לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2012, 00:55
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
מירי רגב:"מדינת ישראל מדינה יהודית שבירתה ירושלים לנצח נצחים כפיים."

אל תאמינו לי, היכנסו לקישור וראו זאת בעצמכם:
http://www.mako.co.il/news-election...ash_embedplayer

מירי רגב הופיעה בפאנל פוליטיקאים בתיכון בית ברל, מופע הסטנד אפ שלה התחיל בלקיחת דגל שהיה זרוק מאחוריה וזריקתו ליד הפודיום (בשלב מאוחר יותר נציגת "עוצמה לישראל" קמה ולקחה את הדגל כדי להתייחס אליו במעט יותר כבוד)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
(הייתי חייב להפוך את זה לgif ובגלל מגבלות פרש לא ניתן להראות את זה ביותר גדול - זאת מירי רגב, לא יובל סומו)

ממשיך באוסף קלישאות כנגד כל המפלגות האחרות ופנייה למיקי רוזנטל ב"אני לא יודעת על איזה גנבים מדבר מר שקשוקה" (פעמיים), כאשר יצאה נגד רוזנטל אמרה ש"גדעון סער הוא לא גנב, גלעד ארדן הוא לא גנב, מירי רגב היא לא גנבה" (מילה טובה על בני הנוער בישראל - קשה היה להם לעצור את פרץ הצחוק לאחר הציטוט הזה)

לאחר מכן היא ממשיכה בציטוט שבכותרת: "מדינת ישראל מדינה יהודית שבירתה ירושלים לנצח נצחים כפיים."

מופע האיימים ממשיך עם עוד ציטוט משעשע: "אבו מאזן, שמדבר בעברית בשפה אחת, באנגלית בשפה אחרת וערבית בשפה אחרת"

בשלב זה היושבים בפאנל לא יודעים כבר אם להמשיך לצחוק או להתבייש, נראה שגם הקהל כבר נבוך מההצגה. מירי רגב ממשיכה לזרוק משפטים חסרי הקשר, מנסה "להסטלבט" על הפאנליסטים ובנוסף פונה לאחת המורות שתעזור לה להשתיק אותם.

את סוף הנאום היא מסיימת בהנפת דגל, לתפארת מדינת ישארל...

נערך לאחרונה ע"י High_Hopes בתאריך 19-12-2012 בשעה 00:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-12-2012, 07:35
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אותי אישית הקטע של הצבא יותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אבל הצבא אמור לקדם אנשים לפי מקצועיות וכישורים, ופשוט מפחיד אותי לחשוב איך הדבר הזה מגיע לדרגת תא"ל

מוזר...הייתי בטוח שאע"פ שאתה שמאלן כן שירתת בצה"ל.

גם אני חשבתי שבצה"ל זה שונה, בצה"ל רק הבאמת איכותיים מתקדמים, לפני שהתגייסתי... אבל כמו כל ארגון בירוקרטי עצום ומסואב, הטובים לרוב נופלים בין הכיסאות והבינוניים האפרוריים נשארים.
ובצבא הרבה יותר מבפוליטיקה, קבלנות קולות היא הדרך הכי טובה (ולפעמים היחידה) להתקדם.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 20-12-2012, 08:00
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit] אבל הצבא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
מוזר...הייתי בטוח שאע"פ שאתה שמאלן כן שירתת בצה"ל.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
הייתי מספיק שנים בצבא כדי לראות שלא תמיד דווקא אלה שהכי מגיע להם מקודמים, אבל זה כבר ממש מוגזם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
גם אני חשבתי שבצה"ל זה שונה, בצה"ל רק הבאמת איכותיים מתקדמים, לפני שהתגייסתי... אבל כמו כל ארגון בירוקרטי עצום ומסואב, הטובים לרוב נופלים בין הכיסאות והבינוניים האפרוריים נשארים.
ובצבא הרבה יותר מבפוליטיקה, קבלנות קולות היא הדרך הכי טובה (ולפעמים היחידה) להתקדם.

כפי שאמרתי, מעולם לא היו לי אשליות שתמיד הכי טובים זוכים לקידום בצבא. עם זאת, מהנסיון האישי שלי, הסקתי שמכיוון שיש תחרות כל כך עזה על קידומים בדרגות הגבוהות, כדי להגיע לדרגה מסויימת (נניח אל"מ ומעלה), צריך שילוב של כשרים וכישרון, ומהנסיון האישי שלי במערכים בהם שרתתי, זה באמת היה נכון - לא תמיד הטובים ביותר קודמו, אבל כל אלה שהגיעו לדרגת אל"מ ומעלה, היו מעל רף מסוים של יכולות.
קח לדוגמה את עולם האקדמיה - גם זה עולם מאוד מסועף, עם תופעות של נפוטיזם, שבו לא תמיד הטובים ביותר זוכים להתקדם, ועדין יהיה מאוד מפתיע ואף מפחיד למצוא פרופסור למתמטיקה שלא יודע מהו סדר פעולות החשבון.

ישן 20-12-2012, 01:53
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "מירי רגב:"מדינת ישראל מדינה יהודית שבירתה ירושלים לנצח נצחים כפיים.""

זה דגל שהיא הביאה כדי להניף אותו בסוף הדברים.
מה הבעיה שהניחה אותו לבינתיים ליד הסטנדר? ("פודיום" הוא בעל שטח מוגבה שעומדים עליו)

זה נראה שאתה יותר מדי מחפש לתפוס אותה על קטנות.
אזי היא אמרה "גנבה" במקום "גנבת". וואו..

הציטוט לגבי אבו־מאזן נשמע אולי מצחיק, אבל אין בו טעות רעיונית. היא מתכוונת ל־"שפה" כדרך התבטאות, ולא לחלוקה למערכות לשונות. (כמו "שפת חלקות", או "אל תשתמש בשפה מלוכלכת שכזו!"..)
כלומר שאבו־מאזן אומר דברים שונים לישראל, לתומכיו, ולשאר העולם.

היא עדיפה על פני רוב האנשים שישבו שם לצדה..

ישן 20-12-2012, 07:38
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "זה דגל שהיא הביאה כדי להניף..."

ההבנה הזאת משום מה לא קיימת בישראל, אבל דגל הוא לא סתם חפץ. זה יפה שהיא הביאה את הדגל ביוזמתה וזה עצוב שלא היה דגל אחר, אבל לדגל מתייחסים בכבוד. לא זורקים אותו על הרצפה. רואה איך הנציגה של עצמה לישראל מחזיקה אותו כך שלא יגע בקרקע במשך כל הנאום? ככה צריך להתייחס לסמל לאומי.

בקשר לדברים- אני לא יודע מה היא אמרה כי כאמור הייתי נבוך מדי להקשיב להכל. אבל זה פחות רלוונטי- צורת הדיבור הפרחית והבהמית לא ראויה. בטח ובטח כשמדובר במישהי שצריכה להיות אלופה בדיבור מול קהל.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 20-12-2012, 07:44
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "זה דגל שהיא הביאה כדי להניף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
היא עדיפה על פני רוב האנשים שישבו שם לצדה..

איך אתה מקלקל את התדמית לאנשי תרבות עם מנוי ל'הארץ' שיושבים על הבמה יחד עם הבבונה שמסכנת את עולם התרבות הישראלי?

יש להם שם בשמאל הנאור פשוט סולם ערכים שונה מזה שלך ורק אתה לא מבין זאת.

למשל: 'יומולדת 25 לחמאס' זה 'טוב וגבוה'. מזל שאנשי החמאס לא אומרים 'כפיים' אחרי כל פיגוע אחרת החבר'ה מהפאנל בבית ברל עוד היו חלילה מסתייגים מהם.

http://www.latma.co.il/article.aspx?artiId=6356

להי-הופס: מירי רגב היא אכן תאונת דרכים לשונית ויש לי עוד חשבון פתוח איתה מהימים בהם דיבררה את זנבו של חלוץ בצורה מחפירה. היא נבחרה לכנסת באמצעות פריימריס ועסקנות פוליטית וכנראה שהיא מייצגת לא מעט אנשים שאומרים 'גנבה' במקום 'גנבת' אבל קולם שווה ובצדק לא פחות מקולנו אנו. שים לב שמירי רגב יצאה מבית ברל כש14% מהתלמידים במעוז אליטיסטי של השמאל הציוני תמכו בליכוד-ביתנו. השג לא רע לפוליטיקאית עילגת [תמיד ניתן להניח שאילו מישהו כמו אלקין או לוין היו מגיעים לשם היה ההשג גדול עוד יותר].

האם מבחינה עקרונית יש לך בעיה עם תוכן הדברים שבכותרת האשכול ( מדינת ישראל מדינה יהודית שבירתה ירושלים ) המתבסס על חוק יסוד של הכנסת ועל קונצנזוס בציבור הישראלי או שאתה חושב שתושבי גילה ומעלה אדומים צריכים לעבור לעיר אוהלים בנגב?

האם דוברים מהצד הפוליטי השני - לא נשאו שם דברים שתוכנם הממשי הקפיץ אותך יותר?

באשר לתוכן המדוווח: http://www.mako.co.il/news-election...fbd9ab31006.htm
האם מיקי רוזנטל הוא דוגמא ליושרה עיתונאית ופוליטית בעיניך ואינו ראוי מרגע שהצטרף למשחק לתואר 'שקשוקה' יותר משהעניק אותו לאחרים?
האם שלי לא הצביעה פעם לחד"ש וסתיו כמשתקף מהצהרותיה והתנהלותה ב'מחאה' אינה [כמעט] קומוניסטית אדומה שהשתתפה במיצג שאת מימונו משום מה רוזנטל מעולם לא חקר?
האם לפיד ויחימוביץ אינם חפצים להיות שרים בממשלה הבאה?

האם לא פגשת עילגים שמאלנים בכנסת? יצא לך להאזין ל'פואד' פעם? עברה בראשך המחשבה כי 'מעידות לשוניות' או 'תוכניות' של אנשים מהמחנה 'הנכון' מכובסות בידי 'עיתונאים' כמו רוזנטל, שפיר ומטר או אפילו בידי עיתונאים ומגישים כמו יחימוביץ, הורוביץ ולפיד שבסופו של יום מסתבר כי הם רק פוליטיקאים במסיכות [בהסתיגות לגבי יחימוביץ שהיא בעיני עיתונאית ופוליטיקאית מוערכת וראויה גם אם לבשה מסיכה בעת עבודתה ברדיו].
להבדיל מפואד - האם אינך מוטרד יותר מ'פרלמנטרים רהוטים שמאלנים' שניזונים, ממומנים, משתלבים ומשקיעים יותר בשיח האנטישמי-אנטי ישראלי באירופה מאשר בויכוח הפוליטי שלנו?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 20-12-2012 בשעה 07:52.
ישן 20-12-2012, 19:36
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
על העילגות של פואד ירדו ללא סוף בתוכניות סאטירה בטלוויזיה
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "[QUOTE=ShoobyD] היא עדיפה על..."

וזאת למרות שטעויות קשות בעיברית לא יצא לי לשמוע אותו אומר, ואפילו שבניגוד למירי רגב הוא איננו צבר אלא עלה בגיל 14 כך שגם אם היו לו טעויות כאלו, היה צריך להתחשב. הבעיה העיקרית עם פואד מבחינת דיבור הייתה ונשארה אופן ההגיה הבלתי אפשרי, ה"אההה...", והקושי להוציא משפט בלי "אני מבקש, תן לי..." ו"בוא". ואני חייב לומר שאחד המערכונים האהובים עליי בארץ נהדרת הוא הראיון איתו שבו הוא חוזר על ביטויים אלו וקיציס בתגובה עונה לו: "נניח שבאתי. מה אתה רוצה לומר"? ו"ונניח גם שנתתי לך, מה אתה מנסה להגיד?"
וכל זה לא קשור במאום לכך שפואד מושחת מהיסוד, או כמו שחבר לי תיאר זאת: " אני יודע שכבר בסיירת שקד הוא סחר במכשירי רדיו גנובים ממכוניות...".
ישן 20-12-2012, 20:13
מנהל

אני לא רופא, אבל לא ייתכן צלף פוזל? אפשרי אם הוא מתקן סטיה...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "פואד להבדיל ממירי רגב היה לפחות לוחם בחלק משרותו הצבאי. שם עילגות היא חסרון"

ואפרופו צלפים פוזלים, במושב שגדלתי היה איש מסוים שבחלק מהזמן שימש גם כשומר והיה פוזל בצורה לא קלה. יום אחד הוא נכנס לויכוח סוער עם אימא שלי ובסערת הרגשות אמר לה "תסתכלי לי בעיניים ותגידי לי שזה נכון!". היא רצתה לומר לו שהוא מבקש מימנה משימה בלתי אפשרית, אבל באופן חריג גילתה איפוק. האמת שכשאני נזקר בשלל הטיפוסים שהיו אצלי במושב...המשפחה שבה פשה הפיגור השכלי ברמות שונות-כולל מקרה החמור מכולם שהיה "שוטה הכפר" מהאגדות, הפוזל, המגמגם הקשה, השריף המקומי המטורף, האיכר המבוגר שהתעקש עוד בשנות השמונים להוביל את החלב בעגלה רתומה לסוס, הבלונדיני הבריון על ילדיו האלימים להחריד (בעיקר זה כלפי זה), הקבלן המבולגן והמופרע שהיה מגיע לבית אויביו במושב עם גרזנים ושאר ירקות, וכו' וכו'- אני חושב שמדובר בשילוב של סיפור של מאיר שליו עם שכונה טיפוסית בחברון (עיר שהתרשמתי שכמות הלקויים למיניהם גבוהה בה במיוחד).
ישן 20-12-2012, 18:56
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02

נתחיל מזה שאני לא מאלו שמחפשים את מירי רגב, לא הייתי בארץ בלבנון השנייה וככל הנראה זאת אחת הסיבות שהיא לעולם לא עוררה בי יותר מידי רגשות (לא אנטוגניזם ולא הערכה) לעולם לא התעניינתי בה.

ה"מפגש" הראשון שלי איתה היה בכנס שדרות לפני כשנתיים, היא דיברה המון שטויות לא לעיניין ולא הבינה כלום בנושא שעליו באה לדון, אבל יכלתי להגיד את זה על רוב הח"כים שהשתתפו בדיונים שם ולכן היא לא בלטה יותר מהאחרים.

לא חיפשתי את רגב שראיתי את הסרטון הזה, לא ידעתי אפילו למה לצפות, ראיתי מישהו מגיב עליו משהו בפייסבוק, נכנסתי, והייתי המום.

בקשר לדגל - היא לא הלכה להפגנה, היא הלכה לפאנל, אני לא רואה שום טעם להגיע לפאנל עם דגל ישראל (זה לא פריט לבוש) החליטה להגיע עם הדגל - כנראה שהיה לה איזה שהוא מסר להעביר, לזרוק אותו על הריצפה (ולא, זה לא היה להניח) זה לא בידיוק המסר שהיא ניסתה להעביר.

בקשר לתוכן ההצגה - שגיאות לשוניות זה בסדר, זה קורה לכולנו ובהחלט יתכן שזה קורה לי יותר פעמים ממנה ביום ואפילו בטקסט הזה אני בטוח שלא חסר - אבל שכל מה שיש להציג זה תנועות ידיים, ססמאות ריקות ושגיאות לשוניות, אז כן זה משעשע.

ובקשר לדברים שהיא אמרה, אני בטוח שלרובינו פה הדברים לא היו חדשים, היחצ"נים של ביבי בטוקבקים ובפורומים כותבים אותם כל הזמן - וזאת בידיוק הייתה הבעיה: היא זרקה סיסמאות מתוך דף מסרים, לא נראה שהיא הבינה מה אומרות הסיסמאות (אנחנו הכי רוצים שלום, אני לא רוצה שלום, אבל אם מישהו יביא שלום זה אנחנו, גלעד שליט) אבל היא פשוט זרקה אותן. הגיוני שחלקחם מסכימים עם אותם מסרים, אבל היא לא באמת אמרה אותם - "בגין הוא הראשון שהביא את השלום" זה אולי משפט יפה, אבל מה הוא אומר? היא אמרה שהיא תפעל כדי ללכת בדרכו של בגין? היא אמרה שהיא חושבת שההסכם שלו היה טוב יותר מכל הסכמים שעשינו לאחר מכן? היא אמרה שהיא לא מסכימה איתו? לא! היא רק אמרה שבגין הביא שלום וזהו, אולי חשבה שבגין עוד מתמודד או משהו.

מעבר לזה היא סתם השתוללה על הבמה, וזאת התייחסות למה שקגנס אמר, אין שום דבר רע בהרצאה קלילה עם חושב הומור, עם פלפל. יש אנשים שטובים בזה, שיודעים לעשות את זה מצויין ויש להם את הכישורים להישמע הכי לא רציניים ובאותו זמן להעביר את כל המסרים שרצו להעביר - היא לא כזאת, היא נראתה מגוחכת וקח אוזניות ושמע שאפילו את הקהל צוחק הרבה יותר מהתגובות אליה מאשר מדבריה - מרצה טוב לא מביך את עצמו בשביל להוציא צחוקים מהקהל.

מעבר לזה אני חושב שאחד הדברים היותר בולטים בסגנון דיבור שלה היה הזלזול באלו שהיא דיברה עליהם בפאנל - זה לא מכבד אותה, היא באמת לא הוכיחה את עצמה עדיין כדי שתוכל להתנהג לאנשים אחרים כאילו הם נחותים ממנה.

לישראלה - ניסית להסיט את הדיון לחברים האחרים בפאנל ולמה לא הראו אותם אלא אותה, אז מסתבר שהסרטון הזה כבר בן שבוע (לא ידעתי את זה אתמול) ולא זכה ליותר מידיי התייחסות, מי שדאגה לפרסם אותו היא דווקא מירי רגב שפירסמה אותו בגאווה בעמוד הפייסבוק שלה אתמול - זאת אומרת שכל הניסיון להאשים שוב את התקשורת לא תופס פה: אתה יכול לראות את זה כפירסום שהיא בחרה להראות.

בקשר לפואד - באותו כנס שדרות שכתבתי עליו למעלה הייתי אחראי בין השאר על הגברת המשתתפים, אני חייב להגיד שזה לא משנה אם הוא אומר שטויות או לא: לא שומעים אותו בכלל ולא סתם העניים שלו סגורות בכל התמונות, הוא לא באמת פותח אותן והוא לא באמת מוציא מילים מהפה, במהלך הנאום הייתי צריך להחליף לו מיקרופון "מקולקל" כי הניסיון שלי להגביר את דבריו גרם לזה שהמערכת כיבתה בעצמה את ערוץ הקול.

בקשר לעיתונאים, אני יודע שזה ויכוח עקר מראש, לי זה נראה הגיוני שהסיבות שהובילו אדם להיות איש תקשורת יהיו אותן סיבות שיובילו אותו לרוץ לכנסת, אני לא חושב שכתב צריך להיות נטול כל דעות ואני לא חושב שהוא היה צריך להישבע איזה שהיא שבועה. מוזר שעיתונאי בפוליטיקה זה רע רק כשנוח כשזה רע, אני לא שומע אנשים מתלוננים על גדעון סער, לדוגמא, במקרה הזה. בכל מקרה - אני לא שופט מישהו בגלל שהיה או לא היה עיתונאי, מבחינתי זה לא רלוונטי בכלל.

ישן 20-12-2012, 19:59
מנהל

דווקא בגלל שלא הייתי בארץ חמתי עליה בערה עד להשחית
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "נתחיל מזה שאני לא מאלו..."

זאת משום שנחשפתי בעיקר לדיווחים מהתיקשורת הזרה על המלחמה. ההופעות שלה מול התיקשורת הזרה היו איומות. ויותר מכל הראיון המתנצל שנתנה אחרי ה"טבח" בכפר קאנא, תוך שהיא ממהרת לעשות זאת לפני שבכלל התבררו ממדי ההגזמה ותוך שהיא מגזימה בהבעת ההתנצלות והמבוכה וומעטת בהאשמת הצד השני במה שאירע.
כדוברת צה"ל היא איפשרה לצוותי טלוויזיה להסתובב חופשי בין הלוחמים בצפון ולראיין ללא בקרה כל מיני טנקסטים המומים שיצאו מלבנון ואמרו לכתבים באנגלית חלשה ש"זה גהינום" ו"אנחנו רק ילדים". זאת במקום איפשור לצוותים כאלו להגיע לכוחות רק בליווי נציגות הדובר ואיסור מוחלט על אנשי צבא מכל הדרגים לדבר לנוכח הכתבים אלא אם כן יש להם אישור לכך (אישור שאליו נלווה גם דף מסרים). אותם טנקיסטים העבירו מסר איום ונורא שהפוך לחלוטין למסר שאתה רוצה להעביר במלחמה-שלא רק שאתה צודק אלא שאתה גם חזק, נחוש ומסוגל לנצח. מסר שהוא חשוב עבור ידידיך לא פחות מאשר עבור אויביך. אותו כנ"ל ביחס לזה שאיפשרו לצלם חיילי מילואים פצועים קל שמפונים בעזרת חבריהם מכלי רק"מ לעבר הפינוי הרפואי. אלו תמונות שמציגות (שלא באשמת החיילים כמובן!) מצג לוזרי לחלוטין. ברור שאותם דיווחים משקפים את האמת על המלחמה. כל מלחמה. אבל כדובר צבאי מטרתך לא תיעוד סתם אלא הבטחת האינטרסים של הצבא וסיוע למעמידה במטרות המלחמה.
מה שהיו צריכים הרבה יותר זה להציג דוברים כמו תא"ל גל הירש (בלי קשר לתפקודו הלקוי מבחינה צבאית) שגם ניראו טוב וגם הביעו עוצמה אישית וביטחון ולהעביר תמונות של צבא מנצח נוסח התיעוד המוצלח של פעולות הקומנדו בבעל בק.
בנוסף, גם את החומרים ה"טובים" דובר צה"ל שיחרר מעט מדי, תוך אי הבנת המדיה המודרנית. על אותו משקל, גם מסרים קריטיים לא הועברו בכלל, או באופן מספק. למשל, אף אחד בעולם לא ממש ידע שלחטיפת החיילים נלוותה גם הפגזה של יישובים לאורך הגבול ופציעת אזרחים. אם רגב לא הבינה את משמעות העניין מבחינת הסברת הרקע לתגובה הישראלית, ואם הבינה ולא מינפה כראוי, הרי שהיא כשלה בתפקידה.
בקיצור, תהיתי מדוע הליכוד לקח אותה אליו, תהיתי מדוע אפילו פה היו אנשים רציניים שהתהדרו בה כרכש מוצלח ואני מוסיף ותוהה איך התברגה ברשימה הנוכחית.
ישן 20-12-2012, 20:29
מנהל

דמוקרטיה...זה מה שציבור רוצה וזה מה שהוא יקבל
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "צרות רבים זו לא נחמה - לא..."

אתה יכול להתנחם בזה שפעמים רבות אותם פריקים או תימהונים נעלמים ללא שוב אחרי כהונה אחת או שתיים כי מי שהצביע עבורם (או מי שעומד בראש המפלגה) מבין עם מי יש לו עסק. כך היה עם הרב בא-דג (טעות לא מקרית...) וכך היה עם אנסטסיה.
מה שכן-אני חושב שהגיע הזמן שהרשעה בפלילים (בעבירה מסוג "פשע" לכל הפחות) תיגרור הדחה מהכנסת ותימנע ריצה לכנסת. מה שקורה היום מבחינה זו הוא בזיון גדול בהרבה מתימהוני זה או אחר. יש לך אדם שישב בכלא על שחיתות ומוביל מפלגה גדולה (דרעי) ויש לך חברי כנסת שהורשעו באלימות (ליברמן, טיבי ואחרים) ויושבים בכנסת ובממשלה. אז מה נלין על רגב?
ישן 20-12-2012, 20:39
מנהל

אני מניח שאת ענייני הביטחון והעניינים המדיניים תשאיר בכל מקרה בידי הממשלה
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ולכן מה שאני קורא לו זמן רב..."

רק בגלל תחומים קריטיים אלה אתה לא רוצה שכל מושחת ועבריין יוכל להיות בכנסת. הרי מה זוכרים לרעה מהשחיתות של שרון? את ההתנהלות המפוקפקת לו כשר החקלאות (שלא עניינה איש ממצביעי הליכוד בזמנו)? לא. מה שזוכרים לו את ההתנתקות שניטען שבאה כדי להגן עליו מההאשמות בשחיתות.
ואני לא קונה את ענייני "תפירת תיק". את זה אפשר לעשות גם למי שכבר נבחר לכנסת, ובאופן כללי אני לא מאמין גדול בכך ש"תופרים תיקים" לפוליטיקאים. כשמדובר בתקיפה מתועדת (ע"ע טיבי, אולמרט ועוד כמה) אזי "תפירת תיק" איננה מושג רלוונטי. בכל מקרה, עצם האישום לא צריך למנוע יכולת ריצה לכנסת אלא הרשעה.
ישן 20-12-2012, 20:40
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "דמוקרטיה...זה מה שציבור רוצה וזה מה שהוא יקבל"

כן, בגלל זה צריך קריטריונים ואפילו נוקשים (במועמדות ובמהלך הכהונה).
העבר וההווה שלהם חייבים להיות נקיים, שקופים, מוצגים לציבור, חד משמעיים (לא ייתכן שאסתרינה טרטמן תציג את תעודת האחריות של מכונת הכביסה שלה כתואר אקדמי)
מי שלא יכול להתמודד עם החשיפה הציבורית שלא יגיש מועמדות.

חייבת גם להיות התאמה בין האיש לתפקיד (משקפת מכוסה לעיניים של שר ביטחון זה ממש לא זה).

המנגנון הזה לא נוגד את הדמוקרטיה, אבל עושה את העניין מקצועי, נכון ומסודר יותר

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 20-12-2012 בשעה 20:44.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:14

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר