לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2014, 08:17
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
החמאס חיסל 30 פלסטינאים בטענה שהם משתפי פעולה של ישראל

http://www.timesofisrael.com/hamas-...rs-with-israel/

Hamas has executed more than 30 suspected collaborators in the Gaza Strip over the past few days, a Palestinian news agency reported on Monday

Unnamed Palestinian security sources in Gaza told Palestine Press News Agency that Hamas has managed to apprehend dozens of suspected spies in the northern neighborhood of Shejaiya — which saw heavy fighting with the IDF last week — and summarily executed them following a short investigation. The sources said that many of the suspects were caught with weapons, telephones, and SIM cards from the Israeli cell provider Orange.

האם ה30 איש האלו הם חלק מה1100 נפשות שנהרגו בעזה או זה בנוסף?

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-07-2014 בשעה 08:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2014, 13:49

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אי התגייסות שכם אחד למען קיומה של מדינת ישראל - איננה בגידה???!!!"

כשיש כבר אלו שמסרו את נפשם ונרצחו למען ארצנו, זה מה שאתה אמור עליהם:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
החמאס חיסל 30 פלסטינאים בטענה שהם משתפי פעולה של ישראל
אני הייתי שופט אותם וכולא אותם על פי גזר הדין.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
אי התגייסות שכם אחד למען קיומה של מדינת ישראל - איננה בגידה???!!!

להגיד שכל מי שהוא לא בעדנו הוא נגדנו, זו גישה פרימטיבית מאוד. (למרות שפה מדובר על אלו שהם כן בעדנו, רק נניח - לפי דעתך - לא באותה מידה).

זה כמו שאם אני יצהיר שכל מי שלא יזעק 3 פעמים ביום "ארץ ישראל לעם ישראל, ערב הסעודית לערבים", שהוא בוגד במדינה.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-07-2014 בשעה 14:01.
ישן 29-07-2014, 10:46

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מה אתה היית עושה עם משת"פים"

1. לא מדובר על מלחמת אין ברירה אלא על מלחמה שגיונית לגמרי שאין להם שום סיכוי לנצח בה, רק להקריב קורבנות של אזרחים. וגם "משתפי פעולה", גם הם עוד קורבנות של המלחמה שהחמאס בחר בה.

2. בהסכמי אוסלו כתוב במפורש שהם לא מדינה, רק אוטונומיה, ואחריות הביטחונית היא על מדינת ישראל. אם כן משתפי פעולה עושים מה שמוטל עליהם לפי החוק. עזה עד היום הם לא מדינה, ואפילו על החשמל לא משלמים. וגם התעודות לידה שלהם נרשמים דרך רשות הפלשטינית.

3. לא בטוח כלל וכלל שהם היו משתפי פעולה. משפט בזק של 1/4 שעה והם כבר הגיעו למסקנה. החמאס הם חבורת פושעים צמאי דם, וכאשר הם רואים שלא מסוגלים לרצוח יהודים הם רוצחים אחד את השני.

4. בנינינו, אתה נראה מוכשר בטיעונים. אם היית מנצל את הכשרונות האלו שלך לטעון למען ארץ ישראל ועם ישראל או במילים אחרות "למען ציון", היית עושה משהו הרבה יותר מועיל. אני רוצה לבקש ממך טובה אישית: תנסח לי מה שאני כתבתי קצת יותר טוב. הרי אתה מומחה להבין גם את הצד השני, אפילו את הרוצחים מחמאס, אם כן יהיה לך הרבה יותר קל לנסח לי את הכתבה הבאה:
https://sites.google.com/site/hamedinai/israel

תודה מראש.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-07-2014 בשעה 11:07.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר