לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2014, 20:49
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
מיקרוסופט השתלטה באמצעות שופט טיפש על 23 דומיינים של חברה אחרת - No-IP.com

No-IP היא חברה מוכרת המספקת שירותי DNS דינאמיים לאנשים שאין להם כתובת IP קבועה, ומאפשרת להם לגשת אל המחשבים שלהם מרחוק למרות שכתובתם משתנה. לשירות יש מיליוני משתמשים ישירים, וכנראה הרבה יותר מכך משתמשים עקיפים (כמו למשל גולשים לאתרים שנעזרים בשירות זה כדי לארח אתר בבית בלי לשלם לחברה חיצונית).

מיקרוסופט שכנעה את השופט הטיפש שהמטרה היא "להילחם ב malware" מסויים, שלטענתם משתמש בכ 20,000 הוסטים תחת הדומיינים שבבעלות no-ip.com (מתוך הכמה מליונים) - ולשם כך, שעליו להורות לרשם הדומיינים להעביר את השליטה על תעבורת הדומיינים אליהם - כך שהם "יסננו" את האפשרות לגשת להוסטים המפיצים את ה malware, ולשאר "יתנו לעבור".

מיקרוסופט, כמו שמיקרוסופט רגילה, לא הצליחה לעמוד בעומס של הבקשות שהגיעו מלקוחות no-ip - ובמקום 20,000 הוסטים מסוננים - יש כעת כמה מליונים של מחשבים או אתרים / מצלמות אבטחה ביתיות - שאינם נגישים.

יצויין, שהסיבה לבעייה שמיקרוסופט כביכול ניסתה לפתור (malware באשר הוא) - היא לא קיומה של חברת No-IP ושירותיה החינמיים והטובים - אלא העובדה שבמיקרוסופט לא יודעים לכתוב קוד בטוח...

יצויין גם כן, שמיקרוסופט לא טרחה לפנות כלל וכלל ל No-IP לפני ביצוע האקט המשפטי הנ"ל

לקריאה נוספת: http://www.forbes.com/sites/thomasb...e-the-internet/

הבקשה של מיקרוסופט לצו "זמני"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2014, 21:13
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
מיקרוסופט טענו ש-No-IP התעלמו בעקביות מפניות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "מיקרוסופט השתלטה באמצעות שופט טיפש על 23 דומיינים של חברה אחרת - No-IP.com"

גם עצם העובדה ש-No-IP הרשתה לבוטנט הגדולה בעולם להשתרש בה (ב-93% מהמקרים שמחשבים הנגועים ב-Bladabindi-Jenxcus פנו לרשת או שצרכו ממנה מידע, הם עברו דרך הדומיין של No-IP), לא ממש משחק לטובתה.
על כל פנים, עכשיו בוודאי אחרי ש-MS השתלטה על התעבורה אל No-IP, אני בטוח שהם סוף סוף התעוררו ויעבדו כדי לתקן את המצב, בו הם הפכו לקן השרצים הגדול בעולם, וכך גם המשתמשים התמימים יקבלו את השירות שלהם בחזרה, וגם רשת הבוטנט תיפול...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 01-07-2014, 23:06

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ybd123 שמתחילה ב "אז אתה טוען שפרצות אבטחה..."

לכל היותר אני טוען לבעיות בהבנת הנקרא אצל אנשים מסויימים.

אם פלטפורמה לפיזור malware מצדיקה צו בית משפט לקחת נכס ממי שהפלטפורמה הזו שלו, אזי יש להשתמש באותה טכניקה כדי להוריד את הפלטפורמה מספר אחת בעולם לנ"ל מהמדפים - וה malware יפסיק להיות מופץ... הוא הרי משפיע רק על פלטפורמה אחת, מיוחדת במינה. העולם, אגב, הולך לכיוון הזה גם בלי בית המשפט - עיין בנתוני המכירות של המחשבים באשר הם (כבר מזמן לא שולחן עבודה... סמארטפונים, טאבלטים, וכו', מוכרים כנראה יותר חתיכות בשנה ממערכת ההפעלה השולחנית... ויש גם את המקים...)

אני טוען שמיקרוסופט יכלה לבקש מבית המשפט שיורה ל No-IP לנתק רשימה מסויימת ובעייתית, ולא להשתלט על הביזנס של חברה מסויימת (תוך הריסתו ופגיעה במליוני משתמשים חפים מפשע - שזה בעצם מה ש malware עושה... אז מי פה הרעים?) - ולתת לבית המשפט להוציא את הצו אליהם. אם היו עושים כך, ו No-IP היו מתעלמים, לא היית שומע ממני מילה (וגם הייתי מצפה מבית המשפט לסגור להם את העסק על בזיון בית המשפט) - אבל זה לא מה שקרה... אולי משום שלא ככה מראים שריר.

אז יופי, מיקרוסופט הצליחה לעצבן עוד כמה עשרות מליוני אנשים (לא ברור מה יצא לה מזה) - על ה malware זה כמובן לא ישפיע כל עוד יוצריו הם לא אלה שנתבעים (כאילו שמעניין אותם באיזה הוסט הם ישתמשו מחר...) - וזה מה שיקרה כאן.

יום אחד בית המשפט האמריקאי יבין שאין לו סמכות על כל העולם - אנשים פשוט יקנו דומיינים ב TLD שלא מנוהל על ידי שליחיה של Corporate America...
ישן 02-07-2014, 07:09
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "זו טענה יפה ומעניינת. תזכיר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
זו טענה יפה ומעניינת. תזכיר לי בבקשה על איזו מערכת הפעלה ה malware ש"מופץ באמצעות No-IP" ומצדיק השבתת שירות של מיליוני אנשים רץ?

זאת שמיקרוסופט פועלת כל הזמן כדי לשפר ולתקן. וכן, גם להפיל את הבוטנט הגדולה בעולם זה חלק מהעיניין

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
מק?
BSD?
אולי לינוקס?

all of the above

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
ובאיזו מערכת הפעלה צריך "אנטי וירוס" כדי לשמור על איזשהו סוג של הגנה מינימלית?

אף אחת. אצלי למשל לא מותקן אנטי-וירוס, אלא אם אתה מחשיב את Windows Defender - שבא כבר כחלק מ-Windows 8.1 - לאנטי-וירוס.
יש firewall (גם כן של Windows), יש ראוטר ויש את האנטי-וירוס הכי טוב שקיים: זה שבין האוזניים שלי.

אני מאוד מקווה שאתה לא טוען ש-MacOS ו/או הפצה זו או אחרת של לינוקס הן בלתי חדירות ואין בהן פרצות אבטחה...?

ציטוט:
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 02-07-2014, 09:01

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "[QUOTE=שימי]זו טענה יפה..."

שיתקנו את המוצרים שלהם - שיתנו למשטרה / FBI / וואטאבר לטפל באכיפת חוק.

תוכל לתת לי בבקשה קישור no-ip ל malware שירוץ לי על הלינוקס? יודע מה, אהיה נדיב יותר - קישור כלשהו ל malware שאוריד למחשבי, אקליק על האייקון, והמחשב שלי יהפוך לנגוע?

אתה לא מדגם מייצג, וסביר להניח שאתה פשוט לא מקליק על קישורים באינטרנט, ולכן לא ישנה לך קיומה של no-ip או לא (כי בחלונות - אין באמת דרך להגן על עצמך בשנייה שהקלקת על משהו - אז אתה פשוט נמנע...). יש לי הרגשה שלמרות המנעותך, לעתים אתה מוצא את עצמך נאלץ לטפל במזיקים. אם לא - אתה בהחלט יחיד סגולה.

אני לא טוען ששום דבר הוא לא חדיר. אני כן טוען שבעיות האבטחה הרציניות בעולם, נובעות משיטת העבודה של מיקרוסופט, ולא מקיום שירותיה של חברת NoIP. מחר NoIP ימותו (ואולי מיקרוסופט הצליחה בכך; מעניין אם היא במקרה מפתחת שירות "מתחרה" על Azure ברגעים אלה...) - מערכות Windows עדיין יצטרכו אנטי וירוס, אנטי רוגלה, פירמוטים, וכו' (בסדר, מליארד איש יצטרכו, efekt לא יצטרך.). מערכות Mac ולינוקס ימשיכו לא להזדקק לנ"ל. זו המציאות, גם אם אינך מכיר בה...

עוד אני טוען, שבגלל מיקרוסופט, נגרם נזק למליוני אנשים, ביניהם אני. לעתים נזק שהוא אפילו מעבר לכלכלי - בייחוד אם השירות לא יחזור לעולם. מילא היו מכינים אותנו מראש לכך - היה אפשר להערך. אבל מיקרוסופט עשתה זאת בשושו מאחורי דלתות סגורות - והתוצאה היא (וזה לא משנה אם הדבר היה מכוון או לא - הם היו צריכים לחשוב על זה!) - נזק מקסימלי וחוסר פתרון לאנשים תמימים לחלוטין, שאין בינם לבין malware שום קשר!

דומה הדבר לכך שהמשטרה תלך לרחוב שבו 1000 בניינים, ותעצור את כל התושבים ברחוב - כי בבניין אחד יש פשע. זה פחות או יותר היחס שעליו אנחנו מדברים... במחשבה שנייה, התסריט היותר מדוייק הוא שחברת טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ תעשה את המעצרים האלה - הרי - מיקרוסופט הם לא גוף אכיפה ממשלתי. אם אתה לא מבין מה הבעייה בכך, וכמה חוקים נרמסו בדרך לפסק הדין הזה, אנחנו ב slippery slope חמור ביותר...

בכל מקרה, אני מאחל לך מכל הלב שיהיה לך עסק אונליין שיושבת יום אחד על ידי מיקרוסופט כי היא החליטה, נראה מה תגיד אז.
ישן 02-07-2014, 10:12
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

שימי, אני יודע שאתה שונא מיקרוסופט גדול, אבל בכל זאת - תחשוב קצת לפני שאתה כותב
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "שיתקנו את המוצרים שלהם -..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
שיתקנו את המוצרים שלהם - שיתנו למשטרה / FBI / וואטאבר לטפל באכיפת חוק.

אה, אבל זה בדיוק מה שהם עשו - פנו לביהמ"ש, והוא התיר להם לעשות מה שעשו. על כל פנים, MS בעצמם אמרו שמה שהם עשו זה פתרון זמני, אז זה יעבור וכולם (לפחות, זו הכוונה) יקבלו בחזרה את מה ששלהם...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
תוכל לתת לי בבקשה קישור no-ip ל malware שירוץ לי על הלינוקס? יודע מה, אהיה נדיב יותר - קישור כלשהו ל malware שאוריד למחשבי, אקליק על האייקון, והמחשב שלי יהפוך לנגוע?

זה גם לא ממש קיים ב-Windows (לפחות לא ב-7 או 8). תמיד תצטרך לתת אישור לביצוע פעולה שהיא ב-elevated privileges, בדיוק כמו בלינוקס.
אפילו אם קיים איזה שהוא exploit שעוקף את פעולת האישור - אתה טוען שלא קיים כזה exploit גם ב-MacOS או בלינוקס? הצחקת אותי.
ב-MacOS - מערכת ההפעלה היחידה ש"אמצעי ההגנה" העיקרי שלה מסתמך על זה שהיא לא נפוצה - תמיד נמצאות פרצות אבטחה, כי מה לעשות - אבטחה מעולם לא היתה ה-main focus של המערכת בתהליך הפיתוח שלה...
בלינוקס - אין פרצות אבטחה? בוודאי שיש, אני מתערב איתך שגם בכל distro קיימות כמה כאלה, לפחות ברמה של 0day. ההבדל הוא שבלינוקס - אלא אם אתה בעצמך c/cpp guru ועובר על כל שורת קוד בהפצה שבחרת להתקין אצלך - כנראה שמעולם לא תדע על ה-exploit אלא אם איזה מישהו טוב לב עלה עליה והפיץ תיקון.
אם אני איזה מישהו זדוני שעלה על 0day לבד, אני יכול לשמור את זה לעצמי, להשתמש ב-exploit וברמת הפוטנציאל לעשות מה שאני רוצה עד סוף העולם, כל עוד לא עלו על הפירצה והפיצו תיקון בשבילה

ההבדל הוא ש-MS עובדים ומחפשים פרצות כאלה ומפיצים את התיקונים האלה אליך אוטומטית, ואילו בלינוקס אתה צריך להסתמך על טוב ליבם של אחרים...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
אתה לא מדגם מייצג, וסביר להניח שאתה פשוט לא מקליק על קישורים באינטרנט, ולכן לא ישנה לך קיומה של no-ip או לא (כי בחלונות - אין באמת דרך להגן על עצמך בשנייה שהקלקת על משהו - אז אתה פשוט נמנע...). יש לי הרגשה שלמרות המנעותך, לעתים אתה מוצא את עצמך נאלץ לטפל במזיקים. אם לא - אתה בהחלט יחיד סגולה.

אני אכן נמנע מללחוץ ולהפעיל כל מני דברים שאני לא יודע בפירוש שאני צריך להפעיל, אבל זה good practice לכל משתמש בכל מערכת הפעלה. אני בטוח שגם משתמש לינוקס שיהיה חסר אחראיות יוכל להפוך את המחשב שלו לזומבי בבוטנט זה או אחר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
אני לא טוען ששום דבר הוא לא חדיר. אני כן טוען שבעיות האבטחה הרציניות בעולם, נובעות משיטת העבודה של מיקרוסופט, ולא מקיום שירותיה של חברת NoIP. מחר NoIP ימותו (ואולי מיקרוסופט הצליחה בכך; מעניין אם היא במקרה מפתחת שירות "מתחרה" על Azure ברגעים אלה...) - מערכות Windows עדיין יצטרכו אנטי וירוס, אנטי רוגלה, פירמוטים, וכו' (בסדר, מליארד איש יצטרכו, efekt לא יצטרך.). מערכות Mac ולינוקס ימשיכו לא להזדקק לנ"ל. זו המציאות, גם אם אינך מכיר בה...

שטויות, מאז ויסטה (כן, המערכת ההיא) לא הייתי "זקוק" לפירמוטים. "שיטות העבודה" של MS כוללות התייחסות מאוד מחמירה לאבטחה, אבל מה לעשות - כשהמוצר שלך כזה גדול ותופס את חלקו הארי של השוק - אתה מטרה גדולה ועסיסית.
לא יודע לגבי שירות "מתחרה" על AZURE - אבל אני בטוח שאם MS היו רוצים להקים שירות כזה הם היו פשוט מקימים אותו ורוב המגזר העסקי (ואחריו - המגזר הפרטי) היו עוברים להשתמש בו.
בדיוק כמו במנוע החיפוש של גוגל.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
עוד אני טוען, שבגלל מיקרוסופט, נגרם נזק למליוני אנשים, ביניהם אני. לעתים נזק שהוא אפילו מעבר לכלכלי - בייחוד אם השירות לא יחזור לעולם. מילא היו מכינים אותנו מראש לכך - היה אפשר להערך. אבל מיקרוסופט עשתה זאת בשושו מאחורי דלתות סגורות - והתוצאה היא (וזה לא משנה אם הדבר היה מכוון או לא - הם היו צריכים לחשוב על זה!) - נזק מקסימלי וחוסר פתרון לאנשים תמימים לחלוטין, שאין בינם לבין malware שום קשר!

אתה לא יכול להכין חביתה וגו'.
אני לא אומר שלא היתה פה רשלנות מצד MS בטיפול בטראפיק העצום, אבל מצד שני לאפשר לבוטנט הגדולה בעולם להמשיך ולפעול ולגרום נזק אדיר למיליוני אנשים - זה היה פשוט מחוייב המציאות לקחת את השירות מידי NoIP שלא נקפו אצבע כדי לטפל בבעיה.
ושוב, MS לא עשתה את זה "בשושו" - במשך זמן ממושך הם פנו וביקשו מ-NoIP להתערב ולנסות למנוע את הפעילות של הבוטנט (ודבר כזה בהחלט ניתן היה לעשות - עובדה ש-MS עושים את זה) אך NoIP התעלמו מהבקשות - אם כי NoIP הודתה שהיו ערוצי תקשורת בינם ולבין MS, אז פנתה MS לביהמ"ש שאיפשר להפסיק את הפגע רע הזה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
דומה הדבר לכך שהמשטרה תלך לרחוב שבו 1000 בניינים, ותעצור את כל התושבים ברחוב - כי בבניין אחד יש פשע. זה פחות או יותר היחס שעליו אנחנו מדברים... במחשבה שנייה, התסריט היותר מדוייק הוא שחברת טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ תעשה את המעצרים האלה - הרי - מיקרוסופט הם לא גוף אכיפה ממשלתי. אם אתה לא מבין מה הבעייה בכך, וכמה חוקים נרמסו בדרך לפסק הדין הזה, אנחנו ב slippery slope חמור ביותר...

לא, זה לא דומה בכלל. דבר ראשון, לא כל המשתמשים של NoIP נפגעו מ-MS. דבר שני, המצב יחזור לקדמותו (לפחות, זו הכוונה) לאחר שהבוטנט תמוגר, ודבר שלישי - אם כבר, אז זה לא "כי בבניין אחד יש פשע", אלא זו "שכונת פשע" לפי היקף הבוטנט, שהמשטרה המקומית שלה סירבה לטפל בה ולכן הזדקקו ל-big guns.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
בכל מקרה, אני מאחל לך מכל הלב שיהיה לך עסק אונליין שיושבת יום אחד על ידי מיקרוסופט כי היא החליטה, נראה מה תגיד אז.

אפשר להגיד את זה על כל חברה אחרת (גוגל, אמאזון וכו') - הפעם אתה חוטף קריזה רק כי זו מיקרוסופט, שאתה שונא...

ציטוט:

נערך לאחרונה ע"י efekt בתאריך 02-07-2014 בשעה 10:14.
ישן 02-07-2014, 22:19

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "שימי, אני יודע שאתה שונא מיקרוסופט גדול, אבל בכל זאת - תחשוב קצת לפני שאתה כותב"

חשבתי לענות לכל סעיף, אבל האשכול הזה לא ייגמר לעולם. אתה מייחס לי תכונות שנאה רק כי אני מתלונן שהפילו לי (ולעוד כ 4 מליון איש לפחות) מערכות בצורה מכוונת... אתה גם טוען דברים שהם לא נכונים עובדתית (no-ip לא עובד לכולם. במקרה סיפרתי את זה למישהו היום, שאמר לי... "וואלה, כל המצלמות שלי על זה..." - ניסה להיכנס מהנייד, ונחש מה? גם שלו לא עבד.)

בהתאם לכך, כיוון שאתה טוען טענות שהן בהגדרה שקר (אא"כ תראה לי הוסט של No-IP שמיקרוסופט חטפה וכן עובד), אני מתייחס בהתאם גם לכל טענותיך שמיקרוסופט "ניסתה" לדבר עם No-IP - כי טרם ראיתי לכך שום הוכחה (סלח לי שאם מיקרוסופט היא ההוכחה היחידה שלך, אני לא קונה את זה. מיקרוסופט גם אמרה שההוסטים שלא מעורבים ב malware יעבדו. אז אמרה. מה הקשר בין מה שמיקרוסופט אומרת למה שהיא עושה...) - והדבר היחיד שראיתי הוכחה אליו - זה שהצו הזה ניתן בשושו - משהו ש"משום מה" אין לך הסבר לגביו...

אתה גם טוען שעשו את זה כדי למנוע בעיות ממליוני אנשים... בינתיים לאנשים האלה עדיין יש Windows (והם עדיין מושפעים מה malware!) - ויש מיליוני אנשים חדשים - שלא היו להם בעיות קודם - ועכשיו יש להם... אני חושב שבמילון, הביטוי: "תודה, אבל לא תודה" - כתוב לידו: "לדוגמה מצויינת, אנא עיין בקישור בראש אשכול זה"

ולבסוף - כן , לא יעזור לך 0-day, או מינוס-500-day - קליק על קובץ מהאינטרנט לא מריץ אותו בלינוקס... זה פשוט ככה... אתה צריך קודם לעשות chmod +x ונראה אותך עושה את זה בטעות. את הקשקוש על ה elevated אני מבקש לשמור למקום אחר - משום שהעובדה היא שויסטה/7 קיימות זה זמן מה, ועם ה elevation, ועם האנטי וירוסים, ועם המנעות מהתקנת תוכנות... איכשהוא מחשבים עדיין נהיים נגועים... בייחוד אם גולשים באקספלורר. facts of life...

יש לי הרגשה שאולי אתה עושה כסף מה ecosystem של מיקרוסופט, אחרת לא ברור מה הלהט להגן על אקט כה אנטי-צרכני. אני משער שתכחיש...

בכל אופן, אני פה סיימתי, ועדיין מאחל לך שמיקרוסופט תפגע בך כלכלית קשות, כמו שנראה שאין לך בעייה שקורה לאחרים.
ישן 02-07-2014, 22:57
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

אתה מצחיק, לפחות את זה לא ניתן לקחת ממך :)
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "חשבתי לענות לכל סעיף, אבל..."

נעשה את זה קצר, כי בעצמך אמרת שאתה לא מעוניין להמשיך בוויכוח:
- NoIP בעצמה מודה שהיו ערוצי תקשורת קיימים בין MS ולבינה:
Unfortunately, Microsoft never contacted us or asked us to block any subdomains, even though we have an open line of communication with Microsoft corporate executives.
http://www.noip.com/blog/2014/06/30...osoft-takedown/

- באותו הקישור, רשימה של כמה domains של NoIP שפעילותם לא נפגעה.

- גם ב-Windows, ניתן לשנות את ה-account control כך שתהיה בכמה מצבי זהירות, בינהן גם כאלה שלא יאפשרו למשתמש הרגיל לבצע כל פעולה אדמיניסטרטיבית ללא חיבור מפורש בתור admin (ולא impersonation או confirmation - ממש לעשות log off ו-log on בתור admin).
כמו שניתן "לעבוד" על משתמש windows שיאשר התקנה של malware, כך ניתן לעבוד על משתמש לינוקס לעשות את אותו הדבר (אם כי אני מודה שקרוב לוודאי שמשתמש הלינוקס יהיה יותר מודע להשלכות, כי מה לעשות - משתמשי לינוקס הם בד"כ אנשים עם מודעות הרבה יותר גדולה לאבטחה מהמשתמש ההדיוט מכיוון שהם אשכרה בחרו לסבול עם לינוקס ) - שניהם בני אדם.

- ולבסוף, אני מודה שאני אכן מפתח בטכנולוגיות של MS, אם כי לא חושב שזה ממש נופל לרובריקה של "עושה כסף" מה-ecosystem של MS... זה לא שאני מוכר רישיונות ומקים תשתיות, כולה מפתח...

ציטוט:

ישן 03-07-2014, 13:22
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

...ואתמול מיקרוסופט החזירה ל-NoIP את הדומיינים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "מיקרוסופט השתלטה באמצעות שופט טיפש על 23 דומיינים של חברה אחרת - No-IP.com"

http://www.noip.com/blog/2014/07/02...ceo-dan-durrer/

אגב, מסתבר שלא רק מיקרוסופט התריעה בפני NoIP על הבוטנט, היו גם חברות אחרות שביקשו ועמדו מאחורי הבקשה של מיקרוסופט להשתלט להם על הדומיינים - סיסקו, למשל.
על כל פנים, בשביל כל המשתמשים שחוו בעיות בחיבור דרך NoIP המצב אמור כבר לחזור לקדמותו, מינוס הבוטנט הגדולה בעולם...

ציטוט:

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:17

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר