לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2014, 14:53
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
אכן זה המצב
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אז אם היו אוסרים על יהודים..."

אסור למכור ולקנות תחפושות שלא עומדים בתקן.
ואם התקן אומר שמסיכות שמכסות את כל הפנים הן אסורות אין בעיה.

האהבה העזה הזו של השמאל לאיסלם הקיצוני מעוררת תמיהה.
חובבי הבורקה בצרפת מהווים עשירית האחוז מהמוסלמים בצרפת, ובערך מאית האחוז מתושבי צרפת כולה.
ומדובר באופן לא מקרי גם על ציבור חובבי ג'יהאד מובהקים.
מאותן סיבות יש מגבלות על לבוש כזה גם במדינות ערביות כמו סוריה וטורקיה
להגיד לאותו ציבור קטנטן שצרפת מסרבת להשתנות כדי להכיל את הקיצוניות שלהם זה סביר.

להגיד לכל היהודים בצרפת שאסור להם לאכול אוכל כשר - זה הרבה פחות סביר.
אבל בסופו של דבר, יש באירופה מדינות אנטישמיות שאוסרות בימנו על שחיטה כשרה, כך שזה קיים בפועל.
ואם אותן מדינות אנטישמיות ירצו לגרש את היהודים בקרבם, זו במידה מסויימת זכותם - כל עוד יש לפליטים לאן ללכת, לא גוזלים את רכושם, ולא נוקטים באלימות קיצונית.
וגם לזה יש תקדימים אירופים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-07-2014, 17:42
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "אכן זה המצב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
אסור למכור ולקנות תחפושות שלא עומדים בתקן.
ואם התקן אומר שמסיכות שמכסות את כל הפנים הן אסורות אין בעיה.

אשמח לקישור לתקן הצרפתי לתחפושות פורים.
בדקת במקרה האם אסור שהן יכסו את הפנים?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
האהבה העזה הזו של השמאל לאיסלם הקיצוני מעוררת תמיהה.

איפה ראית פה גילויי אהבה כלשהם?
אפילו ביני לבין עצמי אין לי עמדה ברורה לגבי העניין הזה. כל מה שטענתי זה שמי שתומך בפגיעה בחופש הדת של מיעוטים בשם שימור התרבות של הרוב, צריך לתמוך בה בכל המקרים (כלומר גם כשזה פוגע בחופש הדת של יהדים).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
חובבי הבורקה בצרפת מהווים עשירית האחוז מהמוסלמים בצרפת, ובערך מאית האחוז מתושבי צרפת כולה.
ומדובר באופן לא מקרי גם על ציבור חובבי ג'יהאד מובהקים.

אשמח לנתונים לגבי זה. אני מניח שיש בידיך סטטיסטיקות לגבי אחוז המחבלים בקרב מעודדי הבורקה, אחרת לא היית זורק אמירות כאלה לאוויר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
מאותן סיבות יש מגבלות על לבוש כזה גם במדינות ערביות כמו סוריה וטורקיה
להגיד לאותו ציבור קטנטן שצרפת מסרבת להשתנות כדי להכיל את הקיצוניות שלהם זה סביר.

אז סוריה וטורקיה הן המדינות מהן צריך לקחת דוגמה? טענה מעניינת...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
להגיד לכל היהודים בצרפת שאסור להם לאכול אוכל כשר - זה הרבה פחות סביר.
אבל בסופו של דבר, יש באירופה מדינות אנטישמיות שאוסרות בימנו על שחיטה כשרה, כך שזה קיים בפועל.

למה למנוע מנשים לעטות בורקה זה סביר אבל למנוע שחיטה כשרה שגורמת סבל מיותר לחיות זה אנטישמי?! אתה לא שם לב לצביעות שלך?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
ואם אותן מדינות אנטישמיות ירצו לגרש את היהודים בקרבם, זו במידה מסויימת זכותם - כל עוד יש לפליטים לאן ללכת, לא גוזלים את רכושם, ולא נוקטים באלימות קיצונית.
וגם לזה יש תקדימים אירופים.

זה שיש למשהו תקדימים לא הופך אותו ללגיטימי. באירופה ובעולם בכלל יש תקדימים לדברים נוראיים למדי. ולא, אם מדינות אירופה יחליטו לגרש את אזרחיהן היהודים רק בגלל שהם יהודים זה יהיה רחוק מאוד מלגיטימי.

ישן 04-07-2014, 06:24
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=ai22]אסור למכור ולקנות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אשמח לקישור לתקן הצרפתי לתחפושות פורים.
בדקת במקרה האם אסור שהן יכסו את הפנים?
אם יהיו מקרי מוות כתוצאה ממסכות אלו - תהיה בטוח שיחמירו את התקנים באופן קיצוני.
באירופה אוהבים תקנים וככה זה עובד

ציטוט:
איפה ראית פה גילויי אהבה כלשהם?
אפילו ביני לבין עצמי אין לי עמדה ברורה לגבי העניין הזה. כל מה שטענתי זה שמי שתומך בפגיעה בחופש הדת של מיעוטים בשם שימור התרבות של הרוב, צריך לתמוך בה בכל המקרים (כלומר גם כשזה פוגע בחופש הדת של יהדים).
חופש הדת הוא ערך אחד,
אבל במצבי סיכון חיים הוא לא מנצח, כל עוד שומרים על פרופורציות.
גילויי האהבה העזים - הם הגנה אובססיבית על זכויות האיסלם הקיצוני, גם במצבים שמסכנים חיים,
לצד תקיפת זכויות יהודים - במצבים שאינם מסכנים חיים.

ציטוט:
אשמח לנתונים לגבי זה. אני מניח שיש בידיך סטטיסטיקות לגבי אחוז המחבלים בקרב מעודדי הבורקה, אחרת לא היית זורק אמירות כאלה לאוויר.
כך היו הסטטיסטיקות שהוצגו בעת העברת החוק.
היות ואינני דובר צרפתית אוכל להפנות אותך רק לכתבות שהזכירו סטטיסטיקה זו.

ציטוט:
אז סוריה וטורקיה הן המדינות מהן צריך לקחת דוגמה? טענה מעניינת...
בוודאי.
אתה שואף לחלק זכויות שנאסרו גם במדינות עם רוב מוסלמי, מסיבות טובות - אתה צריך הצדקה.
בסוריה גם ניסו לבטל זמנית את האיסור - זה לא נגמר טוב.

ציטוט:
למה למנוע מנשים לעטות בורקה זה סביר אבל למנוע שחיטה כשרה שגורמת סבל מיותר לחיות זה אנטישמי?! אתה לא שם לב לצביעות שלך?
כי שחיטה כשרה מונעת סבל מיותר מבעלי חיים - ועושה רק טוב.
ויש מחקרים בנושא.
שונאי יהודים למינהם מתנגדים לה כדי למרר את חיי היהודים, ללא קשר לבעלי החיים.
זו גם הסיבה שאתה תומך באיסור זה.
ומהצד השני - מוסלמים רעולי פנים נוטים להיות מעורבים במעשי אלימות ורצח בני אדם.
אבל מי שמאוהב באיסלם הקיצוני נוטה להתעלם מזאת.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 04-07-2014 בשעה 06:28.
ישן 02-07-2014, 12:12
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "בית המשפט לזכויות אדם באירופה: נשים מוסלמיות לא יסתירו את פניהן בצרפת"

אני בכלל לא משוכנע שזה חוק נאור. דווקא נראה לי כמו חוק דורסני ומשתיק.
נכון שאין ספק שחלק מהנשים האלה, אולי אפילו חלק גדול, לא מעוניין להתלבש ככה, והוא בעצם נתון לדיכוי בקהילות שלהן. נכון - אבל זו עדיין בחירה שלהן. הן בוחרות לחיות כחלק מהקהילה הזו, והן יכולות לעזוב אם הן רוצות - על כל המחיר הכבד שהן ישלמו על כך (יש מקרים בהם האישה לא מסוגלת לעזוב את קהילתה- ובמקרים כאלה על המדינה להתערב).
אישה שמרגישה שעבורה זה בלתי נסבל שהיא נדרשת להתלבש בצורה הזו יכולה לעזוב את הקהילה המוסלמית שלה, עם כל הקושי האמיתי שיש בזה, ולחיות כחלק מקהילה אחרת. אישה שבוחרת להישאר בגלל הקשיים השונים לעזיבה, הרי שהיא מחליטה שהמחיר שהיא משלמת על כך שהיא נשארת בקהילתה - כמו קוד הלבוש, הוא משהו שהיא מוכנה לעמוד בו בהתחשב באלטרנטיבה.
אם האישה מעוניינת לשנות דברים מתוך קהילתה - היא מוזמנת לעשות זאת, אבל זה לא תפקידה של המדינה לכפות חינוך כזה על קהילה מבחוץ.
אם הלבוש של אדם נובע מבחירה אותה הוא עושה - באיזו זכות תתערב המדינה ותאמר לו איך להתלבש ואיך לנהוג? מדינה שמכתיבה קוד התנהגות הנוגע לחייו האישיים של אדם דווקא ממש לא מזכירה לי משטר דמוקרטי נאור, בו חופש הדיבור וחופש הבחירה הם ערכים עליונים.
אגב, הדבר דומה בעיני לסיפור זכויות הנשים והקהילה החרדית. אם באמת נשים לוקחות חלק בטרנד של ההפרדה - במקומות העבודה, במודעות וכד', אז אני לא חושב שיש למדינה זכות להכתיב לאנשים חרדים שהם חייבים לשבת מעורב באוטובוס אם הם לא מעוניינים בכך. מאידך, אם נשים מתנגדות לכך וקולן מושתק, אז זו חובתה של המדינה להתערב ולוודא שזכויות הנשים שמעוניינות בכך יישמרו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 02-07-2014 בשעה 12:16.
ישן 02-07-2014, 12:28
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "אני בכלל לא משוכנע שזה חוק..."

אין כאן שום עניין של בחירה אישית. אף אישה לא מתעוררת יום אחד ואומרת לעצמה "החל מהיום והלאה מתחשק לי להסתיר את הפנים שלי כשאני נמצאת ברחוב". חוץ מזה, זה קל להטיף לאחרים שאם לא טוב להם בקהילה שלהם אז שיתנתקו ממנה וייקחו את עצמם למקום אחר. כשמגדלים ומחנכים נשים מגיל אפס לתפוס את עצמן כסוג ב' שנתונות למרותם האבסולוטית של גברים קצת קשה להן לפתח שילוב של דעות עצמאיות ומספיק ביטחון עצמי כדי להוציא לפועל את הדעות האלה ולהאמין במסוגלות שלהן להתמודד עם המחיר.

למחוקקים שנבחרו ע"י הציבור הרחב יש את הזכות לקבוע בשם אלו ששלחו אותם לבית המחוקקים שהתנהגויות מסוימות אינן מקובלות. לא מקובל על הציבור הרחב מה שהמחוקק החליט? שיצביעו לאנשים אחרים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:46

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר