לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2011, 19:00
  tzimber2003 tzimber2003 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.11
פעם ראשונה שאני כותב על חיי\רגשותיי ברשת. החלטתי לנסות. אשמח לשמוע את דעתכם.

היי,
זה הולך להיות ארוך....

אז ככה, אני בן 27, בנאדאם שאוהב לצחוק הרבה ולעתים רחוקות מאוד רציני.
הפעם הזו רצינית לצערי.

הסיפור הוא כזה.
לפני שנה ו 4 חודשים הגיע אליי חברה של חבר שלי לביקור והביאה איתה חברה שמעולם לא פגשתי.
היה ערב מצחיק וכייף ואני והחברה של חברה של חבר שלי התקרבנו מאוד ונהיינו ידידים.
הכימייה הייתה מדהימה אבל היינו ידידים ולאיש מאיתנו לא הייתה כוונה אחרת.
באחת היציאות שלנו ביחד היא סיפרה לי שהיא הולכת לטוס לבקר מישהו שהיא הכירה בטיול בחול 3 חודשים בערך לפני התחלת הסיפור שלי.
שוב, ביננו לא היה כלום. היא טסה אליו וברור היה שיהיה שם מעבר ליותר ממפגש ידידותי.
כשיהא חזרה המשכנו להיפגש ולאחר תקופה קצרה הפכנו למעיין יזיזים. שנינו רצינו את זה והכל היה בסדר.
כעבור חודש וקצת החלטנו שהקשר שלנו הוא יותר מזה והפכנו להיות חברים.
היינו ביחד כל הזמן, ובשלב מסויים היא כבר גרה אצלי בלי ששמנו לב בכלל.

הבעיות מתחילות עכשיו.
בתחילת הקשר היא עדיין הייתה בקשר מידי פעם בהודעות ובסקייפ עם אותו בחור מחול.
זה הפריע לי. לא הבנתי מה יש להיות בקשר עם מישהו שאת מכירה בסך הכל 10 ימים מהחיים שלך.
בשלב מסויים השיחות הסתיימו ונשארה רק התכתבות.
באחד המקרים יצא לי לראות התכתבות כזו זהזכירה את המילים אני מתגעת אלייך, בייבי, בקיצור זה לא היה נראה טוב.
כשהתעמתתי איתה על זה היא אמרה שזו סתם צורת דיבור. שאותו אדם נמצא בחול ושאין לה שום רגשות אליו.
הבהרתי שזה מפריע לי, ומציק לי מאוד ושאני לא מוכן לסבול את זה.
היא טענה שאינה מבינה אך אמרה שתשנה.
כמה חודשים לאחר מכן שוב נתקלתי בהודעה דומה. היה ריב קשה שנינו בכינו והיא הסכימה שזה לא יחזור על עצמו.

עוד קצת היסטוריה.
אותה בחורה, חכמה מקסימה ולמען האמת אני עדיין אוהב אותה גוררת מאחריה עבר של אקסים.
הכוונה, יש לה כמה וכמה אקסים שהיום הם ידידים.
לצערי 3 מהם נמצאים בסביבה הקרובה שלי. חברים של חברים וכו,.
כשהתחלתי לשמוע על נוספים הרגשתי שהם מקיפים אותי בכל פעם שנתקלנו באחד מהם ה רגשתי רע.
אני יודע שלא כולם יסכימו איתי, אבל זה לא נעים לדעת שחברה שלך מסתובבת עם מישהו שיודע איך היא נראית ערומה, ששכב איתה, שהיה אינטימי איתה. אותי זה פשוט הרג.

ביקשתי ממנה לנתק את הקשרים, בהתחלה זה לא הלך והיו המון ריבים על הנושא הזה אך לאט לאט הקשרים נותקו רק שעדיין כל פעם צץ מישהו אחר מהעבר ( לא באשמתה יצרו קשר איתה )
וכל מקרה כזה גרר ריב.

בשלב מסויים נהייתי אובססיבי. היום אני אומר את זה. אני מאמין שידעתי את זה כבר מזמן אבל לאחרונה אני מסתכל לאמת בפנים.

הייתי רוצה שנהיה כל הזמן ביחד, הייתי שואל אותה על כל דבר שנראה לי חשוד. מי זה בטלפון ממי ה SMS וכו.
היא הייתה מספרת אבל מידי פעם זה גרר ריב.

ביום כיפור שעבר לא נפגשנו והיא אמרה לי שהיא הולכת לשבת עם כמה מהחברים שלה בבית של אחד האקסים. התעצבנתי. כל הידידים שלך גברים בסדר, אני יכול לקבל את זה. אבל למה הוא ? למה אני צריך לחשוב שביום כיפור את איתו שם יושבת ? ושוב אני יודע שאין לה רגשות אליו ושהיא לא רוצה אותו אבל עדיין זה הפריע לי.
כל הכיפור היה לי קשה מאוד ממש סבלתי ובסוף הכיפור הגיע ריב גדול.
חשוב לציין. חיי היום יום שלנו היו מלאים בריבים קטנים על הנושא הזה. איבדתי אמון. הייתי מתעצבן כשהיא יוצאת עם חברות ובכלל כשהיא לא הייתה איתי לא הייתי רגוע.
הגענו ליום כיפור הקרוב לפני כמה ימים.
סיכמנו שאני אגיע אלייה בערב אחרי שאשב קצת עם המשפחה שלי.
היא אמרה שזה יהיה מאוחר ושהיא מתכוונת להפגש עם חברים שלה עד שאבוא.
היא אמרה לי שהיא הולכת לדבר עם ידיד שלה שהוא חבר של אותו האקס מכיפור שעבר.
הסברתי ואמרתי שכנראה שהם יגיעו ביחד.
היא התקשה שלא ושאותו אקס בכלל לא בסביבה.
כשעה לפני כניסת הצום היא התקשרה אליי ואמרה שבאמת אותו ידיד אמר לה שהוא בא עם האקס.
התפוצצתי, ראיתי את אותו יום כיפור חוזר אליי שוב.
רבנו בטלפון היא אמרה שאני מגזים שאני לא מבין ושמה העניין.
הגעתי אלייה בערב. סיכמנו שלא נדבר על זה בחג אלא במוצאי החג.
בצאת החג היא אמרה לי בוא נלך לחדר לדבר.
הלכנו לחדר, היא התחילה לבכות ואמרה לי, חשבתי על זה כל היום. אחנו שונים מידי, זה לא ילך. אנחנו צריכים להפרד.

באותו הרגע, היה לי קשה אבל הייתי עצבני. זה מה שאת אומרת לי ? עשית לי בדיוק את מה שקרה בכיפור שעבר שוב וזה מה שיש לך להגיד ? אם את אומרת את זה, כנראה שאת לא אוהבת אותי מספיק.

דיברנו עוד קצת, בכינו, ואז נסענו אליי לדירה כדי שהיא תאסוף את הדברים שלה.
היא באה, לקחה את הדברים. התחבקנו, בכינו עוד קצת והיא הלכה.

אחרי ששמעתם את הסיפור, בכללותו, כמובן שיש עוד צדדים. הנה הסיבה שבגללה החלטתי לכתוב.

חשבתי עם עצמי, עיכלתי.... התחיל להיות לי ממש קשה. חשבתי על כמה טוב היה לנו מלבד הריבים. שלמרות שהייתי בסטרס אהבתי אותה מאוד מאוד. פתאום הבנתי גם שדיי חנקתי אותה. נכון אני מאשים גם אותה בזה. אני באמת מרגיש שזו תוצאה של האקסים מסביבי והבחור מחול שגרמו לי להתנהג ככה.

החלטתי שאני מדבר איתה.
התקשרתי אמרתי לה את מה שאני חושב. היא בכתה ואמרה: אני מצטערת הקשר הזה לא מתאים לי, אני הרגשתי שאני לא אני. אני לא יכולה לחזור לשם.

אמרתי לה שאני מרגיש שדברים יכולים להשתנות ( מלבד האקסים שאת זה אני לא מוכן לקבל. )
אמרתי לה שתגיד לי שהיא לא אוהבת אותי ואני אניח אבל היא סרבה. היא אמרה שהיא אוהבת אותי מאוד ובגלל זה זה כל כך קשה לה.

לסיכום.
היום יום רביעי. אחנו לא מדברים מלבד כל מיני SMSים בודדים על דברים כלליים מאוד.
אני יכול להגיד שגם אני השתנתי בקשר וגם אני לא כל כך אהבתי את מה שיצא ממני.
מצד שני, אני אוהב אותה. מאוד. ומאד קשה לי להעביר כמה רגעים מבלי לחשוב עלייה.
יכול להיות שזה עדיין ההרגל. יכול להיות שזה יעבור. אבל אם זו האהבה שלי ? אם היה אפשר לעשות את זה אחרת ? ואוליי לא ?

זהו,
שפכתי את כל מה שעל ליבי.
אני מאמין שזו הייתה המטרה בכתיבה פה מלכתחילה. ( למרות ששיתפתי את זה גם עם חבר וידידה )

כרגע הדילמה שלי היא כזו:

האם להילחם ?
האם יש למה בכלל ( כשניסיתי להגיד שדברים ישתנו ושהבנתי היא אמרה שהיא מבינה אבל עדיין לא מוכנה להכנס לקשר שוב מהפחד להפגע )
האם לוותר ?

זהוא....
מקווה שלא חפרתי לכם יותר מידי.
אשמח לשמוע תגובות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2011, 19:16
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tzimber2003 שמתחילה ב "פעם ראשונה שאני כותב על חיי\רגשותיי ברשת. החלטתי לנסות. אשמח לשמוע את דעתכם."

שמע, מה אני יכול לומר... אתה לא יכול לכפות עליה להפסיק את הקשר עם כל גבר שהיא מדברת איתו. הקץ ליחסים אינטימיים לא בהכרח מאלץ אנשים להפסיק לדבר ועצם העובדה שהיא עדיין מסתובבת עם כמה אקסים מעיד שהיא מסוגלת להפירד בין יחסים רומנטיים לבין יחסים ידידותיים.

אם אורשה להיות בוטה - אם כל מישהו שהיא תקרא לו בייבי או מותק או תלחץ לו את היד ישר אתה תקפוץ ותגיד "תנתקי את הקשר" עדיף לה להתרחק ממך כמו מאש. אם אין לך אמון בה ואתה תכתיב לה את מי לראות ואת מי לא, אתה רק תדחה אותה ממך ממילא.

מילא אם הייתה בוגדת או עם היסטוריה של אי נאמנות, הייתי אומר, וואלה, אולי יש סיבה לדאגה...אבל לא נראה שזה הסיפור אלא שאתה, כפי שהגדרת בעצמך, אובססיבי בניסיון לשלוט בה. בעצם....

שמע, אם אתה לא מסוגל לסבול את האקסים בסביבה, אל תטרח לנסות עוד פעם. אם אתה רוצה אותה, קבל אותה כמו שהיא. אם לא, אתה סתם תכאיב לה ולעצמך

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 12-10-2011 בשעה 19:21.
ישן 14-10-2011, 02:25

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שמע, מה אני יכול לומר... אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
שמע, מה אני יכול לומר... אתה לא יכול לכפות עליה להפסיק את הקשר עם כל גבר שהיא מדברת איתו. הקץ ליחסים אינטימיים לא בהכרח מאלץ אנשים להפסיק לדבר ועצם העובדה שהיא עדיין מסתובבת עם כמה אקסים מעיד שהיא מסוגלת להפירד בין יחסים רומנטיים לבין יחסים ידידותיים.

אם אורשה להיות בוטה - אם כל מישהו שהיא תקרא לו בייבי או מותק או תלחץ לו את היד ישר אתה תקפוץ ותגיד "תנתקי את הקשר" עדיף לה להתרחק ממך כמו מאש. אם אין לך אמון בה ואתה תכתיב לה את מי לראות ואת מי לא, אתה רק תדחה אותה ממך ממילא.

מילא אם הייתה בוגדת או עם היסטוריה של אי נאמנות, הייתי אומר, וואלה, אולי יש סיבה לדאגה...אבל לא נראה שזה הסיפור אלא שאתה, כפי שהגדרת בעצמך, אובססיבי בניסיון לשלוט בה. בעצם....

שמע, אם אתה לא מסוגל לסבול את האקסים בסביבה, אל תטרח לנסות עוד פעם. אם אתה רוצה אותה, קבל אותה כמו שהיא. אם לא, אתה סתם תכאיב לה ולעצמך

אני ממש לא מדבר על כך אחד שהיא תקרא לו בייבי או תלחץ לו את היד אז אני אתעצבן.
אבל סליחה, כשמישהו מכיר בנדאם בסך הכל שבוע, נמצא איתו בחול, שוכב איתו וממשיך לדבר איתו כשהוא במערכת יחסים וקורא לו ביבי ושואל מתי הוא יבוא לבקר זה לא לגיטימי.
אני חוזר שוב מדובר על קשר של שבוע ! בחול ! שהיה מלווה ביחסי מין. אתה הייתה מקבל שחברה שלך תקרא למישהו שהיא שכבה איתו ביבי ? ותגיד שהיא מתגעגעת אליו ומתי הוא יבוא לבקר אותה ?
תסלך לי אם אני לא מאמין לך...
ישן 14-10-2011, 02:43
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי tzimber2003 שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]שמע, מה אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tzimber2003
אבל סליחה, כשמישהו מכיר בנדאם בסך הכל שבוע, נמצא איתו בחול, שוכב איתו וממשיך לדבר איתו כשהוא במערכת יחסים וקורא לו ביבי ושואל מתי הוא יבוא לבקר זה לא לגיטימי.

מדוע זה לא לגיטימי? אם היא שכבה איתו תוך כדי היכרות מאוד מוגבלת זה נשמע לי אישית כמו מין מזדמן וחסר משמעות... אם אתה חושב שמעוניינת בו רק בגלל שהיא שכבה איתו פעם, בחו"ל, לפני הרבה זמן... שמע, אין לך מה לחפש איתה. אתה חונק אותה.

ציטוט:
אני חוזר שוב מדובר על קשר של שבוע ! בחול ! שהיה מלווה ביחסי מין. אתה הייתה מקבל שחברה שלך תקרא למישהו שהיא שכבה איתו ביבי ? ותגיד שהיא מתגעגעת אליו ומתי הוא יבוא לבקר אותה ?

שמע, במהלך חיי הייתי כבר צריך להתמדד עם כזה מצב ואפילו יותר חמור - כיוון שלבת הזוג שלי דאז הייתה היסטוריה של חוסר נאמנות והשתרללות. נתתי בה אמון שלא תבגוד. מדוע? כי בלי אמון אין קשר. בסופו של דבר כשנפרדנו, זה לא היה בגלל חוסר נאמנות או חוסר אמון.

ציטוט:
תסלך לי אם אני לא מאמין לך...

אני סולח

שמע, כל מה שעולה מן ההודעה שלך זה שאתה מנסה להסביר לי מדוע אתה מרגיש חוסר אמון בבחורה. אתה מתעסק בחלק התפל של הודעתי במקום בעיקר והוא - שאין ביניכם אמון וכתוצאה מכך אתה חונק אותה בקשר הזה. אומר לך את האמת - אם אתה באמת רוצה שיהיה לה טוב, עזוב את זה. הקשר ביניכם לא הולך לשום מקום ומלהתעקש עליו כל שיצא לך ולה זה עוד כאב לב, עוד כעסים, עוד רגשות שליליים.

ישן 12-10-2011, 21:40
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tzimber2003 שמתחילה ב "פעם ראשונה שאני כותב על חיי\רגשותיי ברשת. החלטתי לנסות. אשמח לשמוע את דעתכם."

תחשוב איך זה היה אם זה היה ההפך. יש לך כמה חברות לשעבר שהחלטתם ביחד להשאר בקשר ידידות נטו. זה כל מה שאתה מעוניין. אתה בחור חברותי ונחמד לך לשמור על קשר עם אנשים שעושים לך טוב ושאכפת לך מהם.

יש לך חברה שאתה מאוד אוהב וטוב לך איתה, אבל היא לא בוטחת בך. למרות שאין בינך לבין האקסיות כלום מלבד קשר טוב, היא חושדת. היא רוצה לדעת לאן אתה הולך וגם באה בדרישות- אל תתראה איתה, אל תדבר ככה עם הזאתי.. אני לא מוכנה שתפגש עם ההיא.

חונק, לא? חלק מאד חשוב במערכת יחסים זה גם אמון. להיות קנאי לחברה שלך זה הגיוני וטבעי, אבל תן בה גם אמון! איך זה ילך בינכם אם אתה לא מספיק מאמין ברגשות שלה אלייך? האם אתה היית רוצה שחברה שלך תחליט עבורך עם מי להפגש ואיך להתנהג עם אחרים? אני אישית הייתי נטרפת.

אני חלילה לא מאשימה אותך. אני בטוחה שזה נובע מרגשות אמיתיים ורצון טוב, אבל אתה חייב להבין שזה בדיוק מה שפוגע בקשר. אתה מוכן להתפשר על הרבה דברים רק לא זה, אבל זה בעצם שורש הבעייה! החוסר אמון הזה!

זו לא בעייה בתקשורת, זה לא בעיה בחוסר התאמה, זה בעיה של אובססיביות יתר, שהבחורה לא יכולה לשאת ברמה הזאת. זה לא שהיא לא אוהבת אותך, היא כן, אבל גם הידידים שלה חשובים לה. היית רוצה שמישהי או סתם מישהו, אפילו בן משפחה, יתבע ממך לנתק קשרים עם חברים?

אם הקשר חשוב לך יותר מכל דבר אחר, תהיה חייב להתפשר ולנסות לקבל את העובדה הזו.
אם לא, כנראה שתצטרך להתגבר ולעבור הלאה.

אני אישית ממליצה, למענך, לנסות להתמודד עם הבעיה הזו. גם אם לא בשביל מערכת היחסים הזו, בשביל מערכות יחסים עתידיות. אתה חייב לתת אמון בסיסי, בשביל ששניכם תהיו מאושרים.

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 12-10-2011 בשעה 21:42.
ישן 12-10-2011, 22:06

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "תחשוב איך זה היה אם זה היה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פאקטשלי
תחשוב איך זה היה אם זה היה ההפך. יש לך כמה חברות לשעבר שהחלטתם ביחד להשאר בקשר ידידות נטו. זה כל מה שאתה מעוניין. אתה בחור חברותי ונחמד לך לשמור על קשר עם אנשים שעושים לך טוב ושאכפת לך מהם.

יש לך חברה שאתה מאוד אוהב וטוב לך איתה, אבל היא לא בוטחת בך. למרות שאין בינך לבין האקסיות כלום מלבד קשר טוב, היא חושדת. היא רוצה לדעת לאן אתה הולך וגם באה בדרישות- אל תתראה איתה, אל תדבר ככה עם הזאתי.. אני לא מוכנה שתפגש עם ההיא.

חונק, לא? חלק מאד חשוב במערכת יחסים זה גם אמון. להיות קנאי לחברה שלך זה הגיוני וטבעי, אבל תן בה גם אמון! איך זה ילך בינכם אם אתה לא מספיק מאמין ברגשות שלה אלייך? האם אתה היית רוצה שחברה שלך תחליט עבורך עם מי להפגש ואיך להתנהג עם אחרים? אני אישית הייתי נטרפת.

אני חלילה לא מאשימה אותך. אני בטוחה שזה נובע מרגשות אמיתיים ורצון טוב, אבל אתה חייב להבין שזה בדיוק מה שפוגע בקשר. אתה מוכן להתפשר על הרבה דברים רק לא זה, אבל זה בעצם שורש הבעייה! החוסר אמון הזה!

זו לא בעייה בתקשורת, זה לא בעיה בחוסר התאמה, זה בעיה של אובססיביות יתר, שהבחורה לא יכולה לשאת ברמה הזאת. זה לא שהיא לא אוהבת אותך, היא כן, אבל גם הידידים שלה חשובים לה. היית רוצה שמישהי או סתם מישהו, אפילו בן משפחה, יתבע ממך לנתק קשרים עם חברים?

אם הקשר חשוב לך יותר מכל דבר אחר, תהיה חייב להתפשר ולנסות לקבל את העובדה הזו.
אם לא, כנראה שתצטרך להתגבר ולעבור הלאה.

אני אישית ממליצה, למענך, לנסות להתמודד עם הבעיה הזו. גם אם לא בשביל מערכת היחסים הזו, בשביל
מערכות יחסים עתידיות. אתה חייב לתת אמון בסיסי, בשביל ששניכם תהיו מאושרים.

אני, אם הייתי אוהב באמת וזה היה מפריע לזוגיות הייתי מנתק. כן.
במערכת יחסים מתפשרים על דברים. יש גם הרבה דברים שלא מצאו חן בעינייה והפסקתי אותם. גם להם היו השלחות. ידידים ? מצטער. אני מאמין שגבר מבחינתו לפחות ומהכרות שלי עם הרבה חברים שיש לי.
ברגע שהכיר בחורה למטרת סקס תמיד ישאר למטרת סקס. אני לא רואה הרבה מצבים ששני אנשים יוצאים לכמה דייטים, מזדיינים ופתאום הם חברים בנפש ויש איזה קשר ענק וטהור שפתאום חשוב לשמור עליו.
ישן 12-10-2011, 22:16
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי tzimber2003 שמתחילה ב "[QUOTE=פאקטשלי]תחשוב איך זה..."

ציטוט:
אני מאמין שגבר מבחינתו לפחות ומהכרות שלי עם הרבה חברים שיש לי.
ברגע שהכיר בחורה למטרת סקס תמיד ישאר למטרת סקס.
יכול להיות, מהיותי בחורה שלא נוהגת לשוחח על זה יותר מדי עם בחורים, אני מאמינה שאתה יודע יותר ממני.

אני מבינה מאיפה התחושות האלו מגיעות. וכשאתה מסביר את זה ככה זה גם נשמע מוצדק. א-ב-ל, אני עדיין בעמדה שאתה לא יכול להכתיב לה עם מי להפגש ועם מי לדבר ואיך לדבר. זה כן לגיטימי לגשת אליה כמו שעשית ולהגיד לה שזה מפריע לך שהיא נפגשת בתדירות גדולה עם גברים שהיא הייתה איתם במערכת יחסים בעבר למטרות סקס בלבד. אני איתך לגמרי בקטע הזה. אבל אתה לא יכול גם לדרוש ממנה שתתנתק לחלוטין, תשנה את צורת הדיבור שלה ותפסיק להפגש עם כולם (כל ה"אקסים").

אתה צריך גם לכבד את הרצונות שלה. נכון שאתה חבר שלה, ושיש לך זכות לבקש ממנה דברים עקרוניים שמפריעים לך, אבל אל תחשוב שהיא מחוייבת מכורח מעמדך להסכים לכל מה שתה דורש. אם זה מפריע לך באופן עקרוני שאתה לא מוכן להתפשר עליו (שזה מוצדק, כשזה בגבול הטעם הטוב) והיא לא מוכנה לעשות את הוויתורים האלה, האהבה שלכם לבדה לא תוכל להחזיק את מערכת היחסים בינכם.

(זו דעתי, בכל אופן )

ישן 14-10-2011, 17:00
  משתמשת נקבה סנופ האדומה סנופ האדומה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.11

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
זה בעקרון מה שיש לי להגיד...
תשמע אתה אולי צודק, אבל איך הייתת מרגיש אם היו חונקים אותך ככה?
אני מציעה שתקשיב קצת לזמרת, ותעשה חשיבה מאוד מאוד רצינית עם עצמך מה זה בעצם שאתה מרגיש כלפי הבחורה הזאת...

"אתה מסתיר לי את עצמי"- כשמישהי אומרת לך משהו כזה, זה אומר שבאמת חצית המון קווים אדומים..
אולי כדאי בכלל (אם הבנת שזה רק ההרגל) להמשיך הלאה וללמוד להבא איך להיות יותר טוב...

ישן 15-10-2011, 15:21
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile

כתבת שאתה בן 27, אבל סלח לי - ההתנהגות שלך כפי שאתה מתאר אותה היא לא של אדם בוגר במערכת יחסים
בריאה. אני יכולה (אולי) להבין התנהגות כזו מנער בגיל ההתבגרות. בגילך כבר היית צריך להבין, שכל בת זוג שלא
תהיה לך תגיע עם עבר, עשיר יותר או פחות, ושיכול להיות שחלקים מהעבר הזה נמצאים גם כיום כחלק מחייה.
כל אחד מכם הוא עולם ומלואו. הוא אדם שלם כשהוא מגיע אל מערכת היחסים. אתה, כחצי של מערכת יחסים
בוגרת, צריך להבין שאתה לא יכול לשלוט בחצי השני.
כמו שאמרו כאן - כדי שמערכת היחסים תצליח - אתה חייב לתת אמון בבת הזוג שלך. ההתנהגות שאתה מתאר
היא של אפס אמון. אתה לא סומך עליה, שאם היא בחרה בך כבן הזוג שלה, היא ידעה מה היא עושה.
תחשוב על זה - אף אחד לא הכריח אותה להיות איתך. היא רצתה בזה. אז למה החשדנות הזו? אז מה אם היא
מדברת עם אקסים שלה? זה בדיוק מה שהם - אקסים! איתם היא בחרה ל-א להמשיך. אין לי ספק
שהאובססיביות שלך לעבר של בת הזוג שלך זה מה שהפריד בינכם.

כמו שאמרו כאן - עד שלא תעבוד על עצמך ותפסיק ל-ח-ל-ו-ט-י-ן להתעסק בזה (אפשר לשאול, להתעניין, לדעת
- לא להתעסק בזה מעבר לזה) אל תנסה - לא לשקם את מערכת היחסים הזו, וגם לא להכנס למערכת יחסים
אחרת. עד שלא תקבל את האדם שמולך כמו שהוא, ולא תנסה לשנות אותו ולשלוט בו ובמעשיו, לדעתי אתה לא
מוכן באמת למערכת יחסים עמוקה ובוגרת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:16

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר