לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2012, 10:19
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "חשבתי שאמרת שזה גם ככה לא מושך"

בתוך הראש שלי זה נחשב למשעשע לטעון שנערה צעירה היא לא אובייקט מיני ואז להביא תמונה שמוכיחה את ההפך.

החוק סתם שרירותי. החברה מתקשה לקבל את זה שהטבע החליט לתת לנקבות מתחת לגיל 18 מראה נשי בשל ודחף מיני אז קבעו את מה שקבעו וטענו שזה בגלל שהן לא בוגרות מספיק כדי להתמודד עם ההשלכות האפשריות של עשיית sweet love.

אז כל מיני שטוחות חזה צדקניות יכולות להגיד לי "מה?! אם הייתה לך ילדה בת 15 אז היית מוכן לזה שהיא תשתרלל??" והתשובה שלי תהיה שגם כשהבת הדמיונית שלי תהיה בת 30 אני יעדיף שהיא תישאר טהורה אבל זה לא קשור לזה שהטבע החליט שהגוף שלהן יתעצב בצורה נשית ומפתה בגיל צעיר ואנחנו סתם צבועים ביחס שלנו לזה - מרגישים את המשיכה בעצמנו ובפומבי מעמידים פנים שאנחנו מזועזעים כאשר בן 29 נתפס עם בת 16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2012, 19:01
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 214 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "לא מצליחה להבין אם אתה ציני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MiRi_GrEEn
לא מצליחה להבין אם אתה ציני או לא,
אבל לפרש רשומים 165 אלף איש (ואני מניחה שי עוד הרבה שצופים בלי להרשם). אני לא מכירה את כולם, ואני יודעת שאין סינון של משתמשים וגם בני סלע אם ירצה יוכל להרשם.
אני רק אומרת להזהר, באופן כללי. כי באותה מידה ליטלי יכולה לפרסם את התמונות האלה בפורום אחר.
לא חסרים מקרים.
לא רוצה להגיד אופיר נחום, כי זה ללכת סופר דופר אקסטרה רחוק... אבל פשוט טיפה להזהר זה כל מה שאמרתי.

אני רציני ביותר, שלא תתבלבלי. למה את חושבת, אני לא מפרסם פה את התמונות שלי? - בדיוק בגלל אותה הסיבה.
ובאמת, זהירות במקרה זה לא מיותרת, תמיד יש להפעיל שיקול דעת ולא לתת יותר מדי פרטים על עצמך. מכווון לליטלי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:31

הדף נוצר ב 0.51 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר