לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2014, 15:57
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "ואני רומז כי יש סבירות לכך..."

ברור אחי, כי בבית החולים אין אור ואין אפשר לראות איך נראה הנער שם.

עזוב, יותר מזה, הקלגסים הציוניים סתם ראו את הילד משחק בכדור והחליטו לפרק אותו מכות. כאלה אנחנו הציונים, עם פרוע שרק מפרק ורוצח ילדים פלסטיניים תמימים. משמיד כל מה שניקרה בדרכו וסתם ככה, כי בא לו. תאמין לי, צריך להרוג את כל היהודים אחד אחד.

ניתן לראות בבירור שיש פה עם אחד (יחי הפלסטינים) נאור. אחד שכבוד האדם נמצא בראש מעייניו. אחד שקדושת החיים חשובה לו. אחד שמעריך ומכבד נשים באשר הן. אחד שמגן על ילדים קטנים. גם כאלו שלו וגם כאלו שהם לא שלו (בני 16 לא נחשבים, אז זה בסדר) אחד שמעריך ומכבד ילדים קטנים ומחלק להם ממתקים כשהוא רואה אותם. כל מה שהוא אומר קדוש הוא! (ונאמר אמן!) וכל מה שהקלגסים הציוניים אומרים - שקר וכזב!

יש להשמיד ולהרוג את כל מי שלא איתם באותו ראש. יחי הערבים באשר הם. יחי העם הנבחר.

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 06-07-2014 בשעה 15:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2014, 21:31
צלמית המשתמש של maorhag
  maorhag maorhag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל maorhag
תעמוד אתה בהפס"ד בחום
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "בוא לא ניתמם, זה לא ששוטרי..."

תחטוף אבנים בלי הפסקה,תלבש את המגן המעצבן הזה שמחברים לקסדה נגד אבנים,תחטוף גולות לברכיים ומה שמותר לך לעשות זה בסה"כ לירות גז (שחוזר אליך כעבור כמה דקות) או במקרה הטוב לירות גומי לברכיים (גם כן בדיחה) וכל זה במשך שעות ונראה אם לא יתחשק לך להוציא קצת כעס על איזה ערבי,וזה לא איזה ערבי תמים,זה אחד מהחולרות שעמדת מולם כמה שעות ופיצצו אותך.
אם חווית את זה אז אני מניח שאתה מבין אותם.
סיבה להמשיך להכות אותו? כי הוא קקה אנושי שבשניה שיצא מחזקתך יעבור לחבורת שמאלנים בבתי המשפט שישחררו אותו תוך 2 דקות לזרוק עוד פעם אבנים,אז לפחות שיסבול קצת.הבעיה היחידה עם כל זה שמשום מה זה נגד החוק,אם זה לא היה נגד החוק הייתי בשמחה גם עושה את זה.

נערך לאחרונה ע"י maorhag בתאריך 06-07-2014 בשעה 21:34.
ישן 06-07-2014, 21:35
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "תעמוד אתה בהפס"ד בחום"

תעמוד אתה בקהל, כשרוצח שטבח בנשק אוטומטי בחבריך, שכניך ובני משפחתך עומד אזוק בתוך אוטובוס ונראה אם אתה לא מנסה לחסל אותו גם אחרי שנאזק. כפי שכתבתי, אתה מצדיק את רצח נתן זאדה.

מעניין אותי מה היית כותב לשוטרים שיכו מתנחל שהפגין מולם באלימות, זרק אבנים, ניקב צמיגים ולהם אין מה לעשות חוץ מלירות גומי לברכיים.

בתוספת לעריכה שלך- אתה למעשה כותב שאתה אדם אלים ומסוכן, שלטעמך אין בעיה להכות ערבי רק כי הוא ערבי (הרי כתבת שספציפית מדובר במי שישוחרר מהר יחסית בבתי המשפט ולכן אתה רוצה לבצע בו משפט שדה), והדבר היחיד שעוצר אותך זה החוק, ולא למשל העובדה שלהכות אדם אזוק בחסות המשטרה זה מעשה שראוי לגינוי. נזכור את זה בפעם הבאה שמתנחל יזחל סדוק גולגולת מהבית ממנו פינו אותו זה הרגע.

נערך לאחרונה ע"י meac בתאריך 06-07-2014 בשעה 21:38.
ישן 06-07-2014, 21:40
צלמית המשתמש של maorhag

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "תעמוד אתה בקהל, כשרוצח שטבח..."

מצדיק? לא,אבל אני בהחלט מבין אותם.הבעיה היא שאצלנו זה נובע מחוסר אמון בבתי המשפט שיעשו עם זה משהו,מה התירוץ שלהם?
ומתי לאחרונה יצא לך לעמוד מול נוער גבעות שזורק אבנים ומסכן חיים במשך שעה? יצא לי כמה פעמים להתקל בהם ובהחלט מדובר בחבר'ה שמסוגלים להוציא אותך מהכלים וכן,הפעלנו נגדם אלימות קשה.
אני לא רואה יותר מדי הבדל בנושא הזה-אבן היא אבן היא אבן,מי שזורק עלי אותה שלא יופתע אם אני אשמור לעצמי את מלוא הזכות לתקוע לו 5.56 למרכז מסה ואין זה משנה אם זה יהודי ערבי או צ'רקסי.
רק שבמקרה של יהודי אני אעדיף לא לעשות את זה,מה לעשות אני לא שש להרוג את אח שלי,זה לא שאין לי את הלגיטימיות להגיב ככה (בעיני).

ישן 06-07-2014, 21:48
צלמית המשתמש של maorhag

כי במתפרע ימני תהיה בטוח שבית המשפט יודע לטפל
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "שים לב מה כתבת- "בשניה שיצא..."

בערבי אני די בטוח שלא.יצא לנו פעם לעצור בשבוע וחצי את אותו ערבי שלוש פעמים,אז אתה מבין למה החבר'ה החליפו איתו כמה צ'פחות על הדרך?
ואני בפירוש עושה הבחנה בין דם לדם,לא מנסה לרגע להיות צבוע:יהודי הוא אח שלי ולכן למרות שעקרונית מגיע גם לו כדור על מקרה כזה אני אשתדל לא לעשות את זה,ערבי הוא האויב,אויב מחסלים.אין בזה משום ענישה קשה מדי לערבי-יש בזה משום לפנים משורת הדין ליהודי.
אני לא מצדיק שום לקיחת החוק לידיים,אבל גם לא הייתי מעניש את השוטרים ההם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:23

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר