לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2013, 21:10
  por6666666 por6666666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.12
קריקטורה אנטישמית בעיתון בריטי

יום השואה הבינלאומית העיתון הבריטי פרסמן את הקריקטורה הבאה
ביום השואה: "עלילת דם" בסאנדיי טיימס
קריקטורה שבה נראה רה"מ נתניהו בונה חומה עם דמם של פלסטינים עורר זעם רב, במיוחד כאשר הוא פורסם בעיתון הבריטי כאשר מצוין יום הזיכרון הבינ"ל לשואה

קריקטורה שפרסם היום (א') העיתון סאנדיי טיימס, ואשר מציגה את ראש הממשלה בנימין נתניהו בונה חומה על גבי תושבים פלסטינים, עורר זעם במיוחד מאחר שהיום מצוין יום הזיכרון הבינלאומי לשואה.

תחת הכותרת "בחירות ישראליות... האם תימשך הנחת המלט על השלום?", הציג האמן ג'רלד סקרף, שבין השאר עומד מאחורי "החומה" של פינק פלויד, קריקטורה שבה נראה נתניהו בונה חומה, כאשר הלבנים הם תושבים פלסטינים מדממים, בהם נשים וילדים.
[URL=http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/432/203.html?hp=1&cat=666ביום השואה: "עלילת דם" בסאנדיי טיימס[/URL]
---------------------------------------------------------------------------
ממש לא מעניין אותי איך תקראו לזה אנטי-ישראליות, אנטישמיות ממש לא מעניין אותי שתאמרו שאני לא יודע לקבל "ביקורת" ולהסתכל על הצד השני, מישהוא חייב לשלם על הבזיון הזה, אולי רק פעם אחת נירד קצת לרמה של המוסלמים
(אני נשמע יותר מידי תקיף שכתבתי את זה אבל מניח שאתם מבינים את הכוונה )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2013, 05:03
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
זאת ממש לא טענה של הקומוניזם, אם לשם אתה מכוון
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "זאת טענה של כל קולקטיביסט אי..."

הטענה של הקומוניזם איננה נגד דמוקרטיה. להיפך, הם בעד דמוקרטיה "אמיתית" שהיא לדידם ההפך מעריצות ההון שהיא ה"דמוקרטיה הבורגנית". לטענתם, רק במסגרת קומוניסטית העמדות של ההמונים יכולות לבוא לידי ביטוי. ושכח מלהתווכח בעניין-אני לא אומר שזה מה שקורה בפועל במשטרים קומוניסטיים ואני לא מאמין בעמדה הזו. הנקודה היא שלא כל אידיאולוגיה קולקטיביסטית היא עקרונית נגד דמוקרטיה וחופש. להיפך, הם טוענים שהשיטה הדמוקרטית הקיימת שוללת את אלו. האיסלם לעומת זאת פשוט שולל עקרונית את הרעיון של דמוקרטיה לטובת שילטון של חכמי הדת על בסיס הקוראן.
ישן 28-01-2013, 11:22
  שרקן שרקן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי por6666666 שמתחילה ב "קריקטורה אנטישמית בעיתון בריטי"

הקריקטורה נבזית, מתועבת, לא מעידה על מעשיו של ראש הממשלה בפועל ולא מייצגת את ההתנהלות של ישראל כלפי הפלסטינאים ה"תמימים" ש"הרוויחו" את בניית חומת ההפרדה בהתנהלותם הרצחנית (כולל טרור מתוך, באמצעות ובהתחזות לאזרחים תמימים).

עם זאת, אינני רואה בה אנטישמיות וגם לא הקשר לשואה (אף כי יום פירסומה - אומלל). שינאה לישראל ומדיניותה? אין ספק! עיוורון מרצון להתנהלות הפלסטינאים? אין ספק! אבל אין כאן לטעמי משהו נגד היהודים באשר הם יהודים.

כך או כך, מאייר נפלא אך אידיוט שימושי מושלם עבור הרצחנים הפלסטינאים.

אגב, מדובר במאייר של "החומה" (פינק פלוייד).

נערך לאחרונה ע"י שרקן בתאריך 28-01-2013 בשעה 11:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר