לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2012, 15:59
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
מעבר דירה..

אז בשעה טובה ומוצלחת עברתי לדירה משלי- דירת חדר מזערית וחמודה.

הדירה שמורה, אבל לא בדיוק הכי מתוחזקת ולצערי הרב מאובזרת רובה ככולה בפלסטיק ובחומרים זולים. כמובן שכסטודנטית תפרנית לתרפיה באמנות, המצב לא יכול להשאר כפי שהוא.

כמובן שהאופציה הקלה היא לאבזר מחדש, אבל אני לא מעוניינת לקדוח יותר מדי כדי לא להרוס דברים שאח"כ יבואו על חשבוני, ואני לא רוצה לזרוק את האבזור שלהם ואח"כ לקנות להם חדש במידה ואעבור דירה..

חוץ מזה שסוף סף אני יכולה לממש פנטזיות ישנות על דירה מעוצבת במעשה ידי..

המקום הבעייתי ביותר הוא השירותים. מתלים, קולבים הכל הכל מפלסטיק זול ומכוער. עלו לי שני רעיונות להצנעת הזוועה:
1. כיסוי לניאגרה-
1. א. "סוודר לניאגרה"- לסרוג ריבועי סבתא מצמר זול ופשוט לעטוף את הניאגרה המכוערת, כמו גם את הצינורות המדכאים (כל מה שיבש מספיק ואינו בשימוש פעיל עם מים, או בקרבתם, כמובן..). החסרון הבולט הוא שמכיוון שאין חלון לאוורור, אני מסתכנת בעובש ורטיבות. כמו כן אני צריכה למצוא פתרון לקיבוע הכיסוי, שלא יחליק כל הזמן.
1. ב. לקחת עיתונים או דפים צבעוניים ישנים, ליצור שתי וערב צבעוני, לניילן במסקנטייפ רחב ולהדביק בקלות עם דו"צ למאחורי הניאגרה.
2. מעטפת חדשה למחזיק נייר טואלט- ליפוף חוט מסביב, קיבוע באמצעות דבק דו"צ.

כמובן שאני צריכה להזהר לא לעבור את גבול הטעם הטוב, להתאים את הצבעים והחומרים זה לזה כדי שלא אקבל בסוף תוצאה הפוכה.

הבעיות הלוגיסטיות הן בעיקר בבחירת חומרים ואיך מקבעים את הכל.. רעיונות, מישהו? הערות? הארות?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-09-2012, 22:14
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "מעבר דירה.."

תתחדשי יולוש.
באופן כללי, אני מציעה לשאול את בעל הבית מה ניתן להחליף ומה הוא לא מוכן שיגעו בו.
כי למשל ידיות של ארונות- האלה מהפלסטיק נעשות כל כך דוחות אחרי כמה שנים, שאני אישית לא אהיה מוכנה לגור בבית עם ידיות מהסוג הזה.
אני ממליצה להחליף את זה בתור התחלה- תופתעי כמה רושם זה עושה בכמה מעט מאמץ
את יכולה לקנות ידיות (כבר פעם רביעית שאני כמעט רושמת ידיעות... מה יהיה? ) זולות מברזל בחנויות, או שאת יכולה להשיג את הבורג ולהכין
לבד מפימו (: זה גם יפה ויצירתי וגם מקורי.
1 , 2 , 3 .

חוץ מזה, אל תדאגי לגבי האבזור. הכי חשוב שאת תרגישי בבית כמו בבית שלך, ולא בבית של אחרים.
כל דבר שאת מורידה את יכולה להשאיר בצד בקופסה ואז במידה ותצטרכי לעבור משם, להחזיר את הדברים לבדיוק אותו המקום.
(מומלץ לצלם לפני איפה כל דבר היה)

לגבי הניאגרה והצינורות- אני חושבת שטוב מראה עיניים מקריאת טקסט
צלמי לנו את המצב כרגע וזה יהיה הרבה יותר קל למצוא רעיונות!

09.07.00-16.07.12

ישן 09-09-2012, 09:18
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "תתחדשי יולוש. באופן כללי, אני..."

תודה סאמי!

הידיות מקסימות! רעיון מקסים מקסים מקסים, רק חבל שדווקא ידיות אין לי להחליף..

אז הנה השירותים, פלסטיק וחוסר אסתטיות במיטבו. אני מתחרטת שלא צילמתי מעוד זווית, אז הייתם רואים גם את הכיור ואת הקולב העצוב למגבות וכלי רחצה. כשאחזור לדירה אעלה עוד תמונה.

חשבתי לעשות כמה שבלונות תוצרת בית ועם צבעי אקריליק מיוחדים לזכוכית וקרמיקה (עמידים במים!) לקשט כמה אריחים אקראיים. הכנתי בזמנו כוסות עם ציורים למחלקה שלי כשהשתחררתי מהצבא. מצד אחד היה ניתן לשטוף את הכוס ואפילו להכניס אותה למדיח (יש אצלי אחת ששורדת ממש יפה כבר כמה חודשים) ומהצד השני, אם מגרדים את הצבע, הוא יורד.

היתרון פה הוא שאם אעזוב ובעלי הדירה לא יאהבו את העיצוב אני אוכל לגרד בעדינות את הצבע.

בנוגע לניאגרה, אני חושבת שאלך על שתי וערב, יותר קל ויותר חכם מבחינות רבות (עמידות, תלייה, הורדה ופחות עבודה לי )
בנוסף, אני חושבת שאעשה לי גם מחזיק לנייר טואלט משתי וערב, כמו המתלה הנ"ל (שנלקח בהעדר תמונות ראויות בגוגל, מבחורה חביבה בתפוז) ואצמיד לצד הימני של הניאגרה..

אני לא אוהבת את הצינורות האלו. החומר שאילן הציע נשמע מעניין, אפילו התלבטתי לפני האם לא כדי לקנות איזולירבנד או סרט דמוי איזולירבנד שאינו דביק (לא זוכרת מה שמו). דא עקא, אני לא רוצה להדביק דברים שאין לי אפשרות להוריד אותם אח"כ באופן אסתטי. דבק דו"צ ניתן להוריד בגירוד או עם קצת עזרה של סקוץ' (ואולי גם אציטון?)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:44

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר