לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2011, 11:14
  shayka shayka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל shayka
מה עוד צריך לעשות בשביל ריבועים??

שלום קוראים לי שי וב3 וחצי חודשים האחרונים אני מנסה להגיע לאחוזי שומן מספיקים בשביל שהריבועים בסופו של דבר יצאו החוצה..
הגובה שלי 1.82 התחלתי ב87 קילו ועכשיו אני 72 קילו עם 86 ס"מ במותניים..אני לא יודע כמה אחוזי שומן היה לי לפני כמה חודשים אבל עכשיו בדקתי ויש לי 21% ..המטרה שלי זה להגיע ל12 אחוז שומן אבל הבעיה שבקצב הזה אני יגיע ל60 קילו שזה פשוט לא בריא בשבילי...יש לי מבנה גוף רחב אני מתאמן כל החיים שלי אם זה חדר כושר או כדורגל או ספורט בכללי..
אני לא רוצה לרדת מתחת ל70 קילו אבל אני פשוט מיואש..אני עושה 3 אימוני ריצה ו3 אימוני משקולות..ב3 חודשים הראשונים רצתי בין 4-5 פעמים בשבוע ועוד 1-2 אימון משקולות (בסך הכל 6 בשבוע)..בשבוע שבועיים האחרונים אני עושה 3 אימוני ריצה קצרים אבל בעצימות גבוהה..ועוד 3 אימוני משקולות..תוך כדי כמובן יש לי תפריט בדיוק כמו שצריך..
אני פשוט אבוד ולא יודע מה לעשות כי החלום שלי זה ריבועים כל החיים אבל זה לא בריא בשבילי להגיע מתחת ל70 קילו..בבקשה תייעצו לי מהנסיון והידע שלכם..תודה

shayka@gmail.com

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר