לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2014, 10:42
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
לדעתי אין מה לומר - החרדים הביאו את זה על עצמם בהתנהגותם הזחוחה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "משרד האוצר עצר את כל הזרמות הכספים לישיבות"

החרדים כשלו בלהבין את חומרת המצב; העם היושב בציון, נקעה נפשו.
הכעס על הקהילה החרדית גדל וגדל בדעת הקהל בישראל בשנים האחרונות, מה שהביא בסופו של דבר לעלייתו של לפיד, אבל עדיין החרדים בזחיחות דעתם לא השכילו להבין את חומרת המצב המתבשל מתחת לפני השטח.
חלקם אפילו החמירו את המצב בכך שהתנהגו ביהירות וכעסו על החילונים שבכלל העזו לחשוב שלא מגיע לחרדים כסף מהם או שישמשו כמגן אנושי לחרדים שלא חושבים על להתגייס, ואף "איימו" לעזוב את המדינה.
עכשיו, זה מתחיל להתפוצץ להם בפנים - ויודעים מה, מגיע להם.
החרדים יעשו בחוכמה אם ירדו מהר מהר מהעץ ויתחילו ללכת בתלם - מיתון גישתם כלפי גיוס לצבא תהיה התחלה טובה, באמת שדיי יקר לחיות פה במדינה, ולא משנה כרגע הסיבה - האנשים יחפשו את מי להאשים ומכיוון שהממשלה ממילא לא ממש פועלת להסרת חסמים בשווקים שתוביל להוזלה במחירי הדירות, ובמחירי המוצרים והשירותים לאזרח - אנשים הולכים על "Plan B", ובמקרה הזה מדובר על החרדים.

לדעתי היה טוב יותר אם היו מתחילים את ה"עליהום" הזה עם קבוצה בעייתית לא פחות מהחרדים וגם גדולה ממנה - הערבים - אבל זה מה שיצא כרגע, בכוונה או שלא.

שונאי החרדים מחככים את ידיהם בהנאה כרגע ומריירים על לפיד - היום הם השיגו ניצחון קטן, ואולי בעתיד זה גם יהיה לטובת כל המדינה. חרדים - רדו מהעץ.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

נערך לאחרונה ע"י efekt בתאריך 06-02-2014 בשעה 10:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2014, 21:15
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "חוק טל ( לא קבעו שהוא לא..."

חוק טל בוטל רק עתה. לפניו היה מצב אחר- יכלו לעבוד וללמוד מבלי להתגייס. החוק קבע שילמדו מבלי לעבוד, כעת חלה החמרה במצב, ועל זה הם מוחים.
אני מכיר סבסוד של שני שליש ויותר משכר הלימוד של סטודנטים, והנחות ארנונה שבאות על חשבוני, בתור מי שאינו סטודנט (אני מכיר כמובן עוד הרבה טפילים ששודדים אותי אבל זה עניין לאשכול אחר). וזה כולל סטודנטים שלומדים על הארי פוטר, אריסטו או מולייר. למה אותם כן לסבסד ואת ההם לא? או ששולחים את כולם לקיבינימאט ושישלמו על עצמם (עדיף), או שכולם מקבלים סבסוד (גרוע, אבל לפחות יש שיוויון בפני החוק).

בוודאי תשאל- היכן השיוויון בפני החוק בעת מתן הפטור מגיוס? אענה לך שהפטור מגיוס הוא הבעיה הקטנה יותר, ההשתתפות בשוק העבודה היא המכבידה יותר. בנוסף אענה לך כי אבן שזרק טיפש אחד תישאר שם גם אם 100 חכמים ישתלשלו במעמקי הבאר. על טעויות משלמים, ועכשיו נוצרה בעיה. אני אישית מאמין כי הדרך לגיוסם עוברת בשוק העבודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר