבר ולא לפי זה קובעים מי יתקבל ומי לא. לאף אחד לא ממש אכפת מה דעתך הפוליטית פה. יותר משנה לאנשים מה אתה תורם לקיבוץ...

אני חש חמלה עליך, שאתה חי במקום שבו דעתו הפוליטית של אדם קובעת אם הוא רצוי או לא.

ישן 15-06-2011, 01:04
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "יש קיבוצים דתיים,אבל בגדול,..."

נען קיבוץ דתי? נען???

אתה סתם נתלה בקש פה. למרות איזושהי נטייה שמאלה בלתי נמנעת (מדובר באינרציה חברתית שנמשכת עוד מהימים ששרו את האינטרנציונל בחדר האכילה כל ארוחת ערב) הקיבוצים הרבה יותר פתוחים והרבה יותר רבגוניים מכפי שאתה חושב... התחלת בלנסות להכניס את הקיבוצים למשוואת הגזענות\נאורות. כשלת. המשכת בניסיון להאשים את הקיבוצים בשמאלנות כה קיצונית עד כי הם לא יקבלו אדם בעל דיעות ימניות. כשלת. עכשיו אתה נתלה בקש. באמת נתלה בקש.

שמע, אני לא יודע איך להבהיר את זה בצורה יותר פשוטה מלומר שבעלה של אחותי הוא משילה. כן. שילה. זה לא הפריע לאף אחד בקיבוץ.

אז זהו, רד מזה. לא תצליח לקבץ את הקיבוצים ביחד עם עם היצורים הדוחים של השמאל הקיצוני. הם זה לא אנחנו, חבוב.

ישן 15-06-2011, 01:33
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "אתה אומר את זה כי אתה רואה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בני לפיד
אתה אומר את זה כי אתה רואה במר"צ משהו שהוא מיין סטרים ?
יש סטטיסטיקה על ההצבעה בקיבוץ ?

מה? מר"צ? מיין סטרים? מה עישנת? איפה ראית אותי אומר משהו על זה?

פרשמייקר סיפק לך סטטיסטיקה.... וכמובן שהיא תספק את כל תחושות הנחיתות שלך מול הקיבוצים.

לא קדימה ולא העבודה זה שמאל קיצוני... זה אפילו לא שמאל. מבחינה אידיאולוגית שתי המפלגות האלה הן ריקות מתוכן. לקרוא להן שמאל זה לקרוא לביבי (עם הסכם חברון והסכם וואי) ימין... ועוד פעם, מדובר פה בעיקר באינרציה חברתית.... תן לקיבוצים עוד שמונה שנים (שתי מערכות בחירות)...

ישן 15-06-2011, 02:49
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "אבל למה דווקא בעוד שמונה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי FRESHMAKER
אבל למה דווקא בעוד שמונה שנים? זה לא שהקיבוצים קמו לפני כמה שנים בודדות..אם מקום המדינה הם מצביעים לעבודה,אז במקום העבודה(כי זאת מפלגה מפורקת) יצביעו לקדימה שהיא תחליף של העבודה.

שלוש סיבות:

1) כיוון שתהליכים של שינוי, הן בקיבוצים והן באקלים הפוליטי הישראלי, הבשילו רק עתה. ההתפרקות האידיאולוגית של השמאל הפוליטי, בד בבד עם שבירת המגמה הקיבוצית של "להיות כמו כולם" מאפשרים ליותר ויותר אנשים להצביע כפי ראות עיניהם. שינוי כזה לא קורה בין לילה.

2) כיוון שחילופי הדורות בקיבוצים מגיעים לשיא בשנים האחרונות. הדורות המייסדים כבר אינם עימנו והדור השני, שגדל על ברכי החינוך הסוציאליסטי-שמאלני הופך לאט-לאט לדור של פנסיונרים. הדור השלישי של הקיבוצניקים הוא כבר משהו אחר לגמרי, עם הרבה פחות אידיאולוגיה והרבה יותר השפעה של הטלוויזיה.

3) כיוון שהעבודה מתה (או יותר נכון: התאבדה, כשבחרה בברק לראשותה ב2007) וקדימה איננה נהנית מאותה אינרציה חברתית... לא כל מצביעי העבודה יפנו אל קדימה בבחירות...

ישן 15-06-2011, 03:01
  FRESHMAKER FRESHMAKER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.10
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=FRESHMAKER]אבל למה..."

השמאל נעלם כי מה שנקרא "ימין"(הליכוד בעיקר)מאמץ את המצע המדיני שלו ואני אומר את זה בתור מי שהצביע לליכוד ומתנגד למצע שנקרא "שתי מדינות לשני עמים". אני מקווה לפחות שנתניהו לא יצביע בשלוש קריאות על נסיגה מיהודה ושומרון כמו שהוא הצביע על נסיגה מגוש קטיף בשלוש קריאות. יש בליכוד לא מעט אנשים שיכולים לאזן אותו. נכון שהוא הקפיא את הבנייה(ועדיין מקפיא),אבל אני כן מאמין שאם הוא ילך לתוכנית "התכנסות"(כפי שאולמרט קרא לתוכנית שלו באשר לנסיגה מיהודה ושומרון שבסוף הוא לא הוציא לפועל למזלנו),לא יתנו לו בליכוד והוא יפול. נכון שקדימה תוכל להציל אותו מהאופוזיציה,אבל הוא יודע שזה יהיה הסוף הפוליטי שלו אם הוא ילך למהלך כזה.
ישן 15-06-2011, 05:09
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
סתמו לי את הפה?
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ואם מסתכלים על [b]שאר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
ואם מסתכלים על שאר הפעילות שלו, האיש הזה משתדל בכל כוחו לגרום נזק למדינת ישראל... תמצא את הלינקים ששמתי בשרשור הזה, שסתמו לרועי AZ את הפה גם כן...

יש סיבה טובה למה אני קורא לו מיכאל בן-תיש. זה לגיטימי לא פחות מלקרוא לקדימה אחורה....

בסה"כ ריחמתי עלייך.. זיהיתי את המצוקה האמיתית שאתה שרוי בה, לא טרחתי אפילו להכנס לקישורים - אני בסה"כ חולק על התבטאויות כאלו ואחרות - אבל שוב, אני לא דופק את הראש בקיר בגלל שני "פרובוקטורים" מן הימין...

ישן 15-06-2011, 05:26
צלמית המשתמש של רועי AZ

אין לך מה להוכיח.. כי אתה חושב כך, אני חושב אחרת...
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "הייתה לי התחושה שלא תוכל..."

הם עשו תרגיל מוצלח, אתה מגדיר מחדש את רמות התסכול (פולניה היא אתיופית לעומתך), מהודעה להודעה (שים לב, אתה לא מסוגל לשמור על תרבות דיון נאותה).

ניסתי מקודם לרחם עלייך, ולעזוב אותך לנפשך. ניכר שאתה רוצה צומי בכל מחיר.

ישן 15-06-2011, 08:21
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אין לך מה להוכיח.. כי אתה חושב כך, אני חושב אחרת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
הם עשו תרגיל מוצלח,

אז מה?

ציטוט:
אתה מגדיר מחדש את רמות התסכול (פולניה היא אתיופית לעומתך), מהודעה להודעה ,

לא סתם, פולניה היא אריתראית עם בעיות במעי הגס לעומתי. אכן מתסכל אותי שעם ישראל הוציא מקרבו אנשים כמוהו.

ציטוט:
(שים לב, אתה לא מסוגל לשמור על תרבות דיון נאותה). ,

הלך השחרור אל העורבני וצרח "אתה שחור". שאביא ציטוטים נבחרים מדבריך בשרשור הזה?

ציטוט:
ניסתי מקודם לרחם עלייך, ולעזוב אותך לנפשך. ניכר שאתה רוצה צומי בכל מחיר. ,

לא רק רוצה. גם מקבל אותו.

אתה מבין, אתה הולך ונעשה יותר ויתר מגוחך בניסיון להוציא אותי משלוותי, בלי להבין שעצם הניסיון שלך הוא משעשע כל כך עד כי קשה לי להתרגז, גם אם אנסה.

ישן 15-06-2011, 08:44
צלמית המשתמש של רועי AZ

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]הם עשו תרגיל..."

ציטוט:
אז מה?

אז שב בשקט ותאכל את הכובע.

לא סתם, פולניה היא אריתראית עם בעיות במעי הגס לעומתי. אכן מתסכל אותי שעם ישראל הוציא מקרבו אנשים כמוהו.

עם ישראל הוציא מקרבו גם כמוך.. זאת שערוריה גדולה יותר!

הלך השחרור אל העורבני וצרח "אתה שחור". שאביא ציטוטים נבחרים מדבריך בשרשור הזה?

אתה מוזמן - אם ממש התסכול בוער בעצמותייך..

לא רק רוצה. גם מקבל אותו.

מה לעשות, הגברת לא עושה את עבודתה נאמנה.. אז אתה ממשיך ומתווכח.

אתה מבין, אתה הולך ונעשה יותר ויתר מגוחך בניסיון להוציא אותי משלוותי, בלי להבין שעצם הניסיון שלך הוא משעשע כל כך עד כי קשה לי להתרגז, גם אם אנסה.

אם אתה טורח לציין בכלל שאני מנסה, אז ניכר בהחלט שאני משיג את זה, (לא שאני עד כדי כך משועמם כמוך) - אתה לא מסוגל שלא לומר את המילה האחרונה וממשיך להוציא את תסכולייך הרבים.. נתתי לך סולם ובמקום לרדת אתה ממשיך לטפס מעלה מעלה.

במילים ברורות - בוא ונסיים את הויכוח הזה.. הוא לא מוסיף לך כבוד (לא שמלכתחילה יש לך)

ישן 15-06-2011, 12:07
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אתה יודע, אתה הולך לשמירה הזו..."

אכן, אני שם בתור חייל צהל שנשלח לאבטח - אז פקודה של קצין אני עוד יכול לקבל. אם אני שם בתור חייל לשמור עליו, אז שיתכבד ולא ישגע אותי בגלל שהוא משוגע. אני לא רוצה שהוא יחלל שום דבר, אבל כל עוד אני שם בשליחות צהל, אני לא מתכוון לכפות על עצמי את השגעונות שלו...
ואנחנו לא מדברים פה על להדליק מדורה באמצע הישוב בצהרי יום שבת, אלא לפתוח שער. חוץ מזה שאם לא יביאו לי אוכל וחיבוקי, אז אני אהיה חייל ממורמר ועצוב וזה עלול לפגוע ברמת האבטחה של הישוב - וזה כבר פיקוח נפש...

ד"א אם אתה חושב שכחייל לא הייתי רב עם קצין על בדיוק אותו דבר, אז אתה פשוט לא יודע איזה חייל בעייתי אני
ישן 14-06-2011, 23:10
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אה-הא... ואפילו הכל נכון (לי..."

איתמר בן גביר ובן ארי לא מסתירים את זה שהם לא רוצים את המסתננים, כמו הרבה אנשים במדינה הזו שפשוט חושבים את זה בלב. מין הסתם שבהיתנחלות לא ירצו אותם והם לא ישקרו. לוחמי "זכויות כל העולם חוץ מיהודים" שלרוב באים מאותם אליטות ואני מדגיש לרוב, נלחמים על הזכות ליישב את המסתננים איפה שזול וגם ככה עני וזהו, מפה שהמדינה תטפל. אתה מבין את השיטה,הם מוחים על זה שחייב לטפל בכל אחד שמסתנן לפה ,הם עוזרים להם ואז משחקים לפי חוקי השוק-כך היה הערב בתכנית פופוליטיקה-"בצפון תל אביב יקר מאוד ואין להם שום כסף לחיות שם". כמה צביעות , כמה צביעות. אם אני מחר אקים סניף רווחת הפליט בצהלה, אתה חושב שלא יפעילו לחץ לסגור אותו? ישרפו אותו אם יהייה צריך.

סתם שתדע, שמתנחלים לא כל כך גזעניים כמו שאתה חושב, לפחות לא כלפי מתגיירים. ההיטמעות של בני מנשה בגוש עציון ודרומה יותר לכיוון חברון פשוט מושלמת. הייתי בתור חייל בקידוש אצל משפחה כזאתי והם סיפרו שקיבלו אותם מאוד יפה והם חיים שם כמו כולם (באווירה דתית כמובן) יפה מאוד.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 14-06-2011 בשעה 23:19.
ישן 13-06-2011, 16:48
צלמית המשתמש של רועי AZ

צ'מע.. אני יודע שאתה שורט את הקירות מעצבים
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=מדינאי]כניסתם של..."

ציטוט:
כלומר שחלק התגלו כגזענים פרימטיביים, וחלק התגלו כמי שבאמת לא אכפת להם...

אבל, שיזדיינו העובדות, נצניע את החלק השני כדי שחס וחלילה הפרובוקציה לא תיכשל.

בעיניי, אם כבר, איתמר בן-חזיר ומיכאלי בן-תיש הוכיחו בעיקר שלא כולם צבועים וחלק דווקא באמת מאמינים במה שהם אומרים....

אבל, למה שנקלקל נרטיב יפה עם עובדות מכוערות?

ודופק את הראש במסך - איך זה שפרובוקטורים עלובים מן הימין הצליחו בתרגיל כ"כ פשוט.

אבל תן להם את הכבוד הראוי, והשתדל לכנות אותם בשמם. אני מבין - זה באמת כואב.

נסה להתעלות על עצמך ובשר קבל עם ופורום - שאתה מסיר בפניהם את כובעך (גם אם אין לך אחד כזה)

ישן 13-06-2011, 22:04
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "צ'מע.. אני יודע שאתה שורט את הקירות מעצבים"

שורט את הקירות? דופק את הראש במסך?

תגיד לי, מה אני נראה לך?

כל זמן שאיתמר בן-חזיר ומיכאלי בן-תיש (במקור הוא היה בן-ליש אבל גם זה לא ממש היה מדוייק) ימשיכו את "עבודת הקודש" שלהם של להחריף את מצבה הדיפלומטי של ישראל באופן מכוון (זוכר את המתקפה על ארה"ב? מה לגבי ביזוי שרת החוץ של גרמניה כשהתארחה בארץ?) הם ימשיכו להיות אויבי עם ישראל לא פחות מנאורי הNIF שאתה כל כך שונא....

בניגוד אליך, אני לא קורא לשימוש באלימות... ולא מתסכל אותי עד כדי כך העובדה שהם אויבים כדי שאגרום נזק לעצמי או למשהו... אולי כשתגדל גם אתה תרגע

ישן 13-06-2011, 22:46
צלמית המשתמש של רועי AZ

נו.. אני מבין שזו מחלה מידבקת..
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שורט את הקירות? דופק את הראש..."

ציטוט:
שורט את הקירות? דופק את הראש במסך?

תגיד לי, מה אני נראה לך?

כל זמן שאיתמר בן-חזיר ומיכאלי בן-תיש (במקור הוא היה בן-ליש אבל גם זה לא ממש היה מדוייק) ימשיכו את "עבודת הקודש" שלהם של להחריף את מצבה הדיפלומטי של ישראל באופן מכוון (זוכר את המתקפה על ארה"ב? מה לגבי ביזוי שרת החוץ של גרמניה כשהתארחה בארץ?) הם ימשיכו להיות אויבי עם ישראל לא פחות מנאורי הNIF שאתה כל כך שונא....

בניגוד אליך, אני לא קורא לשימוש באלימות... ולא מתסכל אותי עד כדי כך העובדה שהם אויבים כדי שאגרום נזק לעצמי או למשהו... אולי כשתגדל גם אתה תרגע

להפריח לאוויר שלל סיסמאות בנפח עצום אבל ריקות מתוכן, עקב חוסר יכולת להתמודד עם המציאות הלא נוחה לפעמים.

לא ידעתי שלאלו שאתה כ"כ מזלזל בהם, יש חשיבות עצומה ב"החרפת מצבה הדיפלומטי של ישראל"...

במחשבה שניה - ודאי, הרי אתה לא מסוגל לעכל את התרגיל המבריק בפשטותו שעשו "פרובוקטורים" משיחיים עם כיפה וזקן,

אז אתה מייחס להם חשיבות ורואה בהם סכנה ל"מצבה הדיפלומטי של ישראל" - אפשר לחשוב שבלעדיהם מצבנו איננו בכי רע.

ישן 13-06-2011, 08:39
צלמית המשתמש של KRIDoron
  משתמש זכר KRIDoron KRIDoron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "בבריכה של ה"שמנת" האליטית, המסתננים הסודנים לא התקבלו בברכה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
הגיע הזמן שיהיה שוויון בנטל - אומר בן ארי - אם רוצים לאפשר לסודנים להתגורר בישראל, בבקשה שיסתובבו ברמת אביב, צהלה , אפקה וכן הלאה, נראה אז את אבירי הדמוקרטיה מהשמאל" דברי בן ארי.

זה פתרון קצת עקום. המדינה צריכה להחליט מה היא עושה עם המהגרים הבלתי חוקיים מאפריקה. לא יכול להיות שמי שיצטרך להתמודד עם הבעיה הזאת, וזו ללא ספק בעיה שהרי מדובר באוכלוסיית מצוקה ענייה ומועדה לפשע, הם האנשים בדרום תל אביב ובפריפרייה שגם ככה מצבם הוא קשה.שום דבר טוב לא יכול לצאת עם זה.
עם זאת, לשלוח אותם להסתובב בחוסר מעש בשכונות של המעמד הבינוני גבוה גם לא ממש יפתור שום דבר, חוץ מאולי את הניתוק של חלק מהאנשים שחיים שם. בכל אופן, אני הייתי מפנה את ההפגנות שלי כלפי הממשלה ולא כלפי אזרחים אחרים, שאולי תומכים בפתרון זה או אחר אבל בפועל לא הם מקבלי ההחלטות.

ישן 13-06-2011, 09:06
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

"בעל הבית אמר לבוא",

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...4&cat=402&loc=4
חברת מועצת העיר תל אביב, רחל וולנר-גלעד, שהייתה במקרה במקום והבחינה במהומה, ניגשה למבקשי המקלט וביקשה מהם לא להיכנס למים. "הם משתמשים בכם", אמרה להם. אבל רובם לא עמדו בפיתוי, או שפשוט לא הבינו את הסערה שאליה נקלעו. מוחמד, פליט מסודן, היה שמח למדי על שפת הבריכה. כאשר ניסיתי לשאול אותו מי הביאו למקום ולמה, הוא השתמש במעט המילים בעברית שהוא מכיר, והן, כנראה, שייכות ללקסיקון פועלי הבניין. "בעל הבית אמר לבוא", אמר תוך כדי שהוא מצביע על בן גביר. "אנחנו לא מבינים למה, אבל הוא אמר לבוא".

ישן 13-06-2011, 10:15
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

צריכים להבחין בין שמאלנים לשונאי ציון
בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "כל שמאלני תומך בכניסת אלפי..."

שונאי ציון מתחכמים ועושים את עצמם לשמאלנים ומעכירים את כל השמאל.

אבל השמאל המתון כמו הימין החילוני אינם רוצים להתקומם נגד החבורה הקקיונית של שונאי ציון שהשתלטו עליה.

אז איך זה שחבורה של אנשים בודדים, וכל המדינה מפחדת מהם?

כל השמאל זה רק בלון נפוח מחנפנים ופחדנים:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=542458

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 13-06-2011 בשעה 10:23.
ישן 13-06-2011, 10:30
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
פעם היה נהוג להבדיל כך:
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "באמת שאני כבר לא מבין איך..."

שמאלני הוא אשר תומך בכלכלה סוציאלית שנוטה לריכוזיות במשק ושאיפה לכך שהמדינה תנהל את הכל וכך יהייה ביטחון לאזרח שדואגים לו. לרוב יתאפיין כתומך זכויות אזרחיות ודגש על חברתיות .

ימני הוא אשר תמך יותר בחברה שמושתת על ערכים לאומיים יותר שמדגישים את החברה שבו הוא חי. יתמוך בכלכלה חופשית . נטייה למסורתיות ותמיכה בצבא והפעלת כח.

בפועל: עשו מיקסאדה גדולה מהכיוונים הללו. דיקטטורה אדומה במשך 70 שנה שלא בחלה בזכויות בני אדם, מין העבר השני משטרים פאשסטים שדאגו רק לעמם שלהם אבל חינכו לשנאה ולהשמדת האחר.

בישראל: עד שנות השבעים ההבדלים בין שמאל לימין היו רק בהיבטים החברתיים כלכליים, בנושא המדיניים השמאל היה יותר התקפי ומילטריסטי מאשר הימין. הימין החזיר את מה שהשמאל כבש. בימינו שמאלני הוא כל מי שנגד שטחי יהודה ושומרון ונגד יהדות וגירוש עובדים זרים וימנים הם כל השאר.

ישן 14-06-2011, 05:03
  regi regi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.09
בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "פעם היה נהוג להבדיל כך:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
בנושא המדיניים השמאל היה יותר התקפי ומילטריסטי מאשר הימין. הימין החזיר את מה שהשמאל כבש.

מניין לך שהשמאל החזיק בדעות יותר התקפיות מהימין? אם הימין היה בשלטון למשל במלחמת יום כיפור
ושאר מלחמות בהם שלט השמאל, אז לא היו מתרחשות אותן מלחמות? אין קשר בין ימין ושמאל לדעות
התקפיות בתקופה ההיא, הם ידעו פשוט טוב שלא היתה דרך אחרת חוץ מלהיות התקפי, והעולם גם לא
החזיק אותנו כל כך בביצים כמו היום ככה שהיתה יד חופשית יותר לפעול התקפי.
כנל לגבי הסכם השלום עם מצרים ושאר הסכמים, אם השמאל היה בשלטון באותה תקופה הם היו נותנים גם
נותנים את סיני, רק שהם לא היו בשלטון ולימין נקלעה ההזדמנות להסכם הזה בתקופה שהם היו בשלטון,
מדובר בתזמון זה הכל.
ישן 13-06-2011, 16:43
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא כל עשיר הוא שמאלני...
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "באמת שאני כבר לא מבין איך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
באמת שאני כבר לא מבין איך מגדרים שמאל וימין בארץ.
כל עשיר שווה לשמאלני ?

אבל מי שגר ברמת אביב גימל - הוא אמיד לכל הפחות - ורובם המוחלט גם נוטים לשמאל לכל הפחות.

(איך אמר לי בזמנו אדם שהיה אז מקורב לשמעון פרס - "תושבי רמת אביב היו בטוחים בניצחונו של פרס ב 96 ולכן במקום ללכת ולהצביע הלכו לבלות בים")

ומרבית אנשי השמאל תומכים בהישארותם של הללו בארץ.

אז בתרגיל המבריק, בן גביר ובן ארי הוכיחו את פרצופם של אותם אנשי שמאל.

(אני בטוח שכל מי שיצא בגועל מן הבריכה הוא שמאלני)

ישן 13-06-2011, 13:25
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

איך זה כשמקבלים מה שמבקשים זה נקרא פרובוקציה?

נניח אם מישהו היה דוחף לחשבון בנק שלי 18 מיליון ש"ח. לא היה משנה לי מה היו כוונותיו "הזדוניות", הייתי רק אומר לו תודה רבה מכל הלב.

השמאלנים היו צריכים להיות אסירי תודה ביותר למיכאל בין ארי ולבן גביר, על שהביאו את הסודנים עד לבריכה שלהם, על חשבון מפלגתם, ועוד הביאו להם כסף ובגד ים.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 13-06-2011 בשעה 13:28.
ישן 13-06-2011, 14:48
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
מהלך פשוט, יעיל - שחושף את הררי הצביעות של חלק לא מבוטל מנאורי-הנאורים...

יש כאן ויכוח גדול סביב שאלת ה"תמיכה" של השמאל בחדירת המסתננים, כאשר זה בכלל לא העניין.
אני בספק אם יש אנשים שאשכרה רוצים שיבואו לכאן תושבים ממזרח אפריקה , אבל השאלה היא בנוגע
לתגובה הרצוייה כלפי אלה שאכן כבר מסתננים לפה - וכאן ניתן למתוח קו מכליל שמחלק את הארץ בין אלה
שממהרים להזדעזע מהיחס למסתננים (וכמעט איש מהם לא חי באזורים שבהם יש מסתננים - הם מעדיפים
להשתמש במסתננים לצורך ניקיון וכביסה - ובערב לשלוח אותם לדרום העיר), לבין אלה שחושבים שמייצרים
כאן איום גדול שכבר גורם נזק נוראי במקומות שבהם הוא בולט (וקבוצה זו כוללת כמעט את כל תושבי המקומות
שבהם יושבו המסתננים).

התעמולה המרושעת בתקשורת בדבר "גזענות" כלפי המסתננים, כמניע להתנגדות לישיבתם בלב שכונות
מגורים בדרום ת"א, בפרדס כץ, באשדוד, בערד ובאילת - מוכוונת כמעט כולה בידי אותם גורמים שמתמחים
בלספר לגולדסטון כמה ישראל מפלצתית. תעמולה זו כמובן נוחלת הצלחה גדולה בקרב השלומיסטים הבורים,
ועל כן הדרך היחידה להיאבק בה היא ע"י גימיקים דומים, שמסירים את המסכה מפרצופם המכוער למדי של
"שוחרי זכויות האדם שבצפון העיר".

העובדה שהיה ניסיון למנוע כניסת מסתננים לבריכה, ואח"כ היו כאלה שיצאו מהמים בגועל, וחברת מועצת
עירייה ש"מאוד דואגת להם" ביקשה מהם לא להכנס למים כי זה "עוזר לפרובוקציה של הימין" (למה היא
חושבת שזה עוזר חפרובוקציה של הימין? הרי אם כולם היו מקבלים את המסתננים בברכה בבריכה, זה
היה מזיק לאותה פרובוקציה...).

אין לי מושג מה היקף הסיקור של הרעיון המוצלח הזה, אבל נראה לי כמו צעד נבון להמשיך ולסייע למסתננים
להעביר את מרכז חייהם צפונה. ככל שיותר "נאורים" יגורו ליד המסתננים, על כל המשתמע מכך - כך גדל
הסיכוי שתפחת התעמולה בדבר הצורך לא לנקוט בצעדים נגד ההסתננות, והממשלה תוכל לפעול נגדה
ביתר יעילות (גם בג"ץ יהיה פחות נוח לקבל עתירות NIFיות למען המסתננים, אם יחשבו השופטים שנשואי
העתירה מסתובבים להם בשכונה גם בלילה...
ישן 13-06-2011, 16:31
צלמית המשתמש של רועי AZ

גם זה חלק מהעניין.. אפס סיקור בתקשורת להמונים.
בתגובה להודעה מספר 131 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מהלך פשוט, יעיל - שחושף את הררי הצביעות של חלק לא מבוטל מנאורי-הנאורים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אין לי מושג מה היקף הסיקור של הרעיון המוצלח הזה, אבל נראה לי כמו צעד נבון להמשיך ולסייע למסתננים להעביר את מרכז חייהם צפונה. ככל שיותר "נאורים" יגורו ליד המסתננים, על כל המשתמע מכך - כך גדל
הסיכוי שתפחת התעמולה בדבר הצורך לא לנקוט בצעדים נגד ההסתננות, והממשלה תוכל לפעול נגדה
ביתר יעילות (גם בג"ץ יהיה פחות נוח לקבל עתירות NIFיות למען המסתננים, אם יחשבו השופטים שנשואי
העתירה מסתובבים להם בשכונה גם בלילה...

(זה יופיע כנראה רק בערוץ שבע ודומיו) כדי "לא לסייע לפרובוקציות של הימין"..

הוכח הפרצוף האמיתי של השמאל בישראל.

ישן 13-06-2011, 17:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

זה לא כ"כ פשוט - הנה, מעריב לא הצליח להתעלם מהסיפור...
בתגובה להודעה מספר 132 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "גם זה חלק מהעניין.. אפס סיקור בתקשורת להמונים."

התקשורת יכולה להתעלם מסיפורים "בעייתיים" עד לגבול מסויים - ומרגע שחצו סף, אין לה שום ברירה.
הדוגמא הטובה ביותר היא סיפורי אולמרט - התקשורת רצתה בו, חרדה לשלומו וניסתה בכל כוחה לאתרג
אותו, אבל כמות הסיפורים חצתה סף, ומרגע שכלי תקשורת אחד מסקר (ולא משנה באיזו צורה) - השאר
נגררים.

התרגיל שעשו בן ארי ובן גביר הוא תרגיל פשוט, וחכם להפליא. עוד כמה גימיקים כאלה - ואתה תשמע עליהם
גם במקוות שמאוד מושקעים אידיאולוגית בקידום תעמולת ה"פליטים".

אגב, ההשוואה שעשו כאן בין בן ארי לבין בא גד מקבילה להשוואה בין יוסי ביילין לבין שולמית אלוני - בשני
המקרים מדובר על השוואה בין אדם קיצוני ואינטליגנט לבין אדם קיצוני בעל בעיות שליטה קשות בפה שלו...
ישן 13-06-2011, 18:22
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
בעייתי. בעייתי מאוד
בתגובה להודעה מספר 131 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מהלך פשוט, יעיל - שחושף את הררי הצביעות של חלק לא מבוטל מנאורי-הנאורים..."

מסיבה פשוטה-
גם בצפון תל אביב יש כאלה שמאוד מודאגים מהמסתננים הסודנים. זה כולל את כל מי שאני מכיר מצפון תל אביב....
על כן, אין דרך לדעת אם מי שיצאו מהבריכה הם לא מאלה שבכל מקרה ובגלוי מתנגדים למסתננים מסודן. מעבר לכך, שכמו שכבר נכתב כאן, קשה לדעת למה בדיוק היו אנשים שיצאו וכמה יצאו. 40 אנשים שנכנסים לבריכה אולימפית יכולים מאוד לפגוע באימון של מי ששוחה ברצינות. אני הייתי מוותר מראש על שחיה רצינית אם אני יודע שסיכוי סביר שיכנסו לי למסלול וישבשו לי אותה.
מה שכן יכול להיות יעיל הוא חשיפת הצביעות של אנשים ספציפיים. כמו למשל דוקטור מסויים שמרבה לכתוב באופן שמאלני-קיצוני עם הרבה פאתוס על גיזענות ישראלית כלפי הערבים, והוא בעצמו הפגין בביתו (ידע ממקור אישי) גיזענות בוטה כלפי מזרחים.
ישן 13-06-2011, 18:35
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא, לא בעייתי. רוב ה"צפוניים" שמתנגדים הסתננות, נזהרים שלא להזדהות ככאלה...
בתגובה להודעה מספר 135 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בעייתי. בעייתי מאוד"

נוצר כאן טרנד של משטרת מחשבות מעיקה, שבמסגרתו מי שמביע עמדה המנוגדת לתעמולת ה"פליטים" מוצג
מייד כגזען.

צר לי על כל אדם שמזדהה עם מצוקתם של תושבי שכונות שפירא, נווה שאנן, הארגזים, התקווה וכד' (ושם
כווווווווווווווווווווווולם סובלים מההסתננות, ברמות שונות), ונאלץ לחוות על בשרו קמצוץ מאותה הרגשה, כאשר
מבתצע גימיק של הבאת אותם מסתננים לשכונה שבה הוא גר, רק בגלל שמהשכונה שלו יוצאות כל המחאות
הנסערות כנגד "היחס לפליטים". באמת שזה לא מגיע לו.

עם זאת, אין שום דרך אחרת להציף את סוגיית הצביעות, ועם כל הכבוד לעיסוק בבודדים - הסיפור הוא העדר
ולא כמה כבשים צבועות מתוכו.

אין דרך לעצור את שטפון ההסתננות מלבד יצירת חשש אמיתי בקרב אנ"ש, שבקרוב יגיעו :"פליטים" לסביבתם
הקרובה, ולא רק כדי לכבס להם ת'תחתונים...

תופעת ההתסננות עברה מזמן את סף ה"מדאיג", באותן שכונות מוכות שב"חים מסוגים שונים. הבעייה היא
שבגלל הטרנד התעמולתי (שמוצף כולו בידי אנשים שלא גרים באותן שכונות) המערכת פוחדת לפעול
בנחישות, וביה"מ מקשה עליה באותם מקרים בודדים שבהם היא כן פועלת נכון.

רוצים לעצור את השטפון מאריתריאה/סודאן? גרמו לתושבי שיכון ל' לחשוב שהמסתננים הולכים לגור אצלם
על הדשא...
ישן 13-06-2011, 18:42
צלמית המשתמש של רועי AZ

הטיעון שלך מתקבל על הדעת בהחלט.
בתגובה להודעה מספר 135 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בעייתי. בעייתי מאוד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
מסיבה פשוטה-
גם בצפון תל אביב יש כאלה שמאוד מודאגים מהמסתננים הסודנים. זה כולל את כל מי שאני מכיר מצפון תל אביב....
על כן, אין דרך לדעת אם מי שיצאו מהבריכה הם לא מאלה שבכל מקרה ובגלוי מתנגדים למסתננים מסודן. מעבר לכך, שכמו שכבר נכתב כאן, קשה לדעת למה בדיוק היו אנשים שיצאו וכמה יצאו. 40 אנשים שנכנסים לבריכה אולימפית יכולים מאוד לפגוע באימון של מי ששוחה ברצינות. אני הייתי מוותר מראש על שחיה רצינית אם אני יודע שסיכוי סביר שיכנסו לי למסלול וישבשו לי אותה.
מה שכן יכול להיות יעיל הוא חשיפת הצביעות של אנשים ספציפיים. כמו למשל דוקטור מסויים שמרבה לכתוב באופן שמאלני-קיצוני עם הרבה פאתוס על גיזענות ישראלית כלפי הערבים, והוא בעצמו הפגין בביתו (ידע ממקור אישי) גיזענות בוטה כלפי מזרחים.

כמו שאומרים האמת עוברת (איפשהוא) באמצע. ויתכן שבאמת כמה שהיו בעיצומו של אימון די התאכזבו (כמו שאני לא אוהב מכון כושר כדי לא להמתין זמן רב להתפנותו של מכשיר) .. אבל זה גם ודאי שהיו שחשפו את פרצופם האמיתי.

ישן 13-06-2011, 22:43
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

שאלה שולית לגמרי, הייתי אומר.
בתגובה להודעה מספר 140 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מה שמעורר אתצ השאלה-מי שילם על כרטיסי הכניסה של הסודנים?"

השאלה החשובה יותר היא מדוע מוצפים שכונות וערי המצוקה במסתננים אפריקאים, תוך כדי שתושבי השכונות העשירות מתחלקים לשלוש : אדישים, nimby ומקדמי התופעה על חשבונם של האומללים משכבות המצוקה ועל מנת למצוא סידור נוח (וזול) לניקיון. הפרובוקציה המוצדקת הזאת העלתה את השאלה החשובה הזאת לסדר היום. כדי להשאיר אותה על סדר היום יש להמשיך בהצקה מתמדת לאנשים שקובעים את המדיניות.

לדעתי תוך חודש של הצקה יומיומית היחס לסוגיית המסתננים ישתנה פלאים. ביום הראשון הייתי מציע לשלוח שני סודאנים חסונים שיציעו מין לביתו בת ה - 16 של כבוד שופט איקס. אחר כך 10 סודנים למועדון הכושר בו מבלה עיתונאי y. יו"ר העמותה מטעם קרן ישראל חלשה גם הוא יזכה לביקור לילי של 6 סודאנים בפאב האופנתי שלו, עוד שניים שלושה אפשר לשלוח לשיטוט יומיומי במרכז המסחרי בו מסתובבים כתבים של הערוץ השני, 4 מעשני סמים (קלים!) סמוך לביתם של צמד פרקליטי צמרת (אחד לפחות מהפרקליטות) אין כמו אחוות עמים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 13-06-2011, 23:03
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

מה שאני אומר הוא שעדיף 5 סודנים קבועים במשך 30 יום בחדר הכושר.
בתגובה להודעה מספר 143 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "להפך סודני אחד או שלושה לא..."

כלומר = 30*5 = 150. , מאשר להכניס את כל ה - 150 בבת אחת.

כי ארוע בודד עושה הרבה רושם ונשכח מיד לאחר מכן. ארוע מתמשך מייצר פחד.

מכון כושר אגב, עדיף על בריכה בהרבה - יותר צפוף, בחורות מצפות ליותר פרטיות וכו וכו'.

היופי הוא שאם מגיעים בכל יום 5 סודנים זה מספיק כדי לשנות את האווירה בחדר כושר בינוני של נאורים, תוך חודש זה מחרב את כל התדמית של חדר הכושר בעיניהם ואז הם עוברים למקום הבא ומגלים.. שהסודנים עברו ביחד איתם.

אגב, עדיף שיגיעו בלי בן גביר ובן ארי, ואז לחברת המועצה מהעיריה לא יהיה על מי לצעוק (אוי ויי, עשו פרובוקציה והמסתננים נהנו ממנה, אפשר לחשוב שכל מי שהוא נגד הגירת מסתננים גם רוצה שהם יסבלו)

נכון, יפגעו מזה גם אנשים שאינם שוחרי הצפתנו במסתננים - אבל כך זה גם בשכונות הדרום. אין לי שום בעייה עם זה שהאדישים יצאו מהכלים וה - nimby יקבלו imby.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 13-06-2011, 17:08
צלמית המשתמש של KenMasters
  KenMasters KenMasters אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.10

ג'יסס, אני לא מבין את התמיכה וההתלהבות מהמהלך המטומטם הזה.

מה חשפו כאן?

שיכול להיות (ולא ברור בכלל אם אכן) ששומר פוץ רצה להבין מה קורה אז הוא עיכב אותם קצת? אפשר לחשוב שהוא הכווין אותם לשלט שאומר "הכניסה לכושים אסורה!".

ומי יקבע למה אנשים יצאו מהבריכה? ארבעים אנשים נכנסים לבריכה היו גורמים גם לי לצאת, למעט אם זה היה 40 שוודיות כוסיות בנות 19 אה... וטופ-לס.

ומי קבע לעזאזל שיש קורולציה בין תמיכה בהשארת עובדים זרים לבין קניית מנוי לבריכת גורדון?

מי שתומך ללא לאות בהשארת הזרים הם הארגונים האנטי ציוניים והאידיוטים המועילים שלהם, אז מה בדיוק הפך את טוראית אידיוטית מועילה עלמה זוהר ורב אלוף אידיוטית מועילה גילה אלמגור למייצגות הבלעדיות של צפון ת"א או רמת אביב או כל "סמל סטאטוס" אחר?

הבעיה במהלך הוא שככה נתפס שעיר לעזאזל בדמות "התל אביבים האלו" כאשר אין שום הוכחה שהם המקור לבעיה, ומפנים את האש מיוצרי הבעיה האמיתית.

אם היו שמים ארבעים פועלים זרים שיגורו בחדר ההלבשה של גילה אלמגור בתיאטרון "הבימה", או בדירת החדר שורצת הכינים של עלמה זוהר, זה לפחות היה יכול להיות משעשע.

ישן 14-06-2011, 00:34
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 159 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "והנה החלק הבאמת טוב... הוא..."

צריך להיות ענייני תמיד, כשאתה מדבר על נושאים כאלה. אם מישהו פה יגיד, שצריך להכניס את כל ההומואים לתאי גזים, האם יהיה במקום להגיד, שדעותיו זהות בחומרתן לאלה של אנשים נאציים? זה יהיה במקום.
מה גם שבקרב היודנרט היו כאלה, שהיו יותר אכזריים מחיילים גרמניים עצמם. אפשר לאסור להשוות כאלה לנאצים, אי אפשר ללכת נגד עובדות.
כל הכתוב למעלה לא קשור למעשיהם של שני האקטיביסטים מימין. חוץ מזה שאני לא אוהב השוואות לנאצים באופן אישי, כי זה נראה לי פרימיטיבי, כשלמישהו זה משום מה "מצטער, אבל זה מתבקש".

ישן 17-06-2011, 17:34
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 150 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "בלי קשר לדעתי על המסתננים...."

קודם כל זה נעים להיות חסום, מפנה קצת זמן. צפו לציון טוב, בעז"ה, בפרזיטים.
שנית אני מתנצל, ללא ציניות, שעברתי על חוקי האכסניה. מאמין שחוקים צריך למלא גם כשלא מסכימים איתם.

בזהירות אנסה להסביר למה לדעתי למניפולציה יש סגנון גבלסי. (ואמנע מלהביע את דעתי לאן היו מתגלגלים בן גביר ובן ארי לו היו נולדים למשפחות גרמניות בתחילת המאה ה-20)

אין לי ויכוח על הבעיה ועל דרכי הפתרון לבעית המסתננים מאפריקה.
הפתרון צריך להיות בנחישות ובנחישות עם רגישות במקומות המחוייבים.

אבל הצמד בן את בן מנצל את בעית העובדים הזרים, כדי למנף את השנאה שהם רוצים להנחיל למי שהוא לא הם עצמם. איפה שיש שינאת זרים וגזענות שם הם פורחים.

האשמים בבעית העובדים הזרים הם לא המתרחצים בגורדון או תושבי הצפון הישן של ת"א. בכלל לא ברור שהם תומכים בעובדים הזרים. החטא היחיד שלהם זה שיש להם כסף.
אל תתבלבלו, לא מדובר בתשובה ובעופר. הם לא מסריחים מכסף, הם מבוססים זה הכל. חלק לא קטן מהם שמאלני אבל בהחלט לא אשם בבעיית העובדים הזרים. הם לא הביאו לכאן את הפועלים, לא שיכנו אותם בדרום ת"א ולא הקימו משטרה מיוחדת שמונעת את כניסתם לשכונות שלהם.
כל זה קורה במוחם הקודח של צמד הנבלות, ועכשיו הם הצליחו להנחיל את המניפולציה הזאת לעוד רבים וטובים.

זה לא שהמנויים בגורדון מפגינים נגד הגדר שממשלת הימין בונה בגבול המערבי. (אה, בעצם הממשלה לא בונה שום גדר, למרות שאיווט הוא שר החוץ והבית היהודי בקואליציה).
הקולות שנשמעים בעד המסתנננים הם קולות של מיעוט צעקני, שזה לא הגון ולא נכון לייחס אותם לתושבי שכונה מסויימת.

[אבל הצמד הנ"ל נהנה להתסיס, ללמד אותנו שיש אליטה שאשמה בכל הבעיות שלנו. אליטה שאנחנו מקנאים בה כי היא תופסת את המשרות הנחשקות במשק, שולטת בתקשורת בבתי המשפט ובסדר היום הציבורי. והאליטה האכזרית הזאת שוחה בבריכת גורדון בזמן שאתם אוכלים חרא מהפועלים הזרים בדרום תל אביב. (מזכיר לי איזו אשמה על אליטה אחרת)
אם רק תתנו לבן את בן את הכוח הדרוש להם, הם יסלקו את הזרים בתור התחלה, יחזירו את הבטחון לרחובות (כמו שעושה השר לבטחון פנים מישראל בתנו) ויכו מכה ניצחת את האליטה המרושעת. כתוצאה מהמכה הזאת יתפנו מאות משרות נחשקות לרוב העמל והמועיל שהאליטה המרושעת שוחה על חשבונו בגורדון.
וזה עובד.
אנחנו קונים את זה.
הבעיות של דרום תל אביב לא מעניינות את בן ארי ובן גביר.
מעניין אותם לשמור על הטהרה של המחנה היהודי ולבער מהמחנה הזה את העשבים השוטים. וברור שהעשבים האלו שוחים בגורדון כי ידוע שירושלמים לשחות לא יודעים.

ישן 17-06-2011, 17:45
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 162 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "תגיד, אתה חושב שמה שהם עשו זה..."

כי הפרובקציה של להביא ילדים זרים באה לנגן על רגש של רחמים.
גם אם הרחמים הם לא מוצדקים ואת הרחמים שלי אני מעדיף לשמור לאזרחיה החוקיים של מדינת ישראל.

הפרובקציה של בן ארי באה לצייר עולם שנשלט על ידי מיעוט אלטיסטי שאשם בבעיות. כשבפועל זה אפילו קצת לא נכון.

אם מחר תתארגן הפגנה של מנויי גורדון שתקרא לגרש את הפועלים הזרים? האם אז הבעיה תיגמר.
אם הם רוצים למחות כנגד האשמים במחדל, הם צריכים לפנות לנתניהו, לבן ישי, ולשר לבטחון פנים.
אבל משום מה נוח להם וגם לרוב הכותבים פה להאשים משהו שהחטא היחיד המוכח שלו זה שהוא אוהב לשחות בבריכה של מים מלוחים.

ישן 17-06-2011, 18:10
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 163 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "כי הפרובקציה של להביא ילדים..."

מי שמביא ילדים ומספר לנו שהולכים לגרש אותם משקר, או לפחות מספר רק חצי אמת. בגלל זה אני אישית חושב שמה שבן ארי עשה זה פחות גרוע, כי לפחות הוא לא משקר כדי להשיג את המטרה שלו. אני חושב שברור גם לך שלבן ארי אין שום דבר אישי נגד מנויי גורדון, אבל אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שחלק גדול ממי ששוחה שם מייצג טייפקאסט מאד ספציפי של ישראלי. ואתה גם לא יכול להתעלם מהעובדה שהטייפקאסט הזה בד"כ מפגין בעד השארת המסתננים והזרים, אבל הוא לא צריך לשלם את המחיר החברתי הלא פשוט כשהם באמת נשארים. אני לא חושב שיש מישהו שמאשים אותם בזה שמסתננים מגיעים לפה, אבל כן יש להם חלק בזה שהם נשארים פה. אם הם רוצים שהם ישארו פה אין סיבה שהם יזרקו את כל הבעיות שנובעות מכך על התושבים החלשים של ת"א, ראוי שהם ישאו בלפחות חלק מהנטל. בן ארי הוכיח בצורה לא רעה לדעתי שהאנשים האלה לא רוצים, או יכולים, לשאת בנטל ושהם חכמים על חשבון אחרים.

ישן 14-06-2011, 22:15
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
נכון, רק כדי שהתכסיס הזה יפעל במאה אחוז,
בתגובה להודעה מספר 165 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "ח"ח לבן ארי . חשף את הפרצוף..."

היה עדיף שאנשים אחרים היו לוקחים על עצמם את המשימה, ולא בן גביר ובן ארי.

אני חייב לציין שמאוד אהבתי את הקטע הזה, זה באמת משהו שחשף את פני הצבועים האמיתיים.
אבל חבל שזה בא מאנשים כמו בן גביר ובן ארי, כי שניהם רוצים להעיף לכל הרוחות את אותם שחורים.
אז להתנהג אליהם יפה, לקנות להם כרטיס, לשלם עליהם, זה סוג של ניצול גם לא ראוי. בסופו של דבר
מסתבר שהפילטים האלה הם בובות בידי כל בעלי האינטרסים - בין אם זה בן גביר ובין אם זה "פעילי
זכויות אדם שאינו יהודי".

אגב, שלא יתפרש שלא נכון. אני חושב שיש להעיף אותם לכל הרוחות כבר אתמול, כי אין פה גם זמן, מקום
וכסף לטפל במהגרים ופליטים ממדינת עולם רביעי - אנחנו לא לשכת סעד של כל הנחשלים בעולם. שיקחו
את עצמם או שיקחו אותם - ויעיפו אותם בחזרה לחור ממנו הגיעו.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 14-06-2011 בשעה 22:17.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:15

הדף נוצר ב 0.33 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר