לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2012, 09:53
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Al_Madmal שמתחילה ב "בזה מרוכז כל החומר נפץ? זה..."

לא, בחלק שהאשקלוני המוכשר מצא אין את הרש"ק עם הכדוריות אלא רק את מכלול היזימה (מרעום + בית מאיץ).
בתמונה מבנה רש"ק טיפוסי של רקטה 122 מ"מ מתוצרת סין כלשהיא אשר די מאפיינת רקטות 122 מ"מ רבות.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
הערה: זוהי סכימה כללית להתרשמות אשר לא מתארת בדיוק את מבנה הרש"ק של רקטת ה 122 מ"מ

הפריט הזה מאד רגיש לפיצוץ וזה ממש נס שלא קרה אסון (אני מניח שהוא נפל בגלל תקלה כלשהיא, אבל זה ממש לא אומר שהוא לא עלול להתפוצץ).
שרשרת הניפוץ של הרקטה:
- מתחילה במרעום שהוא על בסיס הקשה מכני, הוא כולל בתוכו נפץ שזה מטען חנ"פ מאד רגיש למכה/חום/טלטול וכו'
- אחריו מאיץ שזה מטען קטן של חנ"פ יותר אדיש מנפץ אבל עדיין רגיש (היזימה שלו נעשית באמצעות פיצוץ הנפץ).
- אחריו הרש"ק שזה מטען החנ"פ העיקרי אשר הוא די אדיש, יזימה שלו תהיה בעקבות פיצוץ המאיץ

מבנה מרעום מכני/הקשה לרקטת 122 מ"מ מתוצרת רומניה
(מעט שונה בצורתו מהמרעומים בהם נעשה שימוש ברצועת עזה, מוצג כאן על מנת להתרשם ממבנה מרעום באופן כללי).

כל הכבוד לחבלה לכיש על הניטרול (דבר לא פשוט), כניראה ניסו למנוע נזק לביתו של המוכשר ולסביבת המגורים - לרוב מסלקים נפל כזה בפיצוץ.
חבלני משטרה מציגים דגם של רקטה 122 מ"מ ללא מרעום, אפשר לראות בחתך את מעטפת הרסס

איזמל, במה הוא שונה?

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 04-12-2012 בשעה 23:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-12-2012, 10:03
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Al_Madmal שמתחילה ב "לפחות לא יריתי עשרות פגזים עם..."

סליחה שאני נדחף אבל אני חייב לספר סיפור שהופך את "אסף גראד" לאינטילגנט בהשוואה לדביל שלי...

לפני כשנתיים שלוש, אני יושב בצרכניה שלי, ופתאום נכנס ילד מהקיבוץ, ניגש לקחת איזה ממתק ובא לקופה, אני רואה שהוא מחזיק ביד משהו, אני מסתכל ואומר לעצמי, לא, לא יכול להיות, אין מצב..
אני שואל אותו מה זה? הוא עונה לי, "זה אבא הביא לי מהמילואים...אני אומר לו, תן לראות רגע...וזה היה פגז קטן של 20 מ''מ , של וולקן או זד אס יו...חי לחלוטין, שלם לחלוטין..אמרתי לו שזה נשאר אצלי ושצריך לתת את זה לרב''ש שייפטר מזה, הזאטוט התחיל לבכות, לצרוח ואמר לי שהוא הולך לספר לאמא שלו שלקחתי לו את המתנה של אבא..
אחרי 4 דקות אמא שלו מתקשרת אליי ושואלת אותי מה הסיפור? למה לקחת לרון את מה שאבא שלו הביא לו מהצבא? אמרתי לה להגיע אליי, הראיתי לה את הפגזון הראיתי לה שהוא חי, נתתי לה תאור די ציורי מה היה יכול לקרות לו הילד היה מחליט שהפגז יכול לשמש גם כפטיש....היא החוירה והתקשרה לבעלה (לשעבר, הם היו גרושים) וקיללה את האמ אמא שלו...
איך איינשטיין אמר? אולי ליקום יש סוף, לטימטום האדם בטוח אין...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:27

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר