לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2014, 14:38
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
2000 שנים של שפיכת דם יהודי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "לפני שנים, בפרדס חנה, נכתבה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sh_woll
רק אומר כי זה קורה כי אנחנו עיוורים, חסרי מצפן פנימי תקין, לא מאופסים....
וכשזה כך, מידי פעם המציאות תמשיך לחשוף זאת, פעם בקטנה, ופעם בקטסטרופה לאומית.

מקלקלת את המצפן לכל אדם שפוי. אין יהודי חסר מצפן. יש יהודי שהתקלקל לו.

בינתיים הקטסטרופה הלאומית שאתה מדבר עליה, החלה לפני 21 שנה והיא תוצר של מצפן שהשתגע בקרב כמה מבני עם ישראל.

ועד היום אנו משלמים עליה מחיר - נשים זקנים וטף.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2014, 16:17
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "התגובה לכתובת 'מוות ליהודים'..."

ומה ההבדל בין היום לאתמול?
ומה אתה משווה בין מוות לערבים, לבין כתובת מאצה אנטישמית? בניגוד למה שאתה חושב שנאת הערבי היא לא גזענות, היא תולדה של מצב איבה, בעוד אנטישמיות זו חייה אחרת לגמרי, זכור לי שנרצחו 6 מליון בשאוה, מאות(אם לא אלפי פגרומים), שביצעו ביהודים על רק אנטישמי, ולכן לא מעניין אותי מה אתה חושב, להגיד מוות לערבים, זה פחות נוראה מלהגיד אמירה אנטישמית, וכל הזין, אם אתה חושב אחרת.
אגב אין שום יחס אחר לכתובת מוות לערבי, זה רק בראש שלך, הכל עניין של צרוף מקרים, מחר תהיה כתובת דומה נוספת, ואף אחד לא יעשה מזה רעש(ובצדק), ולגבי מה שארת שראית כתובת כזו התלוננת ולא מחקו, קשה לי להאמין לך, ואם אכן כך קרה, הית חייב לצלם את הכתובת, לצלם את זה שפנית לגורמים המתאימים, ואז לפנות לעיתון. מה שספרת, זה כבר אכן שווה התייחסות.(ואני האמת הייתי נוהג בדיוק בדרך הזו).
ישן 05-07-2014, 07:23
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
כוונתי היא שהלוואי ויחס התקשורת והיחס בכלל לכל ריסוס של כתובת ערבית....
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "האם כוונתך שהכותבים הם ערביים - כי יהודים לא תופסים"

הקוראת לפגיעה ביהודים ושכל נזק במזיד לרכוש יהודי מצד ערבים כאן בארץ היה שווה ערך ליחס וההתייחסות שמעשה שכזה (ושלא תטעה לרגע, אינני מצדיק זאת) מקבל כשהוא מבוצע (לשם שינוי יש לומר) על ידי יהודים כנגד ערבים!
וכדי להבהיר את כוונתי, אני מייחל ליום בו אשמע בתקשורת ש״שוב רוססה ברמלה/לוד/יפו/ירושלים/כל מקום אחר, כתובת נאצה הקוראת לפגיעה ביהודים באופן בו אני שומע כשמעשה שכזה מבוצע כנגד ערבים (ואז הוא גם כמובן מופיע תחת ההגדרה של לא פחות ולא יותר ״פשע שנאה ״ ) !!!
במשך כמעט שבעה עשורים נצבעה הארץ בשלל גרפיטי על ידי תושביה הנאמנים בני המגזר הערבי, גרפיטי הקורא למוות ליהודים, השמדת מדינת ישראל, מילות נאצה ומה לא, מעולם לא שמעתי על כך בחדשות ! מעולם! שהרי מדובר במעשים של ״מה בכך״ מבחינת יחס התקשורת, לעומת זאת כשכבר מרוססת איזו פאקינג כתובת כנגד ערבים..... שאלוהים ישמור!!!!
וזה רק סימפטום אחד לאופי הנפסד של העם היהודי היושב בציון!
סימפטום אחר הוא המהירות בה נבחרי הציבור שלך ממהרים להתנצל על פשע שבכלל לא בטוח שבני עמך ביצעו ולהביא בכך נזק עצום למדינה.... אבל זה כבר עניין אחר.

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 05-07-2014 בשעה 07:25.
ישן 05-07-2014, 07:45
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כתובות? במשך היומיים האחרונים הושלכו אלפי אבנים, הובערו מאות צמיגים, נפגעו שוטרים
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "כוונתי היא שהלוואי ויחס התקשורת והיחס בכלל לכל ריסוס של כתובת ערבית...."

הותקפו משפחות יהודיות בתוככי ישראל של הקו הירוק הקדוש רק בשל יהדותם, רכוש בעשרות מיליוני שקלים ויותר שהוצב בשכונות ערביות ע"י המדינה לטובת תושביהן הושמד ונגנב מול המצלמות, צמתים נחסמו, נסיונות דקירה, מספר מטעני צינור, בקתק"בים, ירי בצרורות והבעת תמיכה גלויה וחדווה על הרצח המשולש, שתי רציחות 'בתוך המגזר' 'על רקע כבוד המשפחה', הסתה גבלסית אנטי יהודית גלויה ע"י פוליטיקאים ערבים וסתם אזרחים ערבים - וכל זה לא זכה לעשירית מהסיקור על המסגד בטובא זנגריה שבהחלט יתכן והוצת גם הוא ע"י מוסלמים...

וואללה החזיקו אתמול במשך יממה כותרת המטילה את האשמה ברצח הנער הערבי על 'היהודים' בהתבסס על 'מקור בכיר שקר כלשהו המקורב לחקירה' תוך שהם יודעים כי לדבר השלכה ישירה על סיכון חיי שוטרים ואזרחים יהודיים. אף מילה על פרטים לא מעטים שיביאו כל אדם הגיוני להטיל ספק סביר בהתכנות הדבר. אבל העיקר - להטריד את שוטרי טייבה במשימות של חיפוש מארקרים במקום לאפשר להם לפתוח את כביש 444 או את פאתי טייבה, קאלנסווה ובקה אל גרביה לתנועת יהודים.
ישן 05-07-2014, 08:22
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "כתובות? במשך היומיים האחרונים הושלכו אלפי אבנים, הובערו מאות צמיגים, נפגעו שוטרים"

מסרבים בהנהגה שלנו לקבל את העובדה שהאינתיפאדה השלישית נפתחה - הם רק חיכו לקאזוס בלי (המזוייף והשקרי) - רצח הנער ע"י "יהודים נוקמים".
המנהיגים שלנו פוחדים מדרדור השטח למצב של אוקטובר 2000, ולא מבינים שהשטח כבר בוער.
ובעיקר - מגיבים. אין מדיניות ואין תוכנית, תוקעים את השוטרים באמצע האש ומחכים שיקרה משהו.

לא שמעתי אף הצהרה של פוליטיקאי (שלא לומר "מנהיג" או "מדינאי") מהצד שלנו שמציע פתרון או אפילו מאיים. לא שמעתי תגובה לטיבי או לזועבי המסיתים ומבעירים את השטח.

דעתי האישית - אם באירועי אוקטובר 2000 היו נהרגים ביום הראשון 200 מפגינים, השטח היה משתתק מהר מאוד.
אבל טיפלנו בהפגנות בצורה חלשה, וצלבנו בתקשורת שוטרים שהגנו על חיינו והחיים של עצמם. עכשיו אני רואה את אותו המצב מתהווה, ותגובה קשה אין, רק קריאות כלפי היהודים לא לקחת את החוק לידיים.
לדעתי אנחנו יורים לעצמנו ברגל.

אני עדיין מנסה לעכל את העובדה שחטפו ורצחו לנו 3 נערים (מישהו בתקשורת עוד זוכר אותם?) והערבים בכלל מעזים להפגין ולהשתולל.

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

ישן 05-07-2014, 08:42
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
לא שמעת פוליטיקאי שלנו מאיים-אז אתה סובל מבעיות שמיעה
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי סיורניק שמתחילה ב "מסרבים בהנהגה שלנו לקבל את..."

נכון שקיימות הפרות סדר מרובות, שחייבים לנקוט צעדים מיידים וחריפים להפסיקן. אבל ה"הכרזה" על אינתיפאדה נעשית ע"י המתפרעים הקובעים את רמתה ואת היקפה. בכלל - מה שפחות הצהרות ויותר פעולות מניעה והרגעת השטח כן יוטב.
באשר לרצח הנער הערבי - עדין אין פענוח המקרה . בכל מקרה זה אינה סיבה למהומות..

אכן מנהיגינו נוהגים הפעם בתבונה במטרה שלא לדרדר את השטח למצב שיקשה לאחר מכן להרגיעו. העובדה שעדין אין הורגים מפגינים היא היא זאת המוכיחה שקיימת מדיניות וקיימת תוכנית סדורה. בשביל להרוג/לרצוח מפגינים אין צורך בכל תוכנית.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:44

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר