לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2012, 14:03
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Cabin fever שמתחילה ב "מוסלמים זועמים רצחו את שגריר ארה"ב בלוב בעקבות איזה סרט דבילי על מוחמד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Cabin fever
על רקע סרט אנטי-איסלאמי של במאי הטוען כי הוא יהודי ישראלי

*פותח סטופר למתי יתחילו להאשים אותנו ולדרוש שהאמריקאים יפסיקו לסייע לנו כי בגללנו מתקיפים אותם*

המפסידים הבאמת גדולים מהאירוע הזה יהיו אנחנו. אני לא יודע מי הבמאי הזה ואיזה מנדט יש לו לטעון שהוא ישראלי, אבל הוא אידיוט.

זה כמובן לא מצדיקים את ההתנהגות של הספק בני אנוש שרצחו את השגריר.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2012, 21:56
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
מי הוא ''סם באסיל''
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לפי התקשורת קוראים לבמאי סם..."

זהירות - ספויילר!
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 12-09-2012, 22:05
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
המורה צודק. בריאן כוכב עליון לפחות היה מקורי, מצחיק ומתוחכם לעיתים
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "בטוח שהוא לא פוגעני יותר..."

אחד הסרטים הקומיים הטובים שראיתי. לשימחתי יצא לי אפילו להיות בהקרנה מיוחדת שבה ג'ון קליז בכבודו ובעצמו נתן הקדמה וענה על שאלות. ואת קליז אני מעריץ עוד מאז המלון של פולטי.
אבל אני לא יודע עד כמה בריאן כוכב עליון צריך להעליב את הנוצרים. אחרי הכל, הוא לא באמת עוסק בישו אלא בבריאן שכביכול חי ופעל בערך באותו זמן. אם כבר, אז יש שם סצינות שיהודים יכולים להעלב מהם-אם הם ממש נטולי חוש הומור.
לגבי הפסיון של ישו-הוא ממש לא מעליב את הנוצרים. להיפך. הוא הקתולים מתים עליו. אני מניח שהתכוונת ל"פסיון האחרון של ישו" שאכן עורר בזמנו הרבה זעם, אבל כמובן שלא אלימות פיזית.
אין מה לעשות, הנטיה של מוסלמים (לא כולם כמובן,אבל מאסה גדולה מספיק) להגיב באלימות רצחנית על כל פיפס ביחס לדת שלהם או למוחמד היא סוג של טירוף תרבותי.
ישן 13-09-2012, 10:46
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לא, אתה לא מבין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
2. גם כשיש סיבה לעילבון, זה לא מצדיק העלאה באש של שגרירות ורצח אנשים...

זאת הנקודה.

יכול להיות שהסרט אכן מעליב, יכול להיות שהוא סר טעם ויכול להיות שהוא פרובוקטיבי. אבל בין הסיבה והתוצאה יש כמה שנות דור של ציוויליזציה אנושית.

אגב, אם התגובה ראויה מבחינתם אני צ'יק צ'ק מארגן אספסוף והולך לשרוף את השגרירויות (על כל יושביהן) של מצרים, טורקיה, ירדן ושאר מדינות בהנחה והן נוכחות פה, שהרי לכל אורך השנה ובמיוחד בתקופת הרמאדן הם מציגים את הדת שלי ברוח הפרוטוקלים של זקני ציון.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 12-09-2012, 21:40
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי shlomz שמתחילה ב "לא חדש, אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shlomz
על מג"דים אין שירים, רק כתובות בשירותים.

טעות.

אנחנו כבשנו את מנזר סן סימון בקטמון
ומשם התקדמנו לצפון ולדרום.

חבר נשק, חבר נשק,
איזה ברדק, איזה ברדק,
הרימונים מקולקלים;

הסטן שבור, הסטן שבור,
אין אף כדור, אין אף כדור,
והרובה אינו יורה.

וכך צועדים חיילים מגדוד מאה חמישים ושלוש והג'ינג'י בראש בראש בראש!
אנחנו כבשנו את מנזר סן סימון בקטמון,
ואחר כך פרצנו לצפון, ולדרום.

------

והשאלה היא מיהו הג'ינג'י. האם מדובר בטבנקין מג"ד הפורצים או בבן ארי שפרץ בפועל (ואז עוד פעם אין שיר על מג"דים) והאם מישהו משניהם בכלל ג'ינג'י? וגם - האם אכן מוספר 'הגדוד הרביעי' כ'גדוד 153/163?

אביב של חבר. פלמ"חניק צנוע ולא צעיר שהיה במחלקה הערבית העלה מזכרונו כי הג'ינג'י היה כינויו של מפקד בשם 'דה בם בם' [שלא היה לפי אתר יזכור באיזור הפעילות הזה אלא בעיקר בחזית הדרום ונפל בכביש לדהריה אבל כן היה ג'ינג'י] אבל הפלמ"חניק לא ידע לומר אם דהבמבם השתתף בקרב סן סימון.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 12-09-2012 בשעה 21:50.
ישן 13-09-2012, 06:36
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
יש לי הרגשה שאה צודק, ואישית לא חשבתי על האפשרות הזו קודם...
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "לדעתי מדובר במתיחה שיצאה משליטה"

העניין הוא כזה: העולם המוסלמי (בפועל, לא האיסלאם האוטופי שיש שמתרפקים על זכרו) מבחינה דתית, פוליטית וחברתית הוא כ"כ מגוחך עד שקשה מאוד לדעת איפה המתיחה, או הפארודיה ואיפה המציאות. גם המוסלמים עצמם נופלים ככה... תראה: סיפור אמיתי שמסופר לא בציניות:

ראיתי לפני כמה זמן בקולנוע את "הדיקטטור" ובשבוע האחרון גם בדי וי די שוב פעם. צחקתי כמובן וכו' אבל... ישבתי לפני כמה ערבים וצפיתי במשך איזה שעתיים בסרטונים ביוטיוב הקשורים במלחמת האזרחים בסוריה. היו שם סרטונים מטעם תומכי השלטון וסרטונים מטעם המורדים. יודע מה? הייתה לי הרגשה שהמציאות, והמשחק והבימוי המלודרמטי של המוסלמי האקראי, מספקים פארודיה יותר מצחיקה מאשר זה של סשה ברון כהן. אתה מביט על סרטון שבו עשרה מורדים לבושים כמו נינג'ות עומדים סביב איזה שבוי מוכה וקוראים במשך חמש דקות סיסמאות מצג של לפטופ (!!!) ואז יורים בו מטווח אפס ובעיקר מחטיאים, ואתה מבין... הם באמת סוג של פארודיה על עצמם. זה מבלבל מאוד כל העניין הזה. למתבונן מן החוץ קשה להבין מתי מותר לו גם להיות חלק מהפארודיה.

ישן 13-09-2012, 04:54
צלמית המשתמש של dsho
  dsho dsho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.09
מפיץ הסרטון נחשף, ומה אתם יודעים- הוא לא יהודי ו/או ישראלי לשעבר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Cabin fever שמתחילה ב "מוסלמים זועמים רצחו את שגריר ארה"ב בלוב בעקבות איזה סרט דבילי על מוחמד"

כצפוי, אין שום קשר בין סרטון הוידאו ביוטיוב ל"ישראלי אמריקאי", "יהודי ישראלי לשעבר" או "מאה משקיעים יהודים". על פי AP ותחנת הרדיו הפופולרית בדרום קליפורניה KFI 640 AM שאיתרו וראיינו היום את האדם שעומד מאחורי הסרטון. שמו נקולה באסילי נקולה (Nakoula Basseley Nakoula), נוצרי קופטי בן 55, שגר מחוץ ללוס אנג'לס. הוא הורשע ב 2010 בבית משפט פדראלי בקליפורניה בהונאה בנקאית ונשפט ל 21 חודשי מאסר ו $790,000 קנס. עפ"י רישומי בית המשפט הפדראלי הוא השתמש בעבר גם בשמות ניקולא באסילי Nicola Bacily, ארוין סאלאמה Erwin Salameh, ואחרים.

http://www.kfiam640.com/pages/NEWS.html

http://www.google.com/hostednews/ap...a8ea358237f046f

עותק ההרשעה מבית המשפט הפדראלי בלוס אנג'לס:
http://www.scribd.com/doc/105762440...-and-Commitment
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:24

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר