לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2012, 12:05
  I WANT A CAR I WANT A CAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
לבט- רשיון לאווירון לפני התחלת לימודי אווירונאוטיקה

שלום,
אני מתכנן ללמוד בקרוב הנדסת אווירונאוטיקה וחלל בטכניון. לפני כן אני עובד לעבודה מועדפת, ולוקח קצת מנוחה מלימודים. דיברתי עם מדריך טיס ישראלי שמלמד בבית ספר טיס ישראלי בארה"ב.
אמרתי לו שאני מתלבט בין ללמוד לתואר לבין ללמוד טיס.

הוא המליץ לי לא לוותר על תואר, אבל אמר שאפשר להוציא לבנתיים את הרשיון הכי פשוט וראשוני- רשיון לאווירון בתנאי מזג אוויר טובים. ואז להתחיל ללמוד לתואר. ובהמשך להתקדם עם רשיונות הטיס אם ארצה.

העניין הוא- מה רשיון לאווירון יביא לי? אני אעשה אותו בארה"ב בעלות של 7 אלף דולר ואז אחזור לארץ ואתחיל ללמוד לתואר- אין ברשותי אווירון לטוס בו. הדבר הכי קרוב שאוכל לעשות זה לפעמים בחופשות לשכור אווירון.
אני רוצה להיות טייס ומהנדס. אני לא בטוח לגבי הכיוון שלי, אבל כן רוצה להתנסות בשניהם.
אני בנאדם שלא מפחד להשקיע סכומי כסף, אבל האם זה באמת רעיון טוב ומועיל?
חזרה לפורום
ישן 05-11-2012, 16:13
צלמית המשתמש של sharonvais
  sharonvais sharonvais אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "לבט- רשיון לאווירון לפני התחלת לימודי אווירונאוטיקה"

אני מצטער להגיד לך אבל הגיע הזמן שתחליט, כמה שהנושאים קרובים אחד לשני צריך להתרכז במשהו אחד וולכת איתו עד הסוף אתה לא יכול לתפוס בשני בקצוות.
אוויאונאוטיקה זה מקצוע מצוין שיביא לך רווח טוב ואתה תהנה ממנו וצריך השקעה עצמוה בשבילו.
עם רשיון כזה של טיס אתה לא תוכל להתפרנס, זה יותר תחביב-אם אתה רוצה להרוויח מהמקצוע אתה צריך לעבור הכשרה שלמה של רשיון טיס מלא עם רשיום טיס מסחרי ורשיון טיסת מכשירים (זה ניראלי המינימום) כל זה דורש השקעה רבה ולא תוכל לעשות את שניהם ביחד.
אתה לא ילד-תבחר משהו ותלך איתו עד הסוף.
מה שכן לך ליום פתוח באונירסיטה, תסתכל זה מקצוע מהמם וגם לך לסימולטורים או טיסות נסיון ותראה למה שאתה מתחבר יותר.
לידע כללי אין כל כך לאן להתפתח במדינת ישראל אם אתה טייס שלא היה טייס קרב.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:17

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר