לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2013, 00:29
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
צפו: בן ארי ואלדד מגיעים לרמת אביב ומעירים את התושבים עם תפילת מואזין

פעילי מפלגת עוצמה לישראל הגיעו לשכונה התל אביבית ב-6 בבוקר והשמיעו את התפילה המוסלמית בקול גבוה. "אתם חוצפנים, תלכו מכאן", קראו תושבי המקום. "ככה מתעוררים יהודים בפסגת זאב, אנחנו מחברים אתכם לעם", ניסו להסביר הפעילים שבסופו של דבר התפנו מהמקום

האם ללא פרובוקציה אי אפשר להיכנס לכנסת? נראה שזה מה שחושבים במפלגת עוצמה לישראל של אריה אלדד ומיכאל בן ארי. אתמול (חמישי) הגיעו פעילי המפלגה לשכונת רמת אביב בתל אביב, הפעילו בקול גבוה תפילת מואזין מוסלמית וניסו להסביר לתושבי המקום שיש לחוקק חוק הקובע כי יש להנמיך את הקולות היוצאים ממהמסגדים ברחבי הארץ.

*זהירות, בקישור יש וידאו מופעל אוטומטית* http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=952182

**
גולש פרש פלוני בתגובה: "מגיע להם, הם שמאלנים לוגמי דאבל מקיאטו".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2013, 23:39
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
זה הופך את זה לבעייתי עוד יותר
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "איפה ראית שהכללתי איזה שהוא..."

מדוע? כי באמת דיברת על חלק. אבל אם זה נכון רק לחלק ממתרחצי גורדון, מאין לך שיש חפיפה בין אלו שם שלא רצו מסתננים בברכה ובין אלו בעד הכנסת מסתננים לישראל? מעבר לכך, היו בבריכה כאלו שהתרעמו על עצם הפרובוקציה והניצול של המסתננים לצורך זה. אני חושב שכך גם אני הייתי מגיב. מאוד לא היה מוצא חן בעיני שמישהו רוצה להציג אותי כגזען ולכן מביא כמה מסכנים לבריכה שלי ברעש גדול וצילצולים, ובייחוד כשאני יודע שאותו אחד הוא גזען. מעבר לכל דבר אחר, לא מתאים לי שתבוא לי לבריכה כשאני מנסה לנוח או להתאמן חבורה בראשות פוליטיקאי סוג ג׳ שתתחוב לי מצלמות ותעשה לי בלגן. כל זאת למרות שאני מתנגד חריף לתופעת המסתננים.
ישן 20-01-2013, 06:30
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "זה הופך את זה לבעייתי עוד יותר"

שיגעתם אותי כבר. אחד טוען שאני מכליל וזה לא בסדר, שני טוען שאני לא מכליל ואז זה אפילו יותר בעייתי. אז מה נשאר לי? להסכים איתכם ולסתום את הפה? התשובה לשאלה שלך בקשר לחפיפה בין שתי הקבוצות נמצאת כבר באשכול הזה, ובחילופי הדברים שהגבת אליהם, ובשבילך אני אחזור על התשובה שוב: לדעתי בקבוצה שיצאה מהבריכה היו גם כאלה שבעד השארת המסתננים, אבל אין לי מושג אם באמת יש חפיפה בין הקבוצות (בדיוק כמו שלך ולהיי הופס אין מושג) ואני מוכן לקבל את האפשרות שאני טועה ושבאותו יום כל השוחים בבריכה היו מתנגדים מושבעים למסתנני העבודה. מסיבה שלא מובנת לי זה שניכם שלא מוכנים לקבל את האופציה שאולי אתם טועים.

ישן 20-01-2013, 20:50

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בסופו של דבר הטענה כלפיך כאן היא אותה טענה"

מספיק, אני לא רוצה לקחת חלק יותר בשיחדש של PC שהתפתח פה ולכן זו תהיה התגובה האחרונה שלי בהקשר הזה. זכותך לחשוב שבאותו יום בבריכת גורדון כל אלו שיצאו מהמים היו תומכי אלי ישי ומצביעי נץ בפוטנציה וכולם היו נגד השארת המסתננים בארץ. לדעתי, שכתובה פה כבר הרבה יותר מפעם אחת, היה שם לפחות אדם אחד שבעד השארת המסתננים כל עוד שהוא לא זה שצריך לראות אותם כל בוקר מול העיניים. מכיוון שאני מביע פה את דעתי ובשום מקום לא טענתי שמדובר בעובדה אני לא יכול ולא רוצה להוכיח את הנכונות של האמירה הזו. זה הטבע של דעות, לא תמיד הן מבוססות על עובדות ולפעמים מי שמביע אותן גם טועה. אני, בניגוד אליך משום מה, מוכן לקבל את האופציה שטעיתי ושהדעה שלי לא נכונה, אבל כרגע אני לא מוכן לשנות את דעתי. אתה מוכן לקבל את האופציה שהדעה שהבעתי נכונה? יופי. אתה לא מוכן לקבל את האופציה הזו ורוצה לחשוב שאני גזען, מטומטם או כל דבר אחר? גם כן יופי. באמת שכבר לא אכפת לי.

ישן 20-01-2013, 21:07
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בסופו של דבר הטענה כלפיך כאן היא אותה טענה"

כן, כי מאוד לא הגיוני להניח שבצפון העיר יש ריכוז גדול יחסית של תומכי מפלגות שמאל. כי ברור שיש שם ערימות של רוסים, חרדים וסרוגים.

אם אתה מתעקש להיות PC-

http://www.tel-aviv.gov.il/TheCity/...D7%95%D7%AA.pdf

דפוסי ההצבעה של תושבי תל-אביב-יפו בבחירות

תתחיל מעמוד 6.

ישנם הבדלים בולטים בדפוס ההצבעה של תושבי ת"א-יפו בהשוואה לכלל תושבי

המדינה. בת"א-יפו קיימת תמיכה גדולה יחסית במפלגת קדימה, במפלגות "השמאליות" )העבודה

ומרצ(. מנגד, נרשמה בעיר תמיכה נמוכה יחסית לתוצאות בישראל, במפלג ות ש משתייכות לצד

הימני של המפה הפוליטית, )כמו ישראל ביתנו(, במפלגות הדתיות )כמו יהדות התורה ואיחוד
לאומי( וכן במפלגות הערביות.

ישן 20-01-2013, 21:23
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כן, כי מאוד לא הגיוני להניח..."

יופי. עכשיו אתה רוצה שנסמוך על PDF-ים של עיריית תל-אביב.
שנינו יודעים טוב מאוד שמדובר במאחז (בלתי חוקי כמובן!) של ימין קיצוני בטווח בין ביביהו ביתינו (שהוא ימין קיצוני קיצוני קיצוני) לפי 10000232423423@!!@#$$!@$@ עוצמה לישראל!!11111 שהם ימין קיצוני קיצוני קיצוני קיצוני קיצוני קיצוני. אין שם אפילו ניסיון לשים עלה תאנה בדמות מפלגת מרכז כמו מרצ או חד"ש. עליהם אתה רוצה שנסמוך?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-01-2013, 23:23
מנהל

ומי שיצא מהבריכה בגלל שהוא לא רוצה סודנים הוא דווקא מבין אלו שבאופן כללי בעדם?
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כן, כי מאוד לא הגיוני להניח..."

אולי אלו שיצאו הם דווקא מהמיעוט הימני קיצוני גזעני של תל אביב? ואם אתה חושב שאין ברמת אביב גם הרבה אנשים שהם לא בדיוק מהשכבות הקלאסיות של השמאל הקיצוני אז הייתי עושה לך סיור בכמה רחובות ומכיר לך כמה אנשים.
העניין הוא שאנשים נורא היו רוצים לחשוב שבן ארי חשף איזו צביעות של מישהו ולכן הם מוכנים להתעלם מכך שלמעשה הוא לא הוכיח שום דבר כי אין לך ולי מושג אמיתי מי יצא מהמים ולמה. מי שרוצה באמת לחשוף צביעות צריך להתייחס פרטנית לאותם אנשים שיודעים שהם בעד מסתננים. אבל זה דורש קצת יותר עבודה ורצינות מאשר ללכת לאיזה מקום סטריאופי שיש בו רוב של מצביעים לצד מסוים במפה הפוליטית.
ישן 18-01-2013, 15:13
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "נכון. אבל מה שהוא עשה לא שונה..."

כי בן ארי, כמו לא מעט תעמולנים מקצועיים. לא מצייר את הבעיה בפועלים הזרים.
הוא מלמד אותך שהאויב שלך הם בסך הכל קבוצה אחרת בעם.
מי שאשם בכניסת האפריקאים לישראל זה אלו ששוחים בגורדון?
הוא מסביר לך שיש מיעוט מסוכן (כושים) ואליטה מסוכנת עוד יותר שחיה בדואליות עם המיעוט הזה.
הוא מעורר אצלך גם את הגזענות החבויה, וגם שנאה לאנשים שהבעיה העיקרית שלהם זה שיש להם יותר כסף מלך.
הוא הופך את השוחים בגורדון או את תושבי רמת אביב (רובם בסך הכל בצד הנוח של המעמד הבינוני, לא יותר מזה) לאויב שלך.
והנה את מצטרך לזה, יש לכם אויב משותף. והאויב הזה חזק, הוא שולט בכל. בתקשורת, בתאטרון, בבתי המשפט. הכסף נמצא בידיים שלו. הוא גוזל את כולנו כדי להתחזק ובדרך מפקיר את הנשים שלנו להאנס על ידי הכושים.
והברווז מסכים איתו, וקונה את הלוקש.
שיהיה לנו בהצלחה.

ישן 18-01-2013, 15:45
צלמית המשתמש של ctua
  ctua ctua אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.07
חשוב לדייק ולאמר שלא מדובר בפועלים זרים.
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "כי בן ארי, כמו לא מעט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
לא מצייר את הבעיה בפועלים הזרים.

מי שאשם בכניסת האפריקאים לישראל זה אלו ששוחים בגורדון?

אכן אלו ששוחים בגורדון לא כל כך אשמים בכניסתם , הייתי אומר שהם אשמים יותר בכיוון של "אי יציאתם"...

הוא מעורר אצלך גם את הגזענות החבויה

בן ארי לא מעורר אצלי שום גזענות ולו בגלל העובדה הפשוטה שאני לא גזען...

הוא שולט בכל. בתקשורת, בתאטרון, בבתי המשפט

זה לא חדש ולא צריך את בן ארי בשביל לדעת את זה.

בשורה התחתונה הבן אדם אולי פרובוקטור אבל הפרובוקציות שלו מציבות מראה מול פניה של אותה "אליטה" ובמראה הזו הם לא נראים משהו...

נערך לאחרונה ע"י ctua בתאריך 18-01-2013 בשעה 15:47.
ישן 18-01-2013, 15:49

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "כי בן ארי, כמו לא מעט..."

אין ספק שבו ארי הוא פרובוקטור לא קטן ושהוא משתמש ברטוריקה מתלהמת כדי להעביר את המסרים שלו, אבל אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שהוא מעלה בעיות אמיתיות שמציקות ללא מעט אנשים במדינה. בעיות שלא מקבלות הרבה חשיפה בתקשורת, אם בכלל מקבלות, ושאף אחד לא ממש מנסה לפתור. למרות מה שאתה חושב את הדעות שלי על התקשורת לא פיתחתי בגלל בן ארי, גם את הדעות שלי לגבי מסתנני העבודה לא פתחתי בגללו ואפילו לא את הדעות שלי על חלק ממערכת המשפט. אולי זה קצת יפתיע אותך, אבל גם מי שלא ממש חולק איתך את הדעה הפוליטית שלך מסוגל לחשוב על דברים בעצמו ולהגיע למסקנות בלי עזרה מפרובוקטורים. זה קצת מצחיק (והרבה יותר עצוב) שבלי להכיר אותי בכלל אתה קובע שבן ארי מעורר אצלי גזענות חבויה (כלומר אתה טוען שאני גזען!), שנאה לאנשים שיש להם יותר כסף מלי ושאני מצטרף אליו ולדעות שלו ומסכים איתו. מעניין אותי איך הגעת למסקנה שאני מסכים איתו? למה אתה כל כך בטוח שאני בכלל מקשיב לדברים שלו? בסופו של דבר השיטה שבה בן ארי משתמש לא שונה מהשיטה של שלום עכשיו לצורך העניין, רק ששלום עכשיו מאשימה את המתנחלים/כיבוש בצרות שלנו ובן ארי מאשים קבוצות אחרות. משום מה אני לא זוכר שיצאת נגד שלום עכשיו והתועמלנים שלה בהיסטריה כזו.

ישן 20-01-2013, 16:23
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
הרטוריקה של בנארי לחלוטין לא מתלהמת - היא נוקבת!
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אין ספק שבו ארי הוא פרובוקטור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אין ספק שבו ארי הוא פרובוקטור לא קטן ושהוא משתמש ברטוריקה מתלהמת כדי להעביר את המסרים שלו, אבל אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שהוא מעלה בעיות אמיתיות שמציקות ללא מעט אנשים במדינה. בעיות שלא מקבלות הרבה חשיפה בתקשורת, אם בכלל מקבלות, ושאף אחד לא ממש מנסה לפתור.

הבעיות מקבלות חשיפה בתקשורת - אך באופן מוחלט, לא כפי שהן במציאות, אלא לפי גחמות פוליטיות או אחרות של חונטת השמאל השלטת.

למרות מה שאתה חושב את הדעות שלי על התקשורת לא פיתחתי בגלל בן ארי, גם את הדעות שלי לגבי מסתנני העבודה לא פתחתי בגללו ואפילו לא את הדעות שלי על חלק ממערכת המשפט. אולי זה קצת יפתיע אותך, אבל גם מי שלא ממש חולק איתך את הדעה הפוליטית שלך מסוגל לחשוב על דברים בעצמו ולהגיע למסקנות בלי עזרה מפרובוקטורים.

כן, ככה חושבים הפסאודו נאורים. הם צווחים כל משפט שני על מורשת של ערכים והומניות עם הרבה דמוקרטיה - אבל חושבים שמי שאינו בדעתם הוא ההיפך מהם והוא גזען ומסוכן.

זה קצת מצחיק (והרבה יותר עצוב) שבלי להכיר אותי בכלל אתה קובע שבן ארי מעורר אצלי גזענות חבויה (כלומר אתה טוען שאני גזען!), שנאה לאנשים שיש להם יותר כסף מלי ושאני מצטרף אליו ולדעות שלו ומסכים איתו. מעניין אותי איך הגעת למסקנה שאני מסכים איתו? למה אתה כל כך בטוח שאני בכלל מקשיב לדברים שלו? בסופו של דבר השיטה שבה בן ארי משתמש לא שונה מהשיטה של שלום עכשיו לצורך העניין, רק ששלום עכשיו מאשימה את המתנחלים/כיבוש בצרות שלנו ובן ארי מאשים קבוצות אחרות. משום מה אני לא זוכר שיצאת נגד שלום עכשיו והתועמלנים שלה בהיסטריה כזו.

למה שיצא נגד שלום עכשיו - אם הוא בעצם גרוע מהם?!

ישן 18-01-2013, 14:49
צלמית המשתמש של רועי AZ

לאיזה מעשה אתה מצפה מהם? הם חלק מהממשלה? הם המוציאים אל הפועל?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "למרבה הצער כל מה שיש להם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
למרבה הצער כל מה שיש להם להציע זה פרובוקציות. מעשים של ממש לא תראה מהם...

מי שאמור היה לדאוג לפתרון הבעיה (והיא פאקינג בעיה - אומר לך בתור מי שפוקח עיניים בתדירות כמעט יומית) לא עשה זאת והכשיל חוק בעניין לפני שנה. רבים - ובהם אלדד ובן ארי, סבורים שבעיות מעין אלה נפתרות כאשר מביאים אותם לפתחם של בתיהם של שמנא וסלתא של הארץ...

מה שלא יהיה - אני אוהב את הגישה ואת המעשים. הם אינם בניגוד לחוק ויש בהם אמירה רצינית.

ישן 19-01-2013, 17:05
צלמית המשתמש של רועי AZ

אחדד את דבריי..
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "האם לדעתך הפרובוקציות האלו..."

הם סבורים שבכך שהם מביאים את הבעיה לפתחם של תושבי ת"א וצפונה - הם עשויים לפתור את הבעיה או לפחות לעורר מודעות אצלם.

אני אומר - מה שלא יהיה - ואני יוצא מתוך נק' הנחה שרוב הסיכויים שלא יקרה כלום - אני דווקא מאוד מצדד במעשים הללו. בשניהם (גם בבריכה וגם ברמת אביב) ראית היכן ב-א-מ-ת קיים הניתוק ומה דעתם האמיתית של רבים המתגוררים שם.

ישן 18-01-2013, 15:06
מנהל פורום סטודנטים

רק תתן להם את הכוח ותראה מהם אין סוף מעשים
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "למרבה הצער כל מה שיש להם..."

אל תתבלבל, הם אידאליסטים. רתומים למטרה שלהם ומוכנים לשלם מחיר אישי.
גם זוטות שקשורים לערכים אנושיים בסיסיים שעלולים לעתים להגביל עשיה לעולם לא יעמדו בדרכם.
לחלק מהתומכים בהם יש חיים כל כך עלובים שכל מה שהם רוצים זה להקריב את חייהם על מזבח אידאולגי, אם אפשר בליווי של דם, אש ותמרות עשן.
אחרי שיהיה להם מספיק כוח, תהיה סופ כל סופ הגבלה על הדברים שאנחנו כותבים באינטרנט.
לא תעמוד בדילמה של קבלת טיפול מרופא ערבי.
במאבק שלהם במסתננים הם ידאגו לרכז את כולם במקום אחד בנגב שממנו הם יוכלו לגרש אותו.

אל תזלזל בהם, הם אנשים רציניים מאוד.

ישן 18-01-2013, 10:34
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
די פספסת פה את הקטע על המואזין, הא?:) הם קמים ל-פ-נ-י פינוי האשפה...
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "תושבי צפון תל אביב צריכים..."

ולא ברור לי למה החלטת שזה רק "מתנחלים".
לפני כמה שבועות וועד שכונת הגבעה צהרפתית (התנחלות בצפון ירושלים, מערבית להר הצופים) מאיימים שיתקינו רמקולים וישמיעו באמצעותם רוק כבד לכיוון שכונת עיסאוויה - אם רעש המואזין במסגד לא יופחת, תושבי שכונת פת ושטמון, מתענגים על המואזין מבית צפאפה, בגילה חוגגים תודות למואזינים בבית לחם, בית צפאפה, ושאראפאת, בהר חומה מתבשמים ממואזין באום טובא, בגבעת חנניה מזמזמים התושבים את הקריאות של המואזין מאבו טור, וגם אפילו תושבי מאה שערים מכירים היטב את קריאות המואזין מהמושבה האמריקנית ומשיח' ג'ראח. כמו כן, גם תושבי כ"ס, הוד השרון, כוכב יאיר, ועוד יישובים לא-התנחלותיים בעליל, יכולים לדקלם לך מתי בני דודינו האהובים רוצים לעבוד את אלוהיהם.

תופעת רמקולים של המסגדים היא מועקה היסטרית - והמטומטמים שאמרו לבן ארי ולאלדד להגיד לסובלים מפסגת זאב "שלא יגורו שם" - רק ממחישים את הבועה והניתוק.

אני נגד הפרעות מנוחה, גם למי שלא גר בצפון ת"א - ואני לא חושב שקרבנות הפרעות המנוחה הם אלה שצריכים לעזוב בתיהם...
ישן 18-01-2013, 15:01
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל כאילו שכל מה שציינת - מתחיל לפעול בחמש לפנות בוקר..
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "תושבי צפון תל אביב צריכים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
תושבי צפון תל אביב צריכים ללכת אחרי הבחירות (אין צורך לעזור לו לפני הבחירות) ולהעיר אותו עם זמבורות, משאית זבל, רדיו בפול ווליום ושכנה רועשת ששואבת אבק על הבוקר, שהמתנחלים המנותקים האלו ילמדו מה זה רעש אורבני...

המתנחלים הלו מחוברים יותר ממה שאתה חושב. הם מחוברים לאדמה, ללאומיות, למורשת.

איזו מורשת יש לך?

ישן 19-01-2013, 18:07
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אתה חוצפן. אם עשייה למען..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
אתה חוצפן.

צודק!

אם עשייה למען המדינה מסתכמת בקישקושי מקלדת אני בטוח שעשית יותר ממני.

אין עוררין על כך!

אבל לקרוא לנתח אוכלוסיה נכבד במדינה, שהכי מחובר בנימי נפשו ונשמתו למדינה הזו - מנותק - זו כבר אינה חוצפה, זו אנטישמיות ולא משנה מה אתה עשית!

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 19-01-2013 בשעה 18:09.
ישן 18-01-2013, 15:04
צלמית המשתמש של רועי AZ

עניתי לווטרס מעלי.. אענה גם לך הוגנריסט..
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "כי בשביל הימין הדתי שעסוק..."

ציטוט:
כי בשביל הימין הדתי שעסוק לילל כל הזמן שאין כאן אחדות עשרות אלפי תושבי רמת אביב הם האויב.
אז רק אל תבלבלו לנו יותר את השכל על עם ישראל, היחוד של העם היהודי וכל החרא הזה... כי הרי אתם בעצמכם לא מאמינים בזה.

איזו מורשת יש לכם, השמאל הישראלי? חוץ ממורשת אוסלו - זו של כניעה והתרפסות בפני האויבים..?

ישן 19-01-2013, 17:17
צלמית המשתמש של רועי AZ

בתגובה להודעה מספר 110 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "מאחר ואתה מכריז על עצמך..."

ציטוט:

אין לנו שום מורשת, אנחנו בסך הכל חיים כאן ורוצים שיהיו לנו כאן חיים שאין בהם בושה וכלימה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יגאל אלון
"עם שאינו מכבד את עברו גם ההווה שלו דל - ועתידו לוט בערפל."

ישן 19-01-2013, 23:28
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "[QUOTE=eshely77] אין לנו..."

אנסה להסביר לך, שאלת איזה מורשת אנחנו משאירים אחרינו.
לא לאיזו מורשת אנחנו מחוברים.
אז כשאני קם בבוקר אני לא מצפה להשאיר אחרי שום מורשת. אני גם לא מתכנן למות באיזה קרב גדול כמו שיותר מפעם הצהרת על עצמך שתהיה מעוניין.
אני מעוניין לחיות, חיים טובים, חיים מלאים אפילו חיים עם משמעות. אבל אין לי שום עניין להשאיר אחרי איזו מורשת יוצאת דופן,(חוץ מדור המשך כמובן. ואולי גם כמה פרסומים של מאמרים ישמחו לי את הלב ואת האגו.

וכעם, אם נצליח לחיות חיים של חברה מוסרית וערכית במזרח התיכון, חיים שאין בהם בושה וכלימה, אז ממילא תישאר לנו מורשת.

ישן 20-01-2013, 00:05
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא.. התכוונתי למה שאתה מחובר אליו
בתגובה להודעה מספר 112 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אנסה להסביר לך, שאלת איזה..."

ציטוט:
אנסה להסביר לך, שאלת איזה מורשת אנחנו משאירים אחרינו.
לא לאיזו מורשת אנחנו מחוברים.

אבל גם מה שאתה משאיר, זה פועל יוצא ממה שאתה מחובר אליו..וזה מה כתבת:

ציטוט:
היחוד של העם היהודי וכל החרא הזה...

חבל שאין בשלוף כרגע, את נאומו של סרקוזי (שאינני זוכר את ההקשר בו הוא נישא) וסיפר קצת על היחודיות שלנו ומה תרמנו לעולם במסגרת אותה יחודיות.. ומה בעצם רבים רבים חושבים עלינו.

אז כשאני קם בבוקר אני לא מצפה להשאיר אחרי שום מורשת. אני גם לא מתכנן למות באיזה קרב גדול כמו שיותר מפעם הצהרת על עצמך שתהיה מעוניין.

ברור שלא תשאיר - כי אין לך בעצם. בוא נראה אנגלי או צרפתי שלא לדבר אמריקאי שיקום ויכתוב משהו דומה למשפט שציטטתי. אבל לא חשוב. וכשאמרתי שאני מוכן למות בקרב - כן - אם אצטרך בשביל מה שאני דוגל בו ושאתה מתנער ממנו - אז אצא לקרב - לא אשוש אליו אך בלב שלם!

אני מעוניין לחיות, חיים טובים, חיים מלאים אפילו חיים עם משמעות. אבל אין לי שום עניין להשאיר אחרי איזו מורשת יוצאת דופן,(חוץ מדור המשך כמובן. ואולי גם כמה פרסומים של מאמרים ישמחו לי את הלב ואת האגו.

זה בדיוק העניין. אתה רוצה חיים טובים ולא מסתכל מעבר לגדר ביתך, מה קורה בחוץ ב-א-מ-ת, אלא רק אם זה קשור ישירות אלייך ולחיים הטובים שאתה רוצה לחיות ושאתה חושב שזה עשוי להשפיע עלייך לטובה ולא משנה העובדות.

וכעם, אם נצליח לחיות חיים של חברה מוסרית וערכית במזרח התיכון, חיים שאין בהם בושה וכלימה, אז ממילא תישאר לנו מורשת.

אתה מוסרי?.. אתה? הרי כל מה שאתה חושב, פועל לפי ומייצג, זו צביעות אחת גדולה כלפי חלקים נרחבים בעם (ואולי כולו) שאתה קושר עצמך אליו..

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 20-01-2013 בשעה 00:10.
ישן 18-01-2013, 18:12
  שרקן שרקן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.02
בתגובה להודעה מספר 124 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אוקיי, נתתי לך קרדיט -..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אוקיי, נתתי לך קרדיט - וטעיתי. קורה.

ההשוואה שעשית היא בדיחה גרועה. התרעה של חצי דקה אחה"צ פעם בשבוע לא דומה להשכמה מדי בוקר בארבע, כל יום - חמש פעמים ביום.

אולי לא הבנת ואולי לא רצית להבין אבל כמו שיש אנשים (כמוני. כן! כמוני!!!) שסובלים מהמואזין בכל לילה, יש כאלו שרוצים לנוח ביום ו' אחרי עמל יומם ולא לשמוע (לעיתים כמעט חצי שעה ברצף) שירים חסידיים ו/או צפירה בקולי קולות.

חוק שנחקק (וחוק הרעש אגב הוא אחד מהחוקים עם הניסוח הכי אינפנטילי שיש) צריך לכבד גם אם הוא דבילי וגם אם הוא יפסיק 7 ימי הפרעה של המוסלמים ויום הפרעה אחד של היהודים.

ואגב, החוק הזה אינפנטילי ואידיוטי כי בחלקים רבים ממנו לא מדובר על דציבלים אלא על מכשירים ופעולות שהחוק הזה אוסר להפעילם גם אם הם שקטים לחלוטין.

למשל מפוח עלים שקט וזיקוקין ללא רעש (כן. יש כאלו) שאסורים לשימוש מבלי קשר לעוצמת הרעש שהם (לא) עושים.
ישן 18-01-2013, 23:03
  שרקן שרקן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.02
בתגובה להודעה מספר 126 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "שוב, ההשוואה מגוחכת ונלעגת...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
שוב, ההשוואה מגוחכת ונלעגת. השכמה מדי יום, שבע פעמים בשבוע, לא דומה בשום צורה, דרך ואופן, לצפירה של חצי דקה ביום ו' מאחה"צ (אני גר בי-ם, אתה יכול למכור את סיפורי הסבתא על שעה שירים חסידיים, למישהו אחר...). ההשוואה בין השניים היא כמו להשוות בין צביטה בתחת לאונס קבוצתי, ולהגיד שהן דומות כי שתיהן עבירות מין...

בוא נסכם שלא באמת קראת את מה שכתבתי.

כי:

אם היית קורא את דבריי,
היית מבין שאני דווקא לא סובל מרמקולים וסירנות חרדיים אלא דווקא ממואזין שהרמקול שלו מטריד את מנוחתי ללא הרף.

אם היית קורא את דבריי ,
היית מבין שלא מכרתי סיפורי סבתא על שעה של שירים חסידיים - כפי ש"ציטטת" הישר מהסטיגמות שלך (שעובדות לא באמת מזיזות להן) אלא נקבתי באורכה האמיתי של ההפרעה בחלק מהמקומות.

אם היית קורא את דבריי,
היית מבין שלרצון של גורמי ממשל (שלא ממש נמנים על השמאל...) להימנע מעימות עם מפעילי הרמקולים החרדיים, יש קשר ישיר לאי אכיפת החוק נגד המטרד המוסלמי שכפי שלא נוח לך להבין, אני סובל ממנו ככל הנראה הרבה יותר ממך.

אם היית קורא את דבריי,
היית מבין שחוק הרעש, הוא חוק אימפוטנטי מרצון, שנוסח באופן הכי אידיוטי שאפשר (ומישהו התאמץ מאד על מנת למלא אותו בפרצות מחד ובטימטום מאידך).
ישן 20-01-2013, 08:56
  Blackwarder Blackwarder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.11
בתגובה להודעה מספר 128 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "סכם מה שבא לך, אבל למרבה הצער..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
סכם מה שבא לך, אבל למרבה הצער קראתי את כל ההמצאות שכתבת, החל מהששוואה הנלעגת בין הצפירה לבין המואזינים, וכלה בחצי שעה מוזיקה חסידית (זה מה שהתייחסתי אליו בקטע שלי שהדגשת באדום, ופשוט נשמטה לי ה"חצי" כשהעתקתי את המשפט הזה...).
צר לי שגם אתה שותף לסבל של מאות אלפי ישראלים מרמקולי המסגדים - וצר לי הרבה יותר שגם כאשר האשמים נמצאים מול פרצופך, אתה עדיין בא בטענות דווקא לחרדים.
את הטענה המביכה שלא אוכפים את חוק הרעש כלפי מואזינים, בגלל פחד מהחרדים, ניתן להשוות לטענה שמשטרת שיקאגו לא עוצרת את אל קאפון בגלל שאז תצטרך לטפל גם בג'וני הכייס המאיים...

אני גר במושב עם אוכלוסיה דתית (לא חרדית) כל יום שישי לפני כניסת שבת יש כשעה של שירים שמתנגנת בקולי קולות ברחבי המושב... אז לא מדובר בטענה חסרת שחר.

המושב שלי גם מוקף בערים ערביות עם קריאות המואזין חמש פעמים ביום, גם זה וגם זה מפריע.

ישן 19-01-2013, 07:40
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 125 שנכתבה על ידי שרקן שמתחילה ב "[QUOTE=ori]אוקיי, נתתי לך..."

בדקתי את חוק הרעש ועל-פיו אין מניעה להשתמש בסירנות של שבת, אבל בהחלט יש מניעה של חלק מהמואזינים (ע"פ השעות).

1. תקנה 3 לתקנות העיקריות תימחק, ובמקומה יבוא:
רעש מקול אנושי ומכשירי קול
3. (א) לא ישיר אדם ולא יצעק, באזור מגורים, בין השעות 14.00 ל- 16.00 ובין השעות 23.00 ל- 7.00 למחרת, באופן הגורם או העלול לגרום לרעש המפריע לאדם אחר.
(ב) לא יפעיל אדם ולא ירשה לאחר להפעיל כלי נגינה, מקלט רדיו או טלוויזיה, באזור מגורים, באופן הגורם או העלול לגרום לרעש המפריע לאדם אחר.
(ג) לא יפעיל אדם ולא ירשה לאחר להפעיל רמקול, מגביר קול, מערכת כריזה או מכשיר כיוצא באלה, באזור מגורים, באחד מאלה:
(1) בין השעות 7.00 ל- 14.00 ובין השעות 16.00 ל- 22.00 - באופן הנשמע בבית מגורים;
(2) בין השעות 14.00 ל- 16.00 ובין השעות 22.00 ל- 7.00 למחרת- (א) תחת כיפת השמיים; (ב) במקום שאינו סגור מכל צדדיו כלפי חוץ; (ג) במקום סגור מכל צדדיו כלפי חוץ, באופן הגורם או העלול לגרום לרעש הנשמע בבית מגורים.
(ד) הוראות תקנות משנה (א) עד (ג) לא יחולו על פעולה המבוצעת אגב חגיגה או שמחה באחד המועדים האלה:
(1) משעת כניסת יום העצמאות ועד 06:00 בבוקר למחרת;
(2) משעת כניסת חג פורים ועד 1:00;
(3) משעת כניסת יום ירושלים ועד 1:00.
(ה) הוראות תקנת משנה (ג) לא יחולו על הפעלת רמקול, מגביר קול, מערכת כריזה או מכשיר כיוצא באלה, במקרים אלה:
(1) לשם אזהרה מפני סכנה או במצב חירום;
(2) פעולת פעמון בית ספר במשך פחות מ- 10 שניות;
(3) הפעלת המכשיר אושרה על ידי משטרת ישראל לצורך קיום אסיפה או תהלוכה כהגדרתן בסעיף 83 לפקודת המשטרה (נוסח חדש) התשל"א - 1971 ;
(4) באירוע ציבורי או בהכנות לאירוע ציבורי, אם נקבע בחוק עזר כי על אף הוראות תקנה זו ניתן להפעיל מכשיר באירוע כאמור, או אם התקיימו כל אלה: (א) הפעלת המכשיר אושרה מראש בכתב על ידי הרשות המקומית;
(ב) האירוע או ההכנות לאירוע לפי העניין לא יתקיימו בשעות הלילה כהגדרתן בתקנות למניעת מפגעים (רעש בלתי סביר), תש"ן- 1990 (להלן תקנות רעש בלתי סביר);
(ג) לא ייגרם רעש בלתי סביר כמשמעו בתקנות רעש בלתי סביר. לעניין תקנה זו, "אירוע ציבורי" - אירוע המיועד לפעילות חינוך, תרבות, ספורט או דת."

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 18-01-2013, 17:07
מנהל

אין פה הפרת חוק מצד הפרובוקטורים?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "צפו: בן ארי ואלדד מגיעים לרמת אביב ומעירים את התושבים עם תפילת מואזין"

עד כמה שאני זוכר, יש הגבלות על רעש בהתאם לשעות היום. כך שיש מצב שאדון בן ארי יצא לקושש קולות דרך הסתה נגד תושביו רמת אביב תוך רמיסת החוק.
אחרי הכל, עד כמה שדעתי מגעת לא תושבי רמת אביב הם שמונעים אכיפה של חוקי רעש בנוגע למסגדים. בן ארי יכל ללכת ולהפגין מול הממשלה ומול הכנסת, הוא יכל ללכת לבג״ץ ולדרוש אכיפת חוק, הוא יכל לבצע הרבה דברים אם באמת מה שמענין אותו זה בעיית הרעש של המסגדים. אבל, כמובן שמה שבאמת מעניין אותו זה למשוך תשומת לב וליצור תעמולת בחירות על בסיס אנחנו (עמישראל) והם (הצפונים העשירים האשכנזים השמאלנים). הוא יודע שעימות כזה מול ה״הם״ אוטומטית מוסיף לו כמה קולות של אנשים מטיפוס מסוים. איזה טיפוס? אלו שמונעים בעיקר על ידי תסכול, שינאה והסתכלות בצלחת של האחר, וכמה קולות של טיפשים שחושבים שזה אומר שיש מישהו ש״אשכרה עושה משהו ולא רק מדבר״.
ישן 18-01-2013, 17:40
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "צפו: בן ארי ואלדד מגיעים לרמת אביב ומעירים את התושבים עם תפילת מואזין"

לפני שנה ובמבה רצו לחוקק חוק להשתקת מסגדים (יותר נכון לתקן חוק),
כי כשסעיף כללי לא נאכף, צריכים סעיף ספציפי שאולי כן יאכף.
למה לא חוקק? למה לא נאכף?
בגלל ביבי.
http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.1588921
הצעת חוק למניעת מפגעים (תיקון – איסור שימוש במערכת כריזה בבתי תפילה), התשע"א–2011

תיקון סעיף 2 בחוק למניעת מפגעים, התשכ"א–1961 , בסעיף 2, האמור בו יסומן "(א)" ואחריו יבוא:
"(ב) בלי לגרוע מכלליות האמור בסעיף קטן (א), יראו הפעלת מערכת כריזה בבית תפילה כרעש חזק או בלתי סביר...

דברי הסבר
מאות אלפי אזרחים בישראל, באזורי הגליל, הנגב, ירושלים, ומקומות אחדים במרכז הארץ, סובלים באופן שיגרתי ויומיומי מרעש שנגרם כתוצאה מקריאות המואזין במסגדים. רעש זה נוצר כתוצאה משימוש במערכת כריזה, המטרידה את מנוחתם של אזרחים מספר פעמים ביום, לרבות בשעות הבוקר המוקדמות.
החוק המוצע מביא תפיסת עולם לפיה חופש הדת לא צריך להוות גורם בפגיעה באיכות החיים, ומציע כי בבתי תפילה ייאסר השימוש במערכות כריזה על מנת לקרוא למתפללים או על מנת להעביר מסרים דתיים או לאומיים.
www.knesset.gov.il/privatelaw/data/18/3311.rtf

נערך לאחרונה ע"י sheep בתאריך 18-01-2013 בשעה 17:45.
ישן 18-01-2013, 21:58
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ערכו הפוליטי של הגימיק ברורה. בן ארי ואלדד ביצעו תרגיל תקשורתי והרוויחו מכך

ועכשיו לשאלה האם יש 'בשר' מאחרי הגימק/מחאה?

יש שרשרת של הקשים שהתשובה עליה צריכה להיות חיובית בשביל להפוך את פעולת המחאה של נץ לענינית:

[1] האם קיימת בעיה לאזרחים ישראלים רבים בשל השימוש של ערבים ברמקולי במסגדים ליצירת מטרדי רעש שאין ולא היה להם בעבר כל ערך דתי? / האם קיימת בעיה לאזרחים ישראלים מעצם פלישת מסתננים מוסלמים מאפריקה?

[2] האם יש קבוצת אוכלוסיה יהודית בישראל המתנגדת או הצפויה להתנגד לפתרון הבעיה הנוצרת לאזרחים ישראלים?

[3] האם קבוצה זו מתרכזת באיזורי מגורים מסוימים?

[4] האם הקבוצה הזו היא דומיננטית באותם איזורים?

אם התשובה היא 'כן' לכל ארבע השאלות - אז הגימיק התקשורתי בהחלט ראוי.
לדעתי התשובה לשאלה 4 לפחות היא 'לא'.

מה שכן - הפנים המכוערות של אותו חלק קטן מתושבי צפון ת"א שהונצחו כאן - תועדו במימונם של בן ארי ואלדד וכתשדיר תעמולה מוצהר. המחזת או הבלטת פנים מכוערות של מיעוט לצורך הכתמת הכלל הוא מה שאנשי תקשורת, משפט ואקדמיה עושים לאנשי ימין, חלוצי יש"ע, סרוגים וחרדים ברמה הכמעט יומיומית. הם עושים זאת כמובן במימון כספי הציבור ובמסווה של מחקר אקדמי/תשדירי תעודה/חוות דעת משפטיות וכן הלאה.
מה ששנוא עליך לא תעשה לחברך.
הטיפול באותם משחירי פנים מקצועיים בחסות תקציב המדינה צריך להעשות ע"י הרשות המבצעת דרך קיצוץ תקציבים, בקרה והפרטה.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 18-01-2013 בשעה 22:00.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:15

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר