לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2018, 11:35
  dbe3 dbe3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.18
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי aviel187 שמתחילה ב "טיל אוויר אוויר לטווח ארוך"

האמת שכן ,
יש קצת בלבול זה לא רפאל אלה חברה אחרת , התלבטתי אם לכתוב את זה כאן או לא אבל הבנתי שזה פורום בטוח ובעיברית אז זה בסדר.
יש חברה שהקימו לפני 8 שנים כמה יוצאי טכניון שנדחו מרפאל בגלל סיבות רפואיות. החברה נקראת ארומייל ויושבת באזור התעשייה החדש של נצרת.
החידוש הגאוני שלהם (אם יורשה לי, אני מכיר כמה מהמייסדים אישית ועם אחד מהם חלקתי דירה בזמן הלימודים) שהטווח המושג (535 ק"מ לפי הבדיקה האחרונה , 300 זה כנראה במיילים) הוא על ידי שילוב של כמה שלבים.
בשלב הראשון המטוס עולה לגובה רב ומשחרר את הטיל אוויר אוויר (שמו כרגע BMIJI 200 אבל לא בטוח שזה יהיה שמו המבצעי).
בשלב הזה הטיל פותח כנפיים ודואה לאזור המטרה במהירות רבה יחסית אבל קצת פחותה מטילים אחרים).
בשלב השני שהטיל מגיע לאזור המטרה המשוער הטיל פולט חוטים בגודל ננו של מוליך על (אני לא בטוח שאני יכול לפרט איזה סוג של מוליך על בפורום הפתוח אבל אשמח לפרט בפרטי) החוטים האלו יוצרים בעצם רשת עצומה באוויר שרגישה לכל שינוי אלקטרו מגנטי או פיזי , בעצם סוג של חיישן ענק לגילוי מטוסים.
בשלב הזה הטיל מצית מנוע רקטי ראשוני שמעלה אותו לגובה עצום כמעט לקראת סוף האטמוספרה.
בגובה היעודי , הטיל פותח בלון הליום ענק שמחזיק אותו בגובה רב.
ברגע שרשת החוטים (החיישן) מזהה מטוס היא משדרת לטיל שמפוצץ את בלון ההליום.
הטיל צולל למטרה, היופי הוא שהטיל לא צריך ראש קרבי כי החיכוך של הטיל באטמוספרה גורם לו להתלהט ולהגיע לטמפרטורות עצמות , ברגע הפגיעה של הטיל במטוס הוא פשוט מתיך חלקים מהמטוס וכך בעצם מפיל אותו.
בניסויים הראשוניים שנעשו התוצאות פשוט נהדרות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:47

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר