לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2010, 20:11
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
נדרסתי על ידי הקונסול של אקוודור

יותר נכון, עברתי תאונה...

בקיצור (ואם אני כותב את זה, זה אומר שאתם צריכים להתכונן לחפירה קטנה), אבא שלי ואני חזרנו משוק הכרמל באוטו, עם כל השקים מאחורה, מבסוטים. יום שישי אחר-הצהריים, עוד מעט נכנסת שבת, נוסעים הביתה. נסענו ברחוב חד סטרי כלשהו, עד שהרחוב נפגש עם אלנבי. עצרנו באדום. איך שמתחלף לירוק, אנחנו מתחילים לנסוע (מ- 0 קמ"ש), ובעודנו נוסעים במהירות מאוד נמוכה באמצע הצומת, נכנס בקצה הקדמי של האוטו שלנו, בשיא המהירות, רכב כחול גדול. הרכב, מכוחות התנע והלא-יודע-מה, והיות שרק שפשף את החלק הקדמי של האוטו שלנו (לנו עצמנו לא נגרם כל נזק), פנה במהירות גדלה ממסלולו (בשלב זה איבד הנהג שליטה על הרכב) ופגע במונית שעמדה באור אדום (דפק אותה קשה מאוד מצד שמאל). מאחורי המונית עמדו ברמזור שני אנשים על אופנוע, ומטר אחד לידם היה קהל גדול של נערים על המדרכה. אם הרכב הכחול לא היה פוגע במונית, היו שם לפחות שני הרוגים. אנחנו יוצאים מהאוטו, בריאים ושלמים (וכנ"ל לגבי האוטו), וגם נהג המונית יוצא מהמונית החרבה שלו, בריא ושלם. מתוך הרכב הכחול יוצא אדם בגובה מעט נמוך מהממוצע, מקריח, לבוש בחליפה וממלמל שטויות בספרדית. אנחנו עוצרים ניידת משטרה שעברה במקום, לוקחים פרטים אחד של השני, וכו'... מה מסתבר? הנהג שנכנס בנו ובמונית היה הקונסול של אקוודור! (שדרך אגב, יש לו אמינות דיפלומטית, כך שהוא יכול אפילו לרצוח מישהו אם בא לו ולא יעשו לו כלום). ולא רק זה, אלא שלפתע כל העוברים ושבים, כולל השוטרים והנהג מונית, מדברים ספרדית! נשארנו היחידים שהם לא דוברי ספרדית בכל הסיטואציה, אפשר היה לחשוב שאנחנו הקונסולים של ישראל באקוודור...

זהו, סליחה על החפירה, אותי כל העניין הזה מאוד שעשע
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:07

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר