לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2011, 15:14
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל חבר.. זה לא אוזלת ידו של בית המשפט כי אם אוזלת ידה של החברה המערבית
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "מצטער - אבל לנוכח פרטי המקרה לא יכלתי למצא כותרת יותר עניינית מזו....."

שלא תומכת בהוצאות להורג.

הבחור צריך להיות מוצא להורג ובצורה האיטית והכואבת ביותר. זה כבר לא זלזול זה זנות!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-09-2011, 19:19
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
לא מגיע לו לנשום אויר נקי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "צעירה בת 25 נהרגה בתאונת פגע וברח בת"א"

חלאת אדם. לפני הפגיעה הקטלנית מס' אזרחים באזור דיווחו על רכב שנוסע בפראות.
עם מערכת המשפטת המנוונת מלאת הרפש הזוהמה, השחיתות ויפי הנפש שבה, שאם אתה לא בן של שופט ולא זרקת נעל על שופט תוכל להיות לא פחות מהרוצח הנורבגי ולצאת עם עבודות שירות.

אם זה היה תלוי בי מחצית מהשופטים היו בכלא על זילות חיי אדם ושיחרור עבריינים לחופשי. הפושעים האמיתיים במדינה הם השופטים. לראות את מערכת המשפט בארה"ב ולהתמלאות קנאה והתפעלות.
שם, פושעים לא מרימים ראש בגאון עם כיפה וחיוך.
אני כבר מנבא עתידות ומהמר על 6-8 שנים גג. עם ניכוי שליש על התנהגות טובה.

צריך לתפוס את הרוצח הנהנתן והבהמי הזה. חלאת האדם הזאת ולזרוק אותו בתוך עזה שההמון הזועם יטפל בו. לינץ על ידי המון בהמי התואם לאישיות שלו יהייה צדק פואטי. או לפחות לתת לי 5 דק איתו בחדר בלי מצלמות. חייה של צעירה בת 25 נגדעו בבת אחת. שלא נדבר על עולמם הקורס של משפחתה כרגע.. והחלאה, החלאה הזה אפילו לא מיצמץ. המשיך בנסיעה ומחר יחפש אחרי טרף חדש בכביש שיכול להיות אתם.
ישן 17-09-2011, 09:46
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "הרכב לא "משתולל בכבישים ורומס..."

וזה מה שהבנת ממה שכתבתי?

אלה כלי רכב כבדי משקל ועתירי יכולת וכוח שמפגשים איתם לרוב ניגמרים רע.
לצערנו הם משמשים גם כמקדם חברתי לאוכלוסיה בזויה שמצפצפת על החוק ועל הציבור.
מספיק לרדת לחופי הים בכדי להבין את זה - הם בכל מקום ומסכנים את כולם!
מערכת אכיפת החוק לא כל כך יעילה נגדם (לאחרונה התחיל נושא החילוט האוטומטי שאני מקווה שיביא איתו ערך מוסף) אבל הבעיה האמיתית בלחימה בתופעה נעוצה במערכת המשפט

ברור שמשתמשים בהם גם אנשים הגונים וטובים

ישן 17-09-2011, 13:13
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
לא כל מה שקורה במדינה הוא באשמת המשטרה :)
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "יותר מעניין לדעת איך הוא עלה עם רכב כזה לכביש?"

ולא כל שוטר שסרח, או התרשל בתפקידו מעיד על הכלל.
במשטרה ישנם גם אלפי שוטרים הממלאים חובתם ועובדים מאוד קשה לפרנסתם.
בהקשר למכונית: יתכן גם שמי שנהג, נהג אולי ללא רישיון, יתכן בכלל שהוא אינו בעליה של המכונית אלא מישהו אחר, יתכן שהאיש מתחבא בינתיים ומתקשר לעורכי דין שלו ואז יופיע באחת מתחנות המשטרה, יתכן בכלל שמדובר במישהו "פלילי", יש מצב שכבר אינו בארץ ואולי (כך נכתב ) יצא את הארץ בדרכון מזוייף. יתכן שרשיונות הרכב זוייפו.. ולכן לא הגיש מיד עזרה, (שאזרח מסויים דיווח לפני כן למשטרה כי מישהו משתולל עם ג'יפ ב.מ.ו. על הכביש)
נכתב גם שהנהג לא היה לבד במכונית..
הכל אפשרי ואני רוצה להניח שימצאו אותו בקרוב מאוד.

ישן 17-09-2011, 16:57
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "חרטטן. היית יכול למנוע מעצמך..."

או במדריך המכס לעולה החדש

אני לא מותח ביקורת על התנהלות המשטרה במקרה הזה (קטונתי, אין בידי את כל הפרטים).
אבל, יש משהו מטריד במבחן התוצאה ע"פ העובדות הראשוניות (אם אכן אלה העובדות):
- המשטרה קיבלה תלונות על X6 שחור משתולל ויצאה להציב מחסומים
- תוך כדי הגיע דיווח על פגע וברח של הרכב הזה וגם נאמר שיש לו מספר זר (לוחית לבנה)
- במיידי בדיקה במחשבי המכס/משטרת הגבולות היתה מעלה את פרטי כל ה X6 הזרות שיש בארץ (כמה כאלה כבר יש?) ואז ניתן היה לעשות שני דברים מיידיים: 1. לגשת אליהם לפי הפרטים 2. לחסום אותם במשטרת הגבולות (אני אגזים ואומר שדבר כזה חייב להיות מעוגן בנוהל).
- בפועל שכנים של הנבל דיווחו על הרכב וכך המשטרה הגיעה אליו אחרי שעות רבות ויקרות, בינתיים הנבל התאדה..

ישן 17-09-2011, 19:26
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
וזה מצטרף לכמה תהיות שיש לי כבר יום שלם.....
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "לפי מה שכתוב בעל הרכב לא יצא..."

1. אם זהות הנהג/בעל הרכב היתה ידועה , מדוע רק עכשיו (מוצאי שבת, יום וחצי לאחר האירוע) פורסם שמו?
2. אם זהותו היתה ידועה, מדוע עד כה לא פורסמה תמונתו?
3. אם זהותו היתה ידועה, איך קיבינימאט הבן אדם, משפחתו והחבר שלו שהיה עמו ברכב הצליחו לצאת מהארץ תוך פחות מיממה?...

ומה עכשיו?...
היות והיו שנים ברכב, יתחיל עכשיו דיון שיימשך חודשים שיעסוק בסוגיה של "מי בתכל'ס היה הנהג"...., אם הנהג היה תחת השפעת סמים/אלכוהול כבר לא נדע, היה ויהיה להם מספיק זמן לגייס סוללת עורכי דין ולגבש היטב את קו ההגנה, הן הנהג והן חברו יתאמנו היטב על תיאום הגרסאות ו....משפחת זיתוני כבר לא תשוב לעולם להיות כפי שהיתה....

ועכשיו שמישהו רק יגיד לי מה אמור להיות כאן צדק ולמה צריך לרדוף אחריו בכלל?

ישן 17-09-2011, 19:54
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
כל כך עצוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "צעירה בת 25 נהרגה בתאונת פגע וברח בת"א"

הרצח של הצעירה היפה הזאת הוא רק חלק אחד של הסיפור המזעזע הזה.
איך שהחשודים, יחד עם בני משפחתם, עשו צחוק ממשטרת ישראל וברחו בזמן "החקירה" הוא מה שנותן לכל הסיפור הזה תחושת בחילה.

תחשבו על זה:

המשטרה קיבלה דיווח על מכונית מסוימת שנוסעת בצורה מסוכנת בכביש. המשטרה ידעה את סוג הרכב, ומסתבר שיש רק מעטים בארץ (מתחת ל 100), וידעה ש למי שיש רכב כזה יש כסף, ייתכן שהוא אדם בעל אזרחות זרה, ויתכן שינסה לברוח מהארץ.

כמה זמן לוקח להגיע לשדה"ת? כמה זמן לוקח למטוס להמריא? כמה שעות הסתובב הרוצח עם בני משפחתו, לאחר שהזמין כרטיסי טיסה "הכי מהר שאפשר לטוס ולצאת מהארץ" מבלי שידליקו נורה אדומה?
אם המאבטחת במגדל המגורים של הרוצח לא הייתה מתקשרת למשטרה ומדווחת על הימצאות הרכב, המשטרה הייתה מחפשת את החשוד הרבה זמן! כמה זמן לוקח למשטרה להוציא צו המונע יציאה מהארץ לכל בעלי ה X6 בארץ??

הבן אדם עכשיו בצרפת, והמשטרה ברוב עליבותה משיגה אותו בטלפון והוא "מבטיח" שהוא יחזור?
איפה היו לפני שעלה על המטוס?! איך זה שאי אפשר להוציא צו המונע יציאה מהארץ ל 80 הנהגים הרשומים כבעלי רכב BMW X6?! זה לא שמישהו פגע בהולך רגל עם מזדה 3 ועכשיו לאף אחד אין מושג מי הנהג- יש לא יותר מ 80 רכבים כאלה בכל הארץ!! איך המשטרה לא הקימה צוות שידאג להוציא רשימה של שמות שאסור לצאת מהארץ- כולה 80 (!!), ובנוסף להקים צוות שיבדוק אם נרכשו כרטיסי טיסה בשעות לאחר הרצח, ואז לעבור על 2 הרשימות ולראות אם אחד מהשמות עולות??
יודעים מה? עזבו את רשימת השמות של בעלי המכונית הזאת. כמה אנשים כבר קנו כרטיסי טיסה ליציאה מיידית מהארץ בשעות שלאחר הפיגוע??

אני יודע שיש שוטרים רבים שעובדים קשה בעבודה לא מתגמלת, אבל דיי, מספיק, נמאס- משטרה אמורה להיות משטרה, ואצלנו פשוט אין. במקרה דומה לזה בחו"ל דבר כזה היה גורם לזעזוע במשטרה, ראשים היו עפים, היו מקימים ועדות שיבדקו את החקירה הרשלנית של השוטרים, והיו מתקנים ולומדים מהטעיות. אצלנו אין דבר כזה. כל פעם מחדש. כל פעם כולם מאשימים את האחר ואף אחד לא לוקח אחריות. כל פעם ששומעים על איך שהם לא עשו את עבודתם, ובמקרים המאוד נדירים שהם כן מצליחים, מערכת המשפט יודעת לדפוק אותנו.

מדינה שאזרחיה שומרי החוק הם הקורבנות והפראיירים, והעבריינים המנוולים הם המלכים.
בא לי להקיא.

ישן 17-09-2011, 20:43

בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "גם אני לא משפטן, אבל עד כמה..."

נו באמת.

במקרה שבו נרצחת הולכת רגל על ידי נהג מופרע שבורח מהזירה, ויש רק 50-80 רכבים מסוג זה בארץ, אז אין סיבה ששופט לא יוציא צו שמעכב את אותם בעלי הרכב מלצאת מהמדינה לכמה ימים- שום דבר לא קרה, וזה יעזור לעצור רוצח ואדם מסוכן לציבור..
אם 50 פדופילים המוכרים לרשויות יכולים להיות האנס והרוצח של ילד, אז אני חושב שאם רופט יוציא צו עיכוב ליציאה מהארץ לשבוע-שבועיים לאותם הפדופילים המוכרים כדי לנהל חקירה שתביא למעצרו של רוצח מסוכן, אז אף אחד לא יתלונן על כך שמונעים מהם זכויות ייסוד....
לי יש זכות ייסוד לעשות הרבה דברים. אבל אם המשטרה חוששת שאני מעורב במשהו, אז הם יכולים לעכב אותי.
אם אחד מבעלי רכב bmw x6 פשוט חייב לטוס מסיבה כלשהיא, אז אפשר לוודא במהירות אם העילה שלו ליציאה מהארץ היא אמיתית וכנה (פגישת עסקים; בן משפחה שנפטר וכדו), ולשלוח ניידת לביתו לבדוק אם הרכב שלו הוא זה שפגע (אפשר לראות על הרכב) או לבדוק אם הוא הביא את הרכב שלו למוסך באותו היום וכדו וכדו.

זה לא לוקח הרבה מחשבה- זה פשוט הדרך שבו המשטרה שלנו מתפקדת. הכל בדיעבד אצלה.

ישן 17-09-2011, 20:52
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי Gevaldic Man שמתחילה ב "נו באמת. במקרה שבו נרצחת..."

ציטוט:
אין סיבה ששופט לא יוציא צו שמעכב את אותם בעלי הרכב מלצאת מהמדינה לכמה ימים- שום דבר לא קרה, וזה יעזור לעצור רוצח ואדם מסוכן לציבור..

לך זה ניראה לא נורא עכשיו אבל אם אתה איש עסקים שצריך לצאת מהארץ כדי לחתום על חוזה גדול, או סתם מישהו שצריך להגיע להלוויה של אבא שלו בחו"ל ואתה לא יכול פתאום לצאת מהארץ בגלל שיש לך מכונית מסוג מסויים, אז יכול ליהיות שזה כבר יראה לך יותר נורא או אפילו יגרום לך נזק. בכל מקרה כתבתי את דעתי הבלתי מקצועית ויכול ליהיות שאתה צודק ואני טועה, ככה שהויכוח הזה הוא דיי מיותר.

ישן 17-09-2011, 21:01

בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "[QUOTE]אין סיבה ששופט לא..."

אני לא מתווכח איתך...

הסבירות שבו בעל רכב נדיר פשוט חייב לצאת מהארץ מיד לאחר רצח הולכת רגל הינו נמוך מאוד.
נניח שזה כן קורה- אז אני, כאזרח, והמדינה, לא צריכים לדאוג לאי הנוחות שייגרם לאותו בן אדם שרוצה לצאת מהארץ, והוא יצטרך לדחות פגישת עבודה ליום-יומיים. אם מישהו נפטר במשפחה, אפשר לאמת את זה מהר מאוד, והאדם שבפוטנציה יכול להיות חשוד לא צריך לשרבור את הראש, והמשטרה תדאג לוודא שאכן נפטר קרוב משפחה..

זה סיפור אם התחלה עצובה ומצמררת וסוף הזוי טיפוסי.

נקווה שיחזירו את כל מי שמעורב ברצח- הנהג, זה שישב איתו, בני המשפחה שברחו איתם וכל מי שניתן לעצור על מתן עזרה לרוצח.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:02

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר