לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2013, 21:01
  טל ענבר טל ענבר מחובר עכשיו  
מומחה לתעופה, תעופה צבאית, חלל ולווינות. חוקר בכיר במכון פישר

חבר מתאריך: 02.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי roni_idf שמתחילה ב "מאיפה לך לדעת את טיב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי roni_idf
מאיפה לך לדעת את טיב המוצר..אל תזלזל סתם הם לא מטומטמים הם עושים הרבה דברים מטומטמים אבל את זה נשים בצד..

אני ממש לא מזלזל סתם. אני מזלזל על בסיס מעקב רב שנים אחרי מיצגי הפח והפיברגלס, הדמיון וחוסר הבושה.

דומני שכבר נכתב פה שוב ושוב (גם על ידי), אבל כנראה שגם צריך מעת לעת לחזור על כך: מרבית המוצרים מבית התעשיות הצבאיות של איראן הם זבל, דגמים ברמת גן לילדים עם מוגבלות קשה בתחום היצירתיות.

תותח מותקן על משאית שאיננו מסוגל להיטען יש? יש.
טיל הוק ללא הגאים יש? יש.
פצצה מונחית אמריקאית שנצבעת כל שנה בצבע אחר יש? יש.
"טיל אוויר קרקע" המבוסס על מנוע הוק ופצצה ש"כ יש? יש.
מטוס חמקן דור חמישי יש? יש.
טנק מודרני העולה בביצועיו על כל טנק מערבי יש? יש.
מערכת נ"מ קנית חדשה (הלחם של מספר מקלעי נ"מ) יש? יש.
מערכת תואמת S-300 (אך משופרת!) יש? יש.
פצצה מונחית עם ראש ביות ישן של מייבריק יש? יש.
מיני צוללת מפח פלדה דקיק יש? יש.

יש עוד דוגמאות רבות לאין ספור.

בשוליים של מיצגי האשפה הללו יש תחומים ספורים בהם איראן משקיעה כסף אמיתי ומגיעה להישגים אמיתיים:

טק"ק, גרעין, חלל.

ורבן גמליאל היה נותן בהם סימנים: טג"ח.

היתר - כנזכר לעיל.

אז במחילה, תחסוך לעצמך הקלדה נוספת של "גם לפני מלחמת יוה"כ זילזלנו באויב, וגו'. שמור את זה למקומות בהם זה נדרש.

פרט לכך, נא אמור לי:
באמצעות איזה לוויין מתבצעת השליטה בכטב"ם מעבר לטווח ראיה?
איה המטעד המאפשר לירות את החימוש?
כמה מכ"מי SAR בנתה עד כה איראן?

נערך לאחרונה ע"י טל ענבר בתאריך 09-05-2013 בשעה 21:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-05-2013, 18:00
  arielsh arielsh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי אסף לוי שמתחילה ב "אִיפְּכָא מִסְתַּבְּרָא"

אני חולק עלייך. תסתכל על מצעדי "יום הצבא האיראני","יום השייח האיראני" ו-"הנביא המטורף 11". עם שלם משולהב ונסחף עם המוטיבציה, שקרית ככל שתהיה.
גם אני חשבתי ככה פעם, אבל מספיק להיכנס לקישור מתחילת האשכול ולהבין מהתגובות שם שאנשים באמת חושבים שה-קאהר 313 עולה על f-35 מבלי שיש עדות שהוא מסוגל לעוף, שהאויב הציוני מתדפק על דלתות סוריה וחבר למורדים הטרוריסטים בכניסה לגולן כדי לכבוש שטחים איסלמיים בשם ארצות הברית, ושהצבא הסורי מגן בחירוף נפש על האזרחים הסורים המסכנים.

למה העם האיראני לא פוקח את העיניים ויוצא מהקונספציה השגויה הזאת, אני לא יודע להגיד. אני רק מעריץ את היכולת הפרופגנדית של הממשלה שם להכניס עם שלם לתוך בועה מחשבתית, מבלי טיפת אמת מאחוריה.

יכול להיות שיש התנגדות. אני יודע שאנשים הצליחו להסתכל מעבר לחומה, באמצעות טוויטר/פייסבוק/אינטרנט שעדיין לא נחסם, וגילו עולם של אמת בחוץ, כזה שבו אנחנו לא רוצחים ילדים פלסטינאים, ושבו ארצות הברית לא שואפת להשתלט על סוריה ולשרוף את לבנון.
מצד שני, וזה הצד החשוב יותר, הרבה זמן לא שמעתי את המושג "האופוזיציה האיראנית". בערך אותו זמן שלא שמעתי את השם מיר חוסיין מוסאווי.

בנוגע ל-ב', לדעתי אנחנו צריכים להרים אשכול של "דגמי מוק אפ איראניים". יש לי הרגשה שהוא ימשיך ל"דגמי מוק אפ איראניים 2#" די מהר.
ישן 10-05-2013, 22:01
  משתמש זכר nabato nabato אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.11
מסכים עם דבריך. מדובר במופעים גרוטסקים במכוון.שאין ספק שלא מבטאים את היכולת האיראנית.
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי אסף לוי שמתחילה ב "אִיפְּכָא מִסְתַּבְּרָא"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אסף לוי
אומנם אין לי נתונים אך:
1. העם האירני לא טמבל. מניח שגם הם יכולים להסתכל בתמונות ולומר לעצמם....גם לי יש גיגית כזו בבית
2. מאוד מוזר לי מאוד שהם "מפציצים" אותנו עם כל כך הרבה דגמים מפיברגלס שנראים כמו פיברגלס, נשמעים כמו פיברגלס וכנראה גם טובים כמו פיברגלס....

ולו רק כדי לצאת לידי חובה, הייתי מנסה לחשוב קצת אחרת....

לי אין ספק,שכול המופעים האלה מטרתם אחת:
סוג של קריצה שאומרת לכולם (איראנים כמובן) משהוא בסגנון "תראו את הטמבלים האלה בולעים את הלוקשים שלנו,כשהדברים האמיתיים נבנים במרתף".
המופעים האלה הם כל כך גרוטסקים,שלדעתי כיום לא יכול להיות להם הסבר אחר...
אם הם היו רוצים ליצור רושם רציני הם היו משתמשים באותם שטיקים של המערב: אור עמום
וצילום מטושטש,רשתות הסוואה קלילות על הכלים ופרצופים מטושטשים והם בוחרים לעשות בדיוק את ההפך. לדעתי לא במקרה.
דרך החשיבה האיראנית והשיעית נותנת חשיבות ומרכזיות לתעתוע,להטעיה ולהולכת שולל.
ואין ספק שהתעשייה האיראנית יודעת לייצר מוצרים יותר מוצלחים ממה שהיא בוחרת להציג.
בשונה מהמערב ששם נקודת המוצא היא יכולות אופרטיביות וערך עצמי,התפישה האיראנית מבוססת על הולכת שולל ונטרול היריב באמצעים פסיכולוגים.
כל מי שקנה שטיח מסוחר פרסי בשוק התנסה בכך ובכירי ההנהגה האיראנית הם יותר מתוחכמים מסוחרי השטיחים הפשוטים בשווקים.....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:23

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר