לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2005, 09:07
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
Welcome back, אמיתי!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yamasnick שמתחילה ב "משתיקי קול בצהל"

יש משתיקי קול בצה"ל, ורוב הסיכויים שלא תשמע על זה או תראה את זה יותר מדי. מי שמשתמש בציוד הזה הוא יחידות מיוחדות בלבד, ולשימושים ספציפיים. יש בisayeret כמה תמונות של מיני-עוזי וM16 עם משתיקים, ובנוסף הבאתי שתי תמונות שהועלו ע"י יוני20 בבלוג שלו בתפוז.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ובקשר לדגם בתמונה שהבאת - זה דגם מסוג פחות יעיל, בגלל שהוא מתחבר עם מתאם הברגה על הסתרשף (והביצועים שלו בהתאם). דגמי QD (חיבור מהיר) חדישים משתמשים בסתרשף ייעודי שהמשתיק מתמשק אליו. תנ"י (לשעבר נק"ל תע"ש) מייצרת משת"ק דומה, והוא הוצג בכנס מז"י בשנה שעברה יחד עם התבור.

ובגלל רגישות הנושא - למי שיש (או יכול להשיג) תמונות של נשק עם משת"ק בצה"ל/מ"י, נא להעבירן אלינו לפני הפרסום לטובת אישור צנזורה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-09-2005, 15:50
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
רעש שלישי
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי buzi שמתחילה ב "את רוב הרעש המשתיק אינו משתיק - לפחות ב M16"

ישנם שלושה רעשים בזמן הירי:
  1. רעש הפיצוץ של הפיקה
  2. רעש הקליע שעובר את מהירות הקול
  3. רעשי תנועת המתכת (החל ממכת הנוקר על הפיקה וכלה בדריכה מחדש).
אם אני זוכר נכון המשתיק/עמעם מטפל רק ברעש השני. בד"כ בירי במשתיק יש להשתמש בתחמות SS סאב סוניק, או בעברית, תת קולית. בתחמושת זו יש פחות אבש"ש.

ישן 26-09-2005, 16:54
צלמית המשתמש של הצעדן
  הצעדן הצעדן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.05
מספר נושאים.
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "רעש שלישי"

עוצמת ההנמכה של העמעם תלויה כפי שנכתב כבר במספר גורמים, בכלים ייעודיים ובכלים בהם ישנו שילוב של מנגנון מתאים ועמעם \ משתיק מאיכות גבוהה שמטופל כראוי תוך שימוש בתחמושת מתאימה, צליל הירי מצטמצם לתנועת המכלול ובאקדחים מסויימים נשמעים בקושי רב גם ממרחק מגע.
דוגמא לכך אפשר למצוא באחד מדגמי ספינקס שממש נשמע כמו נשיפת אויר קצרה ורחוק מצליל ירי למי שאינו מכיר זאת.

בצד המשפטי - למרות שלא הייתי מציע לאיש להסתובב עם עמעם על נשקו, לא ידוע לי על חוק האוסר על שימוש בעמעם ולמרות ששאלתי וחיפשתי לא מצאתי כל סימוכין לכך. מאידך, כל שינוי בכלי יריה, שיפור, הרכבה או פירוק מכלול בו מותר אך ורק למי שהוסמך לכך (נשק או נציג יצרן הנשק). ומשום שאין מכירה של כלי יריה מושתקים ואף סוחר וחרש נשק לא יתקין נשק כאמור, יוצא כי מי שאינו נהנה מהפריבילגיות הנובעות משליחות המערכת הבטחונית אינו יכול לירות בכלי עם משתיק תוך ציות לחוק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:06

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר