לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2014, 11:46
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני מקווה מאד שהיא איננה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
אני מקווה מאד שהיא איננה מייצגת את המגזר הערבי בארץ. נכון שהערבים בחרו בה - אני מניח שמתוך תחושת הקיפוח והתסכול שלהם .

שלא מוצדקת כלל. אחוז נכבד מהם חי בארמונות פאר ללא טופס 4 ואוי ליהודי שיעבור לגור בישוב שלהם. אוי לערבי שימכור לו בית. מובילים בקבלת תגמולי ביטח לאומי יחסית לכמותם היחסית באוכלוסייה. מובילים גם בפשיעה ובנהיגה פרועה. בגצ מכריח ישובים קהילתיים לקבל משפחות ערביות, למרות שהן לא תואמות את מרקם החיים שם, אולם בכיוון ההפוך. טוב. אני מניח שאף יהודי שפוי בדעתו לא ילך בכיוון ההפוך...

ינתנו לערבים אזרחי מדינת ישראל שוויון

יש להם. אם ישלמו מסים ולא יכנעו להתנהגות חמולתית טיפוסית, גם יזכו לאיכות חיים, לתב"ע ולניהול עצמי של המועצה שלהם ולא תחת וועדה קרואה כל הזמן.

לא ידירו אותם מתפקידים בחירים.

לא מדירים אותם. הם רשאים לבחור ולהיבחר והיה אפילו שר ערבי - ראלב מג'אדלה (כבוד למגזר!!) וזה עוד בטרם הזכרתי את האפלייה המתקנת, שלדעתי היא היא המביאה לתסכול. יושבת לה איזו חנאן או עביר, קורעת את התחת בלימודים, מוציאה ציונים מעולים ובדיעבד מתחוור לה שהיא קיבלה את המשרה בזכות השם שלה.

לא יבודדו את נציגיהם בכנסת

הם לעולם לא יושבים בקואליציה מתוך בחירה, שחס ושלום לא יחשבו שהם "השתכנזו". כמובן, לקבל משכורות שמנות ותנאים מופלגים - זה בסדר.

והם יהיו סיעה לגיטימית ופוטנציאלית לשרת בממשלות ישראל כמו כל סיעה אחרת בכנסת.
אני מאמין שזו תהיה השיטה שלא יכנסו לכנס גורמים המבטאים עויינות למדינה.

לא לפני שהם "יחליפו דיסקט" ויבינו שהם אמורים לשרת את המגזר שלהם כמו כל מפלגה סקטוריאלית ולא את תושבי "השטחים" ושהם אזרחי מדינת ישראל לפני הכל

אולם בסיכומו של דבר - העלית נקודה מעניינת. ידוע לנו שהיה בעבודה ח"כ דרוזי (סאלח טריף) ויש אחד בליכוד ביתנו (חמד עמאר). יש ח"כ ערבי בעבודה, שלא נחשדת כאנטי ציונית, חה"כ עיסאווי פריג' (השם שלו תמיד הצחיק אותי - שתי החמולות שדרות בכפר קאסם הן עיסא ופריג'. כשעבדתי ב 013ברק בפארק אפק, חצי מהעובדים בתמיכה ובשירות היו בעלי אחד משמות המשפחה הללו). אני לא מניח שיש שיטה קלה לדעת בוודאות, אולם לבטח יש ערבים שהצביעו למפלגות העבודה ואולי אפילו לליכוד. יש טוקבקים של ערבים (למרות ששוב - אין אפשרות להוכיח) שצועקים על מושא הכתבה התורנית (אחד החכי"ם הערביים) , שהם לא עשו כלום למען המגזר הערבי שחי בישראל ורק נושאים את דגל "אקיבוש" ולעיתים אף הם אומרים להם ללכת לעזה, שכן הם מייצגים את התושבים שם במקום אותם. הנקודה שלי היא, שאני לא כל כך בטוח שאפילו הערבים רואים בטיבי/זיבי כמייצגים שלהם. אולי רק חלקם. ייתכן וחלק מהם פשוט הבינו את המצב לאשורו, התייאשו מהם ובוחרים כבר לא מתוך עדתיות סקטוריאלית (דבר לגיטימי כשלעצמו - ראו הסיעות החרדיות), כי אם מתוך השקפה פוליטית רגילה, בהתבסס על מצע המפלגה והדימוי שלה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-06-2014, 10:57
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אם פעולת החטיפה איננה טרור אז כיצד מגדירה חברת הכנסת הנכבדה טרור מהו ???!!!"

לא יודע אבל אני מבסוט שיש לנו חברה ערבים בכנסת שאין להם מספיק שכל לרסן את עצמם, והם מראים בדיוק מה חושבים הערבים כאן.. (אחרי הכל היא נבחרת הציבור הערבי), פשוט נפלא לראות אותך כאן בפורום מעקם אץ האף..

אז מה יש לנו עד עכשיו? אחת מעודדת טרור ומצטרפת למשטים מעודדי טרור, אחד מכחיש שואה, אחד מרגל מורשע שברח מכאן.. אחלה חברה, אם הייתי צריך לחשוב על קריקטורות שיעשו את העבודה טוב יותר מחנין, וחבריה בכנסת, הייתי מתקשה להמציא משהו טוב יותר, אני מרוצה לגמרי מהחברה הערבים בכנסת.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 17-06-2014 בשעה 11:00.
ישן 17-06-2014, 14:23
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
לא ברור לי מדוע אתה בוחר להתייחס אליה כאל סוג של מטרד..
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "זה מיותר להתעצבן ממנה. הרי זה..."

... כאותו ילד שמושך בצמות או שיורק כדורי נייר קטנים דרך עט מרוקן, או הילדה שמעלה ומורידה הגבות כדי לעצבן.

ניכר שמידת היחס הזו, היא היא שגורמת לה לבדוק את הגבול בכל פעם מחדש. רק שלא מדובר בשיעור בכיתה, אלא בקו המנחה את מי שעושה הכל להיות האויב של העם היהודי במדינתו - על כל המשתמע מכך.

תראה מה קרה לקרוב משפחתה של המטורללת....

ישן 17-06-2014, 17:38
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מרגיש לי שמאוד ראוי לפסול את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
מרגיש לי שמאוד ראוי לפסול את זועבי על בסיס חוק יסוד הכנסת.

רשימת מועמדים לא תשתתף בבחירות לכנסת ולא יהיה אדם מועמד בבחירות לכנסת, אם יש במטרותיה או במעשיה של הרשימה או במעשיו של האדם, לפי הענין, במפורש או במשתמע, אחד מאלה:
(1) שלילת קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית,
(2) הסתה לגזענות,
(3) תמיכה במאבק מזוין, של מדינת אויב או של ארגון טרור, נגד מדינת ישראל.

אתה כמובן צודק, רק שאתה שוכח את התגובה שלפני רגע עשית לה +1.

חוקים שתקפים על כ"ך אינם תקפים על בל"ד. אפרטהייד וזה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 17-06-2014, 14:28
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
ש לנו כ20% אחוז ערבים וקשה לשלוט מה הם מצביעים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "ח"כ חנין זועבי: החוטפים אינם טרוריסטים"

למרות שיש ביניהם גם אוהבי ישראל ואנשים ישרים, אבל מה ששולט שם ומה יוצא בבחירות זה ידוע. יש שם טרור נגד כל מי שמשמיע מילה טובה על ישראל. וגם בעת הבחירות יש שם אי סדרים בגודלי ענק שאפילו פקחי בחירות לא מסוגלים להגיע לשם.

הבעיה היא שיש בינינו כאלו שמוכנים לעשות קואליציה עם המפלגות האלו, אם רק יתאפשר להם. ככה גם עברו הסכמי אוסלו: למרות שמפלגת עבודה אז הייתה המפלגה היותר גדולה במקצת, אבל לא היה להם מספיק להקים קואליציה בלי להיעזר במפלגות הערביות. אם היו לוקחים את כל המפלגות הנאמנות לעם ישראל, הם היו נשארים במיעוט. אז הם שברו את כל המוסכמות שהיו קיימים בעם ישראל, וקשרו קשר עם שונאי ישראל מוצהרים להקים איתם קואליציה נגד שאר עם ישראל. עד היום הם עוד לא חזרו בהם, ומוכנים לזה עוד פעם.

אבל גם אותם אי אפשר לשנות, כידוע. מה שאפשרי זה להיות נחושים בעצמנו להיות מאוחדים ובשום פנים ואופן לא להכניס לקואליציה מפלגות המוכנות להקים קואליציה חילופית עם מפלגות ערביות.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

ישן 17-06-2014, 23:20
  משתמש זכר teddy002 teddy002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "ח"כ חנין זועבי: החוטפים אינם טרוריסטים"

הייתה התלהמות גדולה מידי על זועבי.
אני רואה גם בפייסבוק אינספור תמונות לעג כלפיה, גם בעמודי הפייסבוק מהנצפים בישראל.
קודם כל, האימרה שהיא אמרה, אם אני מבין באופן מדויק - "הם לא טרוריסטים" זו אמרה קיצונית מאוד וכואבת עבורנו, אבל נשמעת חוקית. ופרלמנט לא יכול להיות רק "מרכז מתון" הוא כולל בתוכו גם קיצונים.
מבחינתי זה עצוב אבל זו המציאות - לדעותיה של זועבי סביר להניח ששותפים רבים מהציבור הערבי.
אני גם לא מקבל את הטענות של ח"כים יהודים שאומרים שצריך להעיף אותה כי היא לא מייצגת את הציבור הערבי, זו טענה מאוד שטותית... אם היא לא מייצגת את הציבור הערבי כמו שצריך ואם היא פוגעת באינטרסים שלו ופוגעת בתדמית שלו (כי הרי האמירות שלה גורמות לזה), זה אחריות הציבור הערבי לא לתמוך בה בבחירות הבאות ! .
נותנים למילים שלה יותר מידי במה... בפרלמנטים אחרים בעולם רגילים לקיצוניים מהסוג שלה ונוהגים להתעלם מהם.

מה שכן צריך לעשות - להוציא חוק שאוסר על תקשורת עם אנשי חמאס ובכך לסכל את החיבוק שיש בין הח"כים הערבים לחבר'ה משם.

"זה לא מספיק שאנחנו עושים כמיטב יכולתנו, לפעמים עלינו לעשות את מה שנדרש"
- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 18-06-2014, 00:48
  משתמש זכר teddy002 teddy002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.12
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "הנה אמרת הכל :) [QUOTE] קודם..."

מה הקטע?
קל לה יותר "להסתכן" ולהתבטא בצורה כזו כאשר לא יודעים לשים את האצבע מי החוטף וכביכול לא יודעים מה מניעיו.
אגב, היא ומפלגתה אינם רואים בחמאס ארגון טרור, אם בעיניהם ארגון מכחיש שואה שמעודד רצח אזרחים אינו ארגון טרור - אין לנו מה לעשות בזה עד כמה שזה מרתיח הצביעות הזו. ובעניין זה אני חוזר על המשפט שאמרתי מקודם על כך שיש לאסור על אנשים וח"כים בפרט לשוחח עם אנשי חמאס. הגיע הזמן לעשות סדר ולא לאפשר לנציגי ציבור לשתף פעולה עם ארגון שמדינת ישראל קבעה שהוא ארגון טרור.

זעבי הייתה צריכה לעמוד למשפט על נושא המרמרה שהוא הרבה יותר חמור מההתבטאות הזו... ומאז אני לא חושב שהיא ראויה כלל לשמש כחברת כנסת, היא פשוט מאוד ביצעה עבירות חמורות.

לעודד אלימות כלפיה לא יתרום דבר ורק יזיק לתדמיתה של ישראל ולדמוקרטיה שלנו. כל העליהום שיש עליה ברשת, אני לא אתפלא אם יש מי שמתכנן להרוג אותה.
אני חושב שזה הזמן שמפלגות (במיוחד העבודה) יצאו לישובים ולערים הערביים וינאמו שם וישוחחו עם התושבים ויציגו להם אלטרנטיבה בבחירות הבאות שלהם, הייתי רוצה לראות יותר ח"כים ערבים (מוסלמים) במפלגות המרכזיות ואני חושב שזה אפשרי.

"זה לא מספיק שאנחנו עושים כמיטב יכולתנו, לפעמים עלינו לעשות את מה שנדרש"
- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 19-06-2014, 18:56
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08

כל ה"איחולים" המיניים והבוטים שנמסרים לגב' זועבי והירידות לפסים אישיים שאני מוצא ברשת, זה פשוט תת-רמה.
גם אני לא אוהב את האישה הזו בלשון עדינה, ותכל'ס לא באמת מפריע לי שתגיד מה שהיא חושבת,
אבל צריך לשלול את האזרחות שלה ומהר.

חנין זועבי ודומיה הם המחיר שאנחנו משלמים, כשהחלטנו לאפשר ללא יהודים להבחר לכנסת ישראל.
מה חשבתם ? שהיא תפעל למען האינטרסים של היהודים ? שהיא תעזור לנו להגשים את חלום המדינה היהודית??
לא רק שהיא מאיימת על זהותה היהודית של המדינה, היא עוד מעזה לתמוך באויבים שלנו.

מי שמתעקש לתת למיעוט זכויות פוליטיות (כמו ייצוג בפרלמנט) ומשלה את עצמו שאלו זכויות אדם,
בסופו של דבר נאלץ להלחם במיעוט תוך כדי שהוא מספק לו הטבות אזרחיות.

נשמע לכם גזעני ?
נשמע לכם לא-דמוקרטי ?
הם ימשיכו לחסל אותנו מבפנים עד שנבין את הבעיה .....

והדבר הכי עצוב הוא,
שהססמה "מדינה יהודית ודמוקרטית" מנוצלת (לרעה) אך ורק כנגד יהודים הגאים ביהדותם.
כהנא בחוץ וזועבי בפנים.
המסר הסמוי (והרע) שמועבר כאן הוא:
עדיף שוויון פוליטי מוחלט בין כל בני האדם בשם ה"דמוקרטיה", מאשר גאווה יהודית.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:20

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר