לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2011, 18:25
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
טלוויזיה וואו, איזה אפקט יש לסרט של אווטאר...

בעיקרון צפיתי בסרט בקולנוע לפני שנתיים, אבל הייתי חצי גמור (אחרי איזה ליטר של בירה בפאב אירי+העובדה שהסרט התחיל ב24:30 ונגמר אלוהים יודע מתי...).

היום עשיתי חוויה מתקנת, וצפיתי בסרט שוב בקולנוע הביתי שלי, על מסך LED 46 אינטש' בתלת מימד עם סראונד היקפי, וסאב חדש של Velodyne - VX11, פשוט סאב מדהים!

ותקשיבו, הסרט פשוט מ ד ה י ם.

במיוחד שזה על 3D, האיכות צפייה הייתה הרבה יותר טובה מאשר בקולנוע.

בכל אופן, אני יצאתי עם הרגשה קצת מסריחה מהסרט.

במהלך הסרט ג'יימס קמרון ממש הצליח לגרום לתעב את בני האדם, ולהזדהות עם הנאב'י.

אני מתאר לעצמי שהמסר שהוא רצה להעביר, זה שבסופו של דבר אם נמשיך להשמיד את הטבע, הטבע יחזיר לנו באותו מחיר.

אני יודע שמתוכן אווטאר2,
אבל אני בספק אם הוא יצליח לשחזר את ההצלחה של הסרט ה1.

אני לא יודע איך הוא לא זכה באוסקר לסרט הטוב ביותר.

על אף העובדה שהעלילה מאוד דומה לפוקהונטס, עדיין, אווטאר מספק חוויה קולנעית שלא נראתה בעבר.

שאפו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2011, 07:18
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "הסרט לחלוטין אובר-רייטד...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Shai
הסרט לחלוטין אובר-רייטד.
עלילה משמימה, נראה שהוא זכה לביקורות טובות רק בגלל הגרפיקה שלו... שזו סיבה חשובה, אך שולית ביחס לעלילה והתסריט לדעתי.

לא רק בגלל הגרפיקה... אוואטר ניהל את מכונת היחצנות הכי מרהיבה בהיסטוריה של הוליווד. תקציב הפרסום של הסרט לבדו היה גדול יותר מכל התקציב של לא מעט סרטים טובים בהיסטורייה של הוליווד. במשך שנה כמעט פמפמו מכל הכיוונים בלי הפסקה שזה הסרט האדיר ביותר בהיסטריה האנושית!!! וכמו בסיפור האגדה על בגדי המלך החדשים, כולם צעקו שהסרט מופלא, שלא חס וחלילה יחשדו בהם שהם טיפשים...

(ואגב, באופן מכוון כתבתי היסטריה ולא היסטוריה )

ישן 21-10-2011, 08:38
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "ביום כיפור ניסיתי לראות את..."

וואו וואו וואו...

זה שאתה משווה בין הטרילוגייה המקורית לאוואטר זה להוסיף חטא על פשע! זה שנהנית מאוואטר, וואלה. זה שהתלהבת מספיק משטיפת המוח היחצנית שעשו לסרט וראית אותו פעם שנייה... וואלה. אם אין לך דרך טובה יותר לבזבז את כספך, תיהנה. מה גם שאפקט העדר עובד טוב יותר אפילו עלינו, שחונכנו בחינוך הקיבוצי, כך שאפילו אינני יכול להאשים אותך.

אבל זה שאתה משווה בכלל את מלחמת הכוכבים לאוואטר זה... שמע... אין לי מילים.

ראשית, אם תלך לצפות בסרטי מד"ב לפני "תקווה חדשה", תגלה שILM לא סתם "הפליאו באפקטים". הם יצרו סקאלה חדשה לגמרי של מראה מציאותי שלפני כן לא היה. עד מלחמת הכוכבים היו תולים טיל כרומי מול רקע שחור עם נקודות לבנות ומסובבים את הרקע, כך שנוצרת אשליה (גרועה) של תנועה. סצינת הפתיחה של "תקווה חדשה" יצרה עולם חדש לגמרי שבו דברים נראו אמיתיים כפי שלא נראו מעולם לפני כן. אוואטר לעומת זאת עשה בסך הכל את אותם הדברים ש12 שנים לפני כן, אימת הפאנטום כבר עשה, רק עם רזולוציה טיפה יותר גבוהה.
העלילה של מלחמת הכובים הייתה רחבה, ומגוונת (כבר ב1977 החל "היקום המורחב" של מלחמת הכוכבים לראות אור). למקומות כמו טטואין ואלדראאן, לאנשים כמו אובי ואן והאן סולו, וליקום בכללותו הייתה היסטוריה, הייתה יריעה רחבה של סיפורי מסגרת. זה שלא קראת את כל הדברים האלו, התחלת מהאמצע, סיימת בסוף האמצע ואינך מכיר את שאר העניינים זה לא אומר שלא הייתה עלילה אלא... שלא זיהית אותה.

ישן 21-10-2011, 09:03
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "וואו וואו וואו... זה שאתה..."

סלח לי אבל ב"תקווה חדשה" אין עלילה, חצי מהסרט זה מלחמת ליזרים משעממת במזדרונות של כוכב המוות.

אולי בסרטי ההמשך הם פיתחו עלילה כלשהי אבל את העלילה בסרט הראשון היו יכולים בקלות לדחוס לפרק בסידרת מדע בדיוני כמו סטארגייט.

ואווטאר הקפיץ את הרמה של האפקטים פי כמה מונים מפאנטום מאניס, להזכירך שהוא הראשון שיצא עם סרט תלת מימד מושקע ועלילתי לקולנוע ואחריו יצאו עשרות סרטים שניסו לגלוש על הגל.
קמרון למעשה המציא מחדש את טכנולוגית התלת מימד שעד אותו סרט היתה לא מרשימה.

ועוד דבר
hans solo is a bitch

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://content9.flixster.com/question/62/71/49/6271495_std.jpg]

נערך לאחרונה ע"י op9090 בתאריך 21-10-2011 בשעה 09:07.
ישן 21-10-2011, 12:46
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "סלח לי אבל ב"תקווה חדשה" אין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
סלח לי אבל ב"תקווה חדשה" אין עלילה, חצי מהסרט זה מלחמת ליזרים משעממת במזדרונות של כוכב המוות

חצי מהסרט? טוב... בסדר, נניח...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
אולי בסרטי ההמשך הם פיתחו עלילה כלשהי אבל את העלילה בסרט הראשון היו יכולים בקלות לדחוס לפרק בסידרת מדע בדיוני כמו סטארגייט.

בדוק איזה מהסרטים יצא ב1977 כדי שתבין את הערתי הקודמת. או יותר נכון, עזוב. לא אבלבל אותך עם עובדות היסטוריות לא חשובות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
ואווטאר הקפיץ את הרמה של האפקטים פי כמה מונים מפאנטום מאניס, להזכירך שהוא הראשון שיצא עם סרט תלת מימד מושקע ועלילתי לקולנוע ואחריו יצאו עשרות סרטים שניסו לגלוש על הגל.
קמרון למעשה המציא מחדש את טכנולוגית התלת מימד שעד אותו סרט היתה לא מרשימה.

זה בולשיט אחד גדול. טכנולוגיית התלת-מימד של אוואטר איננה הרבה יותר מרשימה ממה שראינו באותה השנה מפיקסאר (גנוב על הירח)... האמת? הייתי במיצג "מותק כיווצתי את הקהל" בדיסנילנד בלוס אנג'לס, מיצג משנות השמונים... התלת מימד שם היה לא פחות ברמה. אתה נאחז בקש אומלל וחסר אמת.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
ועוד דבר
hans solo is a bitch

סוף סוף סרט טוב
אבל... Hans?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר