לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2014, 07:29
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אתה מבין למה אתה מעורר אנטגוניזם מר חבר?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אונס"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
לא ידעתי שבמשטרת ישראל ובצה"ל משרתים מסתננים אפריקאנים.
לא ידעתי שה"קטינים" המואשמים כיום באונס קבוצתי של קטינה - הם מסתננים אפריקאנים.

אונס היה כאן לפני בואם וימשך גם לאחר יציאתם של האפריקאנים. אני חושב שהפחד המולד אצל חלקים בתוכנו, לשחור - מביא למחשבה ששחור הוא אנס. לא בהכרח הדבר נכון. האם בכלל משהו בדק האם האנסים בקרבם גבוה יותר מאשר אצל אזרחי מדינת ישראל ?

מדינתנו, במקום לאפשר להם "לפרוק" את מרצם בעבודה - מביאה אותם לתסכול, למחשבות רעות כאשר לאחדים מהם לא עומד יצרם.

כל הזמן המדינה אשמה!! כל הזמן אנחנו לא בסדר!!

זה לא שמדובר בתת תרבות, שבה האונס הוא כלי ענישה ממשלתי, ואתה יודע בדיוק על מה אני מדבר!! בדיוק!

אז ככה:

א. אנחנו לא אמורים לפתור את הבעיות של העולם!
ב. אנחנו לא אמורים להיות שק החבטות או בובות המין של אף אחד בטח לא תת התרבות הזו!
ג. שיאנסו אחד את השני, למה את הבנות של המדינה שלי?? מעניין מה תגיד, אם חלילה מישהי ממשפחתך תפגע?
ד. אונס תמיד היה ותמיד יהיה גרוע, אבל נחש עד כמה גרוע כשאיזה בן תת תרבות עשה את זה, אז תחושת הקבס היא משולשת..
ה. ממתי עבודה אמורה לספק יצר מיני?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2014, 09:55
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אונס"

התגובה שלך היא תגובה קלאסית של קורבן המזדהה עם התוקפן שלו,

1. אתה נותן דוגמא של אנסים ישראלים, ישראלים ,הלוואי שהיה אפשר לגרש את האנסים מפה לכל הרוחות אבל הם אזרחי ישראל לצערי ולכן אי אפשר לגרש אותם, כמו שאי אפשר לגרש את המחבלים שעובדים כזונות הכנסת (טיבי, בראכה, זחאלקה וכו') .
2. אבל הדוגמא היותר בולטת של סינדרום סטוקהולם שאתה סובל ממנו זה כשאתה כותב שבגלל שהם לא מזיינים אז המדינה צריכה לדאוג להם לעבודה כי צריך להוציא להם את החצ'קומצין...אתה שם לב לעיוות בדברים שלך, מה דעתך שבמקום לתת עבודה לפושעים כדי שלא יאנסו אותך, פשוט נעיף אותם לקיבינימאט מהמדינה הזאת שנתנה 23000 חיילים כדי שנוכל לחיות פה בשקט יחסי???

ישן 26-01-2014, 21:40
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
חבל שאתה מתעקש היכן שעובדתית אתה לא יכול להיות צודק
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "נכנסת לקטע שאתה מערבב הודעות..."

נשווה שוב בין נאוכלוסיות:
מסתננים: ייצוג יתר לגברים בגיל העבודה, ייתוג חסר לנשים וזקנים ומעט מאוד ילדים. הרכב כזה מתרגם כמעט בהכרח לייצוג יתר בפשיעה יחסית למספר הגולגלות שכן באוכלוסיה הכללית יש יחסית הרבנ פחות גברים בגל והמצב הפיזי המתאים לעבריינות אלימה.
חרדים: אוכלוסיה שכמו כל אוכלוסיה מקומית אחרת בישראל היא בעלת שיעור הנשים והגברים דומה, ויש בה הרבה זקנים, חולים וכו. בניגוד לאוכלוסיה החילונית שיעור הילודה גהוה מאוד. משמע, יחסית למספר הגולגולות יש יותר ילדים ופחות גברים בגיל הרלונטי לפשחעה אלימה. יוצא מכך שבקרב החרדים, ההיפך מהמסתננים, הרכב האוכלוסיה מתרגם לייצוג נמוך יותר בפשיעה האלימה.
אנחנו מדברים פה על הגיון סטטיסטי די בסיסי.
ישן 27-01-2014, 08:30
מנהל

על מה אתה מדבר?
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "עוד לא הבנת"

הראתי בבירור שכחמישית מאוכלוסיית החרדים היא בני 4 ופחות. כחצי מהאוכלוסיה הזו היא בני 15 ופחות. זה אומר שמדובר באוכלוסיה בעלת הרכב נמוך יחסית של בני גיל פשיעה. השוואה בינם לבין המסתננים בהקשר זה כפי שעשה מיק היא לפיכך מנוגדת למציאות-החרדים דמוגרפית הפוכים מהמסתננים.
אני לא נכנס כלל לגורמים אחרים שעומדים מאחורי נטיה לפשיעה, אני נכנס רק לעניין הסטטיסטי הפשוט של שיעור החברים באוכלוסיה שהם בגיל והמין הלוונטיים לפשיעה אלימה. הנקודה שלי כאן הייתה שאפילו מפן סטטיסטי נטו (של שיעור זכרים בוגרים) המסתננים הם אוכלוסיה שמועדת לפשיעה אלימה מעבר לשיעור המספרי הפשוט שלה.
כבר כתבתי באשכול הזה שלא מעניין אותי מדוע המסתננים מעורבים במעשי אלימות ובאיזה רמה הם מעורבים-במקרה שלהם הם לא אמורים להיות כלל בישראל ולכן כל מעשה אלימות שלהם משמעו קורבן מיותר במיוחד.
ואגב, הדומיננטיות של האגפים התורניים בבתי הכלא מלמדת ששיעור החרדים שמגיעים לפלילים איננו בדיוק אפסי. כשמדובר בעבירות מין ייתכן והוא אף גבוה משיעורם באוכלוסיה. אין לדעת משום שאין בעניין סטטיסטיקה מסודרת, שלא לדבר על חוסר הנכונות להוציא את הדברים החוצה בחברות סגורות ושמרניות
ישן 29-01-2014, 02:17
מנהל

הכי רלוונטי בעולם
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "איך זה רלוונטי? האם זה אומר..."

הראתי שכחמישית מהחרדים הם מתחת לגיל 5 (מה יקרה בעתיד לא אתה ולא אני יודעים-אני מדבר על ההווה-מה עוד שהרכב האוכלוסיה החרדית רק אמור להיות עוד יותר לכיוון הצעיר לנוכח שיעורי הילודה שרק עולים)). לפי נתוני הלמ"ס, מחצית מהחרדים הם בגיל 15 ומטה. שיעור בני ה-15 עד 24 הוא כשמונה עשרה אחוז בדומה לאוכלוסיה היהודית הכללית ואילו בקרב בני 25-64 השיעור הוא 28 אחוז בלבד אצל החרדים לעומת 46 אחוז אצל האוכלוסיה הכללית. המשמעות היא שאצל החרדים יחסית לשיעורים הכללי באוכלוסיה ניתן לצפות ליחסית פחות פשיעה.
וכן, אני יודע שחרדים אוהבים לבדל מתוכם מי שלא מתאים להם כשזה מגיע לדיונים כאלה...
לפי מה שניתן להתרשם, יחסית הרבה מאוד חרדים מעורבים בפשיעה אלימה, בעיקר כזו הכרוכה בעבירות מין.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:40

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר