לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2012, 16:43
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "טקס סיום קורס חובלים 124"

הודעת דוברות חיל הים
והיום, הכירו את ת', בן 23 מיבנה.
ת' שירת כחצי שנה כלוחם דבורה בפלגה 916 שבאשדוד. לאחר מכן הגיע לבה"ד ופיקד על קורס לוחמי דבורה, חתם קבע והגיע עד לתפקיד מפקד מגמה. "אני אוהב את המערכת הצבאית. חיפשתי תפקיד איכותי בחיל הים שאוכל לתרום מעצמי הכי הרבה - אז חיפשתי", מסביר ת'. לבסוף - החליט שהקורס הכי איכותי הוא קורס החובלים. בעוד מספר ימים, ת' יחל את שירותו כחובל בשייטת 7, שייטת הצוללות "הרגע הכי מרגש זה כשאמרו לי שאני משובץ בצוללות, זה השיא מבחינתי" מספר.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

יפה הצוער ת. לך לשחות עם דולפינים, תיעלם להרבה זמן ואז תחזור ושוב תיעלם ושוב תחזור וחוזר חלילה
כשישאלו ביבנה "נו מה נשמע, הרבה זמן לא ראינו אותך, ספר איך אצלך?" תענה כמו כל חבריך לשייטת בחיוך מבויש נאום ארוך בן שתי מילים "אצלי סבבה!"

בהצלחה לך

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 14-03-2012 בשעה 16:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2012, 17:53
צלמית המשתמש של Fang
מנהל בפורום צבא וביטחון

Facebook profile

הודעת דוברות חיל הים
הפעם הבאנו לכם את סיפורו של קים גורדון, בן 22, תושב נתניה. לפני גיוסו, התנדב קים לתנועת הנוער בני עקיבא ואף היה בשנת מכינה קדם צבאית. קים הולך בדרכו של אחיו- גם הוא חובל בחיל הים, בדרך להיות מפקד סטי"ל. "תמיד רציתי להיות חובל. אני מאוד אוהב את הים ולא שולל קריירה צבאית" מספר קים. במהלך טקס הענקת סיכת המ"מ, קים הפתיע והציע נישואין לבחירת ליבו לאחר שלוש שנות זוגיות. החתונה התקיימה בחודש שעבר בה נכחו כל חברי המחזור. "אני באמת מאמין שמי שעובר את הקורס הזה ואת כל האתגרים הכוללים אותו, יכול לעבור כל דבר אחר בחיים" מסכם.

קים בהצלחה לך בדרכך הסט"ילית, היינו שם בביקור וראינו שהדברים בשייטת 3 די מורכבים, חשובים ומאתגרים.
ובהצלחה לקרן ולך בבניין המשפחה.

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 20-03-2012 בשעה 12:39.
ישן 19-03-2012, 18:39
צלמית המשתמש של Fang
מנהל בפורום צבא וביטחון

Facebook profile

הודעת דוברות חיל הים
היום נכיר לכם את הצוער ינון, אשר מאז בית הספר התיכון חלם להגיע לקורס חובלים. ינון הגיע לגיבוש בו השקיע את כל מאמציו, הצליח לעבור אותו ולהתקבל לקורס היוקרתי אותו יסיים מחר. ינון מספר שהחוויה המשמעותית ביותר במהלך הקורס הייתה ההשתלטות על ה"מרמרה", כאשר היה הראשון לצאת לים עם ספינת הטילים אח"י תרשיש. ינון הוא לא היחיד במשפחתו שמשרת בחיל הים-גם שני בני דודיו שירתו בחיל. בהצלחה!

טקס סיום קורס חובלים 124 יערך מחר בערב בבא"ח חיפה במעמד סגן הרמטכ"ל ומח"י.
(בדרך כלל טקס סיום קורס חובלים נערך במעמד הרמטכ"ל, אך הוא נימצא כעת בביקור עבודה בארה"ב וקנדה)

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 20-03-2012 בשעה 12:57.
ישן 21-03-2012, 20:06
צלמית המשתמש של Fang
מנהל בפורום צבא וביטחון

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shlomz שמתחילה ב "תודה על התמונות - הייתי שם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shlomz
תודה על התמונות - הייתי שם בלי מצלמה ;-)
יש עכשיו חובל חדש עם שם זהה לשלי...

היית שם ובלי מצלמה?
ברכות לחובל החדש, שיהיה לו ולכם בהצלחה.
כל מי שמגיע אל קו הגמר ראוי לכך, מבנה ותכני הקורס עברו שינויים שמתאימים לתפיסת העולם המתחדשת של חיל הים ולתפיסת הכוח של החיל בתוך צה"ל.
אשכול על השינויים בקורס שהותרו בפירסום כאן

ניראה לי שמי שעדיין לא הפנים את המשמעות של חיל הים כנידבך חשוב בתפיסת הביטחון זה הציבור.
היום נחתם הסכם רכישת צוללת נוספת וזה בעצם אומר הכל.

עוד מעט מידע על בוגרי הקורס שחיל הים מפרסם
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וכתבה ב Ynet על קציני הצוללות החדשים
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4205169,00.html

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 22-03-2012 בשעה 05:39.
ישן 29-03-2012, 23:56
  strong1 strong1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.04
נשים בלבן

http://www.idf.il/1133-15385-he/Dover.aspx

ין מי שלא מכיר את תמונת המלח האמיץ שחזר מן הים לאחר המלחמה, היישר אל אהובתו המחכה ברציף. תמונה זו הפכה לסמל הניצחון האמריקאי עם תום מלחמת העולם השנייה. השבוע, עם סיום קורס חובלים למחזור 124, קלטו עדשות המצלמות גם את שלוש החובלות החדשות של צה"ל, שסיימו את הקורס היוקרתי.

מפקד חיל הים, האלוף רם רוטברג, נשא דברים בטקס סיום קורס החובלים והתייחס גם למקומן של הבוגרות בין המסיימים. האלוף רוטברג שיבח את הקצינות המסיימות ואמר כי הוא "גאה על הצלחתכן האישית". עם זאת, הוא הדגיש כי "מבחינתי לא מדובר בהפתעה. חיל הים פתוח לקראתכן ולקראת לוחמות וקצינות נוספות בהמשך הדרך".

בחיל הים זו אכן כבר לא הפתעה לראות על מגרש המסדרים נשים לבושות לבן בכובעי מלח, וכמעט בכל מחזור תוכלו למצוא אחת כזו. אור ועומר מגיעות שתיהן מן המים - כל אחת בתחומה. אור, כשחיינית במשך 7 שנים לפני גיוסה; עומר, כבת למשפחה ימית - אביה הוא "סקיפר", והיא עצמה השיטה מפרשיות כבר מגיל 10.

עם אהבה שכזו קשה להתווכח, והשתיים ניסו את מזלן בגדנ"ע לפני הגיוס. "הגעתי לגדנ"ע ולא עברתי", מספרת אור לאתר צה"ל, "אבל זה לא שינה הרבה, כי הלכתי לגדנ"ע נוסף - והתקבלתי".

קשה שלא לתהות כיצד נתפס מעמדן של הנשים לפיקוד בספינה, שנתפס כה גברי. מסתבר שאפס וויתורים והקלות, גם לא לבנות המין היפה. "בהתחלה את צריכה להוכיח שאת נמצאת שם בזכות ולא בחסד, אבל ברגע שאתה מגיע לקו אחד עם הבנים את ממש כמו אחד מהם", מספרת עומר. החברויות שנרקמות בין החובלים לא פוסחות על השתיים, והן משתלבות מצוין: "כבר לא מרגישים את ההבדל. אנחנו ברמה של החברים הכי טובים, מרגישים בנוח לגמרי".

בזמן שמרבית הבנות בצבא עושות שירות של שנתיים בלבד, בחרו אור ועומר לשרת כמו כל לוחם ימי, ואף לחתום תקופת קבע כקצינות ימיות. הקורס לבדו אורכו כשנתיים וחצי, אליו מתווספות חתימת קבע של 16 חודשים לפחות.

"יש את אלה שלא מבינים למה אני עושה את זה, שואלים בשביל מה, הרי הייתי יכולה להיות בתאילנד", מוסיפה אור בחיוך. אך למרות זאת, הפרגון לא מפסיק להגיע מן הסובבים. "בנים מגיעים ושואלים אותי על התפקיד, איך לעבור את הגיבוש אליו והצליח. זה מפרגן", היא מספרת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:12

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר